Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

No 1. marta plāno samazināt ūdensapgādes un kanalizācijas tarifus

SIA “Daugavpils ūdens” informē, ka 25. janvārī iesniedza Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktos tarifus diviem laika periodiem, saskaņā ar kuriem no 1. marta ūdensapgādes pakalpojumu tarifs var samazināties par 21% salīdzinot ar pašreiz spēkā esošo, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs, salīdzinot ar pašreizējo, var samazināties par 24%. Savukārt no 1. maija plāno noteikt tarifus, kas būs attiecīgi par 18% un 22% mazāki par pašreiz spēkā esošajiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 97
No 1. marta Daugavpilī siltumenerģijas tarifs samazināsies par 17,8%

PAS "Daugavpils siltumtīkli" informē, ka piektdien, 27. janvārī uzņēmums Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedza izskatīšanai un apstiprināšanai siltumapgādes pakalpojumu noteikto (piedāvāto) tarifu no 2023.gada 1.marta. Tas sastādīs 144,14 EUR/MWh, kas ir par 17,8% mazāk nekā uz 01.02. 2023. spēkā esošais tarifs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 130
Rotko centrs piedalās tūrisma izstādē “Balttour 2023”

No 3.–5. februārim Rīgā starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2023” Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs prezentēs 10 gadu jubilejas programmu, iepazīstinās ar galvenajiem notikumiem un apmeklējuma iespējām.     

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 71
Apstiprināta ielu fonda izlietošanas vidējā termiņa programma

Ceturtdien, 26. janvārī, Daugavpils pilsētas domes deputāti apstiprināja Daugavpils valstspilsētas ielu fonda izlietošanas vidēja termiņa programmu 2023. – 2025. gadam.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 64
AIZVADĪTA SPORTA LAUREĀTU APBALVOŠANAS CEREMONIJA

Vakar, 26.janvārī, Daugavpils Latviešu kultūras centrā tika aizvadīta 2022.gada Daugavpils sporta laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija.
Balvas tika pasniegtas 13 nominācijās par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu sporta jomā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 174
SDK “Atbalss” aicina uz tautas deju un mūzikas koncertu – veltījumu horeogrāfam Ivaram Mironovam

11. februārī plkst. 16.00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē Vienības nama senioru deju kolektīvs “Atbalss” aicina uz tautas deju un mūzikas koncertu “Deju pūru izdejot”, kas veltīts ilggadējam kolektīva vadītājam un horeogrāfam Ivaram Mironovam.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 69
Uz laiku ieviestas izmaiņas autobusu maršrutā Nr. 7238 “Rīga-Jaunjelgava-Subate”

SIA “Daugavpils autobusu parks” paziņo, ka sakarā ar ceļa seguma slikto stāvokļi, sākot no 2023.gada 26.janvāra maršrutā Nr. 7238 “Rīga-Jaunjelgava-Subate” uz nenoteikto laiku netiek apkalpotas

pieturvietas: “Sunākste”, “Vārnavas pagrieziens”, “Viesīte”,“Silakrogs”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Pašvaldība apstiprina rīcības plānu autobusu pieturu tīkla sakārtošanai

Ceturtdien, 26. janvārī, kārtējās Daugavpils pilsētas domes sēdes laikā deputāti apstiprināja rīcības plānu 2023. – 2025. gadam Daugavpils valstspilsētas autobusu pieturu sakārtošanai.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 113
Poļu kultūras centrā sumināja vecvecākus

Janvāris ir mīļo un sirsnīgo svētku mēnesis. 21. janvārī Polijā tiek atzīmēta Vecmāmiņas diena, bet dienu vēlāk, 22. janvārī - Vectēva diena. Šajā laikā mazbērni dodas ciemos pie savām vecmammām un vectētiem un dāvina viņiem ziedus un kūkas. Tie ir svētki, kad sakām lielu paldies vecvecākiem par gādību, uzmanību un sniegto mīlestību, un pavadām laiku kopā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 130
Finanšu komitejas ārkārtas sēde

Daugavpils domes  Finanšu komitejas ārkārtas sēde 2023.gada 26.janvārī, plkst.13.55 Domes sēžu zālē Kr.Valdemāra ielā 1

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 157
Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas  ārkārtas sēde

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas ārkārtas sēde 2023.gada 26.janvārī, plkst.13.45 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 123
Pilsētplānošanas un būvniecības departaments informē par traucējumiem BIS darbībā

Daugavpils pašvaldības Centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības  departaments informē – no Departamenta neatkarīgu tehnisku iemeslu dēļ no 2023.gada 25.janvāra pēcpusdienas Departaments nesaņem jaunas būvniecības lietas un iesniegumus Būvniecības informācijas sistēmā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 178
Aicina uz foruma teātra nodarbību par medijpratību Daugavpilī

Kā sadzīvot sabiedrībā, kas patērē atšķirīgas informatīvās telpas un pauž atšķirīgus viedokļus? Kādu kaitējumu var radīt viltus ziņas un nepatiesa informācija? Un kā katrs no mums var iesaistītes, lai to mainītu? Aicinām ikvienu interesentu, kas vēlas diskutēt un meklēt atbildes uz šiem jautājumiem, pievienoties foruma teātra nodarbībai par medijpratības jautājumiem piektdien, 3. februārī plkst. 18:00 – 20:30 Daugavpilī, Latgales Centrālajā bibliotēkā, ASV Informācijas centrā, Rīgas iela 22A.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 122
Graudiņa un Samoilova startēs Beach Pro Tour pirmajā finālturnīrā

 

Divkārtējās Eiropas čempiones pludmales volejbolā Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Samoilova šonedēļ piedalīsies Beach Pro Tour sezonas debijas finālturnīrā, kas no 26. līdz29. janvārim norisināsies Kataras galvaspilsētā Dohā.

  1. gada oktobrī Pasaules tūres finālturnīrā ar īpašo ielūgumu startēja

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 60
Paplašina valsts atbalstu daudzdzīvokļu ēku iedzīvotājiem

Otrdien, 24. janvārī, Ministru kabinets atbalstīja Ekonomikas ministrijas priekšlikumus paplašināt daudzdzīvokļu ēkām piedāvāto atbalsta pasākumu klāstu, kas tiek atbalstīts no Altum īstenotā Remonta fonda programmas, līdz ar to paplašinot arī potenciālo atbalsta saņēmēju loku.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 134
Izsludināta “Krokodils Gena un Pekausis” papildizrāde Daugavpilī

11. februārī plkst. 12.00 un 15.00 (papildizrāde) Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem krievu valodā “Krokodils Gena un Pekausis”. Daudzu paaudžu iemīļoto Eduarda Uspenska stāstu iestudējusi Maskavas Tagankas teātra režisore Renata Sotiriadi.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 120
Daugavpils tiks pārstāvēta tūrisma izstādē Rīgā

No 3. līdz 5. februārim Daugavpils pilsēta piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2023”. Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti prezentēs Daugavpils tūrisma piedāvājumu un iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar pilsētas tūrisma jaunumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 144
Daugavpils mākslinieku apvienība “Divertisments” Valentīndienā aicina uz koncertu

Valentīndienas vakarā, 14. februārī, plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas iela 22a) Daugavpils mākslinieku apvienība “Divertisments” piedāvās koncertprogrammu austrumnieciskās noskaņās “Mīla – dzejā, mūzikā, dejā…”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 112
Augšdaugavas novada teritorijā notiks militārās mācības

Janvārī poligonā “Meža Mackeviči” Augšdaugavas novada Vaboles pagastā turpinās iepriekš plānota Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīru un zemessargu apmācība, izmantojot gan šautuves, gan arī poligona teritoriju. Militārās spējas savos atbildības rajonos pastāvīgi trenē Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīri un zemessargi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 81
Satiksmes ierobežojumi Cietokšņa ielā

Komunālās saimniecības pārvalde informē, ka, sakarā ar elektronisko sakaru tīklu būvdarbiem, 28. janvārī plānoti satiksmes ierobežojumi Cietokšņa ielas posmā no 18. novembra ielas līdz Raiņa ielai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 101