Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.11.2019, 12:00

Vairākiem autobusu maršrutiem mainīsies kustības shēmas

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka plānoto remontdarbu laikā Cietokšņa un Parādes ielas krustojumā no š.g. 30.maija plkst. 08.00 līdz š.g. 1.jūnijam plkst. 05.00, autobusu maršrutiem Nr. 4, 5, 11, 13, 13A, 16, 17A un 21 nebūs iespējams braukt taisni pa Cietokšņa ielu no/uz Autoostu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 59
Informācija banku klientiem

Sakarā ar to, ka divas bankas Nordea un DNB  ir apvienojušās un izveidots Luminor bank, Nordea konti būs pārcelti . Saskaņā ar pašreizējo grafiku, Daugavpils pilsētas domes norēķinu datu pārcelšana notiks naktī uz 22.07.2020.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 23
Brīvas vietas jūnija nometnē “Mēs esam ne tikai talantīgi, bet arī unikāli”

No 10. jūnijam līdz 7.jūlijam Daugavpilī, 18.novembra ielā 197V, norisināsies vasaras nometne “Mēs esam ne tikai talantīgi, bet arī unikāli” bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 78
Stropu atpūtas zonas apmeklētāju ievērībai

Sakarā ar to, ka no 1. jūnija peldošās promenādes un peldošās interaktīvās atpūtas zonā Stropu ezerā notiks uzturēšanas darbu otrā kārta (koka klāja apstrāde ar otro terases eļļas slāni),  no 1. jūnija līdz 3. jūnijam augstāk minētā atpūtas zona būs slēgta.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 140
PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka plānoto remontdarbu laikā Cietokšņa un Parādes ielas krustojumā no š.g. 30.maija  plkst. 08.00 līdz 1.jūnijam plkst. 05.00 autobusu maršrutiem Nr. 4, 5, 11, 13, 13A, 16, 17A un 21 nebūs iespējams braukt taisni pa Cietokšņa ielu no/uz Autoostu. Līdz ar to autobusam, braucot no centra, nāksies apbraukt minēto ceļa posmu pa Lāčplēša, Stacijas, Kandavas, Sporta un Cietokšņa ielām, bet, braucot uz centru, pa Cietokšņa, Kandavas, Stacijas un Lāčplēša ielām. Līdz ar to nebūs iespējams piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 296
Covid 19  ietekme Latgales reģiona uzņēmējdarbības rādītājos

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija kopš 12.marta ir viesusi virkni striktu ierobežojumu, kas negatīvi ietekmēja visu tautsaimniecību kopumā. Pie tam dažas nozares tas skāra īpaši smagi – kā piemēram tūrisms, sabiedriskā ēdināšana, izmitināšana, publisku pasākumu rīkošana, mākslinieciskā darbība. Sekojot līdzi uzņēmējdarbības rādītāju izmaiņām, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs ne tikai aptaujāja reģiona uzņēmējus, bet arī analizēja publiski pieejamo informāciju Nodarbinātības valsts dienesta (NVA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) tīmekļa vietnēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 36
Trūcīgo un vientuļo daugavpiliešu atbalstam izsniedza vairāk nekā 2 000 pārtikas paku

Aprīļa sākumā, reaģējot uz Covid-19 izplatības dēļ valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Daugavpilī bija pieņemti vairāki saistošie noteikumi par iedzīvotājiem sniedzamo sociālo un materiālo atbalstu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 119
Jauniešu vasaras nodarbinātības programma būs no jūnija līdz augustam

Šodien Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēdē apstiprināja lēmumprojektu par grozījumiem pamatbudžeta programmā “Jauniešu vasaras nodarbināšanas pasākumi”. Tā kā NVA organizētie skolēnu nodarbinātības pasākumi jūnija mēnesī tika atcelti, ieplānotais Domes līdzfinansējums uz šo mēnesi tika pārcelts uz nodarbinātības programmu (15-19 gadi). Sakarā ar to, šie 30 jaunieši vasarā tiks nodarbināti nevis mēnesi, bet 2 nedēļas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 48
Satiksmes ierobežojumu pilsētas centrā

Sakarā ar būvniecības darbiem objektā "Tramvaju līnijas 18.novembra ielas posmā no Vienības ielas līdz Stacijas ielai pārbūve projekta “Daugavpils pilsētas tramvaju transporta infrastruktūras renovācija” no  2020. gada 27.maija līdz 2020.gada 30.maijam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai SO-32.2.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Daugavpils cietoksnī atzīmēs Dinaburgas cietokšņa iesvētīšanas 187. gadadienu

2020. gada 2. jūnijā, plkst. 11.30, Daugavpils 745. dzimšanas dienas svētku ietvaros, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra sadarbībā ar Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas kluba biedriem svinīgi pacels cietokšņa vēsturisko karogu un ar tradicionālo lielgabala šāvienu no cietokšņa galvenā vaļņa atzīmēs Dinaburgas cietokšņa un ķeizarkaroga iesvētību 187. gadadienu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 84
Daugavpils ūdenskrātuvēs peldēties var bez raizēm par ūdens kvalitāti

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” kopā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR pārstāvjiem 21.05.2020. veica pašvaldības ūdenstilpju peldvietu ūdens kvalitātes paraugu ņemšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
Mainījušies 4 nometņu datumi!

Jūnija nometne “Atklāj jaunu horizontu”, kura notiks Daugavpils Valsts ģimnāzijā notiks – 08.06.20. – 03.07.20.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 209
No 1. līdz 7. jūnijam būs Daugavpils dzimšanas dienas nedēļa

Sagatavota un publicēta ir šīs svētku nedēļas programma.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 338
Piedalies viktorīnā “Zini vai mini”!

Jaunatnes nodaļa sadarbībā ar Daugavpils Krievu kultūras centru, sagatavojām Jums interesantu un izzinošu viktorīnu „Zini vai mini” tiešsaistē, kā arī vērtīgas balvas!

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 217
Autobusu kustības izmaiņas 27.-30. maijā

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka plānoto nakts remontdarbu laikā Cietokšņa un Parādes ielas krustojumā no š.g. 27.maija līdz 30.maijam no plkst. 22.00 līdz plkst. 05.00 autobusu maršrutiem Nr. 5, 13A, 17A, 21 un 26 nebūs iespējams braukt taisni pa Cietokšņa ielu no/uz Autoostu. Līdz ar to autobusam nāksies apbraukt minēto ceļu posmu pa Lāčplēša, Stacijas, Kandavas un Cietokšņa ielām  un nebūs iespējams piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”. Viena reisa garums palielināsies par 0.6 km.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 52
Jūnijā pilsētā tiks organizēts treniņu cikls “Aktīvs un vesels”

Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar pilsētas treneriem visa jūnija garumā organizēs treniņu ciklu “Aktīvs un vesels”, kurā varēs piedalīties ikviens pilsētas iedzīvotājs. Treniņos būs iespēja gan iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, gan uzturēt savu fizisko sagatavotību un būt aktīviem, uzsākot vasaras sezonu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 209
Nolemts nepagarināt līgumu par siltumenerģijas iegādi no privātā uzņēmēja

Daugavpilī vairākus gadus pastāv situācija, kad PAS „Daugavpils siltumtīkli” daļu no pilsētai nepieciešamās siltumenerģijas ražo pati, bet daļu iepērk no privātajiem uzņēmējiem. Taču pilsētas vadība un uzņēmuma speciālisti nemitīgi strādā pie tā, lai iedzīvotāji saņemtu siltumapgādes pakalpojumu par iespējami zemāku cenu. Tāpēc, rūpējoties par daugavpiliešu interesēm, sadarbības nosacījumi regulāri tiek pārskatīti un izvērtēti. Šāda izvērtējuma rezultātā PAS „Daugavpils siltumtīkli” nolēma nepagarināt līgumu par siltumenerģijas piegādi ar SIA „Sprino” saistību pārņēmēju SIA „Fortum Daugavpils”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 161
Latgales zoodārza iemītnieki gatavi satikt apmeklētājus

Sākot ar 2020. gada 27. maiju Latgales zoodārzs Daugavpilī, kas ir viens no populārākajiem tūrisma objektiem un iemīļota vieta ģimenēm tiek atvērts apmeklētājiem. Ievērojot ārkārtas situācijas laikā noteiktās prasības Latgales zoodārza telpās vienlaicīgi uzturēties drīkstēs līdz 11 apmeklētājiem ievērojot noteikto 2 metru distanci, kā arī jācenšas izvairīties pieskarties dažādām virsmām - margām, apmalēm, terāriju stikliem, informatīvajiem stendiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 121
Bērnu vasaras nometnes sāks darboties no 8.jūnija

22. maijā Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Veselības ministriju apstiprināja vadlīnijas vasaras bērnu nometņu darba organizēšanai. Saskaņā ar prasībām, atbilstoši jāpielāgo telpas un jāpārstrādā programmas, kā arī nedaudz jānogaida, kad skolās beigsies konsultācijas un eksāmeni, lai bērnu plūsmas nepārklātos. Tāpēc nometnes, kas Daugavpils skolās darbosies visos vasaras mēnešos, sāks uzņemt pirmās bērnu maiņas 8.jūnijā, kas ir nedaudz vēlāk, nekā bija ieplānots sākotnēji.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 312
Nometņu ceļazīmju apmaksa uz jūniju. Nometnes notiks!

Šodien Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Veselības ministriju apstiprināja vadlīnijas piesardzības pasākumiem, lai nometņu organizatori varētu sākt darboties. Šobrīd Jaunatnes nodaļa gatavojas nometņu uzsākšanai, taču tās sāksies ne ar 1.jūniju, jo ir nepieciešams laiks, lai tās tiktu organizētas pēc vadlīnijām, ievērojot visus drošības pasākumus. Līdz ar to nometņu norises datumi tiek pārcelti uz vēlāku laiku, taču tas neietekmēs ieplānoto nometņu ilgumu. Ar jaunajiem datumiem varat iepazīties, apskatot nometņu sarakstu. Bez izmaiņām notiks nometne “Stropi”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 234