Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Karjeras nedēļas pasākums ''Profesiju virpulī atrast savējo''  ir sācies!

14. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizē pasākumu „Profesiju virpulī atrast savējo!”  9. - 12. klašu skolēniem. Šis pasākums tiek organizēts ar mērķi sniegt iespēju skolēniem iepazīt savas nākotnes profesiju un nedēļas laikā pārliecināties, vai tā ir viņu sapņu profesija?!

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 34
Uzņēmums “Daugavpils Ūdens” nosvinēja 130 gadu jubileju

Pagājušo piektdien, 11. oktobrī, SIA “Daugavpils Ūdens” svinēja jubileju – 130. gadadienu kopš uzņēmuma dibināšanas. Uz šo draudzīgo un sirsnīgo pasākumu tika uzaicināti visi bijušie ūdenssaimniecības darbinieki un vadītāji, darba veterāni, kā arī pilsētas vadība - Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un pašvaldības izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 231
Par 1. tramvaju maršruta pēdējā reisa atcelšanu

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka sakarā ar jaunu tramvaja vagonu izkraušanu Smilšu ielā posmā no Arhitektu ielas līdz Jātnieku ielai naktī no 14. uz 15.oktobri tiks atcelts pēdējais 1. maršruta tramvaja reiss, kurš kursē no plkst. 00.05 līdz plkst. 00.59.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 34
Satiksmes ierobežojumi Viestura ielā

Sakarā ar būvdarbu veikšanu objektā "Daugavpils pilsētas tramvaju līnijas pārbūves darbi posmos Vienības iela-Stacijas iela, Parādes iela-Cietoksnis un 18. novembra un Ventspils ielu krustojumā”, Viestura ielā, satiksmes kustība no 2019. gada 15. oktobra  līdz 30. oktobrim tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 105
Jeļenas Ondzules gleznu izstāde “Dzīvesprieks”

Poļu kultūras centrā tika atvērta Jeļenas Ondzules gleznu izstāde “Dzīvesprieks”. Uz izstādes atklāšanas pasākumu pulcējās autores ģimene, draugi un darba kolēģi. Apsveikt mākslinieci ieradās arī glezniecības cienītāji.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 14
Pārbaudes spēlē pieveicām Lietuvas vicečempioni

Sestdien lietainā laikā mūsu BFC Daugavpils, spēlējot bez virknes pamatsastāva futbolistu, mājās ar 1:0 pieveica Viļņas “Žalgiri”, kas ir pēdējo gadu titulētākais Lietuvas klubs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 7
Autokross- Daugavpilī uzvar Bajārs un Špels
Daugavpils autotrasē aizvadītajā Daugavpils Autosporta Akadēmijas kausa izcīņā autokrosa klasē nepārspēts visos braucienos palika Aigars Bajārs, bet Folkreisa ieskaitē labākais bija Andrejs Špels. Rudens laika apstākļi diktēja noteikumus trases noturībā, tāpēc sportistiem cīņu laikā bija daudz izaicinājumu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 63
Rudens brīvlaikā skolēnus aicina iepazīt Daugavpili

Tuvojoties skolēnu rudens brīvlaikam, Daugavpils Novadpētniecības muzejs un Daugavpils Māla mākslas centrs aicina iepazīt Daugavpils vēsturi, kā arī piedalīties interaktīvās programmās un meistardarbnīcās.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 80
Nedēļa skolā kopā ar viesiem no Somijas un Portugāles

Erasmus+ projekta "Kāda ir tava identitāte?" 2018-1-FI01-KA229-047265 ietvaros Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkņi un pedagogi no 7. līdz 11.oktobrim uzņēma viesus no divām projekta partnervalstīm – Portugāles un Somijas. Šo piecu dienu laikā mēs centāmies viesiem paradīt to, kas mēs esam, kas veido mūsu identitāti, kas ir tas, kas mums, Latvijas, Latgales, Daugavpils iedzīvotājiem, ir svarīgs, kas ir mūsu, mūziķu, personības un esības būtiskākie aspekti.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 76
J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēka Marijas ielā 1E, Daugavpilī pieņemta ekspluatācijā

2019.gada 10 oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojs, piedaloties visiem būvniecības procesā iesaistītajiem dalībniekiem, pieņēma ekspluatācijā J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēku Marijas ielā 1E, Daugavpilī. Būvdarbi objektā veikti Eiropas Savienības fonda projekta Nr.4.2.2./18/I/007 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas izglītības iestādes ēkā Marijas ielā 1E, Daugavpilī” ietvaros. Ģenerālais būvuzņēmējs SIA “BORG” būvdarbus objektā paveica pirms līguma termiņa beigām. Autoruzraudzību objektā veica SIA “Lūsis V” un būvuzraudzību nodrošināja SIA “INRI”. J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēku Marijas ielā 1E, Daugavpilī, ir nosiltināta ēkas fasāde, nomainīti logi, nosiltināts un nomainīts jumta segums, veikti iekštelpu remontdarbi, uzstādīta ventilācija ar rekuperāciju, atjaunota apkures sistēma un uzstādīts LED apgaismojums.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 82
Tirdzniecībā pieejamas MUZIKĀLĀS BANKAS 20 gadu jubilejas koncerta biļetes

No pirmdienas, 14. oktobra, plkst. 09:00 visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās ir pieejamas biļetes uz „Muzikālā Banka” 20 gadu jubilejas finālšovu un ģenerālmēģinājumu, kas notiks 2020. gada 1. februārī. Jau otro gadu vērtīgāko popa un roka dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka” noslēguma pasākums ar iemīļotāko Latvijas mūziķu dalību un tiešsaistes fināla balsojumu notiks Daugavpilī.  

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 266
Purvinsku piemiņas turnīrs boksā ļauj atcerēties izcilos sportistus un boksa vēsturi pilsētā
Daugavpils Olimpiskajā centrā, no 11.līdz 12.oktobrim, jau tradicionāli 16.reizi notika Starptautiskais Purvinsku piemiņas turnīrs boksā. Leonards Purvinskis mūžībā devās 1994.gadā, savukārt, brālis Aleksandrs Purvinskis mira 2009.gadā. Šie abi cilvēki bija mērķtiecīgi un spēcīgi, kuri lielu ieguldījumu sniedza boksa attīstībā Daugavpilī. Viņi sagatavoja lielu skaitu sporta meistaru un starptautisku turnīru čempionu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 28
Aicinām uz koncertu „Daugavpils piesitiens”

Šī gada 17.oktobrī plkst. 18.00 Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) VIII Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2019” ietvaros notiks koncerts DAUGAVPILS PIESITIENS.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 37
Turpinās Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra lielās ēkas siltināšanas būvdarbi

2018.gada 19.decembrī starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā 18.novembra ielā 354A, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 60
Domes Pateicības raksti pasniegti tiem, kas palīdzēja krīzes situācijā

Domes izpilddirektors Igors Aleksejevs 10. oktobrī pasniedza Domes Pateicības rakstus tām organizācijām, kuras, atbalstot pašvaldības iniciatīvu, sniedza operatīvu palīdzību un atbalstu krīzes situācijā nonākušiem pilsētas iedzīvotājiem sakarā ar PNB Bankas slēgšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 162
Uz laiku mainās kustības shēmas autobusu maršrutos Nr.8; 15 un 22

AS “Daugavpils satiksme” paziņo, ka sakarā ar remontdarbu veikšanu no  14. oktobra plkst. 10.00 līdz 19.oktobrim Lielā ielā posmā no Ūdens ielas līdz Čehova ielai tiks pārtraukta jebkāda transporta kustība.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 174
Arī Daugavpilī top grafiti, kurš informēs par jauno mācību saturu

Valsts izglītības satura centrs (VISC), īstenojot valstiski nozīmīgu, sociālu projektu “Kompetenču pieeja mācību saturā”, skaidro arī būtiskākās pārmaiņas Latvijas izglītības sistēmā. No šī mācību gada pilnveidotais mācību saturs un pieeja ir spēkā visās pirmsskolas izglītības iestādēs un no nākamā gada pakāpeniski tiks ieviestas visās pamatskolās un vidusskolās. Lai informētu sabiedrību par jaunā satura ieviešanu, VISC sadarbībā ar SIA „Fox Consulting” plāno kopā ar bērniem, skolotājiem un kādu no grafiti māksliniekiem Rīgā un četros reģionos īstenot sienu zīmējumus.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 99
Parakstīts līgums par „Muzikālās bankas 2019” rīkošanu Daugavpilī

11. oktobrī Daugavpils pilsētas domes un „Latvijas Radio” vadība parakstīja līgumu par „Muzikālās bankas 2019” rīkošanu. Tas nozīmē, ka jau otru gadu pēc kārtas lielākais notikums Latvijas populārajā un rok mūzikā norisināsies mūsu pilsētā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 620
Atvērs Lidijas Vasaraudzes un Jevgeņija Golubeva jaunāko grāmatu bērniem

18. oktobrī plkst. 12.30 Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58) notiks Daugavpils bērnu grāmatu autoru Lidijas Vasaraudzes un Jevgeņija Golubeva jaunākā literāro darbu krājuma “Četri vēji” atvēršanas svētki.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 19
''Karate Tallinn Open 2019''

Tallinā notika Starptautiskais karatē turnīrs „Tallinn Open 2019”, kurā piedalījās sportisti no 38 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas un Indijas  karatē klubiem. Sacensībās veiksmīgi startēja Daugavpils Karatē Akadēmijas “LFSKA” audzēknis Ēriks Medņikovs, sīvā konkurentu cīņā izcīnot 1. vietu kategorijā Kumite  Male +18, +75kg.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 83