Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

Valdība pagarina ārkārtējo situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas

Otrdien, 19. oktobri Ministru kabineta sēdē apstiprināti grozījumi 2021. gada 10. augusta rīkojumā Nr.518 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informēja Iekšlietu ministrija. Līdz ar to ārkārtējā situācija uz Latvijas-Baltkrievijas robežas pagarināta līdz 2022. gada februārim.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 17
Pagarināti trūcīgo un maznodrošināto mājsaimniecību izziņu darbības termiņi

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sociālais dienests” informē, ka ārkārtējās situācijas laikā un vienu kalendāra mēnesi pēc tās beigām trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām saglabājas statusi un visi pašvaldības un valsts piešķirtie pabalsti un atvieglojumi, uz kuriem šīm mājsaimniecībām ir tiesības. Tādejādi statusu izziņu derīguma termiņu pagarina līdz 28.02.2022.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 129
Ārkārtējās situācijas laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720, no 11. oktobra līdz 11. janvārim visā valstī izsludināta ārkārtējā situācija. Tās laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 50
Uzsākta Sēlijas skvēra labiekārtošana

Grīvas mikrorajonā, Sēlijas skvērā, ir uzsākts darbs pie parka labiekārtošanas ar mērķi izveidot šeit komfortablu atpūtas vietu visu paaudžu pārstāvjiem. Šī gada augustā skvērā notika iedzīvotāju tikšanās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, viņa vietnieku Valēriju Kononovu un Komunālās saimniecības pārvaldes pārstāvjiem. Idejas un vēlmes, ko daugavpilieši pauda šīs tikšanās laikā, ņemtas vērā, īstenojot parka pārbūves projektu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 86
Finanšu komitejas sēde

Daugavpils domes Finanšu komitejas sēde 2021.gada 21.oktobrī, plkst.14.00 videokonferences režīmā

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 26
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2021.gada 25.oktobrī plkst.9.00  Daugavpils pilsētas pašvaldības Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, Daugavpilī, ar iespēju pieslēgties attālinātā režīmā (ZOOM) notiks Daugavpils pilsētas pašvaldības Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde.  Darba kārtībā tiks izskatīti fizisko un juridisko personu iesniegumi.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 34
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde

Daugavpils domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Aleksejs Vasiļjevs sasauc Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdi videokonferences režīmā 2021.gada 21.oktobrī, plkst.11.00, un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 31
Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas sēde

Daugavpils domes Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas sēde 2021.gada 21.oktobrī,  plkst. 10.00 Sēde notiks attālinātā režīmā (Zoom)

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 31
Īpašuma un mājokļu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Īpašuma un mājokļu komitejas sēdes darba kārtība 2021.gada 21.oktobrī plkst. 9.00.

Videokonferences režīmā (Zoom)

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 32
Jauniešus aicina piedalīties tiešsaistes medijpratības projektā “MediaLab”

No 25. līdz 29. oktobrim norisināsies tiešsaistes medijpratības projekts “MediaLab Critical Thinking”, kuru organizē Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs sadarbībā ar biedrību “New East”. Šī gada tēma – kritiskā domāšana.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 117
Paplašināts vakcinācijas punkts t/c “Ditton”

Šonedēļ vakcinācijas pakalpojumus Daugavpilī sniedz septiņi vakcinācijas punkti, kuri apmeklētājus uzņem pēc iepriekšēja pieraksta. Vakcinācijas pakalpojuma sniedzēja SIA “LUC MEDICAL” pārstāve Dina Hublarova-Pokšāne informēja, ka t/c “Ditton” tiek paplašināts vakcinācijas punkts, līdz ar to tajā darbosies divas vakcinācijas kabīnes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 330
Daugavpils Tūrisma informācijas centrs klientus klātienē apkalpos tikai “zaļajā režīmā”

Ārkārtējās situācijas laikā Daugavpils Tūrisma informācijas centrā klientus klātienē apkalpos tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Centrā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki un maksimālais uzturēšanās laiks telpā ir 15 minūtes. Telpā drīkst ienākt tikai ar sejas masku.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 152
Situācija Daugavpils pilsētas vispārizglītojošajās izglītības iestādēs uz 15.10.2021.

Joprojām skolās un pirmsskolās mācību process pamatā notiek klātienē, tomēr atkal šonedēļ Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde no pilsētas izglītības iestādēm saskaņošanai saņēma  daudz rīkojumu par attālinātā mācību procesa noteikšanu gan individuāli, gan klasēm skolās/grupām pirmsskolās. Kopumā redzams, ka šajā nedēļā bija mazāk noteikta individuālā karantīna skolēniem un bērniem atsevišķās klasē/grupās, bet vairāk – karantīna visai klasei.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 228
DRS atceļ plānveida operācijas un palielina gultu skaitu pacientiem ar Covid-19

Pēdējās dienās Latvijā jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits ir vairāk kā  2000 cilvēku dienā, ievērojami pārsniedzot pagājušā gada maksimālos rādītājus. Daugavpilī jaunu saslimušo skaits ir aptuveni 200 gadījumi dienā. Situācija ar Covid-19 Daugavpils Reģionālajā slimnīcā ir ārkārtīgi smaga –ar koronavīrusu slimojošo pacientu skaits ir pietuvojies 200, ik dienu tiek uzņemti apmēram 30-35 jauni pacienti, mirstības rādītājs ir ap 5 cilvēki dienā. Līdzīgas grūtības piedzīvo arī citas valsts ārstniecības iestādes, tādēļ no 18. oktobra visā Latvijā tiks pārtraukta plānveida operāciju nodrošināšana, izņemot dažas ārstnieciskās kategorijas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 225
Sociālais dienests informē par nodaļu darba kārtību un klientu apkalpošanas organizēšanu

Sociālais dienests informē par darba organizāciju ārkārtējās situācijas laikā Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai un seku pārvarēšanai.

Lasīt vairāk...

Pašvaldības ziņas 270
Satiksmes ierobežojumi  Vienības tilta rotācijas aplī

Darbi rotācijas aplī pie Vienības tilta notiks no 19. oktobra līdz 2. novembrim, tāpēc paredzēti satiksmes ierobežojumi. Darbi notiks divos posmos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 392
Māksla kā mācīšanas un mācīšanās sastāvdaļa

Daugavpils 10.vidusskolas projekta „Kompetents skolotājs – skolas attīstības pamats” 

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 308
Saskaņas pamatskolas projekta nodarbības Itālijā

Daugavpils Saskaņas pamatskola no  2018.gada 1.novembra realizē ES mūžizglītības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģisko skolu sadarbības partnerību projektu “Attīstāmies ar STEAM” (“Let’s improve with STEAM”).

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 216
Pieskarties Nila Gileviča daiļrades mantojumam

2021.gada 13.oktobrī Daugavpils Baltkrievu kultūras centra (BKC) literārajā viesistabā notika literāri muzikālais vakars “Lasām Nilu Gileviču kopā”, veltīts baltkrievu literatūras klasiķa Nila Gileviča 90.gadadienai.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 108
Rēķinus par siltumenerģiju Sociālajā dienestā nav jāsniedz

Sociālais dienests  atkārtoti atgādina, ka pateicoties tiešai informācijas apmaiņai ar PAS "Daugavpils Siltumtīkli", mājokļu pabalstu saņēmējiem  nav nepieciešamības sniegt  Sociālajā dienestā rēķinus apmaksai par  siltumenerģijas piegādi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 112