Jautājumi domei

"Pagājušajā gadā Ziemassvētku noformējumu konkursā ieguvām balvu, vai šogad arī būs izsludināts konkurss     "

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 21-11-2017

  Domē apbalvoja Daugavpils rezultatīvākos sportistus

  21. novembrī Daugavpils Domē ar Domes piešķirtajām naudas balvām apbalvoja  labākos pilsētas sportistus. Šoreiz ir visai kupls sportistu pulks, kuri šogad sasnieguši lieliskus rezultātus.

  Domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Jānis Dukšinskis ir gandarīts, ka pilsētā pietiekami daudz iemeslu sveikt sportistus.

 • 21-11-2017

  Preses konferences laikā Daugavpils mērs Rihards Eigims pateicās Latvijas Valsts svētku rīkotājiem (VIDEO)

  Preses konference Daugavpils Domē sākas ar pilsētas uzņēmumu un dienestu aktuālo informāciju. Vadītāji žurnālistus informēja par to, kādi darbi tiek veikti vai uzsākti tuvākajā laikā. Pēc ziņojumiem žurnālistiem bija iespēja uzdot jautājumus.

 • 21-11-2017

  Notiks pirmā Daugavpils restorānu dekāde

  Ar šādu iniciatīvu pie Daugavpils mēra Riharda Eigima vērsās Daugavpils uzņēmēju grupa. Uzņēmēju galvenā motivācija ir ieinteresēt iedzīvotājus ieturēt maltītes ārpus mājas un iepazīt daudzveidīgu virtuvi. Tikšanās laikā ar Eigima kungu uzņēmēji, kuri darbojas sabiedriskās ēdināšanas jomā, pastāstīja par savu ieceri.

 • 21-11-2017

  Pasākumā par godu Latvijas Republikas proklamēšanai pasniegti pašvaldības apbalvojumi (VIDEO)

  Daugavpils pilsēta kopā ar visu valsti ir nosvinējusi Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu. 18. novembra svētki pulcēja Vienības laukumā gan pilsētniekus, gan Daugavpils viesus. Uzrunājot klātesošos, pilsētas mērs Rihards Eigims , ka viss, ko mēs darām savā labā, mīlot savu zemi, mēs darām arī valsts labā.

 • 21-11-2017

  Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēde

  2017.gada 24.novembrī plkst.10.00

 • 21-11-2017

  Divvirzienu kustība Brjanskas ielā

 • 21-11-2017

  Satiksmes ierobežojumi uz Vienības tilta

 • 18-11-2017

  Apsveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā!

  No ticības dzimst visas mūsu idejas. Arī Latvija 1918. gadā sākās no ticības savai tautai un valstij.

  Valsts tie esam mēs visi, cilvēki, kuri strādā savās darba vietās, rūpējas par tuviniekiem, audzina bērnus, kopj māju. No mums visiem kopā atkarīgs, kāda tiek veidota Latvija šodien.

  Vēlam gaišas domas, panākumus un stipru ticību saviem spēkiem un Latvijas izaugsmei.

  Daugavpils pilsētas dome

 • 17-11-2017

  Muzejā prezentēja jaunu ceļojošo izstādi un godināja konkursa uzvarētājus

  2017.gada 14.novembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svinību ietvaros tika prezentēta ceļojošā izstāde “Mūsu novadnieki” un godināti konkursa-viktorīnas “Dzimtās zemes brīvības stāsti” uzvarētāji.

 • 17-11-2017

  Notika pirmā partneru tikšanās ES projekta WIR ietvaros

  Daugavpils pilsētas dome kopā ar Vanersborg pašvaldību (Vänersborgs kommun), Zviedrijā (vadošais partneris) Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” ietvaros, īsteno projektu “Demokrātiskās iesaistīšanās un sabiedriskās līdzdalības veicināšana” (“WIR”). Projektā ir iesaistīti 10 partneri no 7 valstīm: Zviedrijas, Itālijas, Austrijas, Vācijas, Spānijas, Somijas un Latvijas. 

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas