Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Domē izskatīs tramvaju satiksmes slēgšanas pamatojumu

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Transporta komisija un Pilsētas saimniecības un attīstības komiteja izskatīs pamatojumu AS ”Daugavpils satiksme” ieplānotajai tramvaju satiksmes slēgšanai no 27. septembra līdz gada beigām.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 1548
Daugavpilī notiks vērienīgs Polijas televīzijas rīkots projekts

Šī gada 24.septembrī, svētdien, plkst. 18.50 Daugavpilī, Vienības laukumā notiks koncerts „Dejojošā Latvija”, ko, sadarbībā ar Daugavpils Poļu kultūras centru un Latvijas Poļu savienības Daugavpilī nodaļu „Promień” rīko Polijas televīzija TVP3.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 1838
“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

24. septembrī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošā nodarbība, veltīta rudens saulgriežu - Miķeļdienas sagaidīšanai.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 238
Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas  ārkārtas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas ārkārtas sēde 2023.gada 25.septembrī, plkst.9.00 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 112
Projekta “Pasaules ap mums” komanda ar interaktīvo ekspozīciju piedalījās Rīgas ielas svētkos Daugavpilī

16.septembrī Rīgas ielas svētku Daugavpilī apmeklētājiem bija iespēja aplūkot interaktīvo ekspozīciju “Ekosistēma uz galda”, kas tika  izveidota Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Pasaules ap mums” ietvaros.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 55
23. septembrī aicina Rīgas ielas tirdziņš

23. septembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 daugavpiliešus un pilsētas viesus gaidīs tradicionālais ikmēneša tirdziņš Rīgas ielā, kas šoreiz noteikti priecēs ar preču daudzveidību.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 425
Mežciema skrējiena laikā tiks mainīta vairāku autobusu maršrutu kustības shēma

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka Mežciema skrējiena laikā 23. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 tiks pārtraukta jebkāda transporta kustība Parādes ielā, Ģimnāzijas ielā, Rīgas ielā, Vienības ielā, Daugavas ielas posmā no Daugavas un Parādes ielas krustojuma līdz Daugavas ielai 69V.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 210
58. MEŽCIEMA SKRĒJIENS - jau šo sestdien

Jau 23.septembrī tiks aizvadīts 58.Mežciema skrējiens. Aicinām Jūs iepazīties ar pasākuma programmu. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 349
Uz divām dienām ierobežos satiksmi Cēsu-Liepziedu krustojumā

Komunālās saimniecības pārvalde informē: sakarā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem, laika posmā no 22.09.2023 līdz 23.09.2023 būs ierobežota satiksme Cēsu un Liepziedu ielu krustojumā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 104
Daugavpils Satiksme plāno slēgt tramvaja kustību līdz gada beigām

Daugavpils satiksme ziņo: sakarā ar divu lielu projektu realizāciju – “Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā, 2. kārta” un “Videi draudzīga un integrēta mobilitāte Daugavpils pilsētā”, no 27. septembra līdz šī gada beigām Daugavpilī tiks slēgta tramvaju kustība. Šo laika posmu izmantos, lai nomainītu tramvaju sakaru infrastruktūru, kas ir būtiska pilsētas transporta sistēmas pilnveidošanai. To nav iespējams paveikt, neslēdzot tramvaju kustību.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 2806
Uzņēmējus aicina uz tikšanos ar  Latvijas vēstniecību diplomātiem

2023. gada 27.-28. septembrī Latvijas Republikas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu, Latgales un Rēzeknes speciālo ekonomisko zonu, Latgales uzņēmējdarbības centru organizē Latvijas vēstniecību diplomātu ekonomikas jautājumos vizīti Latgales plānošanas reģionā. Vizītē piedalīsies diplomāti no vairāk nekā 30 valstīm. Pieteikties dalībai tiek aicināti arī reģiona uzņēmēji.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 232
Augusta vētru iznīcinātos apstādījumus sāks atjaunot nākamgad

Augusta vētru rezultātā Daugavpilī nozāģēti 312 vēja salauztie un sagāztie koki. Komunālās saimniecības pārvalde, plānojot pilsētas zaļās rotas atjaunošanu, paredzēs līdzekļus jaunu koku stādīšanai nākamā gada budžetā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 101
Informācija par izmaiņām Latvijas iedzīvotāju uzturēšanās kārtībā Baltkrievijas Republikā

Baltkrievijas Republikas ģenerālkonsulāts Daugavpilī informē, ka 2023. gada 21. septembrī tiek pārtraukta Baltkrievijas Republikas valdības un Latvijas Republikas valdības 2008. gada 31. janvāra vienošanās par pilsoņu savstarpējiem braucieniem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 119
“SAULES SKOLĀ” TIEK ATKLĀTA IZSTĀDE “DRMA ARHITEKTONIKA”

XII Mūzikas un mākslas festivāla "Daugavpils ReStArt 2023" ietvaros 21.septembrī plkst. 13.00 MIKS Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola” (Saules ielā 8, ieeja no pagalma) tiek atklāta Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde "DRMA  ARHITEKTONIKA".

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 79
Parakstīti līgumi ceļu remontiem Avotu ielā un Komunālajos kapos

Šonedēļ Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde parakstīja līgumus par ceļu remonta uzsākšanu divos objektos: Avotu ielas posmā no Valkas ielas līdz Kauņas ielai un piebraucamajā ceļā pie kapiem 18. novembra ielas 124 rajonā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 237
Pēdējā iespēja šogad doties ekskursijā ''Inženieru arsenāla noslēpumi''

Tehnikas un industriālā dizaina centrs aicina uz šī gada pēdējām ekskursijām "Inženieru arsenāla noslēpumi", kas norisināsies slēgtajā austrumu korpusā: 7. oktobrī plkst. 13.00  paredzēta ekskursija krievu valodā, 8. oktobrī plkst. 13.00 - latviešu valodā. Nepalaidiet garām!

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 230
Norisinājās Latgales čempionāts 3x3 basketbolā

Pagājušajā svētdienā, 17. septembrī, vieglatlētikas manēžas laukums norisinājās Latgales čempionāts 3x3 basketbolā pusaudžiem un pieaugušajiem. Šoreiz sacentās ne tikai Daugavpils un Krāslavas, bet arī kaimiņvalsts Lietuvas komandas.

Čempionāts tiek rīkots jau otro reizi. Šo turnīru atbalstīja Daugavpils valstspilsētas domes 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 45
Sociālais darbs kopienā rezultējas ar pozitīvām pārmaiņām Križu apkaimē

Daugavpils Sociālā dienesta darbinieki 9 mēnešu garumā iesaistījās pilotprojektā “Sociālais darbs kopienā”. Tas rezultējas ar pozitīvām pārmaiņām Križu apkaimes kopienā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 253
Daugavpils izglītības nozares darbinieces piedalījās mācību līdzekļu izstrādē

Š.g. 15. septembrī Daugavpilī viesojās Latviešu valodas aģentūras direktore Inita Vītola, Izglītības daļas vadītāja Dace Dalbiņa un galvenā metodiķe Vineta Vaivade, lai pateiktos par līdzšinējo veiksmīgo sadarbību latviešu valodas mācību līdzekļu komplekta 1. klasei izstrādē un pasniegtu autoreksemplārus trim autorēm, daugavpilietēm, - Daugavpils Universitātes docētājai Sandrai Zariņai, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes izglītības metodiķei latviešu valodas jautājumos Silvijai Mickevičai un Daugavpils Zinātņu vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai Marinai Fekļistovai.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 453
Daugavpilī viesojās programmas  “URBACT” eksperte un projekta Re-Gen vadošais partneris no Itālijas

18.-19.  septembrī Daugavpilī viesojās Eiropas Savienības starpreģionu sadarbības programmas “URBACT” eksperte, Raffaella Lioce, no Itālijas, lai iepazītos ar Daugavpils pilsētvidi un sagatavotos projekta “Publiskās ārtelpas pielāgošana sporta aktivitātēm pilsētvidē jauniešu līdzdalības veicināšanai” (akronīms: Re-Gen) nākamajai fāzei.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 293

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!