Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 06.09.2019, 10:38

Karjeras nedēļā Daugavpils skolēni iepazīst nākotnes profesijas un prasmes

No 14. līdz 18. oktobrim Latvijā norisinās Karjeras nedēļa. Daugavpils skolēniem visas nedēļas garumā bija iespēja iepazīt dažādas profesijas, piedaloties skolās rīkotajos tematiskajos pasākumos, kā arī apmeklējot iestādes un uzņēmumus. Šī gada tēma ir nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 87
“Meža dienu 2019” ietvaros iestādīti koki Esplanādes parkā

Latvijas pašvaldības turpina tradīciju - padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem un/vai mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos Meža dienu projekta ietvaros. “Meža dienu 2019” ietvaros Daugavpilī 16. oktobrī tika iestādīti 14 koki.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 66
Satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar projekta „Tramvaju līnijas 18.novembra ielas posmā no Vienības ielas līdz Stacijas ielai pārbūve” realizāciju mainās autotransporta kustības shēmas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 592
Balsojiet par Daugavpili – ģimenēm draudzīgāko pilsētu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) jau trešo reizi rīko konkursu „Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība”. Daugavpils šajā republikas mēroga konkursā jau divreiz ir guvusi uzvaru deviņu republikas nozīmes pilsētu grupā. Šogad mūsu pilsēta atkal cīnīsies par pirmo vietu un naudas balvu, kas iepriekšējos gados tika novirzīta Latgales zoodārza un Ģimenes digitālo aktivitāšu centra attīstībai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 259
Daugavpilī acina pieteikties kvestam “Es esmu tik kareivis 2.0”

Šī gada 16. novembrī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00, Patriotu nedēļas ietvaros Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs sadarbībā ar biedrību “Sikspārņi”  Daugavpils cietoksnī rīkos kvestu “Es esmu tik kareivis 2.0”, kas ir pagājušā gada kvesta “Es esmu tik kareivis…” otrā versija.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 203
Daugavpilī sāka veidot decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistru

Kopš oktobra sākuma vairāki Daugavpils privātā sekotra iedzīvotāji saņēma SIA “Daugavpils ūdens” paziņojumus ar atgādinājumu, ka visiem īpašniekiem, kas nav pieslēgušies pilsētas centralizētajai kanalizācijas sistēmai, jāreģistrējas speciāli izveidotajā decentralizētās kanalizācijas sistēmas (DKS) reģistrā. Šādu prasību nosaka Ministru kabineta 2017.gada 27.jūnija noteikumi Nr.384 “Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 232
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ 2019. gada 18.-20. oktobris

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 416
Konsultē Tiesībsarga biroja juristi par cilvēktiesību, labas pārvaldības un diskriminācijas novēršanas jautājumiem

 

Oktobra beigās, 30. un 31.oktobrī Daugavpilī ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par dažādiem cilvēktiesību jautājumiem:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 157
Daugavpils un Harbina stiprina saites medicīnas jomā

15. oktobrī Daugavpili ar īsu oficiālu vizīti apmeklēja delegācija no sadraudzības pilsētas Harbinas (Ķīna).

Vispirms notika tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes 1. vietnieku Jāni Lāčplēsi. Pēc tam viesus uzņēma Daugavpils medicīnas koledžā, kur ar delegāciju tikās pilsētas domes izpilddirektors Igors Aleksejevs, deputāte un Daugavpils medicīnas koledžas direktore Līvija Jankovska, Daugavpils reģionālās slimnīcas (DRS) vadītājs Grigorijs Semjonovs un Daugavpils Universitātes rektore Irēna Kokina.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 314
Informācija nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem

Daugavpils pilsētas domes Īpašuma pārvaldīšanas departaments atgādina, ka tuvojas 2019.gada nekustamā īpašuma nodokļa ceturtā ceturkšņa maksājuma termiņš – 2019.gada 15.novembris.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 276
Sākas zaļās masas savākšanas akcija

Šajā gadā Daugavpils pilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju laika posmā no 21.oktobra līdz 31.oktobrim. Pašvaldība šīs akcijas nodrošināšanai organizē metāla liela izmēra (ar tilpumu no 7 – 30 m3) konteineru uzstādīšanu pilsētas pašvaldības teritorijā, kas paredzēti tikai bioloģiski noārdāmo atkritumu (koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari). Konteineri tiks uzstādīti šādās adresēs:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 256
Mediķi brīdina-esiet piesardzīgi veicot mikropigmentācijas procedūras

Permanento grimu sauc arī par permanento meikapu, dermopigmentāciju, kontūrgrimu, tatuāžu, mikropigmentāciju. Princips ir viens – tā ir pigmenta jeb krāsas ievadīšana ādas slānī ar adatas palīdzību, lai iegūtu ilglaicīgu tonējumu. Visbiežāk vietās, kur mēs ikdienā lietojam kosmētiku, – tās ir uzacis, acu, lūpu līnijas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 57
Daugavpilī tiek radīti arvien labvēlīgāki apstākļi biznesa attīstībai

Daugavpilī, lai veicinātu jaunu darbavietu radīšanu un pašvaldības ekonomisko izaugsmi, intensīvi strādā pie uzņēmēju un investīciju piesaistes. Īstenojot dažādus projektus, tiek sakārtota uzņēmējdarbībai nepieciešamā infrastruktūra. Svarīga loma ir arī Latgales Speciālajai ekonomiskajai zonai, kuras dalībnieki, izpildot dažus nosacījumus, var saņemt ievērojamus nodokļu atvieglojumus. Pašlaik notiek darbs pie tā, lai šis atbalsta veids kļūtu pieejamāks un to varētu saņemt plašāks uzņēmumu loks.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 150
Daugavpils 12.vidusskolas ēka Jelgavas ielā 30A ir pieņemta ekspluatācijā

2019.gada 10.oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojs, piedaloties visiem būvniecības procesā iesaistītajiem dalībniekiem, pieņēma ekspluatācijā Daugavpils 12.vidusskolas ēku Jelgavas ielā 30A, Daugavpilī. Būvdarbi objektā veikti Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/058 „Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādē Jelgavas ielā 30A, Daugavpilī” ietvaros. Ģenerālais būvuzņēmējs SIA “BORG” laicīgi pabeidza būvdarbus objektā. Autoruzraudzību objektā veica SIA “Lūsis V” un būvuzraudzību nodrošināja SIA “Rem Pro”. Daugavpils 12.vidusskolas ēkai Jelgavas ielā 30A ir nosiltināta fasāde, nomainīti logi, nosiltināts un nomainīts jumta segums, veikti iekštelpu remontdarbi, uzstādīta ventilācija ar rekuperāciju, atjaunota apkures sistēma un uzstādīts LED apgaismojums.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 251
Uzņēmums “Daugavpils Ūdens” nosvinēja 130 gadu jubileju

Pagājušo piektdien, 11. oktobrī, SIA “Daugavpils Ūdens” svinēja jubileju – 130. gadadienu kopš uzņēmuma dibināšanas. Uz šo draudzīgo un sirsnīgo pasākumu tika uzaicināti visi bijušie ūdenssaimniecības darbinieki un vadītāji, darba veterāni, kā arī pilsētas vadība - Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un pašvaldības izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 385
Par 1. tramvaju maršruta pēdējā reisa atcelšanu

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka sakarā ar jaunu tramvaja vagonu izkraušanu Smilšu ielā posmā no Arhitektu ielas līdz Jātnieku ielai naktī no 14. uz 15.oktobri tiks atcelts pēdējais 1. maršruta tramvaja reiss, kurš kursē no plkst. 00.05 līdz plkst. 00.59.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 69
Satiksmes ierobežojumi Viestura ielā

Sakarā ar būvdarbu veikšanu objektā "Daugavpils pilsētas tramvaju līnijas pārbūves darbi posmos Vienības iela-Stacijas iela, Parādes iela-Cietoksnis un 18. novembra un Ventspils ielu krustojumā”, Viestura ielā, satiksmes kustība no 2019. gada 15. oktobra  līdz 30. oktobrim tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 156
J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēka Marijas ielā 1E, Daugavpilī pieņemta ekspluatācijā

2019.gada 10 oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojs, piedaloties visiem būvniecības procesā iesaistītajiem dalībniekiem, pieņēma ekspluatācijā J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēku Marijas ielā 1E, Daugavpilī. Būvdarbi objektā veikti Eiropas Savienības fonda projekta Nr.4.2.2./18/I/007 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas izglītības iestādes ēkā Marijas ielā 1E, Daugavpilī” ietvaros. Ģenerālais būvuzņēmējs SIA “BORG” būvdarbus objektā paveica pirms līguma termiņa beigām. Autoruzraudzību objektā veica SIA “Lūsis V” un būvuzraudzību nodrošināja SIA “INRI”. J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēku Marijas ielā 1E, Daugavpilī, ir nosiltināta ēkas fasāde, nomainīti logi, nosiltināts un nomainīts jumta segums, veikti iekštelpu remontdarbi, uzstādīta ventilācija ar rekuperāciju, atjaunota apkures sistēma un uzstādīts LED apgaismojums.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 105
Turpinās Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra lielās ēkas siltināšanas būvdarbi

2018.gada 19.decembrī starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā 18.novembra ielā 354A, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
Uzsākta projekta „Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādē Jelgavas ielā 30A, Daugavpilī” īstenošana

2018.gada 11. oktobrī notika pirmā būvsapulce par būvdarbu veikšanu objektā Jelgavas iela 30 A, Daugavpilī. Sapulces laikā būvuzņēmējs pieņēma objektu no pašvaldības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 6