Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

JĒKABPILĪ NOTIKA LATVIJAS U18 UN U20 ČEMPIONĀTS
21.un 22.jūnijā, Jēkabpilī, norisinājās Latvijas U-18 un U-20 čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas sportisti, izcīnot astoņas medaļas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 5
Daugavpils latviešu biedrība organizē 29.06.2019.  atpūtas braucienu

Daugavpils latviešu biedrība organizē 29.06.2019.  atpūtas braucienu ģimenēm  uz   Zirgu sētu “ Klajumi”, Krāslavas novadā Kaplavas pagastā

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 70

Līgo!

Līgo!

Līgosim, lustēsim, darināsim vainagus- Jāņi ir klāt!

Vēlam smelties veselību, prieku, sagaidot Jāņu dienas rītu izbaudīt šīs maģiskās nakts burvību.

Lai gaismu sniedz ugunskuri, skan Līgo dziesmas un sargā vainagos iepītais

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 299
Daugavpilī turpinās vērienīgi tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijas darbi

Šonedēļ uzsākta tramvaja sliežu  ceļu rekonstrukcija Daugavpils centrā, Vienības laukuma tuvumā. Darbu veikšanas laikā autobraucējiem un sabiedriskā transporta lietotājiem būs jārēķinās ar izmaiņām satiksmes organizēšanā un tramvaju kustības sarakstā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 306
Daugavpils tūrisma un atpūtas objektu darba laiks  LĪGO SVĒTKOS

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 160
VUGD aicina līgot droši un apdomīgi!

Jau pēc pāris dienām sāksies ilgi gaidītā Līgo un Jāņu dienas svētku ielīgošana, kur neiztikt bez ugunskuru kurināšanas, peldēšanās, atpūtas dabā un dažādām jautrām izdarībām. Lai Līgo un Jāņu dienu svinēšanu neaptumšotu nelaime, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka jautra svētku svinēšana

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
Līgo svētkos tiks nodrošināti autobusu un tramvaju papildreisi

Šī gada 23. jūnija vakarā un naktī uz 24. jūniju, Līgo svētku norises laikā Stropu estrādē, pasažieru ērtākai pārvadāšanai 3. tramvaja maršrutā tiek palielināts reisu un kursējošo vagonu skaits, pagarinot tramvaju kursēšanas laiku un vienvagonu tramvajus nomainot ar divvagonu tramvajiem: 23. jūnijā 3. maršrutā vienvagonu tramvaji tiks nomainīti ar divvagonu tramvajiem no plkst. 19.20 līdz plkst. 22.15 (atiešanas laiks no pieturas “Stropu ezers”), kā arī Vasarnīcu ielā pie iebraucamā ceļā Stropu estrādē tiks izveidota pagaidu tramvaja pietura.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 174
Satiksmes ierobežojumi Stropu estrādes apkārtnē

Sakarā ar Līgo svētkiem Stropu Estrādē, satiksmes kustība no 23.06.2019 plkst. 16:00 līdz 24.06.2019  plkst. 08:00 tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Lūdzam būt uzmanīgiem un sekot  satiksmes organizācijas ceļa

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 110
Deputāti piešķīruši galvojumu jaunas katlumājas izbūvei TEC-3 teritorijā

20.jūnijā Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē skatīts jautājums par galvojuma piešķiršanu pašvaldības akciju sabiedrībai „Daugavpils siltumtīkli”. Ar deputātu vienprātīgu balsojumu nolemts sniegt galvojumu aizņēmumam Kohēzijas fonda projekta „Siltumcentrāles Nr.3 siltumavota pārbūve ar iekārtu uz atjaunotiem energoresursiem uzstādīšanu” īstenošanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 68
Baltkrievu Kupalle sauc uz Daugavpils centrālo parku!

2019.gada 5.jūlijā plkst. 18.00 Daugavpils Centrālajā parkā notiks svētku koncerts “Baltkrievu Kupalle”, kuru organizē Daugavpils Baltkrievu kultūras centrs (BKC).

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 22
Amerikāņu mākslinieces meistardarbnīca Rotko centrā

Sestdien, 6. jūlijā, plkst. 11.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā atzītā amerikāņu māksliniece, Venēcijas biennāles dalībniece, personālizstāžu autore un daudzu starptautisku rezidenču dalībniece Marieta Patrīcija Līsa (Marietta Patricia Leis) vadīs publisku lekciju „Mana dzīve mākslā” un plkst. 12.00 turpinās ar meistardarbnīcu „Abstraktās mākslas armatūra”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 44
I starptautiskais glezniecības simpozijs „Silva Linarte”

Godinot izcilās mākslinieces un ilggadējās mākslas pedagoģes Silvas Linartes piemiņu, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā tiks aizsākta jauna simpozija tradīcija – no 25. jūnija līdz 5. jūlijam norisināsies pirmais starptautiskais glezniecības simpozijs „Silva Linarte”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 52
Karatē. Sezonas apkopojums

       Daugavpils Karatē Akadēmijā „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) notika svinīgs pasākums, kas veltīts sporta sezonas notikumu apkopojumam. Desmit mēnešu garumā (no 2018. gada septembra līdz 2019. gada jūnijam) Akadēmijas sportisti aktīvi piedalījās republikas un starptautiskās sacensībās. Lai noteiktu labākos „LFSKA” sportistus, Akadēmijā ir izstrādāta speciāla reitinga sistēma, kur, lai sportists saņemtu reitinga punktus, viņam nepieciešams uzrādīt labus rezultātus reitinga turnīros divās sporta karatē disciplīnās: Kata (kompleksi) un Kumite (divcīņas).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 63
SATIKSMES MINISTRS ATZINĪGI NOVĒRTĒJIS TRANSPORTA INFRASTRUKTŪRAS ATTĪSTĪBU DAUGAVPILĪ

19.jūnijā trīs dienu darba vizītē Latgalē ieradās Latvijas Republikas satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Pirmā diena bija aizvadīta  Latvijas otrajā lielākajā pilsētā – Daugavpilī. Mūsu pilsētā ministrs ieradās no Rīgas ar vilcienu. Pēc dzelzceļa stacijas, tajā skaitā ar pašvaldības atbalstu izveidotās bērnu rotaļu istabas, apskates, ministrs devās uz Domi, kur ar priekšsēdētāju Andreju Elksniņu un viņa pirmo vietnieku Igoru Prelatovu tika apspriestas pilsētai svarīgākās tēmas un turpmākā sadarbība transporta nozares un ceļu uzturēšanas jomā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 228
6. jūlijā aicinām uz “Ghetto Games Daugavpilī!”

2019.gada 6.jūlijā Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “STREETBASKET” aicina ikvienu piedalīties starptautiskā ielu sporta festivālā – sacensībās “Ghetto Games Daugavpilī!”

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 152
Ielu tirdzniecība pasākumā “5. Daugavpils starptautiskais vēstures rekonstrukcijas festivāls „Dinaburg 1812” Cietoksnī”

Tirdzniecības organizēšanas vieta – Daugavpils Cietokšņa teritorija (orientieris - Nikolaja iela 5, Daugavpilī).

Tirdzniecība notiks  divas dienas (obligāti jātirgo visas divas dienas):

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 205
Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde

 

 Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdi 2019.gada 20.jūnijā plkst.16.30 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1 un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 273
Uz II Eiropas sporta spēlēm Minskā dosies arī 5 Daugavpils sportisti
II Eiropas Spēles Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risināsies no 21. līdz 30. jūnijam, kurā piedalīsies 50 Eiropas valstu labākie vasaras sporta veidu pārstāvji. Eiropas Spēles ir starptautiskas kompleksas sacensības, kuras tiek organizētas reizi četros gados un tajās piedalās sportisti no visas Eiropas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 100
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ  2019. gada 21. - 23. jūnijs

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 186
Satiksmes ierobežojumi Valkas un Dunduru ielu krustojumā

Sakarā ar ceļa remontdarbiem Valkas un Dunduru ielu krustojumā, satiksmes kustība no 1. jūlija plkst. 08:00 līdz 5. jūlija  plkst. 17:00 tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Lūdzam būt uzmanīgiem un sekot  satiksmes organizācijas ceļa zīmēm.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 68