Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 13.07.2021, 00:04

Militāro mācību “Namejs 2021” laikā Zemessardzes 3. Latgales brigāde uzsāk lauka taktisko vingrinājumu

No 18. līdz 26. septembrim Zemessardzes 3. Latgales brigāde militāro mācību “Namejs 2021” laikā īstenos lauka taktisko vingrinājumu, pārbaudot bataljonu spēju veikt uzdevumus konvencionālā apdraudējuma gadījumā. Vingrinājuma aktīvā fāze notiks no 25. līdz 26. septembrim daudzu Latgales, Vidzemes un Sēlijas pašvaldību teritorijās.

Militārajā

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 195
Dome plāno palielināt atbalstu centralizētas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu pieslēgšanai

16.septembrī Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja jautājumu par grozījumiem Daugavpils pilsētas domes 2017.gada 24.novembra saistošajos noteikumos Nr.44 „Saistošie noteikumi par līdzfinansējumu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai”. Tas ļaus ievērojami palielināt pašvaldības atbalstu privātā sektora iedzīvotājiem, kuri vēlas pieslēgties SIA “Daugavpils ūdens” centralizētajiem tīkliem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 159
Satiksmes ierobežojumi Rīgas ielas svētku laikā

Satiksme tiks slēgta: No 18.septembra (sestdienas) plkst. 16.00 līdz 19.septembra plkst. 10.00 Rīgas ielu šķērsojošās ielās (Krāslavas, Alejas, Viestura, Mihoelsa).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 205
Daugavpili apmeklēja Latvijas Būvinženieru savienības vadība

Lai stiprinātu sadarbību un nodibinātu ciešāku kontaktu, 15. septembrī Daugavpilī ieradās Latvijas Būvinženieru savienības valdes locekļi, kuri ne tikai iepazinās ar pašvaldības būvprojektiem, bet arī padalījās ar aktuālo informāciju par savu darbību un atbildēja uz būvniecības nozares speciālistu jautājumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 281
No 15. septembra būs pieejamas attālinātas juridiskās konsultācijas

No 15. septembra līdz 12. novembrim ikvienam interesentam visā Latvijā būs pieejamas juridiskās konsultācijas.  Zvanot darba dienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00  pa tālruņiem 67 514 224 vai 67 514 237  klients tiks savienots ar juridiskās palīdzības sniedzēju konsultācijas saņemšanai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 150
Par ERAF projekta Nr.5.6.2.0/20/I/018 “Cietokšņa noliktavu zonas rūpnieciskās teritorijas reģenerācijas veicināšana un pieejamības uzlabošana” īstenošanu

Saskaņā ar 2020.gada 31.augusta parakstīto vienošanos starp Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un Daugavpils pilsētas pašvaldību, turpinās projekta Nr.5.6.2.0/20/I/018 “Cietokšņa noliktavu zonas rūpnieciskās teritorijas reģenerācijas veicināšana un pieejamības uzlabošana” īstenošana.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 163
No 17. septembra atsāk darbu pirts Stacijas ielā

Ievērojot MK 09.06.2020. noteikumu Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības, sabiedriskā pirts Stacijas ielā 63, Daugavpilī, atsāk darbu no 17. septembra.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 163
DDzKSU informē par apkures sezonas uzsākšanu

DDzKSU paziņo, ka apkures sezonas sagatavošanās tuvojas noslēgumam, un aicina iedzīvotājus uzsākt apkures sezonu sev piemērotā laikā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 253
Latgales Centrālajā bibliotēkā notiks saruna par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem

22. septembrī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā norisināsies saruna par aktuālajiem Eiropas Savienības (ES) jautājumiem pasākumu ciklā, kas veltīts Konferencei par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem. Sarunā piedalīsies Aelita Čākure un Kristaps Briedis no Ārlietu ministrijas ES koordinācijas un politiku departamenta.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 75
Personām ar III invaliditātes grupu bezmaksas braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā būs jāuzrada invaliditātes apliecība

Sociālais dienests informē, ka ar 2021. gada 1. oktobri stāsies spēkā Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 8. decembra saistošajos noteikumos Nr. 46 "Daugavpils pilsētas pašvaldības materiālais atbalsts mazaizsargātajām personām", kas paredz bezmaksas braukšanu pilsētas tramvajā un autobusā personām, kurām piešķirta III invaliditātes grupa.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 191
Turpinās Daugavpils Inovāciju centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana

Daugavpils Inovāciju centra ēkā Vienības ielā 30 turpinās siltināšanas darbi. Ēkas mazajā zālē pabeigta ārsienu siltināšana no iekšpuses, veikta grīdas pārseguma siltināšana, grīdas izlīdzināšana un betonēšana, uzsākta griestu krāsošana, kā arī turpinās apdares darbi. Ēkas lielajā zālē daļēji pabeigta ārsienu

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 253
Pieņemti ekspluatācijā ūdensapgādes un kanalizācijas dīķeri

SIA “Daugavpils ūdens” informē, ka 2021.gada 8.septembrī tika pieņemti ekspluatācijā ūdensapgādes un kanalizācijas dīķeri (cauruļvadi zem Daugavas upes gultnes), kas ir ES KF projekta “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī” pirmais pabeigtais posms.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 63
Izsludināts konkurss ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2021’’

Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) ar LPR Attīstības padomes atbalstu no šī gada 13.septembra līdz 18.novembrim organizē konkursu ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2021’’.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 140
VAKCINĀCIJAS PUNKTU DARBA LAIKS ŠONEDĒĻ

Daugavpilī turpina darboties pieci vakcinācijas punkti, kur var vakcinēties pret COVID-19: šie pakalpojumi pieejami t/c “Ditton” Cietokšņa ielā 60, veikalā “Mego” Aveņu ielā 26, veikala “Maxima” 2. stāvā Strādnieku ielā 103, t/c “SOLO” Rīgas ielā 9, kā arī SIA “Latgales medicīnas centrs” Parādes ielā 11.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 310
Satiksmes ierobežojumi Cietokšņa ielā

Iedzīvotāju ievērībai! Sakarā ar būvniecības darbiem Cietokšņa ielā, projektā “Daugavpils pilsētas tramvaju līnijas pārbūve posmā: Cietokšņa iela no Parādes ielas PK 11+09,129 (5ass) līdz galapunktam “Cietoksnis” (ieskaitot)”, būs satiksmes ierobežojumi. Darbi notiks divos posmos:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 153
Daugavpilī un Zilupē sniegts atbalsts nodarbinātībā un izglītībā 57 diskriminācijai pakļautām personām

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Mācību centru „FIBRA” Pierobežas reģionā īsteno motivācijas un atbalsta programmu cilvēkiem, kas saskarušies ar šķēršļiem iesaistīties nodarbinātībā vai izglītībā sava dzimuma, tautības, invaliditātes vai vecuma dēļ. Laika posmā no 2021. gada janvāra līdz jūnijam atbalsts sniegts 57 sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem Daugavpilī un Ludzas novadā Zilupē, no kuriem 55 atkal izdevies iekļauties nodarbinātībā vai izglītībā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 61
Daugavpilī nākamgad sāks darboties vairāki taromāti

2022.gada 1.februārī Latvijā sāks darboties iepakojuma depozīta sistēma. Daugavpilī līdz tam laikam tiks uzstādīti  vairāki taras pieņemšanas automāti jeb taromāti. Ar pilsētas atbildīgajiem dienestiem tiek saskaņotas to izvietojuma vietas un noformējums.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 547
“Bibliotēka” sveic Tēvu dienā, publicējot sirsnīgu video par tēviem, kuri lasa

Tuvojoties Tēvu dienai, 12. septembrī lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” radījis apsveikumu, kurš nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu. Video apsveikumā seši tēvi stāsta par saviem lasīšanas rituāliem, kurus piekopj kopā ar saviem bērniem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 347
Sakarā ar būvniecības darbiem Daugavpilī tiks slēgti daži ielu posmi

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 206
Apkopoti sabiedriskās aptaujas rezultāti par pilsētas attīstības programmu īstenošanu

No šī gada 14.jūnija līdz 16.jūlijam bija organizēta publiskā apspriešana par pilsētas attīstības programmu īstenošanu. Aptaujas rezultāti 9.septembrī prezentēti Domes sēdē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 165