Šobrīd Daugavpilī

Video ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 08.10.2019, 12:37

Par Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdes sasaukšanu

Pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 28.panta pirmo un trešo daļu, sasaucu Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdi 24.11.2020. plkst. 13:00 (videokonferences režīmā) 

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 273
Akceptēti jauni noteikumi sociālā atbalsta piešķiršanai

19.novembrī Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti akceptēja virkni grozījumu noteikumos par sociālās palīdzības sniegšanu, lai iespējami plašāku materiālo atbalstu no pašvaldības varētu saņemt gan trūcīgie iedzīvotāji, gan tie, kas nonākuši krīzes situācijās.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 132
Pašvaldība atgādina par nekustamā īpašuma nodokļa nomaksu

Daugavpils pašvaldība atgādina, ka līdz 2020. gada 1.decembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Sakarā ar koronavīrusa pandēmiju, nodokļu maksāšanas termiņi ar Daugavpils pilsētas domes lēmumu tika izmainīti šī gada martā. Saskaņā ar iepriekšējiem termiņiem, aktuālais maksājums būtu jāveic līdz 15. novembrim, taču tas bija pārcelts uz vēlāku laiku.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 84
TRAMVAJA SLIEŽU MODERNIZĀCIJAS PROJEKTA “A” DAĻA IR PRAKTISKI NOSLĒGUSIES

Daugavpilī turpinās videi draudzīgā sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstība. Ir faktiski noslēgusies tramvaja sliežu ceļu parbūve posmā  Vienības-Parādes-Sakņu iela (līdz Stacijas ielai), pavisam drīz tiks uzsākti darbi Cietokšņa ielā no Vienības ielas līdz 3. tramvaja aplim, kā arī aktīvi tiek plānota jaunu posmu izbūve, kas ļaus paplašināt tramvaju maršrutu tīklu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 154
Izveidota jauna kultūras iestāde – Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženierarsenāls”

Ņemot vērā to, ka būvdarbi pie Tehnikas un industriālā dizaina centra izveides Daugavpils cietoksnī norit saskaņā ar grafiku, pilsētas domes deputāti pieņēma lēmumu par šīs kultūras iestādes nodibināšanu, kas tiks veidota vēsturiskā Inženierarsenāla vietā. Formāli jaunā iestāde, kurai tuvākajā laikā tiks atrasts vadītājs, uzsāks darbu nākamā gada 1. janvārī. Savukārt centra atklāšana paredzēta 2022. gada pavasarī.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 275
Stājas spēkā jauni epidemioloģiskās drošības pasākumi

Valstī turpina pastiprināt epidemioloģiskās drošības pasākumus, ieviešot arvien jaunus ierobežojumus. No 19. novembra personas bez sejas maskām nedrīkst uzturēties publiskajās iekštelpās un saņemt pakalpojumus, savukārt 20. novembrī spēkā stājas administratīvā atbildība par epidemioloģisko noteikumu neievērošanu. Daugavpilī situāciju palīdz uzraudzīt un kontrolēt Pašvaldības policija, kas no 9.novembra brīvdienās un svētku dienas strādā pastiprinātā režīmā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 162
Sociālais projekts bērniem “3x8” drīzumā tiks nodots ekspluatācijā

Mūsdienīgs objekts ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu sniegšanai, kas atrodas Daugavpils cietoksnī Komandanta ielā 3, drīzumā var tikt nodots ekspluatācijā. Saskaņā ar Sociālā dienesta ieceri deinstitucionalizācijas plāna ietvaros uz šejieni pārcelsies bērni no bērnunama-patversmes “Priedīte”, kuri varēs dzīvot neformālākos apstākļos, apgūstot patstāvīgas dzīves prasmes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 195
Par Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdes sasaukšanu

Pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 28.panta pirmo un trešo daļu, sasaucu Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdi 2020.gada 19.novembrī, plkst. 16:00, (videokonferences režīmā)

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 428
Daugavpils domes priekšsēdētāja Igora Prelatova apsveikums Latvijas Republikas proklamēšanas dienā

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 211
Daugavpils sporta organizācijas var pieteikties finansējuma saņemšanai

Līdz 20. novembrim Daugavpils sporta organizācijas un biedrības var pieteikties Domes finansējuma saņemšanai 2021.gadam. “Sporta pārvaldes” speciālisti vajadzības gadījumā sniedz konsultācijas un palīdz sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 143
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 248
Trūcīgie daugavpilieši var bez maksas saņemt daudzkārt lietojamas sejas maskas

Aizvadītās nedēļas izskaņā Daugavpils, kā arī citas Latvijas pašvaldības, saņēma valsts apmaksātas vairākkārt lietojamas higieniskās sejas aizsargmaskas, kuras tiks izsniegtas mazaizsargātajām personām.   Divslāņu sejas aizsargmaskas mazgājamas līdz 30 reizēm, saglabājot filtrācijas efektivitāti. Katrai ir pievienota instrukcija ar ieteikumiem pareizai mazgāšanai un lietošanai. Tās no 16.novembra var saņemt Sociālā dienesta nodaļās, no 17. novembra – arī Latvijas sarkanā krusta telpās (Ventspils ielā 22).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 181
Brīvības parkā atklāja pieminekli Daugavpils atbrīvotājiem

Pagājušo svētdien, 15. novembrī, Slobodkā notika Polijas un Latvijas virspavēlniekiem, kuru vadībā pirms simts gadiem atbrīvoja Daugavpili no lieliniekiem, veltīta pieminekļa svinīga atklāšana. Lai godinātu varoņu piemiņu –maršalus Juzefu Pilsudski un Edvardu Ridzu-Smigliju un ģenerāļus Jāni Balodi un Pēteri Radziņu, ieradās pilsētas vadība, Polijas diplomātiskās misijas, Polijas un Latvijas armijas pārstāvji, poļu diasporas aktīvisti un garīdzniecība.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 228
Skolēnu produktu paku vietā – pārskaitījumi uz vecāku kontu

12. novembrī Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti vienbalsīgi pieņēma grozījumus lēmumā par ēdināšanas nodrošināšanu 7.-12. klašu skolēniem attālināto mācību laikā. Tika nolemts mainīt ēdināšanas formātu no pārtikas pakām, kuras komplektēja ēdināšanas uzņēmumi, uz naudas pārskaitījumiem uz vecāku kontu.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 138
Ugunsgrēkā izpostītās mājas iemītnieki pateicas daugavpiliešiem par atbalstu

Šovasar Judovkas mikrorajonā Daugavpilī notika traģisks ugunsgrēks, kas laupīja divu cilvēku dzīvības un atstāja bez pajumtes daudzbērnu ģimeni. Atgūties no notikušā, sagādāt nepieciešamos apģērbus un sadzīves priekšmetus un atjaunot māju palīdzēja gan pašvaldība, gan daudzi jo daudzi atsaucīgie cilvēki. Kopīgiem spēkiem ir panākts, ka ziemu Danuta un viņas pieci bērni sagaidīs siltās mājās, kurās pamazām atgriežas dzīvesprieks.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 146
Sabiedriskās pirtis var apmeklēt tikai Sociālā dienesta klienti

Ierobežojumi, kas šonedēļ stājušies spēkā līdz ar ārkartējās situācijas izsludināšanu valstī, attiecas arī uz sabiedriskās pirts pakalpojumu sniegšanu. Līdz ar to līdz 6.decembrim mainās kārtība, kādā daugavpilieši var apmeklēt PSIA “Sadzīves pakalpojumu kombināts” pirtis.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 127
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs I.Prelatovs sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi videokonferences režīmā 2020.gada 12.novembrī, plkst.14.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 502
DAUGAVPILĪ ATZĪMĒJA LĀČPLĒŠA DIENU

11. novembrī visā Latvijā, un arī Daugavpilī, svinēja Lāčplēša dienu. Šogad valsts neatkarības aizstāvju godināšana aizritēja daudz klusāk, nekā parasti, taču nekādi ierobežojumi nespēja laupīt svētkiem sirsnīgumu un lepnumu par tautas varoņiem: viņu atdusas vietās tika likti ziedi, degtas sveces un teikti pateicības vārdi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 241
DRS aktualitātes: pacienti no reģiona un avārijas stāvoklī esošas ēkas nojaukšana

11. novembrī Daugavpils reģionālajā slimnīcā ārstējas 38 Covid-19 pacienti, viens no viņiem ir smagā stāvoklī. Nedēļas nogalē viens cilvēks, kuram reanimācijā tika veikta plaušu ventilācija, nomira. Pēdējo dienu tendence rāda, ka ir palielinājies koronavīrusa slimnieku īpatsvars no Daugavpils (21 no 38).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 378
Kā rīkoties, ja Covid-19 tests ir pozitīvs vai esat kontaktpersona?

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina izturēties atbildīgi gan saslimušos ar koronavīrusu, gan tos, kuri gaida Covid-19 testa rezultātu vai ir inficētās personas kontaktpersonas. Ja personai nav nepieciešama hospitalizācija, tad darbību algoritms ir pietiekami vienkāršs – jāmēģina atcerēties visi iespējamie kontakti ar citiem cilvēkiem un jāpaliek pašizolācijā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 496