Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

IZMAIŅAS BRAUKŠANAS MAKSAS ATVIEGLOJUMOS 12. KLASES SKOLĒNIEM PĒC MĀCĪBU GADA BEIGĀM

SIA “Daugavpils satiksme” informē, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 745 “Noteikumi par 2023./2024. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku un brīvdienu laiku”, 12. klases skolēniem mācību gads beidzas 2024. gada 21. jūnijā, un viņiem nav vasaras brīvdienu. Līdz ar to no 22. jūnija atvieglojumi braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā uz viņiem neattieksies.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 54
Skatāma bērnu vizuālās mākslas darbu konkursa “Rotko 120” izstāde

No 2. jūlija līdz 29. augustam Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā, Daugavpilī) skatāma Rotko muzeja bērnu vizuālās mākslas darbu konkursa “Rotko 120” izstāde.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 57
PAR DETĀLPLĀNOJUMA IZSTRĀDES UZSĀKŠANU

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība paziņo, ka 2024.gada 17. jūnijā ir pieņemts Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta lēmums Nr.2-2.4/1 „Par zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 05000200078 detālplānojuma izstrādes uzsākšanu”.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 38
19. jūnijā Latgalē ir spēkā oranžais brīdinājums par stiprām pērkona lietusgāzēm

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests brīdina par spēcīgu pērkona negaisu 19. jūnijā. No rīta Latviju, ar lielāku risku Latgali, no rietumiem sāks šķērsot nokrišņu zona - daudzviet gaidāmas stipras pērkona lietusgāzes, vietām ļoti stipras, lokāli iespējama krusa. Galvenokārt valsts austrumu daļā krasas vēja brāzmas līdz 20 m/s. Oranžais brīdinājums ir spēkā no plkst. 05.00 līdz 20.00.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 368
Dienas aprūpes centra klienti parāda savus talantus izstādē ''Mana pilsēta''

17. jūnijā Vienības nama Krievu kultūras centrā Varšavas ielā 14 svinīgi atklāta Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientu mākslas darbu izstāde "Mana pilsēta". Tā būs apskatāma līdz 11. jūlijam, ieeja ir bez maksas.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 171
Airēšanas sports būs pieejams audžuģimenēs ievietotiem bērniem ar garīga rakstura traucējumiem

Daugavpilī, Liepājā un Panevēžā 2024. gada februārī sākās sabiedrībai svarīgs pārrobežu projekts "Mazaizsargāto bērnu sociālā iekļaušana ar airēšanas un drošas uzvedības uz ūdens aktivitātēm" Rowing4confidence" (Nr. LL-00032), kura mērķis ir veicināt bērnu no mazaizsargātām grupām, tostarp audžuģimenēs ievietoto bērnu ar garīga rakstura traucējumiem, sociālo integrāciju.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 129
Sākās Stropu estrādes labiekārtošana

Līdz 20. jūnijam Daugavpils Stropu estrādē notiek veco soliņu - koka sēdvirsmu un betona pamatu - demontāža un atkritumu izvešana. Šie darbi tiek veikti, lai līdz nākamā gada vasarai sagatavotu brīvdabas estrādi jauniem un plašiem pasākumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 172
Naktī no 20. uz 21. jūniju uz tiltiem ierobežos satiksmi

Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde informē, ka sakarā ar tiltu šuvju tīrīšanas darbiem no 20. jūnija plkst. 23.00 līdz 21. jūnija plkst. 06.00 īslaicīgi tiks ierobežota ceļu satiksme uz Vienības tilta, Kārklu, Piekrastes un Smiltenes ielu pārvados.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 96
Finanšu komitejas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Finanšu komitejas sēdes darba kārtība, Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, 2024.gada 20.jūnijā, plkst.14.00

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 61
Sociālo jautājumu komitejas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Nataļja Kožanova sasauc Sociālo jautājumu komitejas sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2024.gada 20.jūnijā plkst. 13:00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 54
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētāja Līvija Jankovska sasauc Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdi Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 2024.gada 20.jūnijā plkst.11:00, unizsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 64
Dabas aizsardzības pārvalde turpina invazīvo augu izskaušanu Daugavpilī

2024. gada vasarā turpinās pērn uzsāktie invazīvo augu izskaušanas darbi Daugavpilī, ko veic Dabas aizsardzības pārvaldes projekts LatViaNature sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldību.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 130
Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas sēde 2024.gada 20.jūnijā, plkst.10.00 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 75
Īpašuma un mājokļu komitejas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, Īpašuma un mājokļu komitejas sēdes darba kārtība 2024.gada 20.jūnijā plkst. 9.00 Domes sēžu zālē (Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī)

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 45
No 1.jūlija “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienojas. Kas jāzina klientiem?

Sociālais dienests atgādina, ka mājokļa pabalsta aprēķināšanai klientiem jāiesniedz Dienestā  aktuālos rēķinus, pavadzīmes, izdevumus apliecinošus dokumentus par īres, pārējo komunālo (elektrība, gāze, ūdens, apkure, apsaimniekošana, cietais kurināmais) un par telekomunikāciju pakalpojumu maksājumiem līdz katra mēneša 15. datumam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 140
Daugavpils tūrisma, kultūras un atpūtas objektu darba laiks Līgo svētkos

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 131
Daugavpils sociālās aprūpes centru apmeklēja kolēģi no Madonas novada

14. jūnijā Daugavpils sociālās aprūpes centru apmeklēja Madonas novada delegācija, kuru vadīja Mārcienas sociālās aprūpes centra vadītāja Dace Zeile.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 120
Daugavpilī sācies Starptautiskais folkloras festivāls

Ar tautas melodijām piepildītu koncertu „Rūtoj saule” Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā, svētdien, 16. jūnijā, sākās XII Daugavpils Starptautiskais folkloras festivāls, ko ieskandināja folkloras dziesmu un deju kopa “Svātra”. Visas nedēļas garumā daugavpilieši un pilsētas viesi varēs iepazīt Jāņu laika tradīcijas un baudīt koncertus, jo folkloras festivāls Daugavpilī turpināsies līdz pat 21. jūnijam.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 153
Etnogrāfijas izstāde no DNMM krājuma “Atpakaļ mājās”

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiks atklāta etnogrāfijas izstāde no muzeja krājuma “Atpakaļ mājās”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 83
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits

17. jūnijā savu simtgades jubileju nosvinēja daugavpilietis Pjotrs Korenkovs. Apsveikt viņu šajā skaistajā notikumā ieradās Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aleksejs Vasiļjevs un Sociālā dienesta vadītāja Marina Gerasimova.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 97

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!