Šobrīd Daugavpilī

Video ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:19

25.maijā – Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Šo sestdien, 25.maijā, Latvijas un visu pārējo Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotāji ievēlēs tos, kas tuvāko piecu gadu laikā pārstāvēs viņu intereses Eiropas Parlamentā. Daugavpilī darbosies 30 vēlēšanu iecirkņi.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 46
Daugavpils gatavojas vasaras sezonai

Daugavpils aktīvi gatavojas vasaras sezonai. Plašākie labiekārtošanas darbi rit Lielā Stropu ezera krastā. Pavisam drīz te varēs ne vien pastaigāties pa promenādi, bet arī rotaļāties modernajā bērnu laukumā, atvilkt elpu uz jauna, ērta soliņa, pagatavot gardu maltīti ģimenes un draugu lokā, kā arī baudīt atpūtu unikālajā brīvdabas baseinā, kura izveide jau ir sākusies.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 107
Daugavpils aicina uz Muzeju nakts pasākumiem 18. maijā

“Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods” – šīs Rūdolfa Blaumaņa rindiņas no poēmas “Tālavas taurētājs” izsaka katra Latvijas iedzīvotāja visdziļāko uzticību sev un Latvijas tautai. Šī gada Muzeju nakts tēma “Tālavas taurētājs” atspoguļo tautas un ikkatra cilvēka godu, kas stiprina un vieno mūs. Domās par mūsu ģimenēm, dzimtām un tautu aicinām pilsētas iedzīvotājus un viesus Starptautiskajā muzeju naktī 18. maijā iedziļināties muzeju atmosfērā, interesantās aktivitātēs, krāšņos šovos, jaunos atklājumos un neaizmirstamos priekšnesumos.

Lasīt vairāk...

Kulturas_zinas 389
Notika Kultūras pils atvēršana un pirmais koncerts pēc rekonstrukcijas

15. maijā, pēc divu gadu ilgas rekonstrukcijas, notika Daugavpils kultūras pils svinīga atklāšana. Projekts ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai prasīja papildus darbus, tāpēc nodošana ekspluatācijā ieilga. Pirmais koncerts, kas pulcēja pilnu zāli, bija Karaliskā Gruzijas nacionālā baleta izrāde. Apsveikt visus iedzīvotājus ar atklāšanu bija ieradies Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Lasīt vairāk...

Kulturas_zinas 135
Daugavpils Reģionālajā slimnīcā atklāta jauna angiogrāfijas nodaļa

10.maijā Daugavpils Reģionālajā slimnīcā (DRS) tika atklāta Angiogrāfijas nodaļa. Atklāšanā piedalījās DRS vadība un personāls, slimnīcas akcionāri – Daugavpils pilsētas domes, Daugavpils novada domes un Ilūkstes novada domes vadības pārstāvji, kā arī Latgales reģiona medicīnas nozares darbinieki. Ar savu klātbūtni pasākumu pagodināja  Latvijas Republikas veselības ministre Ilze Viņķele.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 134
Kārtējā preses konference Daugavpils Domē 14. maijā

Preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš,  Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kononovs.

Lasīt vairāk...

Domes_zinas 228
Daugavpilī norisinājās «Uzņēmēju dienas Latgalē 2019»

10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais pasākums «Uzņēmēju dienas 2019». Jau daudzus gadus šo lielo biznesa festivālu ar Daugavpils pilsētas domes un Latgales plānošanas reģiona atbalstu organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 140
Daugavpils Kultūras pils nodota ekspluatācijā

2. maijā Būvniecības Valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvji apmeklēja Daugavpils Kultūras pili, kurā noslēdzies energoefektivitātes paaugstināšanas projekts “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils Kultūras pilī, Smilšu ielā 92, Daugavpilī” (Vienošanās Nr.4.2.2.0/17/I/002). Pēc ēkas apsekošanas komisija nonāca pie slēdziena, ka ēka ir gatava uzņemt apmeklētājus, un 3.maijā BVKB parakstīja aktu par objekta pieņemšanu ekspluatācijā.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 166
Daugavpilī norisinājās starptautiskais festivāls «Poļu folklora Latgalē»

No 1. līdz 3. maijam Daugavpilī norisinājās festivāls «Poļu folklora Latgalē». Tā laikā varēja apmeklēt virkni pasākumu, veltītu poļu saliedētībai un kultūrai. Koncertus, dievkalpojumu un svinīgu gājienu organizēja Daugavpils Poļu kultūras centrs un Latvijas Poļu savienības Daugavpils nodaļa.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 75
„Bigbank skrien Latvija” Daugavpils posmā piedalījās vairāk kā 2000 skrējēju no sešām valstīm

5. maijā Daugavpilī trešo gadu pēc kārtas norisinājās seriāla „Bigbank skrien Latvija” 2. posms. Skriešanas svētki vienoja vairāk kā 2 000 dalībnieku ne vien no dažādām Latvijas pilsētām, bet arī no citām valstīm: Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas un Portugāles.

Lasīt vairāk...

Sporta_zinas 181
Daugavpilī atklāta jauna tūrisma sezona

26.aprīlī Daugavpils cietokšņa pārtikas noliktavas ēkā oficiāli tika atklāta jaunā tūrisma sezona. Ikgadējā pasākumā apbalvoja aktīvistus, organizācijas un uzņēmējus, kas 2018. gadā devuši vislielāko ieguldījumu tūrisma nozares attīstībā.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 171
Lielās Talkas dalībnieki Daugavpilī savākuši 24 tonnas atkritumu

Aizvadītajā nedēļā visā Latvijā norisinājās Lielā Talka.  Arī Daugavpilieši aktīvi iesaistījušies akcijā, sakopjot vairāk nekā 80 vietas dažādos pilsētas mikrorajonos.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 164
Daugavpils gatavojas uzņemt augsta ranga cīņas čempionātu

4.maijā Daugavpilī norisināsies augsta ranga sacensības: Ziemeļvalstu čempionāts brīvajā, sieviešu un grieķu- romiešu cīņā kadetiem un junioriem. Pasākumu ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu organizē sporta biedrība „Alians-D”. Sacensībās, kas norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā, piedalīsies apmēram 300 jaunie cīkstoņi, viņu treneri un līdzjutēji.

Lasīt vairāk...

Sporta_zinas 135
Kārtējā preses konference Daugavpils Domē 24. aprīlī

Preses konferencē ar žurnālistiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs un priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis.

Lasīt vairāk...

Domes_zinas 168
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sakopa Stropu estrādes apkaimi

Ceturtdien, 18. aprīlī Daugavpilī pulcējās Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes speciālisti no visas Latvijas. Atzīmējot organizācijas 28. dzimšanas dienu, iedibināta jauna tradīcija ik gadu uzkopt kādu vietu Latvijā. Pirmā viesus uzņēma Daugavpils – PMLP darbinieki uzkopa Stropu estrādes apkārtni.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 622
«Skrien Latvija 2019» Daugavpilī: atlaides un pārsteigumi

5. maijā Daugavpilī Vienības laukumā startēs seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” otrais posms, kurā piedalīsies skrējēji no visas Latvijas. Skriešanas svētki Daugavpilī tiek rīkoti jau trešo gadu. Šoreiz organizatori prognozē rekordlielu dalībnieku skaitu. 

Lasīt vairāk...

Sporta_zinas 421
Lieldienas Daugavpilī: jautras izklaides, izrādes un tirdziņš

Ar skanīgām putnu dziesmām un siltiem saules stariem Daugavpils sagaida Lieldienas. Pilsēta tērpjas svētku rotā, lai visā krāšņumā nosvinētu pavasara, ticības un atdzimšanas svētkus.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 601
DAUGAVPILS GATAVOJAS LIELAJAI TALKAI

Šogad Lielā Talka norisināsies 27.aprīlī. Vides sakopšanas akcijas laika gaitā ir kļuvušas par patīkamu tradīciju visu vecuma grupu iedzīvotājiem. Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde aicina arī šogad būt aktīviem un piedalīties mūsu pašvaldības sakopšanā, lai padarītu Daugavpili tīrāku un estētiski pievilcīgāku. 

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 130
Pārvietošanās pa kapsētām ar auto ir atļauta tikai ar caurlaidi

Aizvadītajā nedēļas nogalē, dodoties sakopt apbedījumu vietas Daugavpils komunālajos kapos, daudzi autobraucēji bija pārsteigti, ieraugot, ka vairāki vārti, pa kuriem iepriekš varēja netraucēti iebraukt kapu teritorijā, ir aizslēgti. SIA „Labiekārtošana-D” speciālisti, kuru pārziņā ir kapu teritorijas uzturēšana un apsaimniekošana, paskaidroja, kāpēc ir ieviestas šādas izmaiņas un kādi nosacījumi jāievēro, lai varētu netraucēti iebraukt kapsētā.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 220
DAUGAVPILS BIZNESA INKUBATORA PASPĀRNĒ DRĪZ SĀKS DARBOTIES 7 JAUNI UZŅĒMUMI

10. aprīlī Daugavpils biznesa inkubatorā notika konsultatīvās komisijas sēde, kurā skatīja 17 pretendentu pieteikumus biznesa projektu atbalstam. Sēdes laikā tika atlasītas 7 interesantākās un dzīvotspējīgākās uzņemējdarbības idejas, kas tiks virzītas uz inkubācijas programmu.

Lasīt vairāk...

Pilsetas_zinas 346