Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 06.09.2019, 10:38

Daugavpils ir gatava jaunajai apkures sezonai

Rudenim atnākot gaisa temperatūra turpina samazināties, un tas nozīmē, ka tuvākajā laikā Daugavpilī var uzsākties pieslēgšana centralizētai apkures sistēmai. 17. septembrī Daugavpils domes preses konferencē tika sniegts ziņojums par AS «Daugavpils Siltumtīkli» gatavību jaunajai apkures sezonai. Uzņēmuma valdes locekle Oļesja Duškeviča pastāstīja par pabeigtiem un tiekošajiem remontiem, hidrauliskajām pārbaudēm un apkures tarifu jaunajā sezonā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 25
Daugavpilī ir lieli plāni atpūtas zonu tālākai attīstībai

Šonedēļ Daugavpils Centrālajā Stropu pludmalē un pludmalē „Stropu Vilnis” no mastiem nolaisti zilie karogi, iezīmējot šī gada peldsezonas oficiālu noslēgšanos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 203
Eiropas Mobilitātes nedēļa 2019 Daugavpilī

Šogad no 16. līdz 22. septembrim Daugavpils pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti pieņemt dalību Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumos, kuru mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pozitīvo ietekmi pārvietojoties ar riteni un kājām, ar saukli 'Walk with us!' jeb 'Gudrāks solis!         

Eiropas Mobilitātes

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 232
Notika Reģionālās slimnīcas personāla apmācības

SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” sadarbībā ar vadošo partneri Kauņas Republikānisko slimnīcu īstenojot projektu Nr.LLI-396 „Slimnīcu sadarbība, izveidojot efektīvu ķirurģisko pakalpojumu pārvaldību pārrobežu reģionā” (Hospitals for CBC) laika posmā no š.g.23.jūlija līdz 30.augustam Daugavpils reģionālajā slimnīcā organizēja slimnīcas personāla apmācības. Vienpadsmit apmācību ciklus un praktiskās nodarbības vadīja Daugavpils universitātes docents, Dr.psych. Vitālijs Raščevsks.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 96
Virtuālais velokross bibliotēkā – esi mobils un ripo vesels

Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros no 16.-20. septembrim Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs aicina mēroties spēkiem aizraujošās sacīkstēs, startējot virtuālā velokrosā “Ripo vesels”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 39
Aicinājums piedalīties Būvniecības valsts kontroles biroja rīkotajā sanāksmē

2019.gada 24. septembrī plkst. 13.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departaments  aicina tehnisko noteikumu izdevējus, projektētājus un  pašvaldības struktūrvienību un kapitālsabiedrību pārstāvjus apmeklēt Būvniecības valsts kontroles biroja rīkoto sanāksmi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 71
Bezmaksas stepaerobikas nodarbības

Aicinām visus Daugavpils pilsētas iedzīvotājus pieteikties uz 15 bezmaksas stepaerobikas nodarbībām kopā ar sertificētu treneri – Ilonu Ducku-Krastiņu. Stepaerobikas vingrojumi nodrošinās efektīvu pozitīvu iedarbību uz elpošanas, sirds un asinsvadu, muskuļu un nervu sistēmām.

Pieteikties var no 17.septembra līdz 19.septembrim (laika posmā no plkst.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 77
Turpinās reģistrācija dalībai NVA tiešsaistes darba dienā, jau vairāk nekā 50 Latvijas darba devēju ir pieteikuši 1003 vakances ar atalgojumu virs 1000 eiro

2019. gada 26.septembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, kurā ar Latvijas darba devējiem e-vidē satiksies darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē.  Tā būs iespēja Latvijas darba devējiem atrast kvalificētus darbiniekus, bet darba meklētājiem  – labi apmaksātu darbu Latvijā. Tiešsaistes darba diena būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valstspiederīgos darba meklētājus, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 30
Rīgas ielas svētki ieskandināja mūzikas un mākslas festivālu „ReStArt”

14. septembrī Daugavpilī atklāts VIII Mūzikas un mākslas festivāls „ReStArt - 2019”. Mākslas svētkus, kas turpināsies vairāk nekā mēnesi, ieskandināja Daugavpils Simfoniettas koncerts (diriģents – Aivars Broks), kā arī Rīgas ielas svētki, kas Daugavpilī norisinās jau 6. gadu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 149
Daugavpils pieteiktie objekti ir Latvijas Ainavu arhitektūras balvas laureāti

Latvijas Ainavu arhitektūras balva (LAABA) ir ainavu arhitektūras labāko sasniegumu skate, kas tiek rīkota pirmo reizi. Daugavpilī balvai pieteikti Stropu aktīvas atpūtas un sporta trase, Esplanādes parks (Veloparks), Daugavpils Cietokšņa reģenerācijas projekts, Rīgas ielas svētki. 13. septembrī Rīgā tika paziņoti rezultāti un pasniegtas balvas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 128
LPR izsludina projektu konkursu remigrantiem biznesa idejas īstenošanai Latgalē

No 2.septembra līdz  4. oktobrim remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Latgales plānošanas reģiona organizētajā konkursā, lai pretendētu uz grantu atbalstu saimnieciskās darbības īstenošanai, attīstībai vai uzsākšanai. 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 62
Pašvaldība līdzfinansēs kultūras pieminekļu saglabāšanu

Šī gada maijā Daugavpilī pirmoreiz bija izsludināts pašvaldības konkurss uz līdzfinansējuma piešķiršanu valsts un vietējas nozīmes kultūras pieminekļu saglabāšanai. Pieteikumus varēja iesniegt līdz septembra sākumam. Aicinājumam ir atsaukušies 11 pretendenti. Viņu pieteikumus izskatīs konkursa komisija, kuras sastāvā ir arhitektūras nozares speciālisti, vēsturnieki, Kultūras mantojuma pārvaldes pārstāvji un domes deputāti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 205
No 17. septembra 1. maršruta tramvaji kursēs pa tramvaja 3. maršrutu

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no  17.septembra tiks uzsākti tramvaju sliežu ceļa renovācijas darbi tramvaju I maršruta posmā no pieturas “Tirgus” (Sakņu un Cietokšņa ielu krustojums) līdz pieturai “Stacija” (Stacijas iela). Līdz ar to no 17.septembra uz laiku tiks pārtraukta tramvaju kustība šajā posmā un I maršruta tramvaji pēc pieturas “Tirgus” kustību turpinās pa tramvaju III maršrutu līdz pieturai “Cietoksnis”, izmantojot 3.maršruta apgriešanās apli. Līdz ar to iespējamas nobīdes tramvaju kustībā par 5-7 minūtēm.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 120
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ  2019. gada 13. - 15. septembris

VIII Mūzikas un mākslas festivāls “ReStArt 2019”

KINO VAKARS – kino pirmizrādes Daugavpilī

Norises laiks un vieta: 13. septembris, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, Rīgas ielā 8, Daugavpils

18.00 – LĒDIJA MAKBETA (Lielbritānija) ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 312
Latgalē notiks lapsu un jenotsuņu vakcinācija pret trakumsērgu

Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka  9. septembrī uzsāka  savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 46
''Rīgas ielas svētki 2019'' Satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana

Sakarā ar pasākumu  “Rīgas ielas svētki 2019” no  2019. gada 13. septembra plkst. 22:00 līdz  2019.gada 15.septembra plkst. 08:00 autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.48.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 310
Noslēgusies pieteikšanās uz pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu saglabāšanai

Uz pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu saglabāšanai varēja pieteikties valsts un vietējas nozīmes kultūras pieminekļu ēku īpašnieki (valdītājs), daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopība. Ir pieteikušies 11 pretendenti. Pieteikuma iesniedzējs varēja iesniegt tikai vienu pieteikumu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Iedzīvotājus aicina paust viedokli par zaļo apstādījumu veidošanu pilsētā

Katru pavasari Daugavpils ielās parādās krāšņa ziedu rota, kas priecē skatu līdz pat rudens salnām.  Tas ir rezultāts vairāku pašvaldības dienestu kopdarbam, kas turpinās visa gada garumā. Pašlaik tiek plānots, kā izskatīsies ziedu dekori nākamgad. Iesaistīties šajā procesā ir aicināti arī pilsētas iedzīvotāji.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 133
Iespēja iepazināties ar “Magic: the Gathering” spēli

Septembrī “Vēsturiskās Modelēšanas Klubs ”Robeža”” un “IIC DINO” biedrības piedāvā visiem interesentiem iepazīties ar populārāko kāršu spēli “Magic: the Gathering”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 32
Daugavpilī izvietoti trīs jauni multifunkcionālo āra trenažieru laukumi

Cietoksnī, Jaunajā forštadtē un Esplanādē šī gada vasarā izveidoti jauni sporta laukumi un uzstādīti multifunkcionālie āra trenažieri, kas paredzēti muskulatūras trenēšanai, kā arī funkcionālajiem treniņiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 156