Šobrīd Daugavpilī

Video ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 08.10.2019, 12:37

Daugavpilī turpinās sabiedriskā transporta infrastruktūras uzlabošana

Daugavpilī intensīvi turpinās sabiedriskā transporta infrastruktūras uzlabošanas darbi: tiek atjaunots gan transports, gan ceļu infrastruktūra, gan arī telpas, kur notiek transporta apskate un sagatavošana pasažieru pārvadājumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 73
SIA „Daugavpils ūdens” samazina tarifus vairāk nekā par 20%

Sākot ar pavasari ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu izmaksas Daugavpilī kļūs par vienām no zemākajām lielo pilsētu vidū. Attiecīgos tarifus SIA „Daugavpils ūdens” 25. janvārī iesniedza Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 190
Iekārtu modernizēšana ļauj PAS “Daugavpils siltumtīkli” samazināt apkures tarifu

Šo apkures sezonu Latvijas iedzīvotāji gaidīja ar pamatotu satraukumu: notikumi Eiropā un pasaulē negatīvi ietekmējuši energoresursu cenas, kā rezultātā būtiski pieauga siltumapgādes pakalpojumu izmaksas. Visasāk to izjuta apdzīvotās vietas, kur centralizētajā apkurē tiek izmantota dabasgāze. Arī Daugavpils ir viena no tām pilsētām, kur skaudri jūtamas pasaules enerģētiskās krīzes sekas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 193
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 356
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2023.gada 26.janvārī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 641
Pedagogi apgūst jaunas prasmes Daugavpils Inovāciju centrā

Aizvadītajā nedēļā Daugavpils Inovāciju centrā notika informatīvi izglītojošs seminārs STEM un STEAM skolotājiem: pašmāju pedagogiem bija lieliska iespēja pārņemt interesantu un vērtīgu pieredzi no Tronheimas Zinātnes centra (Norvēģija) speciālistiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 354
Daugavpili apmeklēja Saeimas vicespīkers Jānis Grasbergs

Rudenī sāka darbu jauns parlamenta sastāvs. Lai iezīmētu mūsu reģionam svarīgākās prioritātes un jautājumus, kā arī ieskicētu Latgales attīstības vīziju tuvākajiem gadiem, Daugavpils pašvaldība aicināja Saeimas pārstāvjus apmeklēt pilsētu. 16. janvārī, atsaucoties uz šo uzaicinājumu, Daugavpili apmeklēja Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja biedrs Jānis Grasbergs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 386
Daugavpils cietoksnis papildina vēsturisko ekspozīciju un strādā pie jaunu tūrisma objektu izveides

3. janvārī apritēja 103 gadi kopš Daugavpils atbrīvošanas no lieliniekiem. Atzīmējot šo notikumu, biedrība “Daugavpils mantojums” Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centram dāvināja retu Latvijas armijas artefaktu – 12. Bauskas kājnieku pulka servīzes šķīvi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 424
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 469
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks A.Vasiļjevs sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2023.gada 12.janvārī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 878
Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes  ārkārtas sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2022.gada 27.decembrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 735
Dzīvnieku patversmes iemītnieki gaida tikšanos ar saimniekiem

Ir klāt Ziemassvētki – laiks, kad ikviens gaida brīnumu. Izņēmums noteikti nav arī mūsu četrkājainie draugi: Daugavpils dzīvnieku patversmes iemītnieki ik dienu gaida, kad varēs doties uz omulīgajām mājām, ko varēs saukt par savām. Lai gan jāatzīst, ka gada laikā dzīves apstākļi arī šeit krietni uzlabojušies.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 627
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes  sēdi  Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2022.gada 29.decembrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 821
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes  sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2022.gada 15.decembrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1071
Durvis ver Daugavpils Inovāciju centrs – inovatīvākā STEM mājvieta Latgalē

Pēc lielām pārmaiņām durvis ver Daugavpils Inovāciju centrs: unikāla vieta, kur aizraujošā un uzskatāmā veidā bērni un jaunieši varēs pētīt zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātņu, matemātikas, uzņēmējdarbības un mākslas daudzveidīgo pasauli. 8. decembrī centra prezentācijā pulcējās projekta īstenošanā iesaistītās organizācijas un speciālisti, savukārt apmeklētāji varēs klātienē iepazīt zinātniskās inovācijas sākot ar 10.decembri.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1247
Atkritumu šķirošana palīdz mazināt izdevumus par atkritumu apsaimniekošanu

Kopš 2021. gada Latvijā regulāri tiek paaugstināta dabas resursu nodokļa likme par sadzīves atkritumu apglabāšanu poligonā: ja 2020.gadā tā bija 50 eiro par tonnu, tad šobrīd ir jau 80 eiro un ar nākamā gada 1. janvāri pieaugs līdz 95 eiro par vienu tonnu apglabāto nešķiroto sadzīves atkritumu. Līdz ar to SIA „AADSO”, kuras pārziņā ir atkritumu apsaimniekošana Daugavpils administratīvajā teritorijā, aicina iedzīvotājus aktīvāk šķirot sadzīves atkritumus, jo tas ir vienīgais veids, kā var samazināt apglabāšanai nododamo atkritumu daudzumu un, attiecīgi, izdevumus par atkritumu apsaimniekošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 775
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 686
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes  sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2022.gada 24.novembrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1404
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 871
Patriotiskais novembris Daugavpilī

Novembris Daugavpilī sācies patriotiskās noskaņās. Pilsēta ietērpta Latvijas karoga krāsās, bet par godu Valsts svētkiem pilsētniekiem un viesiem ir iespēja baudīt pašvaldības kultūras un tūrisma iestāžu rīkotos pasākumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1190