Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 04.03.2019, 14:52

Daugavpilī notiks reģionālajai reformai veltīta konference
  1. maijā Daugavpils Universitātē notiks reģionālajai reformai veltīta konference, kuras iniciatori ir Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Tā ir trešā no septiņām vērienīgā cikla "Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi" konferencēm.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 84
Domē sveica kolektīvu no Maskavas “Kladec”

Daugavpils Krievu kultūras centrs nedēļas nogalē svin 25 gadu jubileju. Uz svinībām ieradušies kolektīvi no dažādām valstīm, tai skaitā no Krievijas. Izglītības un kultūras komiteja šodien sākās ļoti neparasti, bija uzaicināts kolektīvs no Maskavas “Kladec”, kas atbraucis piedalīties svinībās. Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pasniedza Domes Pateicības rakstu kolektīvam par dalību Krievu kultūras centra jubilejas pasākumos.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 35
Konferenču cikls „LATVIJAS TERITORIJU ATTĪSTĪBAS IZAICINĀJUMI”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādājusi piedāvājumu jaunajam administratīvi teritoriālajam modelim, ko plānots nodot sabiedriskajai apspriešanai 2019. gada maijā, lai jau līdz gada beigām Saeima varētu pieņemt normatīvo regulējumu par administratīvi teritoriālo iedalījumu, kas stāsies spēkā pēc 2021. gada pašvaldību vēlēšanām.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 67
Finanšu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēde 2019.gada 23.maijā, plkst.15.00 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 65
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde 2019.gada 23.maijā, plkst.11.00 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī  Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 47
Pilsētas saimniecības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Pilsētas saimniecības komitejas sēde 2019.gada 23.maijā  plkst. 13.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1 Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 37
Īpašuma komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Īpašuma komitejas sēdes darba kārtība 2019.gada 23.maijā plkst. 10.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 16
Attīstības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Attīstības komitejas sēde 2019.gada 23.MAIJĀ, plkst. 9.00 K.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, 2.st.sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 38
Turpmāk pašvaldība iepirks siltumenerģiju no privātajiem ražotājiem ar lielāku atlaidi

Pašvaldība turpina darbu ar privātajiem siltumenerģijas ražotājiem, lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespējami  zemākas cenas.  Pašlaik ir panākta vienošanās par to, ka pašvaldība vasaras sezonā iepirks no privātajiem ražotājiem siltumenerģiju ar lielākām atlaidēm, nekā tas bija līdz šim.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 71
Pašvaldības jaunatnes politikas attīstības plāns 2019. – 2022. gadam vēl netika apstiprināts

Daugavpils pilsētas domes kārtējās sēdes darba kārtībā bija iekļauts jautājums par Daugavpils pilsētas pašvaldības jaunatnes politikas attīstības plāna 2019. – 2022. gadam apstiprināšanu. Jautājuma izskatīšana tika atlikta, dokuments novirzīts tālākai pilnveidošanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 110
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2019.gada 22.maijā plkst.14.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28 notiks Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde. Darba kārtībā tiks izskatīti fizisko un juridisko personu iesniegumi.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 30
Domes līdzfinansējums sakrālā mantojuma saglabāšanai piešķirts piecām reliģiskajām organizācijām

16.maijā Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēde deputāti atbalstīja līdzfinansējuma piešķiršanu pilsētas sakrālā mantojuma saglabāšanai. Piecas reliģiskās draudzes, kuru pieteikumi iesniegti atbilstoši programmas nolikumam,  ar pašvaldības atbalstu veiks dievnamu ēku un iekārtojuma  atjaunošanu un restaurāciju.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 97
Par Daugavpils Domes izpilddirektoru ievēlēts Igors Aleksejevs

16. maijā Domes sēdē notika balsojums par jauno Domes izpilddirektoru. Ar 9 balsīm “par” ievēlēts Igors Aleksejevs. Viņa kandidatūra izvēlēta konkursa kārtībā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 304
Ārkārtas Finanšu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Ārkārtas Finanšu komitejas sēde 2019.gada 16.maijā, plkst.13.50 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 177
Īpašuma komitejas ārkārtas sēde

Daugavpils pilsētas domes Īpašuma komitejas ārkārtas sēdes  darba kārtība 2019.gada 16.maijā plkst. 13.30 Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 95
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas ārkārtas sēde

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas ārkārtas sēde 2019.gada 16.maijā, plkst.13.40 K.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 140
Daugavpils domē notika divas diskusijas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru

15. maijā Daugavpilī darba vizītē ieradās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce. Tikšanās laikā ar Daugavpils pilsētas, Daugavpils novada un Ilūkstes novada domes vadību notika diskusijas par divām aktuālām tēmām: gaidāmo administratīvi-teritoriālo reformu un radioaktīvo atkritumu krātuves būvniecību pie Lietuvas-Latvijas robežas.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 213
Ar Daugavpili iepazīstas Rīgas Domes Labklājības departamenta delegācija

Daugavpilī viesojas Rīgas Domes Labklājības departamenta speciālisti. Viņu mērķis ir iepazīties ar Daugavpils pieredzi sociālajā, veselības veicināšanas jomā, darbā ar bērniem un jauniešiem.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 148
Kārtējā preses konference Daugavpils Domē 14. maijā

Preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš,  Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kononovs.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 239
Domē sveica jaunos volejbolistus un karatē topošos meistarus

13. maijā Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš tikās ar jaunajiem karatistiem un volejbolistiem. Pasniedza Domes Pateicības rakstus par sasniegumiem sportā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 187