Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.11.2019, 12:00

NOSLĒDZĀS VINGROŠANAS NODARBĪBAS BĒRNIEM

Sākot no 2018.gada jūliju, divu gadu laikā Daugavpils pilsētas bērniem bija iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības veselības kvalitātes saglabāšanai. Kopā tika novadītas 180 nodarbības vairāk nekā 270 pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem. 

Nodarbību mērķis bija bērnu vispārēja fiziskā un emocionāla attīstība ar vingrošanas

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 27
Saules skolai tiek modernizēts aprīkojums un mēbeles

Eiropas Savienības projektā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolai “Saules skola” tiek būtiski modernizēta tehniski materiālā bāze: tuvojas noslēgumam divu jauno mācību korpusu būvdarbi Saules ielā, kā arī tiek piegādāts mūsdienīgs jauns aprīkojums un mēbeles jaunajai mācību videi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 32
Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs Latgales dienās Rīgā

15. augustā Rīgā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvji kopā ar Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “Taka” speciālistiem un citiem reģiona kolēģiem piedalīsies Latgales plānošanas reģiona rīkotajā pasākumā “Latgales dienas Rīgā”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 134
Iedzīvotājus aicina pieteikties biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 75
Noslēdzās garīgās veselības veicinošie informatīvie pasākumi

Laika posmā no 2019.gada septembra līdz 2020.gada augustam Daugavpils Universitāte īstenoja garīgās veselības veicinošus informatīvos pasākumus Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem.

Kopumā tika novadītas 128 lekcijas (katras lekcijas ilgums – 2 stundas) daugavpiliešu izglītošanai par garīgās veselības veicinošiem jautājumiem. Lekcijas

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 28
Garajā ielā uz dažām dienām mainīsies autotransporta kustības shēma

Sakarā ar dzīvojamās mājas pieslēgšanu kanalizācijas tīkliem, Garā ielā no 2020.gada 12.augusta līdz 2020. gada 14.augustam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 53
Aicinām Jauniešu neformālās izglītības centra organizācijas pieteikties konkursam  “Gada organizācija 2019”

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa sadarbībā ar Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centru rīko konkursu “Gada organizācija 2019”. Pasākuma mērķis ir noskaidrot 2019.gada labāko Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra organizāciju konkursa rezultātā, kā arī popularizēt Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra organizācijas un motivēt tās iesaistīties Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra un pilsētas pasākumos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 84
Aicina pieteikties foto-orientēšanās spēlei “Pa Hekeļa pēdām”  Daugavpils cietoksnī

2020. gada 22. augustā Daugavpils cietoksnī tiks atzīmēta cietokšņa plāna apstiprināšanas 210. gadadiena. Pasākuma ietvaros tiks organizēta foto-orientēšanās spēle “Pa Hekeļa pēdām” pa Daugavpils cietoksni.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 171
Var kavēties maršruta Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Silene–Šengeida un Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Krištupi reisu izpilde

Sakarā ar ceļa remontdarbiem uz autoceļa P68 Daugavpils–Skrudaliena–Baltkrievijas robeža (Silene) līdz 2020. gada 26. augustam reisu izpilde maršrutā Nr.6169 Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Silene–Šengeida un Nr.5325 Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Krištupi varētu kavēties.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 59
Nākamā tikšanās ar Judovkas mikrorajona iedzīvotājiem – 12. augustā

SIA “Daugavpils ūdens” atgādina, ka realizējot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī”, š.g. 12. augustā plkst. 12:00 tiks organizēta kārtējā tikšanās ar Judovkas mikrorajona iedzīvotājiem, kas plāno pieslēgt savu īpašumu  jaunizbūvētiem ūdensvada un/vai kanalizācijas tīkliem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 109
PIETEIKUMUS KULTŪRAS PIEMINEKĻU SAGLABĀŠANAS LĪDZFINANSĒJUMAM VAR IESNIEGTS LĪDZ 2.SEPTEMBRIM

Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departaments aicina iedzīvotājus piedalīties konkursā līdzfinansējuma saņemšanai individuālajā, kolektīvajā vai juridiskajā valdījumā esošo kultūras pieminekļu saglabāšanai. Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms šiem mērķiem ir no 1000 līdz 25 000 eiro. Pieteikumi ir jāsagatavo un jāiesniedz Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā (Raiņa ielā 28) līdz 2020. gada 2. septembrim.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 98
Gaidāmas izmaiņas satiksmes organizācijā Grīvā

Sakarā ar projekta “Skolas ielas posmā no Komunālās ielas līdz Blaumaņa ielai, Pieneņu ielas posmā no Komunālās ielas līdz Blaumaņa ielai, Staru ielas posmā no Dostojevska ielas līdz Staru iela 80 pārbūvi, Daugavpilī” realizāciju, Pieneņu ielā no  2020. gada 11.augusta līdz 2020. gada 30.septembrim autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.187.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 187
Atpūtas bāzē “Virogna” notika jauniešu līdzdalības apmācības ''Brīvs un prātīgs!''

No 3. līdz 5.augustam atpūtas bāzē „Virogna” Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizēja jauniešu līdzdalības apmācības “Brīvs un prātīgs!”. Apmācību laikā dalībnieki uzzināja vairāk par to, kas ir blogs un kā to pareizi veidot, iepazinās ar digitālo vizītkaršu darbību, digitālo komunikāciju un tehniskiem jautājumiem, apguva jaunas prasmes tiešsaistes apmācību organizēšanā, video CV un pašprezentāciju veidošanā, izpētīja tiešsaistes mārketinga principus, izanalizēja kā attālināti strādāt ar darbiniekiem un klientiem, un kā attālināti nodarboties ar biznesu, kā arī lietderīgi un draudzīgā atmosfērā pavadīja brīvo laiku.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 140
Daugavpilī attīsta ēdamo suvenīru ideju

Daugavpils pašvaldība plāno atgriezties pie idejas par produktiem ar pilsētas simboliku, kas varētu spēlēt "ēdama zīmola" lomu un kļūt par brīnišķīgām dāvanām vai suvenīriem gan Daugavpils viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Pirmie no šiem produktiem būs saldumi – piparkūkas ar simboliem, kuras radījuši SIA «Vilna» meistari un privātā konditore Anita Druze (tortetka.lv).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 428
Izsludināts konkurss uz kapitālsabiedrību padomes locekļu amata vietām

Daugavpils Dome izsludina konkursu uz kapitālsabiedrību “Daugavpils satiksme”, “Daugavpils siltumtīkli, “Daugavpils reģionālā slimnīca” padomes locekļu amata vietām. Pieteikumi jāiesniedz līdz 28. augustam (ieskaitot) Daugavpils Domes Informācijas birojā K. Valdemāra ielā 1.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 267
Paplašināts iedzīvotāju loks, kuri būs tiesīgi saņemt pašvaldības atbalstu

Ar 6. augusta Domes lēmumu ir veikti grozījumi Domes saistošajos noteikumos “Daugavpils pilsētas pašvaldības materiālais atbalsts mazaizsargātajām personām", kas paredz paplašināt iedzīvotāju loku, kuri var saņemt pašvaldības atbalstu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 261
Veselības ministrija gatava veikt investīcijas ēkā Siguldas ielā 24

Sakarā ar to, ka Daugavpils Psihoneiroloģiskajai slimnīcai pievieno Aknīstes slimnīcu, Daugavpils slimnīcai nepieciešamas papildus telpas. Veselības ministrija griezusies pie pašvaldības ar lūgumu piešķirt pašvaldības ēku- bijušo onkoloģisko slimnīcu Siguldas ielā 24.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 195
Notiek BRĪVPRĀTĪGO pieteikšanās jauniešu festivālam “Artišoks 2020”

„Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa. Jauniešu pasākums ir kļuvis par vienu no Daugavpils pilsētas vizītkartēm un šogad svinēs savu 10 gadu jubileju! “Artišoks” tiek rīkots ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar iespējām lietderīgi, radoši un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpilī, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 176
Satiksmes ierobežojumi pilsētas centrā

Sakarā ar avārijas darbiem Alejas ielā  2020. gada 07.augustā autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.131

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 159
Panākta vienošanās par papildus finansējumu Daugavpils reģionālajai slimnīcai

5. augustā Domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis un priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska Veselības ministrijā tikās ar valsts sekretāri Dainu Mūrmani-Umbrāško.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 83