Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 02.05.2022, 10:47

Ūdens kvalitāte Daugavpils peldvietās ir laba

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” kopā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR pārstāvjiem 20.05.2021 veica pašvaldības ūdenstilpju peldvietu ūdens kvalitātes paraugu ņemšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 16
Sveiksim Daugavpili 747. dzimšanas dienā

No 3. līdz 5. jūnijam Daugavpils svinēs savu 747. dzimšanas dienu, tāpēc pilsētas iedzīvotāji ir aicināti publicēt savus video un foto sveicienus pilsētai izmantojot tēmturi #Daugavpils747.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 167
Pilsētas svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka 4. un 5. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku laikā, braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā būs bezmaksas gan visiem daugavpiliešiem, gan pilsētas viesiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 71
VASARAS PERIODĀ ATJAUNO VAIRĀKUS REISUS MARŠRUTĀ NR.17A

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 01.jūnija uz vasaras periodu tiks atjaunoti autobusu maršruta Nr.17A “Autoosta – CSDD – Jaunforštate – CSDD – Autoosta” reisi ar atiešanas laikiem no Autoostas plkst. 14.50; 15.27 un 16.05 un attiecīgi no galapieturas “Aveņu iela” plkst. 15.09; 15.46 un 16.24.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 47
Daugavpilī jūnijā notiks Zemessardzes mācības

No 6. līdz 10. jūnijam Daugavpils valstspilsētas teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānota apmācība, izmantojot militāros transportlīdzekļus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 76
No 1. jūnija pieaugs braukšanas maksa AS “Daugavpils satiksme” sabiedriskajā transportā

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka, ar 1. jūniju par braucienu Daugavpils pilsētas sabiedriskajā transportā līdzšinējo 0,50 eiro vietā būs jāmaksā 0,70 eiro, bet arī turpmāk vairākām iedzīvotāju kategorijām braukšanas maksas atvieglojumi tiks saglabāti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 97
Daugavpils pilsētas Ziemeļu zonas publiskās infrastruktūras sakārtošana

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākti būvniecības darbi Daugavpils pilsētas Ziemeļu rūpnieciskajā zonā. Uz šodienu pārbūvēts Ziemeļu rūpnieciskās zonas pievedceļa brauktuves segums, ierīkotas inženierkomunikācijas, izbūvēti ūdensvada tīkli.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 62
SIA „Daugavpils ūdens” paaugstina tehnoloģisko procesu energoefektivitāti

2022.gada 23.maijā starp Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) kā Sadarbības iestādi un SIA „Daugavpils ūdens” kā Finansējuma saņēmēju tika parakstīts līgums par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “SIA “Daugavpils ūdens” tehnoloģisko procesu energoefektivitātes paaugstināšana” īstenošanu (Nr.4.2.2.0/21/A/011).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 173
Daugavpils sāk vasaras sezonu ar plašu tūrisma piedāvājumu

Neskatoties uz Covid-19 pandēmiju, kas 2 gadu garumā kavēja tūrisma nozares attīstību, šogad Daugavpils pilsēta ar jaunu sparu gatava uzņemt viesus un piedāvāt tiem daudzveidīgas atpūtas iespējas – baudīt kultūrvēsturisko mantojumu un dabas objektus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 117
Ceļu remonta sezona ir atsākusies

Daugavpilī pēc ziemas pārtraukuma atsākusies ceļu remonta sezona. Aktīvi būvdarbi norisinās Tukuma ielas posmā no 18.Novembra ielas līdz Bauskas ielai, Tautas ielā no Ventspils ielas līdz Dobeles ielai, Ķieģeļu ielā (vasarnīcu kooperatīva „Mičurinietis”) virzienā, Šūņu ielas posmā no Vidzemes ielas līdz Zeltkalna ielai, Sliežu ielas posmā no Komunālās ielas līdz Sliežu iela 8. Visi šie darbi tiek finansēti no Ceļu fonda.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 87
Daugavpilī notiks cīņu turnīrs “Ghetto Fight”

Sestdien, 4.jūnijā Pilsētas svētku ietvaros Daugavpilī norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls "Ghetto Games". 10 stundu garumā Vienības laukumā notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās. Festivāla ietvaros norisināsies cīņu turnīrs “Ghetto Fight”. Skatītājiem būs iespēja redzēt cīņas ar sportistiem no Daugavpils un visām Latvijas pilsētām. Pasākuma gaitā ir gaidāmas 12 cīņas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 61
Daugavpilī atpūtniekiem pieejamas vairākas grilēšanai aprīkotas vietas

Iestājoties siltam laikam, Komunālās saimniecības pārvaldes speciālisti apsekoja Daugavpils atpūtas vietas, lai pārbaudītu to gatavību vasaras sezonai. Pilsētas iedzīvotāji un viesi saulainās dienās var baudīt dabu un mieloties ar pašu ceptajiem šašlikiem 13 atpūtas vietās ar ierīkotiem brīvpieejamiem griliem, galdiņiem un soliņiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 116
Vasaras periodā 10.autobuss kursēs līdz Ruģeļu ūdenskrātuvei

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 1.jūnija līdz 15.septembrim autobusa maršrutam Nr.10 “Autoosta – Ruģeļi – Autoosta” tiks grozīta kustības shēma, paredzot tā kustību līdz Ruģeļu ūdenskrātuvei.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 51
No 3. līdz 5. jūnijam Daugavpilī svinēs pilsētas svētkus

Ar devīzi “Ja tev ģerbonī sudraba cietoksnis” no 3. līdz 5. jūnijam Daugavpilī tiks svinēti pilsētas svētki. Daugavpils cietoksnis ir mūsu pilsētas sirds, tāpēc šogad, svinot Daugavpils dzimšanas dienu, svētku noskaņas jo īpaši ieskandinās šo vēsturisko pilsētas daļu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 489
Bauskas ielā būvē centralizētos kanalizācijas tīklus

SIA “Daugavpils ūdens” speciālisti, turpinot ciešu sadarbību ar pilsētas infrastruktūras uzlabošanas projektu izpildītājiem ūdensvada un kanalizācijas tīklu attīstībai, š.g. maijā veic kanalizācijas tīklu būvniecību Jaunbūves apkaimes Bauskas ielā (posmā no Tukuma ielas līdz Bauskas ielas mājai Nr.84), kur Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” īsteno šīs ielas seguma un komunikāciju kompleksus rekonstrukcijas darbus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 133
21. maijā Daugavpils cietoksnī norisināsies tradicionālais Krāmu tirgus

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs informē, ka 21. maijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Daugavpils cietoksnī norisināsies tradicionālais Krāmu tirgus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 206
Atlīdzībai par Ukrainas civiliedzīvotāju izmitināšanu jāpiesakās Sociālajā dienestā

2022.gada 19.maijā stājās spēkā grozījumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā, kas paredz, ka Latvijas iedzīvotājiem, kuri bez maksas izmitina savās mājās Ukrainas civiliedzīvotājus, kā fiziskām personām būs tiesības saņemt atlīdzību, lai kompensētu ar izmitināšanu saistītas papildu izmaksas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 180
AUTOVADĪTĀJUS LŪDZ NENOVIETOT AUTO ZĀLIENU PĻAUŠANAS VIETĀS

SIA “Labiekārtošana-D” informē, ka Daugavpils parkos, skvēros, ceļu nomalēs un gar ietvēm turpinās zālienu pļaušanas darbi. Sakarā ar to iedzīvotājus aicina sekot līdzi informācijai par darbu izpildes grafikiem un nenovietot automašīnas vietās, kur paredzēta zāles pļaušana.  Laika posmā no 23.05.2022. līdz 28.05.2022. pļaušanas darbi tiks veikti Ķīmiķu ciematā, Jaunbūvē un Jaunajā Forštatē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 75
Daugavpilī notika tūrisma forums “Daugavpils tūrisma restarts”

Otrdien 17. maijā, ievadot aktīvo tūrisma sezonu, Daugavpilī sekmīgi norisinājās Daugavpils tūrisma jomas galvenais šī gada pavasara notikums – tūrisma forums “Daugavpils tūrisma restarts”. Pasākumu rīkoja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 100
TURPINĀS PIETEIKŠANĀS DZĪVOKĻU ĪRES TIESĪBU IZSOLĒM GAISMAS IELĀ 7

Daugavpils pilsētas pašvaldība turpina rīkot dzīvojamo telpu īres tiesību izsoles renovētajā mājā Gaismas ielā 7. Nākamās izsoles notiks 24.maijā un 27.maijā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 178