Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 21.10.2021, 15:44

DRS ārstējas 129 Covid-19 pacienti

Daugavpils reģionālajā slimnīcā laikā posmā no 25. līdz 26. novembrim kopumā ārstējas 129 Covid-19 pacienti, 13 no tiem – smagā stāvoklī, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Gronska.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 78
Vakcinācijas iespējas Daugavpilī no 29. novembra līdz 5. decembrim

Vakcinācijas pakalpojumus Daugavpilī šonedēļ sniedz seši vakcinācijas punkti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 177
Daugavpils Tūrisma attīstības un informācijas aģentūra aicina piedalīties erudīcijas spēlē “NOVADU ROBEŽĀS”

Lai veicinātu Latvijas vietējā tūrisma un jaunizveidoto Latvijas reģionu attīstību, RADIO SKONTO klausītājiem piedāvā izklaidējošu erudīcijas spēli – “NOVADU ROBEŽĀS”. Tā ne tikai piepildīs klausītāju dienu ar aizraujošu izklaidi, bet arī sniegs vērtīgu iespēju uzzināt par kultūras un tūrisma iespējām Latvijas novados un iegūt īpašumā vērtīgas balvas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 88
Daugavpils svinēs “Ziedošos Ziemassvētkus”

Šajā nedēļas nogalē tiks iedegta pirmā svece lielajā pilsētas Adventes vainagā. Līdz ar Adventes sākumu Daugavpils pilsēta pakāpeniski ietērpsies Ziemassvētku rotā. Šogad svētku noformējuma moto ir “Ziedoši Ziemassvētki”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 246
Personas, kas 1. vakcīnas devu saņēma t/c “SOLO” tiek informētas par 2. devas saņemšanas vietu un laiku

Iedzīvotāji, kuri pirmo vakcīnas devu saņēma t/c “SOLO” jau tiek informēti par 2. vakcīnas devas saņemšanas iespējām Daugavpils Olimpiskajā centrā, informēja vakcinācijas pakalpojumu sniedzēja SIA “Latgales medicīnas centrs” pārstāve Svetlana Losane.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 169
Pirsmssvētku maratons “Iedvesma šodienai''

Vai esi kādreiz domājis par to, cik liels spēks ir vārdiem? Tie var padarīt pat vistumšāko dienu gaišu un siltu. Kļūsti par labo vārdu nesēju!

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 78
DRS ārstējas 127 Covid-19 pacienti

Daugavpils reģionālajā slimnīcā laikā posmā no 24. līdz 25. novembrim kopumā ārstējas 127 Covid-19 pacienti, 16 no tiem – smagā stāvoklī, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Gronska.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 72
Rīt nedarbosies luksofors 18.novembra-Nometņu ielu krustojumā

Sakarā ar luksofora statnes maiņu 18.novembra un Nometņu ielu krustojumā, luksofors tiks izslēgts 26.11.2021 no plkst. 08:30 līdz plkst. 17:00.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 65
DRS ārstējas 125 Covid-19 pacienti

Daugavpils reģionālajā slimnīcā laikā posmā no 23. līdz 24. novembrim kopumā ārstējas 125 Covid-19 pacienti, 8 no tiem – smagā stāvoklī, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Gronska.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 57
Slēgts vakcinācijas punkts t/c “SOLO”

Sakarā ar to, ka t/c “SOLO” pārgājis uz darbu “zaļajā režīmā”, slēgts tirdzniecības centrā izvietotais vakcinācijas punkts, informēja vakcinācijas pakalpojumu sniedzēja SIA “Latgales medicīnas centrs” pārstāve Svetlana Losane.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 192
AS „SpecATU” ziņo par pilnu gatavību ziemas sezonai

Šīs nedēļas sākumā Daugavpilī, tāpat kā daudzviet Latvijā, uzsnidzis pirmais sniegs. AS “Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums”, kuras pārziņā ir mūsu pilsētas ielu uzturēšana un sakārtošana, ziņo, ka uzņēmums ir pilnībā gatavs ziemas sezonai un veiksmīgi uzsācis ielu uzkopšanas darbus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 101
Nedēļas nogalēs daugavpiliešiem un pilsētas viesiem bez maksas pieejama āra slidotava

Sākot ar piektdienu, 26. novembri, Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem pieejama āra slidotava, kas izvietota pie Daugavpils Ledus halles.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 578
Pieaugs atbalsts vides pieejamības nodrošināšanai

Jau tuvākajā laikā Daugavpilī deklarētās personas ar 1.un 2.grupas invaliditāti varēs saņemt lielāku pašvaldības atbalstu vides pieejamības nodrošināšanai. Šādu lēmumu 17.novembrī deputāti akceptēja Sociālo jautājumu komitejas un Finanšu komitejas sēdēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 149
Adventes laikā atcerieties par drošību!

Tuvojas adventes laiks, kad mājokļus un sabiedriskās ēkas rotās adventes vainagi un svētku noskaņas radīšanai tiks iedegtas sveces. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka ik gadu šajā laikā bez uzraudzības atstātu iedegtu sveču dēļ izceļas vairāki ugunsgrēki. Sagaidot pirmo adventes svētdienu, VUGD atgādina drošības padomus, lai no degošām svecēm neizceltos liela nelaime.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 87
Iedzīvotājiem būs pieejama bezmaksas slidotava pie Ledus halles

Sākot ar piektdienu, 26. novembri, Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem būs pieejama āra slidotava, kas izvietota Daugavpils Centrālajā parkā pie Ledus halles.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 425
Vakcinācijas iespējas Daugavpilī no 22. līdz 28. novembrim

Vakcinācijas pakalpojumus Daugavpilī šonedēļ sniedz seši vakcinācijas punkti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 432
DRS ārstējas 130 Covid-19 pacienti

Daugavpils reģionālajā slimnīcā laikā posmā no 19. līdz 22. novembrim kopumā ārstējas 130 Covid-19 pacienti, 10 no tiem – smagā stāvoklī, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Gronska.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 124
Tiešsaistes konference ''Iekļaujoša dizaina izaicinājumi pilsētvidē''

Vides piekļūstamība, par ko visbiežāk neaizdomājamies savā ikdienā, var būt nopietns izaicinājums ļoti daudziem cilvēkiem, kuru spējas ir ierobežotas, pat, lai veiktu vienkāršas un, šķietami, pašsaprotamas darbības – dotos uz ārstniecības iestādi, veikalu, pie friziera vai, izmantojot sabiedrisko transportu. Tāpat, tas var attiekties uz informācijas ieguvi, svarīgu paziņojumu uztveršanu – izlasīšanu vai sadzirdēšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 136
Tiešraides domnīca “Es atgriežos Latgalē”

29. novembrī no plkst. 11.00 līdz 13.00 Latgales plānošanas reģions aicina pievienoties tiešraides domnīcai “Es atgriežos Latgalē, kas tiks veltīta aktuālajiem remigrācijas jautājumiem, šogad liekot uzsvaru uz vērtību integritāti un ģimenes emocionālās labsajūtas prizmu, kas ir tik ļoti nozīmīga pārmaiņu procesā, ar ko saskaras ikviens remigrants. Interesentiem no jebkuras pasaules valsts būs iespējams sekot līdzi domnīcai tiešraidtiešraidē no iedvesmojošās Latgales vēstniecības “GORS” skatuves ar retranslāciju Es atgriežos Latgalē Facebook lapā un Latgales plānošanas reģiona Youtube kontā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 109
Dzimtsarakstu nodaļas darba laiks Valsts svētkos

Daugavpils pilsētas dzimtsarakstu nodaļa (Raiņa ielā 27) informē, ka no 17.līdz 21.novembrim strādās pēc pirmssvētku un svētku dienu grafika, tomēr 19.novembrī no plkst.11.00 līdz 13.00 iedzīvotājiem būs iespēja reģistrēt personas miršanas faktu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 224