Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.11.2019, 12:00

Daugavpilī viesojās ASV un Francijas vēstnieki

Janvāris Daugavpilij kļuva par diplomātisko sakaru mēnesi, jo mūsu pilsētu apmeklēja vairāki dažādu valstu vēstnieki. Pagājušajā nedēļā notika ASV vēstnieka Latvijā Džona Kārvaila un Francijas vēstnieces Odiles Supizonas vizītes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 39
DARBĪBU SĀCIS PROJEKTA „DARBĪGĀS KOPIENAS” DAUGAVPILS KOPIENAS RESURSU CENTRS

23. janvārī notika Izglītības iniciatīvu centra projekta „Darbīgās kopienas” Daugavpils Kopienas resursu centra atvēršanas svētki, kurus rīkoja Izglītības iniciatīvu centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 14
Lietuvieši izrāda lielu interesi par Daugavpils tūrisma piedāvājumu

Šī gada 26. janvārī Viļņas izstāžu kompleksā “Litexpo” noslēdzās ikgadējā Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2020”, kas ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus. Starptautiskajā izstādē piedalījās arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti, kas triju dienu garumā popularizēja Daugavpils pilsētas tūrisma piedāvājumu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 161
Laikrakstu un žurnālu piedāvājums Daugavpils publiskajās bibliotēkās 2020. gadā

2020. gadā Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles piedāvā lasītājiem 170 periodiskos izdevumus latviešu, krievu un angļu valodā. Starp tiem ir ne tikai nacionālie un vietējie laikraksti, bet arī plašs žurnālu klāsts par dažādām tēmām, turklāt periodika pieejama gan drukātā veidā, gan elektroniski.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 41
Iedzīvotāju ievērībai!

Sakarā ar būvdarbiem objektā “Rīgas ielas pārbūve posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai, Daugavpilī  ” no  2020. gada 27. janvāra līdz  2020.gada 07.februārim autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.151 pielikumā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 193
Daugavpils Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs piedāvā jaunas programmas un izklaides

Daugavpilī uz Latgales centrālās bibliotēkas bāzes jau gandrīz gadu darbojas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs. Šajā laikā centra apmeklētāju skaits pārsniedzis 15 tūkstošus cilvēku. Bērni un pieaugušie nāk šurp, lai interesanti un izzinoši pavadītu brīvo laiku, izpētītu, kā darbojas jaunākās tehnoloģijas un iemācītos kaut ko pavisam jaunu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 373
2. februārī  Šmakovkas muzejā – ieejas biļetes par akcijas cenu

Februāra pirmajā svētdienā, 2. februārī, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejā Daugavpilī biļetes cena būs tikai 2,15 EUR.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 47
Tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā popularizēs Daugavpils tūrisma piedāvājumu

Šomēnes Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra piedalīsies divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā, kur popularizēs Daugavpils pilsētas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 163
Atklāts sabiedrības balsojums par “Gada balvu medicīnā 2019”

Latvijas Ārstu biedrība aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienu piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 127
Latgales Centrālā bibliotēka pateicas par grāmatu dāvinājumiem

Latgales Centrālā bibliotēka pateicas ziedotājiem, kuri 2019. gadā atbalstīja bibliotēku ar grāmatu dāvinājumiem. Pērn bibliotēka bezatlīdzības lietošanā saņēma grāmatas no saviem lasītājiem, pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām, grāmatu autoriem un pilsētas viesiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
Latgales zoodārzā – dzīvnieku mazuļi un jauna hidrobiontu ekspozīcija

Ziemas drūmajos mēnešos, kad daba, šķiet, iegrimusi pusmiegā un gaida pavasara atnākšanu, lai atdzimtu no jauna, kādā vietā Daugavpils centrā valda mūžīgā vasara un dzīvība kūsā pilnā sparā. Tūkstošiem Latgales zoodārza iemītnieku ik rītu dodas savās ikdienas gaitās, kuru vērošana kļūst par aizraujošu piedzīvojumu ikvienam šīs mazās oāzes apmeklētājam. Pavisam drīz mazos un lielos dabas draugus šeit gaida iepazīšanās ar jauniem četrkājainajiem, astainajiem, spalvainajiem un zvīņotājiem skaistuļiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 246
Daugavpils Domē turpinās ēnu reģistrācija

12. februārī Latvijā norisināsies tradicionālā Ēnu diena. Ēnu dienā aktīvi iesaistās arī Daugavpils pašvaldība.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 114
Sākusies pieteikšanās ĒNU DIENAI 2020

Atvērta skolēnu pieteikšanās ikgadējai Junior Achievement Latvia (JA Latvia) karjeras izglītības programmai Ēnu diena. Šogad tā norisināsies 12.februārī. Šī gada Ēnu dienas tēma – perspektīvās profesijas, kuras nākotnē saskaņā ar šī brīža darba tirgus prognozēm būs pieprasītākas nekā tajās pieejamo speciālistu skaits. Pamatā tās ir profesijas tādās nozarēs kā dabas zinātnes, matemātika, informācijas tehnoloģijas, inženierzinātnes, ražošana, būvniecība un veselības aprūpe. 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 199
Daugavpilī jubileju gads

2020. gads ir īpašs Daugavpilij: pilsētas jubiuleja-745 gadi. 100 gadi kopš pilsētai dots Daugavpils vārds un Daugavpils kļuva par pilnvērtīgu Latvijas sastāvdaļu, aprit 95 gadi Daugavpils ģerbonim un 80 gadi Latgales Dziesmusvētkiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 230
Objekts Marijas ielā 1D, Daugavpilī, tiek gatavots nodošanai ekspluatācijā

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkā Marijas ielā 1D, Daugavpilī, ir pabeigti renovācijas darbi. Ģenerālais būvuzņēmējs SIA “BORG” būvdarbus objektā paveica līguma termiņa ietvaros. Autoruzraudzību objektā veica SIA “DG Baltic” un būvuzraudzību nodrošināja SIA “INRI”. Šobrīd objekts tiek gatavots nodošanai ekspluatācijā – notiek telpu uzkopšana, nepieciešamo dokumentu formēšana, ir pieprasīti atzinumi no iestādēm, kas izsniedza tehniskos noteikumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 377
Mainījusies būvniecības dokumentācijas iesniegšanas kārtība

2020. gada 1. janvārī beidzās pārejas posms Būvniecības informācijas sistēmas ww.bis.gov.lv ieviešanā. Sākot ar šo gadu, visa būvniecības dokumentācija, kura iesniedzama no jauna, ir iesniedzama elektroniskā veidā caur Būvniecības informācijas sistēmu (BIS) www.bis.gov.lv. Papīra veidā var turpināt tikai tos projektus, kuru ieceres iesniegtas papīra formātā pirms 2020. gada.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 159
Jaunās Forštates mikrorajonā atrasti lādiņi

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde ziņo, ka 16.janvārī pulksten 09:30 Daugavpilī, Piekrastes ielā, netālu no dzelzceļa sliedēm, tika atrasti divi kara laika lādiņi. Notikuma vieta tika norobežota un tika slēgta  Piekrastes iela no Raipoles ielas puses līdz Arendoles ielai. Notikuma vietā ieradās Nacionālo bruņoto spēku sapieri un lādiņi tika netralizēti. Satiksme tika atjaunota ap pulksten 12:40.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 115
VESELĪBAS SKOLA BĒRNIEM

Aicinām vecākus pieteikt savu bērnu (7-12 gadi) 8 bezmaksas vingrošanas nodarbībām „Veselības skola”.
Galvenais nodarbību mērķis ir bērnu svara korekcija un veselīga dzīvesveida paradumu veidošanās. Fiziskā aktivitāte palīdzēs novērst virkni veselības problēmu, kas var rasties aptaukošanās rezultātā.
Nodarbības notiks 2 reizes

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 398
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ 2020. gada 17. - 19. janvārī

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 492
Satiksmes ierobežojumi pilsētas centrā

  Sakarā ar būvdarbiem objektā “Rīgas ielas pārbūve posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai, Daugavpilī  ” no  2020. gada 16. janvāra līdz  2020.gada 18.janvārim autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.147.

Lūdzam būt uzmanīgiem un sekot  satiksmes organizācijas ceļa zīmēm.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 166