Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 04.03.2019, 14:52

SIA “Daugavpils ūdens” izsludina kandidātu atlasi uz tehniskās nodaļas vadītāja amatu

SIA “Daugavpils ūdens”, reģ. Nr.41503002432 izsludina kandidātu atlasi uz tehniskās nodaļas vadītāja amatu (darba līgums uz noteiktu laiku)

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 39
DAUGAVPILS PILSĒTAS DOMES KĀRTĒJĀ SĒDE

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi 2019. gada 25. jūlijā plkst.14.00 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 169
Aivars Zdanovskis atbrīvots no Domes priekšsēdētāja vietnieka amata

18. jūlijā Domes sēdē deputāti izskatot Aivara Zdanovska 2019. gada 15. jūlija iesniegumu, pamatojoties uz likuma „Par pašvaldībām” 21. panta pirmās daļas 10. punktu, pieņēma lēmumu par viņa atbrīvošanu no Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētaja vietnieka pienākumu pildīšanas.

 Sabiedrisko attiecību un mārketinga

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 198
Par Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju ievēlēta Helēna Soldatjonoka

Šodien, 18.jūlijā Sociālo jautājumu komitejas sēdē par komitejas priekšsēdētāju ievēlēta Helēna Soldatjonoka.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 131
Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdi 2019.gada 18.jūlijā plkst.15.45 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 310
A. Elksniņš: Beigsim pārvērst pilsētu kaujas laukā

Pēdējo nedēļu laikā Daugavpils un visas Latvijas sabiedrības uzmanība ir pievērsta pārkārtojumiem Daugavpils domes administrācijā un pilsētas pašvaldības uzņēmumos.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 220
Kultūras pils ēkas energoefektivitātes projekts tuvojas noslēgumam

2019. gada 20. jūlijā noslēgsies Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils Kultūras pilī, Smilšu ielā 92, Daugavpilī” (Līguma Nr. 4.2.2.0/17/I/002) realizācija.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 97
Sociālajam dienestam ir jauns specializētais transports

Pirmo reizi pēdējo 10 gadu laikā Sociālais dienests iegādājās un nodeva ekspluatācijā jauno mikroautobusu, kurš ir aprīkots ar pacēlāju un paredzēts personu ar funkcionāliem traucējumiem, tai skaitā to Sociālā dienesta klientu, kas pārvietojas ratiņkrēslos, pārvadāšanai. Iepriekšējo reizi transporta iegāde iestādē tika veikta 2007. gadā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 96
PILSĒTBŪVNIECĪBAS UN VIDES KOMISIJAS SĒDE

2019.gada 17.jūlijā plkst.15.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, notiks Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde. Darba kārtībā tiks izskatīti fizisko un juridisko personu

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 44
Daugavpils dome izsludina amata kandidātu atlasi uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA „SPK” valdes locekļa amata vietu

Daugavpils pilsētas dome izsludina amata kandidātu atlasi uz Daugavpils pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA „Sadzīves pakalpojumu kombināts” valdes locekļa amata vietu.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 615
Tuvākajā laikā sāksies Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra lielās ēkas siltināšanas būvdarbi

2018.gada 19.decembrī starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā 18.novembra ielā 354A, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 46
AS “Daugavpils satiksme” uz laiku iecelts jauns vadītājs

15.jūlijā notika AS “Daugavpils satiksme” akcionāru sapulce. No AS “Daugavpils satiksme” valdes locekļa amata atsaukts Romans Savickis.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 222
Parakstīta Vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr.5.6.2.0/17/I/035

Š.g. 25.jūnijā starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālās un finanšu līgumu aģentūru tika parakstīta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 5.6.2.0/17/I/035 “Degradēto rūpniecisko teritoriju reģenerācija Daugavpils pilsētas un Ilūkstes novada teritorijās II kārta” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 60
Satiksmes ierobežojumi Tukuma un Liepājas iela

SIA „Daugavpils ūdens” informē, ka sakarā ar projekta “Maģistrālo kanalizācijas tīklu būvniecība Tukuma ielā no Užvaldes ielas līdz Aglonas ielai, no Tukuma ielas 110A līdz Tukuma ielai 104B un no Aglonas ielas līdz Tukuma ielai 84, Daugavpilī” realizāciju no 2019.gada 10. jūlija līdz 20. septembrim  tiek mainīta

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 100
DDzKSU turpina attīstīt savus digitālos pakalpojumus

Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums turpina attīstīt savus digitālos pakalpojumus klientu ērtībai. Par to liecina pastāvīgs lietotāju skaita pieaugums elektroniskajā sistēmā mans.ddzksu.lv, attālināto reģistrāciju iespēja rindās ar speciālām mobilām aplikācijām, ka arī atsevišķas DDzKSU mobilās aplikācijas izveide, kurai piemitīs visdažādākās noderīgas funkcijas.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 174
Centralizēto kanalizācijas tīklu būvniecība Tukuma ielā

Sākot ar š.g. jūniju Daugavpils pilsētas Jaunbūves mikrorajonā tika uzsākti būvdarbi projekta “Maģistrālo kanalizācijas tīklu būvniecība Tukuma ielā no Užvaldes ielas līdz Aglonas ielai, no Tukuma ielas 110A līdz Tukuma ielai 104B un no Aglonas ielas līdz Tukuma ielai 84, Daugavpilī“ ietvaros, kurš ir realizēts ar Daugavpils domes līdzfinansējumu un ir daļa no pilsētas ūdensvada un kanalizācijas tīklu attīstības plāna.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 116
Kārtējā preses konference Daugavpils Domē 9. jūlijā

Preses konferencē ar žurnālistiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs un priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis, kā arī jaunais Domes izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 242
Iedzīvotāju ievērībai!

Sakarā ar tranzītielu uzturēšanas darbiem Lielā ielā posmā no Gulbju ielas līdz Dostojevska ielai  no 2019.gada 08. līdz 2019.gada 18.jūlijam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.1 pielikumā;

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 188
Daugavpils dome turpina cīņu ar pamestām ēkām

Daugavpils pilsētas dome turpina sakārtot pilsētas infrastruktūru un pilsētas teritorijā esošās pamestās ēkas.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 134
Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēde

 

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas kārtējo domes sēdi 2019.gada 11.jūlijā plkst.14.00 Domes sēžu

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 192