Šobrīd Daugavpilī

Video ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 08.10.2019, 12:37

KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 506
20.02.2024. Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdes turpinājums

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja A.Elksniņa 2024. gada 20. februārī sasauktās Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdes turpinājums 2024. gada 22. februārī plkst.9.00 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 ar šādu izsludināto darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 661
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2024.gada 20.februārī, plkst.14.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1387
Jaunā pieeja Daugavpils skolēnu ēdināšanai attaisnojusi sevi un mudina turpināt pilnveidot sistēmu

Sākot ar šī gada janvāri Daugavpils skolās ir mainīta ēdināšanas sistēma: tagad 5. – 12. klašu skolēniem ir iespēja izvēlēties no vairākiem piedāvātajiem ēdieniem, ko tieši viņi vēlas apēst pusdienās. Mēneša laikā šāda pieeja sevi ir attaisnojusi, parādot, ka bērni sākuši ēst labāk un ir vairāk apmierināti ar skolu pusdienām. Ēdināšanas programmu turpina līdzfinansēt pašvaldība.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 386
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 2024. gada 8. februārī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 923
Modernizēs Stropu pamatskolu-attīstības centru

Daugavpils valstspislētas pašvaldība, rūpējoties par drošas un ērtas mācību vides nodrošināšanu visiem pilsētas skolēniem, plāno uzsākt Stropu pamatskolas-attīstības centra modernizāciju. Tam tiek paredzēts ERAF finansējums vairāk nekā 900 000 euro apmērā. Jautājums par atbalstu projekta īstenošanai, un, attiecīgi, projektēšanas uzsākšanai iekļauts domes kārtējās sēdes darba kārtībā.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 451
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 466
Daugavpils pašvaldība veiksmīgi īsteno energotaupības pasākumus

Daugavpils pašvaldība ir viena no pirmajām valstī, kas vēl 2016. gadā ieguvusi energopārvaldības sertifikātu un kopš tā laika ik gadu uzlabo energoefektivitātes rādītājus. Par šīs jomas aktualitātēm un izaicinājumiem tika runāts šonedēļ Enerģijas dienai veltītajā pasākumā, kurā piedalījās pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību speciālisti, kas ikdienā rūpējas par energoefektīvo risinājumu ieviešanu un īstenošanu pilsētā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 499
25. janvārī pa jaunizbūvēto līniju sāks kursēt jauns tramvaju maršruts Nr.5

Daugavpilī izbūvēta jauna tramvaju līnija Vaiņodes ielā, kas ievērojami uzlabos sabiedriskā transporta maršrutu tīklu un tā pieejamību.
25. janvārī sāks kursēt jauns tramvaju maršruts Nr.5 “Cietoksnis – Ķīmija -  Stropu ezers - Cietoksnis“, kas virzīsies no Cietokšņa caur Centru, no 18. novembra ielas nogriezīsies uz Valkas ielu, pa Smilšu un Jātnieku ielām brauks līdz Stropiem, kur, izbraucot gar pludmali un slimnīcu, pa Veselības ielu atgriezīsies uz 18. novembra ielu un brauks uz Cietoksni.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 806
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 746
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdе

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2024.gada 25.janvārī, plkst.14.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 965
Kopš gada sākuma Daugavpilī veiksmīgi kursē tepat izbūvētie tramvaji

Šī gadu mija iezīmējās ar unikālu notikumu Latvijas mašīnbūves vēsturē: Daugavpils ielās sāka kursēt četri jaunie tramvaju vagoni, kas, sadarbībā ar Čehijas partneriem, izbūvēti vienā no pilsētas senākajiem uzņēmumiem – “Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcā”. Kopš šī gada sākuma Daugavpilī tapušie tramvaji, kas atbilst mūsdienu prasībām, pilnvērtīgi iekļāvušies pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 712
Noslēdzies XV starptautiskais garīgās mūzikas festivāls “Sudraba zvani”

No 12. līdz 14. janvārim Daugavpilī jau piecpadsmito reizi norisinājās Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls “Sudraba zvani”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 699
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 839
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2024.gada 11. janvārī, plkst.14.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1195
Daugavpilī noslēgušies vairāki sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstības projekti

Pērn Daugavpilī pabeigta vairāku sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošana, kā rezultātā šogad pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs pārvietoties ar jauniem transportlīdzekļiem pa jauniem maršrutiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 883
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2023.gada 28.decembrī, plkst.11.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1223
Mākslas impulsi un kosmiskas ainavas jaunajā izstāžu sezonā Rotko muzejā

Ar diviem idejās un krāsās spilgtiem izstāžu projektiem Rotko muzejā Daugavpilī sākusies Ziemas izstāžu sezona. Šī izstāžu sezona īpaša ar to, ka pārstāvēto autoru skaita ziņā tā ir viena no bagātākajām Rotko muzeja vēsturē.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 2452
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1256
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs A. Elksniņš sasauc Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdi 2023. gada 14. decembrī plkst. 14.00, kas notiks Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1534

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!