Šobrīd Daugavpilī

Video ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 08.10.2019, 12:37

KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 255
Pasniegti Daugavpils pašvaldības apbalvojumi

Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, Vienības nama koncertzālē tika pasniegti  Daugavpils pilsētas pašvaldības apbalvojumi “Gada balva” un “Mūža ieguldījums”.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 637
Liginišķos drīzumā varēs nodot arī tekstila izstrādājumus

Pēdējos gados daugavpilieši arvien aktīvāk šķiro sadzīves atkritumus, izmantojot gan daudzdzīvokļu māju tuvumā uzstādītos speciālos konteinerus stiklam, iepakojumam un PET pudelēm, gan patstāvīgi nogādājot atkārtotai pārstrādei derīgus atkritumus specializētajā savākšanas laukumā Liginišķos. No 22.novembra te būs pieejams jauns pakalpojums un varēs nodot arī lietošanai derīgus tekstila izstrādājumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 484
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs  A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 ar iespēju pieslēgties attālinātā režīmā  (Zoom) 2021.gada 11.novembrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 674
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 410
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes Priekšsēdētājs  A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi videokonferences režīmā 2021.gada 28.oktobrī, plkst.14.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 725
Remonts pie Vienības tilta tagad notiek nakts laikā

No 19. oktobra pie Vienības tilta Daugavas ielā tiek veikts vērienīgs apļveida krustojuma remonts. Lai atslogotu ielu no satiksmes sastrēgumiem, Daugavpils pašvaldībai izdevās iegūt visas atļaujas un saskaņot darbu veikšanu nakts laikā (no plkst. 20:00). Pilsētas domes vadība arī turpmāk centīsies sekot tam, lai darbi īpaši intensīvas satiksmes posmos tiktu veikti nakts stundās, netraucējot transportlīdzekļu kustībai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 481
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 540
Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēdi videokonferences režīmā 2021.gada 21.oktobrī, plkst.16.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 905
DRS atceļ plānveida operācijas un palielina gultu skaitu pacientiem ar Covid-19

Pēdējās dienās Latvijā jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits ir vairāk kā  2000 cilvēku dienā, ievērojami pārsniedzot pagājušā gada maksimālos rādītājus. Daugavpilī jaunu saslimušo skaits ir aptuveni 200 gadījumi dienā. Situācija ar Covid-19 Daugavpils Reģionālajā slimnīcā ir ārkārtīgi smaga –ar koronavīrusu slimojošo pacientu skaits ir pietuvojies 200, ik dienu tiek uzņemti apmēram 30-35 jauni pacienti, mirstības rādītājs ir ap 5 cilvēki dienā. Līdzīgas grūtības piedzīvo arī citas valsts ārstniecības iestādes, tādēļ no 18. oktobra visā Latvijā tiks pārtraukta plānveida operāciju nodrošināšana, izņemot dažas ārstnieciskās kategorijas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 761
Tramvajs Nr. 3 atsācis kursēt ierastajā maršrutā

Darbi tramvaju infrastruktūras uzlabošanas projekta ietvaros veiksmīgi noslēgušies, un tramvajs Nr. 3 no 14. oktobra atsācis kursēt savā ierastajā maršrutā. Līdz šim transports kursēja maršrutā Stropi – Stacijas iela, taču tagad tā kustība atkal tiek nodrošināta līdz pieturai “Cietoksnis”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 656
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs  A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi videokonferences režīmā 2021.gada 14.oktobrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 948
Videoinstrukcija: kā patstāvīgi var lejupielādēt vai izdrukāt Covid-19 sertifikātu?

Iedzīvotājiem ir iespēja patstāvīgi iegūt digitālo sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu. Savu digitālo Covid-19 sertifikātu ikviens var apskatīt tīmekļvietnē covid19sertifikats.lv, nospiežot pogu “Apskatīt savus sertifikātus” un autentificējoties ar kādu no piedāvātajiem drošas piekļuves rīkiem – internetbanku, eID karti vai mobile ID. Tīmekļvietne piedāvā iespēju lejupielādēt sertifikātu vai to izdrukāt.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1416
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 696
Sludinās metu konkursus Centrālā parka, Stropu estrādes un vieglatlētikas manēžas izbūvei un atjaunošanai

Rūpējoties par Daugavpils infrastruktūras attīstību, pašvaldībā izveidotas darba grupas trīs objektu izveidei un atjaunošanai: tuvākajos gados plānots pārveidot Centrālo parku un Stropu estrādi, kā arī uzbūvēt vieglatlētikas stadionu un manēžu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 735
Daudzfunkcionālais centrs un pansionāta grupu dzīvokļi nodoti ekspluatācijā

Septembra beigās Daugavpilī pēc vērienīgiem remontdarbiem tika nodoti ekspluatācijā divi sociāli nozīmīgi objekti: ēka Turaidas ielā 36 (Sociālo pakalpojumu centrs bērniem un jauniešiem „Priedīte”) un dzīvojamā māja 18.novembra ielā 354V, kur pašlaik tiek ierīkoti grupu dzīvokļi personām ar garīga rakstura traucējumiem. Šīs pārvērtības īstenotas valsts deinstitucionalizācijas plāna ietvaros, kura mērķis ir maksimāli pietuvināt sociālos pakalpojumus ģimeniskai videi, tostarp pielāgojot telpas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 780
Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs  A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 ar iespēju pieslēgties attālinātā režīmā  (Zoom) 2021.gada 5.oktobrī, plkst.11.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 902
Ekspluatācijā nodota Daugavpils teātra renovētā dekorāciju krātuve

30. septembrī ekspluatācijā nodota Daugavpils teātra aizkulišu telpa – dekorāciju krātuve (skatuves kabata), kas tika renovēta pirmo reizi daudzu gadu desmitu laikā. Tagad plašā divlīmeņu telpa būs ne vien ērta darbam ar teātra skatuvi, bet arī droša kultūras iestādes darbiniekiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 894
Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs  A.Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 ar iespēju pieslēgties attālinātā režīmā  (Zoom) 2021.gada 30.septembrī, plkst.14.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1097
Ceļu asfaltēšanas sezona tuvojas noslēgumam

Ceļu remonta un grants ceļu asfaltēšanas sezona pamazām tuvojas noslēgumam. Atsevišķas ielas ir gandrīz gatavas nodošanai ekspluatācijā, bet citas tiks pabeigtas tuvāko mēnešu laikā. Šiem nolūkiem tiek izmantoti arī valsts piešķirtie līdzekļi Covid-19 seku pārvarēšanai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 917