Šobrīd Daugavpilī

Video ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 08.10.2019, 12:37

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē (TIEŠRAIDE)

22. septembrī plkst. 9.00 Daugavpils Domē notiek kārtējā preses konference.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 95
Daugavpils lidostas projekts gūst arvien lielāku valdības atbalstu

18. septembrī Daugavpilī notika vairākas oficiālās vizītes, kuru laikā apspriests Daugavpils lidostas projekta attīstības plāns. Šī gada sākumā tas ir iekļauts Nacionālajā attīstības plānā un pēdējā laikā gūst arvien lielāku atbalstu no valdības puses

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 137
Skrējiens ''Daugavpils-Mežciems'' tiks aizvadīts 55.reizi

26.septembrī aktīvā dzīvesveida piekritēji no visas Latvijas pulcēsies mūsu pilsētā, lai piedalītos skrējienā “Daugavpils – Mežciems”. Tā rīkošana ir viena no senākajām Daugavpils sporta tradīcijām: šogad skrējiens notiks jau 55. reizi. Atlikušas vien dažas dienas, lai dalībnieki pagūtu piereģistrēties iepriekš un saņemt atlaides.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 213
Eksperti noteiks iedzīvotājiem nodarīto kaitējumu sakarā ar ceļa pārvada būvniecību

Daugavpils domes deputāti vienbalsīgi nolēma piešķirt līdzekļus ekspertīzēm, lai noteiktu gaisa piesārņojuma un insolācijas (aptumšošanas) līmeni mājām Smilšu ielā, kas atrodas ceļa pārvada tuvumā. Šīs pārbaudes jāveic, lai precīzi noteiktu iespējamo kaitējumu iedzīvotājiem un  atbilstošās naudas kompensācijas summu. Joprojām turpinās iepirkums skaņas izolācijas normu pārbaudei.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 180
Sākās gatavošanās valsts svētkiem

16. septembrī Daugavpils domē notika pirmā darba grupas sēde par valsts svētku rīkošanu novembrī. Ņemot vērā koronavīrusa pandēmiju, šogad visi pasākumi tiks organizēti, ievērojot drošības prasības. Sakarā ar to izcilo pilsētnieku godināšana 17. novembrī notiks nevis Daugavpils teātrī, kā tas bija iepriekšējos gados, bet Kultūras pils telpās, kas ir plašākas un, līdz ar to, labāk piemērotas distances nodrošināšanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 164
DDzKSU gatavs jaunai apkures sezonai

14. septembrī SIA „DDzKSU” organizēja preses konferenci, kurā pašvaldības uzņēmuma vadība pastāstīja par gatavību ziemas sezonai, dzīvojamā fonda remontiem un citām aktualitātēm, kā arī atbildēja uz plašsaziņas līdzekļu pārstāvju jautājumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 100
Daugavpilī tiek attīstīts volejbols un 3x3 basketbols

Aizvadītā nedēļa bija bagāta ar sporta notikumiem. Pagājušo otrdien Daugavpils Valsts robežsardzes pārvaldes sporta kompleksā notika vīriešu volejbola komandas "Ezerzeme/DU" sapulce. Komanda šogad iecerējusi parādīt sevi Baltijas līgā. Interesantas aktivitātes paredzētas arī citā sporta veidā - basketbolā 3x3, kam tika veltīts seminārs Daugavpils domē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 174
Jaunajā Forštatē svinēja Pagalma svētkus

Pēdējā laikā pašvaldības programmas ietvaros ļoti aktīvi tiek remontēti un labiekārtoti pagalmi dažādos Daugavpils mikrorajonos. Šogad lielas pārmaiņas piedzīvoja pagalms Piekrastes ielā 41A-47.  Par godu remonta noslēgumam, Jaunās Forštates un arī citu mikrorajonu iedzīvotāji 11.septembrī tika aicināti uz Pagalma svētkiem, kur visus sagaidīja koncerts, atrakcijas bērniem, konkursi un  balvas. Pasākumu organizēja Forštates kultūras nams ar Domes un Vienības nama atbalstu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 371
Daugavpilī norisinājās trīskāršie svētki!

Pagājušo sestdien ikkatram bija iespēja nogaršot Street food festivāla gardos ēdienus, iedziļināties senās tradīcijās Ebreju kultūras festivālā un izbaudīt krāsainos Rīgas ielas svētkus, kas šogad bija veltīti Daugavpils dzelzceļa 160.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 265
Sveicam Tēva dienā!

Tēvs gan dēlam, gan meitai ir padomdevējs, atbalsts un piemērs. Tēvs ir drošības sajūta ģimenē un amatu prasmes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 104
Pašvaldībā lemj par iespēju paaugstināt GMI

Daugavpils pilsētas dome piedāvā iedzīvotājiem plašu sociālās palīdzības paketi sarežģītu dzīves situāciju gadījumā - tie ir atvieglojumi komunālajiem maksājumiem, pārtikas iegādei, medikamentiem un citi pabalsti. Tomēr daži šāda atbalsta saņēmēji ļaunprātīgi izmanto savu statusu un daudzus gadus izvairās no darba. Šis un citi faktori ir iemesls, kāpēc pašvaldība gaida labāko brīdi, lai paaugstinātu garantēto minimālo ienākumu līmeni (GMI, 65 eiro) savā administratīvajā teritorijā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 208
Daugavpils skolas piedāvā plašu papildus nodarbību klāstu

Ir pagājušas gandrīz divas nedēļas, kopš bērni un jaunieši pēc ilgas prombūtnes atgriezās skolās. Šogad mācības notiek savādāk, nekā tas bija ierasts: komunikācija ar citām klasēm ir ierobežota, starpbrīžos skolu gaiteņi vairs nav bērnu pārpildīti, jebkurā brīdī var tikt paziņots, ka klasei jādodas attālinātās mācībās. Tomēr, skolēni un pedagogi nezaudē optimismu un arī šādos apstākļos ir apņēmības pilni veiksmīgi apgūt mācību programmu. Turklāt, daudzi labprāt apmeklē arī  skolu piedāvātos pulciņus un fakultatīvus, kuru klāsts ir patiešām plašs.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 265
Vienā dienā - trīs festivāli!

Šo sestdien, 12. septembrī, Daugavpils centrā visas dienas garumā notiks trīs lieli pasākumi, kas iepriecinās iedzīvotājus un pilsētas viesus, kuri jau sen ir noilgojušies pēc liela mēroga pasākumiem. Šajā dienā katram būs iespēja nogaršot Street food festivāla gardos ēdienus, iedziļināties senās tradīcijās Ebreju kultūras festivālā un izbaudīt krāsainos Rīgas ielas svētkus, kas šogad būs veltīti Daugavpils dzelzceļa 160. gadadienai – tieši tāpēc svētku zonas būs simboliski sadalītas peronos un stacijās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 544
Daugavpilī turpina atbalstīt topošos mediķus

Septembra sākumā Daugavpils dome izsludināja stipendiju konkursu  topošiem ārstiem. Tas ir viens no pašvaldībā īstenojamiem atbalsta pasākumiem, kas vērsti uz to, lai atrisinātu ārstu trūkuma problēmu pilsētā un nodrošinātu jaunu un kvalitatīvu kadru piesaisti.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 329
Pašvaldības policija uzsāka pamesto transportlīdzekļu evakuēšanu

Pirms nepilna mēneša Daugavpils pilsētas domes deputāti pilnvaroja Pašvaldības policiju risināt problēmu ar transportlīdzekļiem, kas mēnešiem vai pat gadiem ilgi stāv pamesti māju pagalmos vai ceļa malās, aizņem stāvvietas vai vienkārši rūsē un degradē apkārtni. 7. septembrī  uz specializēto stāvlaukumu no pagalma Jaunās Forštates mikrorajonā bija evakuēts pirmais no šādiem autograustiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 416
Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs I.Prelatovs sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi 2020.gada 10.septembrī, plkst.14.00, Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 299
“Artišoks 2020” – jubilejas festivāls visiem draugiem!

Šo sestdien, 5. septembrī, no pulkst. 15:00 līdz 22:00 Dubrovina parkā notiks 10. jubilejas festivāls "Artišoks - 2020". Šis Daugavpils domes Jaunatnes nodaļas organizētais pasākums tiks atzīmēts ne tikai ar plašu programmu visu vecumu bērniem, bet arī ar īpašo svētku noformējumu un konkursiem ar vērtīgām balvām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 957
Daugavpils ir gatava jaunajam mācību gadam

1.septembrī līksmie skolas zvani ieskandināja jaunā mācību gada sākumu. Šajā dienā skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 9190 izglītojamie,  875 no tiem – pirmklasnieki (par 12 vairāk nekā pērn). Šis gads nebūs tāds, kā iepriekšējie: mācības norisināsies, ievērojot daudzus drošības pasākumus, tomēr gan bērni, gan pedagogi ir apņēmības pilni pabeigt to ar ļoti labiem rezultātiem.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 376
Drīzuma tiks uzsākta jaunas promenādes būvniecība pie Daugavpils cietokšņa

27. augustā notika pirmā būvniecības sanāksme par jaunas promenādes izbūvi pie Daugavpils cietokšņa Daugavas ielā. Saskaņā ar projektu, šeit jāizveido gandrīz kilometru garu gājēju atpūtas zonu pie upes, kas stiepsies no dzelzceļa tilta līdz bijušajam futbola stadionam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 390
Zinību diena Daugavpilī: radošas izklaides un “Bermudu divstūra” koncerts

Vasara ir galā, un pavisam drīz skolu gaiteņus pēc ilga pārtraukuma atkal piepildīs bērnu jautrās čalas.  Daugavpilī ik gadu tiek rīkoti Zinību dienai veltītie pasākumi. Arī šoreiz pilsētas pašvaldības un mācību iestādes parūpējās par to, lai 1. septembris paliktu atmiņā ar jaukiem notikumiem gan pirmklasniekiem, gan vecāko klašu skolēniem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1378