Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 03.06.2021, 10:20

Vai tu pazīsti savu pilsētu? Fotoorientēšanās spēle “Daugavpilij 746”!

No 14. jūnija līdz 31. jūlijam pilsētas svētku ietvaros Daugavpils Tūrisma informācijas centrs (TIC) rīko fotoorientēšanās spēli “Daugavpilij 746”. Šogad pilsētas svētku tematika veltīta transportam, tāpēc fotoorientēšanās spēle sniegs izzinošu ieskatu par satiksmi un transportu Daugavpilī. Tā ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku ikvienam Daugavpils pilsētas viesim un iedzīvotājam, kā arī pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 108
Izstāde “Ļikteņstāsti: pāri gadu tālēm”

Atceroties 1941. gada 14. jūnija traģisko notikumu 80. gadadienu, kad pēc Padomju Savienības vadības rīkojuma no Latvijas deportēja vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sarīkoja piemiņas izstādi “Ļikteņstāsti: pāri gadu tālēm”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
Lielajā Stropu ezerā ielaisti zivju mazuļi

Daugavpils pilsētas pašvaldība 2021.gada jūnijā ir realizējusi Zivju fonda līdzfinansēto projektu „Lielā Stropu ezera zivju resursu pavairošana”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 63
Satiksmes ierobežojumi Judovkā

SIA „Daugavpils ūdens” informē, ka sakarā ar veiktiem būvniecības darbiem Vitebskas un 1.maija ielās projekta “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī” ietvaros līdz š.g. 14.augustam tiek mainīta ceļu satiksmes organizācija Judovkas mikrorajonā

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 83
Daugavpils dzimšanas dienā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra pilsētas viesiem un iedzīvotajiem piedāvās īpašas svētku aktivitātes

Suminot Daugavpili 746. dzimšanas dienā, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra pilsētas viesiem un iedzīvotājiem piedāvās īpašas svētku aktivitātes – fotoorientēšanās spēli “Daugavpilij 746”, akciju “Nosūti sveicienu savam tuviniekam no Daugavpils” un Krāmu tirdziņu Daugavpils cietoksnī. Pie tam, no 18. līdz 20. jūnijam Vienības laukumā darbosies Daugavpils Tūrisma informācijas centra (TIC) info telts, kur varēs saņemt tūrisma informāciju un iegādāties suvenīrus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 162
Daugavpils gatavojas pilsētas svētkiem

No 15. līdz 20. jūnijam Daugavpils svinēs 746.dzimšanas dienu. Šoreiz pilsētas svētku devīze būs „Kopīga valoda: meklēt, radīt, runāt” (“Lingua Franca”). Ievērojot drošības prasības, pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs baudīt plašu un daudzveidīgu izklaides programmu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 184
Bibliotēka sagatavojusi pasākumus bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

No 15. jūnija Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles piedāvā virkni pasākumu bērnu un jauniešu vasaras nometņu grupām. Pasākumi lielākoties tiek rīkoti tiešsaistē, tomēr daži no tiem ir pieejami arī klātienē, ārpus telpām. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pasākumu programma skatāma šeit.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 46
Daugavpilī pieminēs 1941. gada deportāciju 80. gadadienu

Šī gada 14. jūnijā aprit 80 gadu kopš Padomju Savienība pēc Latvijas okupācijas organizēja pirmās masu deportācijas – 1941. gadā tika izsūtīti vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas pilsoņu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 166
Investori izrāda pastiprinātu interesi par nekustamo īpašumu Daugavpils cietoksnī

9. jūnijā videokonferences formātā notika Daugavpils cietokšņa saglabāšanas un attīstības padomes kārtējā sēde, kuras laikā tika pārrunāti jautājumi par vairāku vēsturiskajā zonā esošo nekustamo īpašumu turpmāko likteni. Par galvenajām apspriedes tēmām kļuva cietokšņa hospitāļa (Hospitāļa iela 6) un vēl pērn izpirktās

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 129
Daugavpils Universitāte aicina palīdzēt docentei Lolitai Jonānei

Fizikas un matemātikas katedras docente Lolita Jonāne vairāk kā 30 gadus ir nostrādājusi Daugavpils Universitātē un savu dzīvi veltījusi dabaszinātņu izglītības uzlabošanai. Šobrīd Lolitai ir nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 2301
Satiksmes ierobežojumi Zeļinska ielā

Sakarā ar būvniecības darbiem Zeļinska ielā 22 no   10.jūnija līdz 2021.gada 28.jūnijam, autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.259

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 169
Ielu asfaltēšana pie Daugavpils 6. vidusskolas tiks pabeigta šī gada jūlijā

Grīvas mikrorajonā, netālu no Daugavpils 6. vidusskolas, drīzumā noslēgsies Skolas, Staru un Pieneņu grunts ielu asfaltēšana, kas tiek veikta pašvaldības programmas ietvaros ar mērķi sakārtot pilsētas ceļus. Saskaņā ar līgumu, darbi jāpabeidz šī gada jūlijā.

Darbu izpildītāji neatpaliek no grafika: asfalta kārta šajās ielās jau ir

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 71
Svarīga informācija vasaras nometņu dalībniekiem

Nākamnedēļ Daugavpilī sāks darboties Jaunatnes nodaļas un Sporta pārvaldes organizētās bērnu un jauniešu vasaras nometnes. Tās tiek rīkotas saskaņā ar valdības izstrādātajām vadlīnijām, ievērojot stingrus drošības pasākumus. Viens no svarīgiem noteikumiem: 48 stundu laikā pirms nometņu sākuma to dalībniekiem būs jāveic siekalu tests, kas varēs apliecināt COVID-19 infekcijas neesamību.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 200
Iedzīvotājus aicina vakcinēties pret Covid-19

Daugavpils masu vakcinācijas centri Parādes ielā 7 un Smilšu ielā 92, aicina iedzīvotājus pieteikties vakcinācijai pret Covid-19.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 239
Daugavpils gatavojas pilsētas svētkiem

No 15. līdz 20. jūnijam ar devīzi “Mana pils – Daugavpils” tiks svinēti Daugavpils pilsētas svētki. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, daugavpiliešiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties un baudīt dažādas svētku aktivitātes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1761
DRS tika veiksmīgi modernizēta magnētiskās rezonanses iekārta

No 15. maija Daugavpils reģionālajā slimnīcā bija veikta magnētiskās rezonanses aparāta (MRT) modernizācija, kas ir veiksmīgi pabeigta un pacienti jau veic izmeklējumus. Šai iekārtai ir liela nozīme plaša spektra slimību diagnostikā, un tās pieejamība ir īpaši svarīga Latgales reģiona iedzīvotājiem. Pēc atjaunošanas MRT aparātam  ir uzlabota  funkcionalitāte un patoloģiju noteikšanas kvalitāte.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 81
VADLĪNIJAS DROŠU BĒRNU UN JAUNIEŠU VASARAS NOMETŅU ORGANIZĒŠANAI

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas rīkotās bērnu un jauniešu vasaras jūnija nometnes ir pārceltas uz 14.jūniju līdz 8.jūlijam (ieskaitot).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 243
Krāmu tirgus Daugavpils cietoksnī

19. jūnijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 20.00 Daugavpils cietoksnī pie Kultūras un informācijas centra notiks tradicionālais Krāmu tirgus. Sakarā ar esošo epidemioloģisko situāciju, tirdzniecība tiks stingri kontrolēta, ievērojot Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 prasības, savukārt tirgot no transportlīdzekļiem šoreiz nevarēs, lūgums tirgot gribētājiem līdzi ņemt savus galdus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 164
Zāļu tirgus Daugavpils cietoksnī

23. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst.16.00 Daugavpils cietoksnī uz koka tilta pie Nikolaja vārtiem notiks tradicionālais Zāļu tirgus. Sakarā ar esošo epidemioloģisko situāciju, tirdzniecība tiks stingri kontrolēta, ievērojot Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 prasības, tirdzniecības vietu skaits būs ierobežots.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 247
Parādes ielā 7 šodien vakcinācija bez iepriekšējas pieteikšanās

Šodien, 7. jūnijā Daugavpils iedzīvotājiem līdz plkst. 17.00 vakcinācijas centrā Parādes ielā 7, ir iespēja vakcinēties ar PFIZER/BIONTECH bez iepriekšējas pieteikšanās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 180