Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Šonedēļ vakcinācijai pret Covid-19 pieejama arī Janssen vakcīna

Daugavpils pilsētas un reģiona iedzīvotājiem iespēja vakcinēties pret Covid-19  Masveida vakcinācijas centrā Smilšu ielā 92 vai Vakcinācijas kabinetā t/c “Ditton nams”, kur šonedēļ būs ieejama Janssen vakcīna.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 121
Autotransporta kustībai dažas dienas būs slēgts Cietokšņa ielas posms

Sakarā ar būvniecības darbiem objektā “Daugavpils pilsētas tramvaju līnijas pārbūve posmā: Cietokšņa iela no Parādes ielas PK 11+09,129 (5ass) līdz galapunktam “Cietoksnis” (ieskaitot)”, no 2021.gada 04.augusta līdz 2021.gada 07.augustam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.237.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 25
Deju izrāde «Pagājušās nākotnes atmiņas»

 7. augustā Daugavpils cietoksnī notiks starptautiska dejas izrāde par laiku - ceļojums no atmiņām par pagātni caur tagadni uz nākotni. Tās mākslinieciskais koncepts apvieno laikmetīgo deju un hiphopu, kā arī dinamisku scenogrāfiju ar lielformāta projekcijām un spoguļiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 97
Daugavas lokos norisinājās aizraujošs vasaras piedzīvojums – “Tūrisma triatlons 2021”

Svētdien, 1. augustā Dabas parkā “Daugavas loki” Augšdaugavas novada Naujenes pagastā, Slutišķu un Dileviču ciemu teritorijā norisinājās ikgadējs Tūrisma triatlons, kuru organizē pašvaldības aģentūra “TAKA”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 104
Krāmu tirgus Daugavpils cietoksnī

14. augustā no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 Daugavpils cietoksnī pie Kultūras un informācijas centra (Nikolaja ielā 5) notiks tradicionālais Krāmu tirgus. Piedalīties Krāmu tirgū tiek aicināts ikviens interesents, kuram ir vēlme, iespēja un interese dalīties ar savu stāstu aizraujošā tirgošanās pasākumā ar dažādām senlaicīgām un ne tik ļoti senām, bet interesantām mantām no saviem skapjiem, pūralādēm, šķūnīšiem, garāžām, no lauku un pilsētu mājām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina uz tikšanos ar izstādes ''Gaismas krāsa: Utopiskās abstrakcijas'' māksliniekiem un kuratoriem

9.augustā plkst.16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiek tikšanās ar izstādes "Gaismas krāsa: Utopiskās abstrakcijas" māksliniekiem Īvu Ullensu (Beļģija) un Antonu Ginzburgu (ASV) un šī projekta kuratorēm Daienu Bīlu (ASV) un Barbaru Bodāru (Francija).

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 119
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2021.gada 3.augustā plkst. 14.00 videokonferences režīmā notiks Daugavpils pilsētas pašvaldības Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 33
Par kustības shēmas daļas maiņu vairākiem autobusu maršrutiem

AS “Daugavpils satiksme” informē par izmaiņām vairāku autobusu maršrutu kustības shēmā satiksmes ierobežojumu dēļ Cietokšņa ielā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 119
Dzelzs nervi un neatlaidība vienāds- uzvara. Kravčenoka ar pārinieci iekļūst ceturtdaļfinālā

Kravčenoka/Graudiņa olimpiskajās spēlēs debitēja ar zaudējumu trīs setos amerikānietēm Kellijai Kleizai un Sārai Sponsilai (13:21, 21:16, 11:15), taču turpināja ar divām uzvarām – pār brazīlietēm Anu Patrisiju (21:15, 12:21, 15:12) un kenijietēm Godensiju Makohu un Brakidesu Hadambi (21:6, 21:14).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 27
Jaunatnes organizācijas līdz augusta beigām var pieteikt projektus organizācijas darbības atbalstam un jauniešu līdzdalības veicināšanai

Lai nodrošinātu atbalstu jaunatnes organizāciju darbībai, kapacitātes stiprināšanai un aktivitāšu īstenošanai, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023. gadam ietvaros izsludina atklāto projektu konkursu “Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai, to iniciatīvām, jauniešu līdzdalības veicināšanai un iekļaušanai sabiedrībā” jaunatnes organizācijām. Vienam projektam maksimāli pieejamais finansējuma apmērs ir 7000,00 eiro. Projektu pieteikumus finansējuma saņemšanai var iesniegt līdz 2021. gada 30. augustam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 126
Baltijas komandu čempionātā piedalījās vieglatlēti no Daugavpils

Sestdien 31.07.21 un svētdien 01.08.21. Ogrē notika Baltijas komandu čempionāts, sacenšoties U18 un U20 izlasēm. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 22
Neskatoties uz brīdinājumiem, Daugavpils iedzīvotāji kļūst par krāpnieku upuriem

Valsts policijas turpina saņemt informāciju par krāpšanas gadījumiem, kuros nezināmas personas uzdodoties par bankas darbiniekiem izkrāpj no iedzīvotājiem ievērojamus naudas līdzekļus. 29.jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma 2 iesniegumus par šādiem gadījumiem. Par dotajiem faktiem ir uzsākti kriminālprocesi un notiek izmeklēšana.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 106
Satiksmes ierobežojumi Motoru ielā

Sakarā ar būvniecības darbiem objektā “Motoru ielas pārbūve no Bērzu ielas (05000350201) līdz Vaļņu ielai ar Motoru ielas rūpnieciskās zonas pārbūvi, Daugavpilī”  no   30.jūlija līdz 2.augustam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr. SO-8.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 167
Notika PAS “Daugavpils siltumtīkli” ārkārtas akcionāru sanāksme

30. jūlijā notika PAS “Daugavpils siltumtīkli” ārkārtas akcionāru sapulce, kuras laikā pieņemts lēmums par padomes locekļa Aleksandra Samarina atsaukšanu no padomes sastāva. Padomes locekļa amatā ievēlēta Oļesja Duškeviča.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 344
Daugavpils cietokšņa 7. bastions atgūst savu vēsturisko izskatu

Iebraucot mūsu pilsētā pa Rīgas šoseju, vai vienkārši apmeklējot Daugavpils cietoksni, ikviens var pamanīt, cik aktīvs darbs notiek uz vaļņiem: vēl pavisam nesen šeit darbojās smagā celtniecības tehnika. Pateicoties pilsētas līdzdalībai trijos starptautiskajos projektos, tiek atjaunots cietokšņa 7. bastiona vizuālais tēls un labiekārtoti kazemāti vaļņa iekšpusē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 246
Pilsētas ūdenskrātuvēs ūdens ir tīrs

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” kopā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR pārstāvjiem 27.07.2021 veica pašvaldības ūdenstilpju peldvietu ūdens kvalitātes paraugu ņemšanu, kā arī pārbaudīja dzeramā ūdens kvalitāti avotiem Avotiņu parkā, Ķīmijas mikrorajonā un Mežciema mikrorajonā

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 201
Satiksmes ierobežojumi vairākās pilsētas ielās

Sakarā ar būvniecības darbiem Daugavpilī autotransporta kustība tiks organizēta:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 232
Likvidēs Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu

Ceturtdien, 29. jūlijā Daugavpils pilsētas pašvaldības sēdē deputāti lēma par Jaunatnes nodaļas un Juridiskā departamenta Revīziju un audita nodaļas likvidēšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 349
1. augustā Šmakovkas muzejā – ieejas biļetes par akcijas cenu

Augusta pirmajā svētdienā, 1. augustā, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejā Daugavpilī biļetes cena būs tikai 2,15 EUR. Muzeja apmeklētājiem ir pieejami bezmaksas audio gidi 6 valodās - latviešu, latgaliešu, krievu, angļu, lietuviešu un vācu valodā, kā arī ekskursijas gida pavadībā

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 172
Deputāta pienākumus Jāņa Dukšinska vietā turpmāk pildīs Igors Aleksejevs

29.jūlijā Daugavpils pilsētas pašvaldības kārtējā  sēdē tika skatīts jautājums par deputāta Jāņa Dukšinska pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa. Deputāta pienākumus viņa vietā turpmāk pildīs Igors Aleksejevs.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 422