Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 03.09.2020, 11:04

Norit aktīvs darbs pie rotaļu un sporta laukumu izveides

Daugavpils pašvaldība turpina sakārtot bērnu rotaļu un sporta laukumus dažādos pilsētas mikrorajonos. Šobrīd aktīvi darbi norit Jaunajā  Forštatē, Jaunbūvē, Ķīmiķu mikrorajonā (Zeļinska skvērs) un Križos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 35
Notiks civilās aizsardzības praktiskās mācības

Informējam, ka saskaņā ar Ministru kabineta 01.03.2016. noteikumu Nr.131 “Rūpniecisko avāriju riska novērtēšanas kārtība un riska samazināšanas pasākumi prasībām, SIA “Latvijas propāna gāze”  Latgales reģiona pārvalde 2020.gada 22. oktobrī plāno organizēt Objektā “Gāzes uzpildes stacija” (Jelgavas ielā 2, Daugavpilī) civilās aizsardzības plāna pārbaudi praktiskajās mācībās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 193
Sakarā ar remontdarbiem pilsētā dienā būs ieslēgts apgaismojums

Sakarā ar ārējā apgaismojuma tīkla remontdarbiem 2020.gada 21.oktobrī īslaicīgi būs ieslēgts ielu apgaismojums šādās vietās:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 79
Veikti profilaktiski darbi attīrīšanas iekārtās

Gatavojoties darbam ziemas sezonas apstākļos, līdz oktobra vidum “Daugavpils ūdens” speciālisti paveica darbietilpīgus profilaktiskus darbus pilsētas kanalizācijas attīrīšanas iekārtās -   nostādinātāju iztukšošanu ar tehnoloģisko ierīču un konstrukcijas elementu (sūkņu, skrēperu, stiprinājumu, novadīšanas kanālu, pamatņu ) apsekošanu, mazgāšanu, remontu, regulēšanu utt.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 102
Pilsētas zaļā rota top arī aukstajos mēnešos

Daugavpils komunālie dienesti sāka pilsētas sagatavošanu ziemas periodam. Ir atslēgtas strūklakas, SIA „Labiekārtošana-D” darbinieki veic rudens darbus, veidojot apstādījumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 164
Latgales SEZ grasās iestāties vēl viens uzņēmums

Arvien vairāk uzņēmumu novērtē priekšrocības, ko sniedz dalība Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ). Pašlaik iespēju iestāties LSEZ izskata arī SIA „Deora Pluss”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 238
Jaunatnes nodaļa aicina uz karjeras konsultācijām

Sākot ar 15. oktobri, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa aicina jauniešus uz bezmaksas karjeras konsultācijām, kuras notiek gan individuāli pēc iepriekšējā pieraksta klātienē, gan izmantojot Zoom platformu. Šis Jaunatnes nodaļas jaunais piedāvājums ir pieejams 9.-12. klašu skolēniem, studentiem, profesionālās izglītības audzēkņiem un tiem jauniešiem, kuri nemācās un nestrādā vai vēlētos mainīt studiju vai darba vietu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 116
Daugavpilietei  Marijai Trošinai apritēja 101 gads

Marija Trošina savu 100 gadu jubileju atzīmēja pagājušajā gadā. Šogad apsveikt gaviļnieci personīgi ierādās Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs .  Viņš pasniedza M. Тrošinai svētku pušķi  un materiālo atbalstu 200 eiro apmērā. Atbalstot seniorus jubilejā, šīgada jūlijā stājās spēkā grozījumi Saistošajos noteikumos, kuri nosaka, ka persona, kura sasniegusi 101 gada vecumu un visās nākamajās dzimšanas dienās tiesīga saņemt atbalstu 200 euro apmērā vienu reizi gadā. M.Trošina kļuva par pirmo seniori, kura saņēma šo jaunu atbalsta veidu no pašvaldības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 71
Daugavpilī tiek uzlabota ceļu infrastruktūra lieliem uzņēmumiem

Daugavpilī veiksmīgi tiek īstenots degradēto rūpniecisko teritoriju reģenerācijas projekts, kura ietvaros šobrīd tiek būtiski uzlaboti ceļi, pievedceļi un citi infrastruktūras elementi pie uzņēmumiem. Ceļu objektu kopējais garums ir vairāk nekā 2 km.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 234
Uzņēmums “DzKSU” iedzīvotājiem piedāvā vairākus komunikācijas variantus

Dzīvojamais fonds ir pieslēgts apkurei, bet ne visos dzīvokļos  tas noticis bez problēmām, tāpēc iedzīvotāji griežas uzņēmumā, zvanot uz avārijas dienestu  654-76100. Zvanu ir ļoti daudz, tāpēc ne visi var sazvanīt avārijas dienestu, kas strādā diennakts režīmā un arī brīvdienās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
Informācija par izmaiņām ārvalstu pilsoņu un personu bez pilsonības iebraukšanas Baltkrievijas Republikā kārtībā COVID-19 infekcijas izplatīšanās dēļ

Saskaņā ar 2020. gada 15. oktobra Baltkrievijas Republikas valdības lēmumu tiek mainīta kārtība iebraukšanas Baltkrievijas Republikā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 134
Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai. Ikviens iedzīvotājs līdz 12. novembrim aicināts iepazīties ar pašvaldībās paveikto un izteikt savu viedokli www.vietagimenei.lv.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 181
Karjeras konsultācijas jauniešiem!

Katra jaunieša dzīvē atnāk brīdis, kad ir jāsper pirmo soli karjeras izvēlē, bet pēc tam otro un trešo... Karjeras veidošana ir nepārtraukts process, kura gaitā cilvēks izmanto informāciju par sevi un apkārtējo pasauli, analizē un pielieto to, lai izvēlētos savu nodarbošanās jomu un konkrētu profesionālo ievirzi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Daugavpilī šogad būs pasakainie Ziemassvētki

Kokus vēl klāj sārti-dzeltenās lapas, bet jau pilnā sparā rit gatavošanās Ziemassvētkiem. 15.oktobrī Daugavpils pilsētas domē notika kārtējā darba grupas tikšanās, kurā apsprieda svētku dekorus, kas šogad rotās pilsētu. Svētkiem vienmēr tiek noteikta kāda tēma, un šoreiz Daugavpilī gaidāmi pasakainie Ziemassvētki.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1727
Turpina remontēt caurbraucamos pagalmus

Daugavpilī kopš 2018. gada tiek īstenota caurbraucamo pagalmu asfaltēšanas programma. Tās ietvaros šogad sakārtoti pagalmi Jaunās Forštates un Ziemeļu mikrorajonā. Pašlaik darbi intensīvi norit arī Jaunbūvē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 153
Satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar prettrokšņu sienas detaļas nomaiņas darbiem objektā: “Smiltenes ielas divlīmeņu pārvada ar pievadiem būvniecība, Daugavpilī” no  2020.gada 19.oktobra līdz 2020.gada 30.oktobrim, autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 105
Garnizona kapi – izpēte ir jāturpina

Šī gada pavasarī Garnizona kapos zemes virskārtā tika atklātas kultūrvēsturiskas vērtības, munīcija un cilvēku kaulu fragmenti. Šie objekti atklājās, uzņēmumam “Labiekārtošana-D” veicot teritorijas attīrīšanu jaunu apbedījumu ierīkošanai. Šonedēļ ar asistentu un “Labiekārtošana-D” darbinieku atbalstu arheologi Guntis Zemītis un Rūdolfs Brūzis uzsāka šīs vietas izpēti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 229
Kultūras iestāžu un tūrisma objektu darbs pēc 14.oktobra

Turpinot ierobežot Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība pieņēma lēmumu, ka no 14. oktobra sejas maskas būs jālieto arī muzejos, bibliotēkās un citās kultūras iestādēs. Sakarā ar to arī Daugavpilī ir ieviesti jauni drošības pasākumi, kas jāņem vērā apmeklētājiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 659
Sākas Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 īstenošanas noslēguma posms

2018.gada 19.decembrī starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā 18.novembra ielā 354A, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 113
Lāpu gājiens 11. novembrī un salūts 18. novembrī nenotiks

14. oktobrī sanāca Valsts svētku organizatori uz darba grupas sēdi. Tika lemts par svētku norisi Daugavpilī esošajā situācijā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 118