Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 12.01.2024, 09:53

Sveikti pašvaldības grantu “Impulss-2024” ieguvēji

13. jūnijā Daugavpils domē notika pašvaldības grantu programmas “Impulss 2024” uzvarētāju sumināšana. 7 biznesa ideju autori pavisam drīz varēs uzsākt savu projektu īstenošanu, saņemot pašvaldības atbalstu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 417
Daugavpilī pieminēja Komunistiskā genocīda upurus

Piektdien, 14. jūnijā Andreja Pumpura skvērā pie piemiņas akmens “Nevainīgajiem sarkanā terora upuriem” notika Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts pasākums.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 109
15. jūnijā Daugavpilī un citās Latvijas pašvaldībās notiks informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”

15. jūnijā no pulksten 10.00 līdz 15.00 četrpadsmit Latvijas pilsētās – Rīgā, Bauskā, Jūrmalā, Ogrē, Valmierā, Balvos, Gulbenē, Rēzeknē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī un Kuldīgā – notiks informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”, kurā ikviens iedzīvotājs varēs apgūt rīcību krīzes situācijām praktiskās nodarbībās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 291
SIA ''Rīgas satiksme'' pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja “Daugavpils satiksmi”

13. jūnijā SIA “Daugavpils satiksme” uzņēma SIA "Rīgas satiksme" valdi, lai iepazīstinātu ar uzņēmumu un dalītos pieredzē: viesi uzzināja par uzņēmuma darbību, detalizēti iepazinās ar visām tās struktūrvienībām, kā arī aplūkoja “Daugavpils satiksmes” lepnumu - jaunos autobusus un tramvajus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 78
15. jūnijā īslaicīgi slēgs satiksmi Lāčplēša ielā

Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde informē: sakarā ar informatīvās dienas “Bruņojies ar zināšanām” norisi, 15. jūnijā no plkst. 09.30 līdz 15.00 Lāčplēša ielas posms no Vienības ielas līdz Ģimnāzijas ielai būs slēgts autotransporta kustībai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 65
Aicinām tirgotājus pieteikties festivālam „Dinaburg  1812”

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde „Daugavpils cietokšņa un muzeju pārvalde” aicina pieteikties pārtikas ražotājus un tirgotājus 7. starptautiskajam vēsturiskās rekonstrukcijas festivālam „Dinaburg 1812”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 180
Norisinājies sarunu vakars par velo infrastruktūru pilsētā

Trešdien, 12. jūnijā, Jauniešu Iniciatīvu centrā “Navigators” (Raiņa ielā 69) aizvadīts sarunu un kopdarbošanās vakars par velo paradumiem pilsētā un nepieciešamajiem uzlabojumiem vai izmaiņām, lai iedzīvotāji šo pārvietošanās veidu izvēlētos biežāk.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 90
DAUGAVPILS ZELTA UN DIMANTA KĀZU JUBILĀRUS AICINA PIETEIKTIES DALĪBAI SVINĪGAJĀ PASĀKUMĀ

2024. gada 20. jūlijā Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļā tiks godināti Zelta un Dimanta kāzu jubilāri. Pieteikties dalībai svinīgajā pasākumā tiek aicināti Daugavpils iedzīvotāji, kas reģistrējuši laulības Daugavpils pilsētas dzimtsarakstu nodaļā 1964. vai 1974. gadā un šogad svin kopdzīves 50 un 60 gadu jubilejas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 124
Sociālās aprūpes centra klientiem bija iespēja iepazīties ar tauriņu pasauli

Daugavpils Sociālās aprūpes centra darbinieki organizēja ekskursiju uz tauriņu pasauli Centra klientiem. Pasākums notika sadarbībā ar tauriņu studijas “Fly Fly” pārstāvjiem, kuri sniedza aizraujošu un izglītojošu stāstījumu par tauriņiem. Klātesošie uzzināja par dažādiem tauriņu veidiem, to dzīvesvietām, attīstības stadijām, dzīves ilgumu un uzturu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 91
Stropos pabeidza auto stāvlaukuma paplašināšanu

12. jūnijā Komunālās saimniecības pārvalde (KSP) pieņēma Lielā Stropu ezera Centrālās pludmales jaunā auto stāvlaukuma būvniecības darbus. Drīzumā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Pilsētplānošanas un būvniecības departaments veiks visas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu, lai jaunais stāvlaukums varētu tikt oficiāli atvērts un to varētu sākt pilnvērtīgi izmantot.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 181
Šogad GASO veiks sistēmas uzlabojumus Daugavpilī

Vasaras un rudens mēnešos AS “GASO” veiks dažādus dabasgāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētajos reģionos, tajā skaitā Daugavpilī. Šīs rekonstrukcijas ir nepieciešamas, lai padarītu gāzapgādes sistēmu drošāku, kas ļautu to ekspluatēt arī turpmāk, nākotnē. Daži darbi dabasgāzes lietotājiem paiet nemanāmi, jo neprasa dabasgāzes padeves pārtraukšanu vai pagalmu  un ielu posmu norobežošanu. Citi liek iedzīvotājiem samierināties ar īslaicīgām, bet tomēr neērtībām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
NEET JAUNIEŠUS IESAISTĪS PROJEKTĀ ''PROTI UN DARI 2.0''

30.maija Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums par Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” iesaisti projektā “PROTI un DARI 2.0”. Projekta “PROTI un DARI 2.0” mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti mācību pasākumos un izglītības ieguvē (tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara), nodarbinātībā vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 66
Eiropas Komisijas un Pasaules bankas eksperti izstrādās jaunus atbalsta mehānismus Latgalei

Šonedēļ Latgalē viesojās Eiropas Komisijas un Pasaules bankas pārstāvji, kuri jau tuvākajā laikā plāno ieviest jaunus atbalsta mehānismus Eiropas Savienības robežreģionu attīstības veicināšanai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 178
Nosaukti Pilsētas svētku gājiena konkursa uzvarētāji

Jau vairāk nekā desmit gadus viena no Daugavpils pilsētas svētku tradīcijām ir gājiens, kurā vienojas iestādes, uzņēmumi un daudzas citas organizācijas. Pirmo reizi pilsētas svētku gājienu vēsturē šogad tika izsludināts konkurss par labāko kolonnu. Konkursa komisija apkopoja rezultātus un 11. jūnijā svinīgajā pasākumā nosauca uzvarētājus 3 nominācijās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 519
Līdz 9. jūlijam ALTUM aicina uzņēmējus pieteikties energoefektivitātes projektu īstenošanai

Attīstības finanšu institūcija ALTUM šā gada 11. jūnijā sāka pieņemt pieteikumus projektu atlases nākamajā, 7. kārtā, Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda programmā energoefektivitātei, atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju ieviešanai un elektroauto iegādei.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 187
Paziņojums par publiskās apspriešanas rīkošanu sakarā ar koku ciršanu būvprojekta  ''Nometņu ielas pārbūve posmā no Apšu ielas līdz Dunduru ielai, Daugavpilī'' ietvaros

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde „Komunālās saimniecības pārvalde” (turpmāk – Komunālās saimniecības pārvalde) paziņo, ka, pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes 13.12.2012. saistošo noteikumu Nr.27 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 11.punktu, publiskai apspriešanai tiek nodoti materiāli par koku ciršanu sakarā ar būvprojekta "Nometņu ielas pārbūve posmā no Apšu ielas līdz Dunduru ielai, Daugavpilī" īstenošanu.   

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 146
Daugavpils Sociālais dienests sniedz bērniem ar funkcionāliem traucējumiem aprūpes mājās pakalpojumu

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” sniedz aprūpes mājās pakalpojumu bērniem, kuriem Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija iesniegusi atzinumu par īpašas kopšanas nepieciešamību.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 103
Līdz 17. jūnijam mājražotāji un amatnieki var pieteikties dalībai ''Muzikālajā jāņuzāļu tirgū''

23. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 ar skanīgām līgo dziesmām, dančiem un citām Jāņu izdarībām, Daugavpilī norisināsies "Muzikālais jāņuzāļu tirgus". Līdz 17. jūnijam dalībai tajā var pieteikties amatnieki un mājražotāji.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 375
Ūdens kvalitāte Daugavpils oficiālajās peldvietās atbilst prasībām

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” informē, ka ūdens kvalitāte Daugavpils pilsētas oficiālajās peldvietās Lielajā Stropu ezerā un Šūnu ezerā atbilst prasībām un ūdenstilpēs var droši peldēties.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 167
Daugavpils apkaimēs turpinās zāles pļaušana

Komunālās saimniecības pārvalde informē, ka Daugavpils parkos, skvēros, ceļu nomalēs, gar ietvēm un citās vietās aktīvi norisinās zālienu pļaušana. Šomēnes darbi lielākoties norisināsies Centrā, Jaunbūvē, Ķīmijā, Cietoksnī un Stropos, kā arī atsevišķās vietās visās pilsētas apkaimēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 152

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!