Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Ārkārtas Finanšu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Ārkārtas Finanšu komitejas sēde  2020.gada 22.oktobrī, plkst.13.40 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 10
Norit aktīvs darbs pie rotaļu un sporta laukumu izveides

Daugavpils pašvaldība turpina sakārtot bērnu rotaļu un sporta laukumus dažādos pilsētas mikrorajonos. Šobrīd aktīvi darbi norit Jaunajā  Forštatē, Jaunbūvē, Ķīmiķu mikrorajonā (Zeļinska skvērs) un Križos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 31
Kopienā turpina runāt par izglītību

Daugavpils biedrība “Solis izaugsmē” ir uzsākusi īstenot  projektu par sabiedrības informētības paaugstināšanu aktuālajos izglītības jautājumos, ko līdz gada beigām īstenos Daugavpils pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 5
KOPIENĀ DISKUTĒ UN INFORMĒ PAR IZGLĪTĪBU

Daugavpils biedrība “Solis izaugsmē” ir uzsākusi īstenot projektu “Kopienā runā par izglītību” par sabiedrības informētības paaugstināšanu aktuālos izglītības jautājumos, ko līdz gada beigām īstenos Daugavpils pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 7
ĀRKĀRTAS Attīstības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes ĀRKĀRTAS Attīstības komitejas sēde 2020.gada 22.oktobrī  Plkst. 13.00 Domes sēžu zālē, 2.stāvā, K.Valdemāra ielā – 1, Daugavpilī

Lasīt vairāk...

57
Notiks civilās aizsardzības praktiskās mācības

Informējam, ka saskaņā ar Ministru kabineta 01.03.2016. noteikumu Nr.131 “Rūpniecisko avāriju riska novērtēšanas kārtība un riska samazināšanas pasākumi prasībām, SIA “Latvijas propāna gāze”  Latgales reģiona pārvalde 2020.gada 22. oktobrī plāno organizēt Objektā “Gāzes uzpildes stacija” (Jelgavas ielā 2, Daugavpilī) civilās aizsardzības plāna pārbaudi praktiskajās mācībās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 192
Daugavpilī Karjeras nedēļa šogad norisināsies tiešsaistē

Visā Latvijā un arī Daugavpilī no 26. līdz 30.oktobrim norisināsies Karjeras nedēļa (KN), kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī un arī pašvaldībā, šogad Karjeras nedēļas pasākumi – diskusijas, spēles, konkursi un  karjeras stundas pārsvarā notiks attālināti un tiešsaistē. Karjeras nedēļa šogad ir veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, nākotnes profesiju izzināšanai, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus, ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē. Lai mudinātu jauniešus ieklausīties gan sevī, gan citos un izmantot viņiem plaši pieejamo karjeras atbalstu no skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem, kā arī pieņemt izsvērtu lēmumu par savu karjeru, 2020.gada Karjeras nedēļas sauklis ir “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 63
Ārkārtas Pilsētas saimniecības komitejas sēde

 Daugavpils pilsētas domes Ārkārtas Pilsētas saimniecības komitejas sēde 2020.gada 22.oktobrī plkst. 11.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1 Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 152
Bibliotēka aicina piedalīties bērnu zīmējumu konkursā “Pepija iedvesmo”

Jau kopš septembra Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā ir pieejama interaktīva izstāde “Sveicam Pepiju!”, kas veidota par godu zviedru rakstnieces Astridas Lindgrēnes literārā tēla Pepijas Garzeķes 75 gadu jubilejai. Lai rosinātu bērnus iepazīt Pepiju un viņas piedzīvojumus, bibliotēka izsludina bērnu zīmējumu konkursu “Pepija iedvesmo”. Konkursā aicināti piedalīties Daugavpils pilsētas un novada vispārizglītojošo skolu 4.-8. klašu skolēni.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 147
Daugavpils pretendēs uz Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu

Kultūras ministrija ir izsludinājusi priekšatlasi Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma piešķiršanai 2027.gadam. Daugavpils ir nolēmusi pieteikties šī titula saņemšanai. Tas dos pilsētai iespēju parādīt savu daudzveidību, savu vietu Eiropā, veicinot tūrisma attīstību un lepnumu par savu pilsētu.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 316
Daugavpils Poļu kultūras centrā notika kvests „Jānis Pāvils II. Ceļojums caur dzīvi”!

Polijas Saeima izsludinājusi 2020. gadu par Jāņa Pāvila II gadu. Sakarā ar to Polijā un citās valstīs norisinās pasākumi, koncerti un tikšanās, kas veltītas šim slavenam 

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 59
Sakarā ar remontdarbiem pilsētā dienā būs ieslēgts apgaismojums

Sakarā ar ārējā apgaismojuma tīkla remontdarbiem 2020.gada 21.oktobrī īslaicīgi būs ieslēgts ielu apgaismojums šādās vietās:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 79
Veikti profilaktiski darbi attīrīšanas iekārtās

Gatavojoties darbam ziemas sezonas apstākļos, līdz oktobra vidum “Daugavpils ūdens” speciālisti paveica darbietilpīgus profilaktiskus darbus pilsētas kanalizācijas attīrīšanas iekārtās -   nostādinātāju iztukšošanu ar tehnoloģisko ierīču un konstrukcijas elementu (sūkņu, skrēperu, stiprinājumu, novadīšanas kanālu, pamatņu ) apsekošanu, mazgāšanu, remontu, regulēšanu utt.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 102
Pilsētas zaļā rota top arī aukstajos mēnešos

Daugavpils komunālie dienesti sāka pilsētas sagatavošanu ziemas periodam. Ir atslēgtas strūklakas, SIA „Labiekārtošana-D” darbinieki veic rudens darbus, veidojot apstādījumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 164
LĀČPLĒŠA DIENĀ AICINĀM UZ ATA AUZĀNA KONCERTPROGRAMMU

Šī gada 11.novembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas 22a) notiks Lāčplēša dienai veltīts Ata Auzāna koncerts “Sirds dziesmas”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 99
KĀRTĒJĀ PRESES KONFERENCE DAUGAVPILS DOMĒ

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 135
Latgales SEZ grasās iestāties vēl viens uzņēmums

Arvien vairāk uzņēmumu novērtē priekšrocības, ko sniedz dalība Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ). Pašlaik iespēju iestāties LSEZ izskata arī SIA „Deora Pluss”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 238
Jaunatnes nodaļa aicina uz karjeras konsultācijām

Sākot ar 15. oktobri, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa aicina jauniešus uz bezmaksas karjeras konsultācijām, kuras notiek gan individuāli pēc iepriekšējā pieraksta klātienē, gan izmantojot Zoom platformu. Šis Jaunatnes nodaļas jaunais piedāvājums ir pieejams 9.-12. klašu skolēniem, studentiem, profesionālās izglītības audzēkņiem un tiem jauniešiem, kuri nemācās un nestrādā vai vēlētos mainīt studiju vai darba vietu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 116
Muzejs aicina ielūkoties pusgadsimtu vecā pagātnē

16.oktobrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) sāka darboties izstāde „Padomju laika dzīvoklī”. Tajā apskatāmie 1960.-1970. gadu interjera un sadzīves priekšmeti ļauj sajust laikmeta dvesmu un atgriezties pusgadsimtu senā pagātnē.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 194
UZMANĪBU! Informācija par Latvijas Veselības Sporta nedēļu

LTSA nolēma neatcelt Latvijas Veselības sporta nedēļu, jo Veselības nedēļā galvenais ir nevis sacensības, bet ideja mudināt dažādas sabiedrības kategorijas: bērnus, jauniešus, strādājošos, seniorus vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 83