Jautājumi domei

"Kad uzbūvēs autostāvvietu pie Bērnu veselības centra? Aigars Krūmiņš"

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 02-04-2017

  Ko darīt nedēļas nogalē Daugavpilī?

 • 30-03-2017

  Domē sveica airētāju Žannu Cvečkovsku

  Airētāja Žanna Cvečkovska izcīnīja 2. vietu Eiropas čempionātā. 30. martā viņa kopā ar treneri Alekseju Lavrenovu bija uzaicināta uz Domi. Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis pasniedza piešķirtās naudas balvas.

 • 30-03-2017

  Sākts darbs pie jaunā Daugavpils teritorijas plānojuma līdz 2031. gada (VIDEO)

  Pilsētas karte Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā ir iekrāsota dažādās krāsās – atbilstoši teritorijas plānojumam.  Ar zaļo krāsu viss ir skaidrs – ar to ir apzīmēti meži un parki. To Daugavpilī ir ļoti daudz, tāpat kā ūdenstilpju. Bet ko, piemēram, nozīmē violetā krāsa? Tas ir rūpniecisko zonu apzīmējums, kuras pilsētā ir sešas. Ar brūno iekrāsoti dzīvojamie kvartāli. Plāns jums ir nozīmīgs, ja, piemēram, jūs gribat atvērt uzņēmumu.  To var izdarīt tikai, pamatojoties uz teritorijas plānojumu.

 • 30-03-2017

  J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā notiks lasījumi par Raini

  Šī gada 6.aprīlī plkst. 13.00 J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola aicina visus interesentus uz piektajiem “Lasījumiem par Raini”. Šoreiz lasījumu tēma ir “Rainis un teātris”. 

 • 30-03-2017

  Eksporta pēcpusdiena Daugavpilī

  4.aprīlī, pirmo reizi Latgales reģionā, Daugavpilī, notiks unikāls pasākums reģiona eksportējošajiem uzņēmumiem - Eksporta pēcpusdiena, kurā vienuviet satiksies reģiona lielākie uzņēmumi.

 • 30-03-2017

  PĒDĒJĀ DIENA jauniešiem no papildsaraksta iesniegt dokumentus

  30. martā beigsies dokumentu pieņemšana no papildsaraksta Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļā uz jauniešu vasaras nodarbinātības programmu (15 - 19 gadi). 

 • 29-03-2017

  Reģistrējies tūkstošais pusmaratona „Skrien Daugavpils” dalībnieks (VIDEO)

  Līdz grandiozajam sporta notikumam ir atlicis mēnesis – 30. aprīlī pilsētā norisināsies pusmaratona „Skrien Latvija” Daugavpils posms. Jau tagad pilnā sparā rit gatavošanās lielajam sporta notikumam. Organizatori – sporta klubs „Sport Lat” sadarbībā ar biedrību „Skrien Latvija” un Daugavpils pilsētas domi – strādā, lai atrisinātu visus tehniskos jautājumus. Tiek prognozēts lielāks dalībnieku skaits – sacensībām plānots piesaistīt aptuveni trīs tūkstošus dalībnieku.

 • 29-03-2017

  ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS DAUGAVPILĪ NEDĒĻAS NOGALĒ: 31. MARTĀ – 2. APRĪLĪ

 • 29-03-2017

  Stropos top piedzīvojumu parks “Tarzāns”

  Uzņēmēji bija izteikuši vēlmi Daugavpilī veidot piedzīvojumu parku “Tarzāns”. Par piemērotāko vietu izvēlējās Stropus. Šis mikrorajons strauji attīstās, tāpēc ir pievilcīgs arī uzņēmējiem, lai attīstītu tūrisma biznesu.

 • 28-03-2017

  DARBA PLĀNS 2017.GADA APRĪLIM

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas