Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Pilsētas dome aicina aktīvās NVO pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai

Jau 10 gadus Daugavpils pilsētas dome īsteno sabiedrisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas programmu. Šīs programmas mērķis ir palīdzēt grupām, kas īsteno sabiedrībai nozīmīgus projektus un aktivitātes Daugavpils administratīvajā teritorijā, lai risinātu problēmas sociālajā, veselības, izglītības, mākslas, kultūras un jaunatnes politikas jomā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 54
Sociālā taksometra  pakalpojuma  klientu ievērībai!

Sociālais dienests informē, ka sociālā taksometra pakalpojumu no 15.01.2021 līdz 26.01.2021. varēs saņemt  tikai medicīnisko iestāžu apmeklējumiem. Lūgums pieteikt sociālā taksometra pakalpojumu iepriekš - 2 dienas pirms brauciena. Tālrunis 26409763.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 40
Daugavpilī ieviesīs materiālo pabalstu pilngadīgo personu aizgādņiem

14.janvārī Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti akceptēja grozījumus Saistošajos noteikumos Nr.46 "Daugavpils pilsētas pašvaldības materiālais atbalsts mazaizsargātajām personām", kas paredz ieviest materiālo pabalstu rīcībnespējīgo pilngadīgo personu aizgādņiem.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 59
Atcelts aizliegums atrasties uz ledus

Daugavpils pilsētas dome 2021.gada 15.janvārī ir izdevusi rīkojumu Nr.12 par aizlieguma atrasties uz ledus atcelšanu, līdz ar to spēku zaudējis ir 2020.gada 9.decembrī izdotais rīkojums Nr.557. Sākot jau ar 2021.gada 16.janvāri ir atļauts atrasties uz Daugavpils pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajām ūdenstilpēm (tikai ezeri vai mākslīgas izcelsmes ūdenstilpes), ņemot vērā faktisko ledus stāvokli un meteoroloģiskās prognozes tuvākajam laikam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 117
Būvdarbi Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 īstenošanas ietvaros apturēti

2018.gada 19.decembrī starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā 18.novembra ielā 354A, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 87
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs nāk klajā ar barikādēm veltītu īsfilmu

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs izveidojis īsfikmu „Barikādēm 30: Daugavpils stāsti”. Īsfilmā atspoguļoti 1991. gada janvāra notikumi Rīgā un atspoguļotas barikāžu dalībnieku atmiņas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 139
Naktspatversmes klientiem nepieciešami  siltie vīriešu apavi

Laikam, katram no mums mājās ir mantas, kuras mēs nelietojam ilgu laiku. Tostarp, viss tas var būt ļoti noderīgs cilvēkiem , kuri ir nonākuši krīzes situācijā. Šobrīd iestājās bargs sals, un Naktspatversmes klientiem ir ļoti nepieciešami vīriešu ziemas apavi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 73
Daugavpils publiskās bibliotēkas aicina atcerēties barikāžu laiku

Pirms 30 gadiem Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja savas valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Galvaspilsētas Rīgas ielas tika piepildītas ar ļaudīm un smago tehniku no visas Latvijas. Visiem bija kopīgs mērķis - ar kailām rokām, ar tautas gara spēku nosargāt savas valsts neatkarību. Godinot barikāžu aizstāvju drosmi, Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles ir sagatavojušas tematiskas bibliotekārās stundas un aicina kopā atcerēties 1991. gada janvāra notikumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 89
15.un 16. janvārī Latvijā noteikta komandantstunda

Sakarā ar to, no  15. janvāra līdz  17. janvārim un no  22. janvāra līdz  24. janvārim aizliegta iedzīvotāju pārvietošanās laika posmā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00, nosakot pienākumu iedzīvotājiem uzturēties savā dzīvesvietā, AS “Daugavpils satiksme” atceļ šādus 1. tramvaja maršruta reisus:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 336
Par iespēju saņemt slimības palīdzības pabalstu bērna pieskatīšanai

Ja ar Covid-19 infekciju saistīto apstākļu dēļ bērns nedrīkst apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi vai ja mācības vispārējās izglītības programmā notiek attālināti, tad vecākiem (aizbildnim, adoptētājam, audžuvecākam) ir iespēja pieteikties vienreizējam slimības palīdzības pabalstam bērna pieskatīšanai. Šo pabalstu var saņemt arī pagarinātajā brīvlaikā, kas saistīts ar Covid-19 infekciju radīto situāciju.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 130
Pēdējie akcenti – noslēdzas lielās zāles remonts Bērnu un jaunatnes sporta skolā

Visu gadu Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā Kandavas ielā 17A tika veikta seguma nomaiņa lielajā volejbola zālē un citi ar to saistīti darbi, lai uzlabotu apstākļus sportistu nodarbībām un varētu rīkot augsta līmeņa sacensības. Vecais segums tika nomainīts uz terafleksa segumu – elastīgu un izturīgu materiālu, kas ir ļoti piemērots tieši volejbolistiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 137
Autobusa pasažieru ievērībai

Samazinoties pasažieru skaitam, no 2021. gada 17. janvāra uz nenoteiktu laiku maršruta Nr.7983 Rīga–Daugavpils autobuss, kas no Daugavpils autoostas svētdienās izbrauc plkst.20.00, bet no Rīgas starptautiskās autoostas pirmdienās – plkst.4.00, pasažieru pārvadājumus nenodrošinās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 136
Dabas resursu nodokļa kāpuma dēļ pieauga atkritumu apsaimniekošanas tarifs

Pašreizējais tarifs, kas apstiprināts saskaņā ar spēkā esošo DRN likmi, būs spēkā līdz šī gada beigām. Pēc tam to pārskatīs, jo no 2022.gada 1.janvāra DRN likme par vienas atkritumu tonnas apglabāšanu var pieaugt līdz 80 euro, bet vēl pēc gada, no 2023.gada 1.janvāra – līdz 95 euro.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 100
Valentīns Plonis atbrīvots no ieņemamā amata

14. janvārī Domes sēdē deputāti atbrīvoja Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra direktoru Valentīnu Ploni no ieņemamā amata.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 99
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs I.Prelatovs sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi videokonferences režīmā 2021.gada 14.janvārī, plkst.14.00,  un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 287
Par Sociālā dienesta kases darba laiku

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” informē, ka   izmaksas pabalstu saņēmējiem skaidrā naudā Sociālā  dienesta  kasē  Vienības ielā 8  notiek  tikai  pēc iepriekšēja pieraksta .

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 111
PROJEKTA „DARBĪGĀS KOPIENAS”  GADU MIJAS AKTUALITĀTES DAUGAVPILS KOPIENĀ

Ar sniegotu ziemas baltumu ir sācies jaunais 2021.gads un projekta „Darbīgās kopienas” Daugavpils kopienas aktīvisti var lepoties, ka gadu mijā ir radoši pastrādājuši un paveikuši dažādus labus darbus.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 91
Sabiedriskā transporta kustība komandantstundas laikā

Sakarā ar to, no 2021. gada 15. janvāra līdz 2021. gada 17. janvārim un no 2021. gada 22. janvāra līdz 2021. gada 24. janvārim aizliegta iedzīvotāju pārvietošanās laika posmā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00, nosakot pienākumu iedzīvotājiem uzturēties savā dzīvesvietā, AS “Daugavpils satiksme” atceļ šādus 1. tramvaja maršruta reisus:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 87
DRS uzstādītas pirmās divas moduļu ēkas Covid-19 pacientu izvietošanai

Šīs nedēļas sākumā Daugavpils reģionālās slimnīcas (DRS) teritorijā sāka uzstādīt moduļa tipa ēkas. Šeit plāno izvietot Covid-19 pacientus, kuru stāvoklis nav smags, bet ir nepieciešama ārstu uzraudzība un veselības stāvokļa stabilizācija. Tas palīdzēs atslogot Plaušu slimību un tuberkulozes centru, kur ārstējas lielākā daļa Covid-19 slimnieku.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 324
Daugavpils ēdamo suvenīru klāstu papildina Tradicionālais rausis “Daugavpils”

Daugavpils pilsēta turpina paplašināt ēdamo suvenīru klāstu, kas šajā periodā kļuva par brīnišķīgām svētku dāvanām un suvenīriem vietējiem iedzīvotājiem un Daugavpils viesiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 144