Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 07.01.2019, 19:08

Nojaukta grausta vietā ierīkos bērnu rotaļu laukumu

Jaunais gads Daugavpilī sākās ar vides sakārtošanas darbiem:  vienā no pagalmiem pašā pilsētas centrā nojaukta veca saimniecības ēka, par kuras slikto tehnisko stāvokli blakusesošo māju iedzīvotāji vairakkārt sūdzējušies pilsētas Domē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 136
Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs tūrisma izstādē Viļņā

Šī gada 25.-27. janvārī Viļņā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvji Daugavpils stendā kopā ar Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” pārstāvjiem, Daugavpils novada kolēģiem un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra speciālistiem piedalīsies kaimiņvalsts Lietuvas tūrisma izstādē “Adventur 2019”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 36
Stropu trase gaida slēpotājus

Sinoptiķu prognozes nedēļas nogalei ir optimistiskas: daugavpiliešus sagaida neliels sals, sniegs un saule. Šādi laikapstākļi ir ideāli piemēroti aktīvai atpūtai pie dabas. It īpaši, jo ziemas atpūtas iespējas šogad patiesi priecē pilsētniekus ar daudzveidību un kvalitāti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 123
AS “Gaso” ievieš infotālruni par jaunajiem dabasgāzes sadales tarifiem

Reaģējot uz iedzīvotāju lielo interesi par jaunajiem dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojumu tarifiem un to piemērošanas kārtību, dabasgāzes sadales operators AS “Gaso” atklājis jaunu informatīvo tālruni – 67369938.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 21
Jaunajā gadā mainīsies būvniecības dokumentācijas pieņemšanas kārtība

Aizvadītajā nedēļā Daugavpils pilsētas domē notika seminārs būvniecības nozares speciālistiem. Tikšanās galvenā tēma bija centralizētas Būvniecības informācijas sistēmas ww.bis.gov.lv ieviešana un izmaiņas būvniecības likumdošanā, kas skars ne tikai projektētājus un būvniekus, bet arī ikvienu, kurš jaunajā gadā ieplānojis būvniecības un pārbūves darbus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 113
Lūdzam pieteikties aktīvistus kampaņai “KUSTI-NĀCIJA!”

Veselības ministrija ir uzsākusi sabiedrības informēšanas kampaņu “KUSTI-NĀCIJA!”, kuras mērķis ir veicināt kustīgu dzīvesveidu kā vērtību un palielināt regulāru fizisku aktivitāšu veikšanu ikdienā. Kampaņa uzrunā iedzīvotājus ar dažādām izglītojošām aktivitātēm, piemēram, šobrīd profesionāla speciālistu komanda izstrādā informatīvos materiālus dažādām mērķgrupām, kas būs pieejama ikvienam interesentam, lai mudinātu kustēties pareizi. 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 28
Darba devējus aicina pieteikt vakances ĒNU DIENAI 2019

Jau kopš decembra beigām ir atvērta darba devēju — uzņēmumu, organizāciju un iestāžu — pieteikšanās praktiskās biznesa izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētajai ikgadējai karjeras izglītības programmai ĒNU DIENA, kas šogad norisināsies 13. februārī. ĒNU DIENA šogad norisināsies jau 18. gadu pēc kārtas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 146
Distanču slēpošanas iespējas Daugavpilī

Daugavpilī, Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē ir sagatavota slēpošanas trase lieliem un maziem slēpotājiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 134
Mūžībā aizgājis pedagogs, Goda daugavpilietis Arkādijs Kurmeļovs

Arkādijs Kurmeļovs dzimis 1931. gadā Daugavpils rajonā. Absolvējis Daugavpils Skolotāju institūta matemātikas fakultāti. Visu dzīvi ir strādājis par matemātikas skolotāju, pilnveidojis savas zināšanas, bija radošs un skolēnu mīlēts pedagogs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 171
Līdz 15. janvārim tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai Rīgas ielā

2019.gada 19.janvārī un 9.februārī DPPI “Komunālās saimniecības pārvalde” organizē janvāra un februāra tirdziņus Rīgas ielā. Tirdzniecības organizēšanas vieta – Rīgas iela (posmā no Cietokšņa līdz Stacijas ielai), pēc tirdzniecības vietu skaita nepieciešamības. Tirdzniecība notiks no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 253
DAUGAVPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS MOBILĀ MAMOGRĀFA IZBRAUKUMU GRAFIKS

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātas programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 169
Daugavpiliešu izmestās svētku eglītes izmantos lietderīgi

Krāšņais ziemas svētku laiks tuvojas noslēgumam, un kļūst aktuāls jautājums: ko lai dara ar dabīgajām  eglītēm, kas vēl nupat radīja svētku noskaņu, bet pamazām sāk birt, un, diemžēl, ir metamas laukā. Jau otru gadu pēc kārtas uzņēmums „AADSO” piedāvā daugavpiliešiem utilizēt meža skaistules ne vien ekoloģiskā, bet arī praktiskā veidā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 158
Pēdējā ES projekta WIR tikšanās 2018.gadā notika Somijā

Daugavpils pilsētas dome kopā ar Vanersborg pašvaldību (Vänersborgs kommun), Zviedrijā (vadošais partneris) Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” ietvaros, īsteno projektu “Demokrātiskās iesaistīšanās un sabiedriskās līdzdalības veicināšana” (“WIR”). Projektā ir iesaistīti 10 partneri no 7 valstīm: Zviedrijas, Itālijas, Austrijas, Vācijas, Spānijas, Somijas un Latvijas. Projekta specifiskais mērķis ir izprast ES izstrādāto un pielietoto stratēģiju attiecībā uz integrācijas procesu, paaugstināt iedzīvotāju iesaistīšanās līmeni visu sociālo grupu vidū.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 40
Cienījamie pareizticīgie un vecticībnieki!

Klāt Ziemassvētki – cerības un ticības svētki, gaišu domu un labu darbu laiks. Lai ikviens piedzīvo patiesu Ziemassvētku brīnumu un īstenojas viņa kvēlākais sapnis, piepildot dvēseli ar gaismu, dzīvi – ar jēgu, sirdi – ar mīlestību, bet māju – ar siltumu, mājīgumu un saticību. Laimi jūsu ģimenēm un ikvienam dārgajam un mīļajam cilvēkam!

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 75
BEZMAKSAS AKNU IZMEKLĒJUMI  HRONISKA C HEPATĪTA PACIENTIEM

Hroniski C hepatīta pacienti 19. un 31. janvārī tiek aicināti Daugavpils reģionālās slimnīcas Plaušu slimību un tuberkulozes centra (PSTC) pirmajā stāvā bez maksas veikt aknu blīvuma izmeklējumu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 23
6. janvārī Šmakovkas muzejā – ieejas biļetes par akcijas cenu

Janvāra pirmajā svētdienā, 6. janvārī, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejā Daugavpilī biļetes cena būs tikai 1, 75 EUR.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 87
Policija aiztur personu par uzbrukumu sabiedriskajā transportā

2019.gada 02.janvārī, īsi pēc pulksten 16:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju, ka pilsētas sabiedriskajā transportā – tramvajā persona ar nazi ir uzsākusi kautiņu ar citu personu. Nekavējoties uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 144
Daugavpils ielu attīrīšanai no sniega novirzīta visa specializētā tehnika

3. janvāra rītā, pēc intensīvas snigšanas nakts garumā, Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Valsts ceļi” nākusi klajā ar paziņojumu, ka visā Latvijas teritorijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi. Visvairāk ir cietusi Ziemeļvidzeme un Latgale. Arī Daugavpili, tāpat kā lielāko Latvijas daļu, ir pārklājusi bieza sniega sega. Komunālie dienesti strādā intensīvā režīmā, lai pēc iespējas ātrāk sakārtotu pilsētas braucamās daļas un ietves.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 117
Par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu īstenošanu

Pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes iepirkuma komisijas  2018.gada 19.decembra pieņemto lēmumu,  atklāts konkurss “Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra ēkas Mihoelsa ielā 4, Daugavpilī, energoefektivitātes paaugstināšana (SAM 4.2.2. ietvaros)” identifikācijas Nr. DPD 2018/109 ir pārtraukts bez rezultātiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 128
Jaungada sagaidīšana pagāja bez īpašiem starpgadījumiem

Laika periodā no 2018.gada 29.decembra līdz 2019.gada 02.janvārim Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma un atstrādāja 129 izsaukumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 81