Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Sveiksim Daugavpili 747. dzimšanas dienā

No 3. līdz 5. jūnijam Daugavpils svinēs savu 747. dzimšanas dienu, tāpēc pilsētas iedzīvotāji ir aicināti publicēt savus video un foto sveicienus pilsētai izmantojot tēmturi #Daugavpils747.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 118
“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

29. maijā plkst. 12.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks spēle “Daugavpils 747” un radošā nodarbība, kas veltīta pilsētas svētkiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 29
Daugavpilieši iegūst godalgotas vietas “Olympic Hopes Tournament Bratislava” sacensībās

No 21. līdz 22.maijam Bratislavā norisinājās sacensības "Olympic Hopes Tournament Bratislava". Sacensībās piedalījās apmērām 80 dalībnieku no Lietuvas, Izraēlas, Polijas, Slovākijas, Slovēnijas, Čehijas un Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 32
Latvija ir Eiropas svarbumbu topa pirmajā trijniekā

No šā gada 19. līdz 22. maijam Igaunijas pilsētā Tallinā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā, kur pieaugušo, junioru un veterānu konkurencē Latvijas komandas izcīnija komandu kopvērtējumā 3. vietas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 31
4. jūnijā notiks Latvijas čempionāts super sprinta distancē

Daugavpils Stropu ezera pludmalē pie atpūtas bāzes “Stropu Vilnis” notiks Latvijas čempionāts super sprinta distancē un atklātais Latvijas čempionāts triatlona stafetē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 15
Ūdens kvalitāte Daugavpils peldvietās ir laba

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” kopā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR pārstāvjiem 20.05.2021 veica pašvaldības ūdenstilpju peldvietu ūdens kvalitātes paraugu ņemšanu.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 31
Pilsētas svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka 4. un 5. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku laikā, braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā būs bezmaksas gan visiem daugavpiliešiem, gan pilsētas viesiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 56
VASARAS PERIODĀ ATJAUNO VAIRĀKUS REISUS MARŠRUTĀ NR.17A

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 01.jūnija uz vasaras periodu tiks atjaunoti autobusu maršruta Nr.17A “Autoosta – CSDD – Jaunforštate – CSDD – Autoosta” reisi ar atiešanas laikiem no Autoostas plkst. 14.50; 15.27 un 16.05 un attiecīgi no galapieturas “Aveņu iela” plkst. 15.09; 15.46 un 16.24.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 37
Daugavpilī jūnijā notiks Zemessardzes mācības

No 6. līdz 10. jūnijam Daugavpils valstspilsētas teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānota apmācība, izmantojot militāros transportlīdzekļus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 55
No 1. jūnija pieaugs braukšanas maksa AS “Daugavpils satiksme” sabiedriskajā transportā

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka, ar 1. jūniju par braucienu Daugavpils pilsētas sabiedriskajā transportā līdzšinējo 0,50 eiro vietā būs jāmaksā 0,70 eiro, bet arī turpmāk vairākām iedzīvotāju kategorijām braukšanas maksas atvieglojumi tiks saglabāti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Informācija par Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu darba režīmu vasaras periodā

Tuvojas 2021./2022.mācību gada noslēgums, un tūlīt klāt būs arī vasara – atpūtas un  atvaļinājumu laiks. Vasara ir laiks, kad vēlams, lai bērni pavadītu vairāk laika kopā ar vecākiem, bet, ja gadījumā vecāki tomēr uzskata, ka pirmsskolas apmeklējums būs labākais risinājums, tad iestāde nodrošinās vietu savās telpās vai blakus esošajās pirmsskolās.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 109
Poļu kultūras centrā izskanēja Māmiņas dienai veltīts koncerts

24. maijā Daugavpils Poļu kultūras centrā (PKC) izskanēja Māmiņas dienai veltīts koncerts “Tev, Māmiņ...”. Tajā uzstājās PKC vokālā ansambļa "Daugavas krāsas" vadītājs Stanislavs Jakovenko un profesionālā pūtēju orķestra "Daugava" mūziķi.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 67
Baltkrievu kultūras dienas Daugavpilī tika atklātas ar fotoizstādi no Minskas

2022.gada 21.maijā ar fotoizstādi “Baltkrievija: brīnišķīgi mirkļi” tika atklātas Baltkrievu kultūras dienas Daugavpilī, kuras tradicionāli maijā rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības Baltkrievu kultūras centrs (BKC). Ekspozīciju nodrošina Baltkrievijas Nacionālā bibliotēka un tā būs pieejama visu vasaru.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 105
Daugavpils pilsētas Ziemeļu zonas publiskās infrastruktūras sakārtošana

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākti būvniecības darbi Daugavpils pilsētas Ziemeļu rūpnieciskajā zonā. Uz šodienu pārbūvēts Ziemeļu rūpnieciskās zonas pievedceļa brauktuves segums, ierīkotas inženierkomunikācijas, izbūvēti ūdensvada tīkli.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 53
SIA „Daugavpils ūdens” paaugstina tehnoloģisko procesu energoefektivitāti

2022.gada 23.maijā starp Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) kā Sadarbības iestādi un SIA „Daugavpils ūdens” kā Finansējuma saņēmēju tika parakstīts līgums par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “SIA “Daugavpils ūdens” tehnoloģisko procesu energoefektivitātes paaugstināšana” īstenošanu (Nr.4.2.2.0/21/A/011).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 162
Ar izstādi Rotko centrā noslēdzas 10. Latgales grafikas simpozijs

Piektdien, 27. maijā, plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks Starptautiskā Latgales grafikas simpozija noslēguma izstādes atklāšana.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 156
Ekoskolas “Zīļuks” eTwinning projekts “Enerģija”

Ekoskolu programmas īstenotāji katru gadu padziļināti strādā pie konkrētas galvenās tēmas. Daugavpils pilsētas Ķīmijas apkaimes Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestādes Eko padome par 2021./2022.mācību gada galveno tēmu apstiprināja tēmu „Enerģija”. Tēmas izpētes procesā tika īstenots eTwinning projekts „Runājošās sienas/stendi “Enerģija, tās veidi””.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 21
Noskaidrots Daugavpils Skaļās lasīšanas čempions

20. maijā Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā norisinājās Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītveicināšanas kampaņas “Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība” Daugavpils reģionālais fināls, kurā spēkiem mērojās astoņi pilsētas skolu posma uzvarētāji. Skaļās lasīšanas čempiona titulu un ceļazīmi uz Valsts finālu izcīnīja Daugavpils Saskaņas pamatskolas 5.a klases skolnieks Raivis Bobičs.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 158
Daugavpils sāk vasaras sezonu ar plašu tūrisma piedāvājumu

Neskatoties uz Covid-19 pandēmiju, kas 2 gadu garumā kavēja tūrisma nozares attīstību, šogad Daugavpils pilsēta ar jaunu sparu gatava uzņemt viesus un piedāvāt tiem daudzveidīgas atpūtas iespējas – baudīt kultūrvēsturisko mantojumu un dabas objektus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 110
Ceļu remonta sezona ir atsākusies

Daugavpilī pēc ziemas pārtraukuma atsākusies ceļu remonta sezona. Aktīvi būvdarbi norisinās Tukuma ielas posmā no 18.Novembra ielas līdz Bauskas ielai, Tautas ielā no Ventspils ielas līdz Dobeles ielai, Ķieģeļu ielā (vasarnīcu kooperatīva „Mičurinietis”) virzienā, Šūņu ielas posmā no Vidzemes ielas līdz Zeltkalna ielai, Sliežu ielas posmā no Komunālās ielas līdz Sliežu iela 8. Visi šie darbi tiek finansēti no Ceļu fonda.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 85