Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Bērnu aukle kā alternatīva rindā uz bērnudārzu

No 1. septembra Daugavpilī stājas spēkā jauni pašvaldības saistošie noteikumi, kas paredz iespēju līdzfinansēt bērnu aukļu pakalpojumus, ikmēnesi kompensējot 140 eiro. Uz šādu atbalstu var pretendēt tie vecāki, kuri ir deklarēti Daugavpilī un kuru bērns jau ir sasniedzis 1,5 gadu vecumu.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 88
Daugavpilī plāno uzstādīt jaunas robežzīmes

Daugavpilī plāno uzstādīt jaunas robežzīmes no Baltkrievijas un Lietuvas pusēm. 23. augustā uz pirmo sēdi sanāca darba grupa, kuras uzdevums ir izstrādāt skiču projektu konkursa nolikumu. Darba grupu vada Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 255
Aicinām uz Zinības dienas ballīti!

Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads, tāpēc aicinām Jūs uz Zinību dienas ballīti, kura notiks 2.septembrī Daugavpils Vienības laukumā no plkst. 18.00 līdz 22.00

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 65
Sieviešu koris “Rūta” pateicības dievkalpojumā Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē svinēs savu 5 gadu jubileju

LKC sieviešu koris "Rūta" dibināts 1963. gadā. Tā pirmā vadītāja - diriģente Terēzija Broka. Kora sastāvā ir 32 dalībnieces - vidusskolu audzēknes, Daugavpils Universitātes studentes, skolotāji, pasniedzēji u.c. vecumā no 17 līdz 50 gadiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 174
1. septembrī  Šmakovkas muzejā – ieejas biļetes par akcijas cenu

Septembra pirmajā svētdienā, 1. septembrī, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejā Daugavpilī biļetes cena būs tikai 2,12 EUR.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 63
Anastasijas Sazankovas ziedu fantāzijas tiks prezentētas jubilejas izstādē

Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) vasaras beigās, piektdien, 2019.gada 30.augustā plkst. 17.30, tiks atklāta dzejnieces un mākslinieces, Latgales brīvo mākslinieku asociācijas un Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” biedres Anastasijas Sazankovas personālizstāde “Ziedu fantāzijas”. Tā būs viņas jubilejas izstāde, jau 20. pēc skaita.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 464
JAUNNEDĒĻ SĀKSIES RĪGAS IELAS POSMA PĀRBŪVE GAR TIRDZNIECĪBAS CENTRU „SOLO”

Nākamnedēļ sāksies Rīgas ielas pārbūve posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai. Saskaņā ar projektētāju ieceri, rekonstrukcijas rezultātā gaidāmas ievērojamas pārmaiņas: gājējiem paredzētā ielas daļa paplašināsies, tā kļūs vizuāli pievilcīgāka, parādīsies jaunas āra kafejnīcas un apzaļumošanas elementi. Tirdzniecības un izklaides vietām bagātajā pilsētas centrā palielināsies arī auto stāvvietu skaits

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 435
Par pilsētas apstādījumu bojāšanu tiek notverts vīrietis

2019.gada 21.augusta vakarā, pulksten 21:11, pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki fiksēja personu, kura Jaunbūves mikrorajonā bojāja pilsētas apstādījumus – rāva laukā iestādītos ziedus un lika tos savā mugursomā. Uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa, kura, sekojot

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 94
Domē sveica Anastasiju Kravčenoku

22.augustā Daugavpils Domē sveica Daugavpils sportisti Anastasiju Kravčenoku par izciliem sasniegumiem volejbolā un Daugavpils vārda popularizēšanu.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 104
Skanīgi aizvadīta Latgales dienā Rīgā

Latgales plānošanas reģions (LPR) sadarbībā ar Latgales pašvaldībām un to TIC un biedrību “Latgales Tematiskie ciemi” 2019. gada 17. augustā Neatkarības laukumā Rīgā jau sesto gadu rīkoja Latgales dienu Rīgā. Pasākuma laikā rīdzinieki un pilsētas svētku viesi varēja iepazīties ar Latgales mājražojumiem, vērot un iepazīt amatnieku darbošanos, priecāties par latgaliešu tautas mūziku un baudīt viesmīlību un omulīgo gaisotni.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 72
Mārča Stumbra glezniecības izstāde “Dzīvot mākslā”

2019. gada 12. septembrī plkst. 15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiks atvērta Mārča Stumbra glezniecības izstāde “Dzīvot mākslā”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 43
Sapnis par kausu tika aizskalots

Lietainajā un drēgnajā trešdienas pievakarē noslēdzās mūsu komandas ceļš uz Latvijas kausa izcīņas finālu. Ceturtdaļfinālā savā laukumā ar 1:2 nācās piekāpties Jelgavas komandai. Vienīgos vārtus mūsu komandā guva Marsio.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 16
Par attīstības komitejas priekšsēdētāju ievēlēta Inguna Kokina

22. augustā ārkārtas Attīstības komitejas sēdē par komitejas priekšsēdētāju ievēlēta Inguna Kokina, Igors Prelatovs ievēlēts par komitejas priekšsēdētāja vietnieku.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 134
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ  2019. gada 23. - 25. augustā

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 424
Garantētās atlīdzības izmaksas AS ''PNB Banka'' klientiem tiks uzsāktas 22. augustā

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk – FKTK) ir pieņēmusi lēmumu par garantēto atlīdzību izmaksu kārtību AS "PNB Banka" klientiem, sākot ar š. g. 22. augustu, uzticot garantēto atlīdzību izmaksu veikt AS "Citadele banka". Tādējādi garantēto atlīdzību izmaksas AS "PNB Banka" klientiem tiks uzsāktas piektajā darbadienā kopš noguldījumu nepieejamības iestāšanās, kuru FKTK konstatēja ar 15.08.2019. lēmumu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar ceļa būvdarbu veikšanu būs satiksmes ierobežojumi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 64
Komisija pārbauda Daugavpils skolu gatavību jaunajam mācību gadam

Pēc nepilnām divām nedēļām sākas jaunais mācību gads. Šonedēļ Izglītības pārvaldes komisija apseko Daugavpils skolas un Bērnu un jauniešu centru „Jaunība” un pārbauda to tehnisko gatavību skolēnu uzņemšanai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 344
Zelta medaļas 24 stundu regatē

Daugavpilieši no 17. līdz 18.augustam piedalījās vienā no sarežģītākajām regatēm Polijā – 24 stundu non-stop sacīkstēs ar DZ – klases buru jahtām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
Satiksmes ierobežojumi Piekrastes ielā, Lāčplēša ielā un Aveņu ielā

Sakarā ar autobusu pieturu atjaunošanas darbiem Piekrastes ielā, Lāčplēša ielā un Aveņu ielā, satiksmes kustība  līdz 30. augustam tiks organizēta atbilstoši shēmām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 55
Daugavpilī viesosies Guntars Račs

Šī gada 11.septembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē dzejas svētku „Dzejas dienas 2019” ietvaros uz dzejas lasījumiem un dziesmām aicina Guntars Račs ar draugiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 125