Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.10.2018, 16:22

NOSLĒDZĀS VINGROŠANAS NODARBĪBAS BĒRNIEM

Sākot no 2018.gada jūliju, divu gadu laikā Daugavpils pilsētas bērniem bija iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības veselības kvalitātes saglabāšanai. Kopā tika novadītas 180 nodarbības vairāk nekā 270 pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem. 

Nodarbību mērķis bija bērnu vispārēja fiziskā un emocionāla attīstība ar vingrošanas

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 27
Daugavpils un Harbinas vadība tiešsaistē apsprieda sadarbības paplašināšanas iespējas

12. augustā Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs un priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska tiešsaistē tikās ar Harbinas (Ķīna) mēru Sun Zhe, Valdības štāba priekšnieku Fang Zhenghui, Ārlietu biroja ģenerāldirektoru Cao Ru,  Tirdzniecības biroja ģenerāldirektoru Sun Yongbin, Lauksaimniecības biroja ģenerāldirektoru Ren Yanhui un 1.Harbinas slimnīcas vadītāju Li Hong. Virtuālās vizītes gaitā tika apspriestas sadarbības paplašināšanas iespējas vairākās nozarēs.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 41
Saules skolai tiek modernizēts aprīkojums un mēbeles

Eiropas Savienības projektā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolai “Saules skola” tiek būtiski modernizēta tehniski materiālā bāze: tuvojas noslēgumam divu jauno mācību korpusu būvdarbi Saules ielā, kā arī tiek piegādāts mūsdienīgs jauns aprīkojums un mēbeles jaunajai mācību videi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 29
Daugavpils pilsētas ikgadējā pedagogu Augusta konference notiks tiešsaistes režīmā

Ikgadējā Daugavpils pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu administrācijas un pedagogu Augusta konference notiks trešdien, 26.augustā, no plkst.10.30 līdz plkst.13.30 tiešsaistes režīmā YouTube kanālā. Tiešsaistes konferences norisi nodrošinās Daugavpils Universitātes speciālisti. Konferencē svinīgo uzrunu pedagogiem jaunajam darba cēlienam teiks Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, kā arī konferencē piedalīsies Daugavpils pilsētas domes vadība un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 19
MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2020. VISS PAR MĪLESTĪBU…

13.08. plkst. 18.00 – Andreja Pumpura skvērā. 

Natālija KOTONA (vokāls), Tatjana SARATOVA (akordeons), Jūlija VASIĻJEVA (klavieres), Staņislavs KOZLOVSKIS (kontrabass), Nikolajs ĻEBEDEVS (sitaminstrumenti), Vladimirs FEODOROVS (ģitāra), Inese IVULĀNE-MEŽALE, Vadims BOGDANOVS (dzeja)
Koncerta laikā pilsētā pazīstami  mūziķi un aktieri radīs lielisku atpūtas atmosfēru parkā. Vieglas muzikālās improvizācijas, populāras melodijas un mīlestības dzeja – viss romantiska vakara noskaņai.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 82
Zinību dienu šogad svinēsim Dubrovina parkā

Līdz augusta beigām atlikušas vien pāris nedēļas, un jau pavisam drīz, 1.septembrī, bērni un jaunieši atsāks mācību gaitas. Zinību dienas svētku pasākumi šoreiz norisināsies Dubrovina parkā. Ir sagatavota plaša un interesanta programma dažādām gaumēm un vecumam.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 82
Eiropas Sporta nedēļā no 23. līdz 30. septembrim: bezmaksas sportošanas iespējas visā Latvijā

Ar plašu un daudzveidīgu bezmaksas sporta pasākumu programmu visā Latvijā arī šogad no 23. līdz 30. septembrim jau sesto reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā visā Latvijā būs pieejami sportiski pasākumi, kuros aktīvi pavadīt laiku varēs ikviens – neatkarīgi no vecuma, fiziskajām spējām, interesēm un citām iespējām. Sporta nedēļas centrālais notikums gaidāms 26. septembrī – vērienīgs ainavisks pārgājiens ar dažāda garuma distancēm un izaicinājuma punktiem Līgatnē un tās gleznainajā apkārtnē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 91
Ģimenes dalās ar lasīšanas veicināšanas trikiem bērniem

Lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” uzsācis jaunu video sēriju “Iemīlēt grāmatu!”, kurā astoņas Latvijas ģimenes atklāj veidus, kā bērniem iemācīt mīlestību pret grāmatu jau mazotnē. Katrā video burtu apguve un lasītprasme atspoguļota mazliet citā gaismā, sniedzot idejas un paraugu vecākiem, kuru bērni pašreiz mācās lasīt vai veido savus lasīšanas paradumus.

Lasīt vairāk...

Izglītības ziņas 21
Pret čempioni nedaudz pietrūka

Optibet Virslīgas 14. kārtas spēlē mūsu futbolistiem pavisam nedaudz pietrūka, lai apturētu čempionvienības Riga FC uzvaru sēriju. Spraigā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums ar 0:1.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 21
Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs Latgales dienās Rīgā

15. augustā Rīgā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvji kopā ar Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “Taka” speciālistiem un citiem reģiona kolēģiem piedalīsies Latgales plānošanas reģiona rīkotajā pasākumā “Latgales dienas Rīgā”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 133
Iedzīvotājus aicina pieteikties biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 75
Turpinās darbs pie Daugavpils lidlauka tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādes

11. augustā Daugavpils pilsētas domē norisinājās projekta „Tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrāde Daugavpils lidlauka un pieguļošās teritorijas attīstībai Daugavpils novada Locikos” uzsākšanas sanāksme, kurā piedalījās Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils novada domes vadība, Latgales plānošanas reģiona, Daugavpils Universitātes un projekta izstrādātāja pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 235
Noslēdzās garīgās veselības veicinošie informatīvie pasākumi

Laika posmā no 2019.gada septembra līdz 2020.gada augustam Daugavpils Universitāte īstenoja garīgās veselības veicinošus informatīvos pasākumus Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem.

Kopumā tika novadītas 128 lekcijas (katras lekcijas ilgums – 2 stundas) daugavpiliešu izglītošanai par garīgās veselības veicinošiem jautājumiem. Lekcijas

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 28
Pievienojies sporta aktivitātēm Starptautiskajā Jaunatnes dienā

12.augustā, Starptautiskajā Jaunatnes dienā, Daugavpils Dubrovina parkā plkst. 17.00 Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa sadarbībā ar Vēsturiskās modelēšanas klubu "Robeža" organizēs komandu stafetes. Pasākuma laikā notiks arī loka šaušanas apmācības, kuras rīkos Z/S “Kļavas”, kā arī komandu spēle “Bumbumba”, kuru organizēs biedrība “Free”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 96
Garajā ielā uz dažām dienām mainīsies autotransporta kustības shēma

Sakarā ar dzīvojamās mājas pieslēgšanu kanalizācijas tīkliem, Garā ielā no 2020.gada 12.augusta līdz 2020. gada 14.augustam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 53
Aicinām Jauniešu neformālās izglītības centra organizācijas pieteikties konkursam  “Gada organizācija 2019”

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa sadarbībā ar Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centru rīko konkursu “Gada organizācija 2019”. Pasākuma mērķis ir noskaidrot 2019.gada labāko Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra organizāciju konkursa rezultātā, kā arī popularizēt Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra organizācijas un motivēt tās iesaistīties Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra un pilsētas pasākumos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 84
Aicina pieteikties foto-orientēšanās spēlei “Pa Hekeļa pēdām”  Daugavpils cietoksnī

2020. gada 22. augustā Daugavpils cietoksnī tiks atzīmēta cietokšņa plāna apstiprināšanas 210. gadadiena. Pasākuma ietvaros tiks organizēta foto-orientēšanās spēle “Pa Hekeļa pēdām” pa Daugavpils cietoksni.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 171
Var kavēties maršruta Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Silene–Šengeida un Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Krištupi reisu izpilde

Sakarā ar ceļa remontdarbiem uz autoceļa P68 Daugavpils–Skrudaliena–Baltkrievijas robeža (Silene) līdz 2020. gada 26. augustam reisu izpilde maršrutā Nr.6169 Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Silene–Šengeida un Nr.5325 Daugavpils–Mirnijs–Skrudaliena–Krištupi varētu kavēties.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 59
Domes Juridiskā departamenta Administratīvo pārkāpumu lietvedības nodaļas jurista vakance

Prasības kandidātam/-ei: augstākā izglītība tiesību zinātnē (bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība) un vismaz 3 (trīs) gadu praktiskā darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādē, kā arī pieredze administratīvo pārkāpumu lietvedībā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 251
Stropu ezerā notiks Daugavpils II Starptautiskais ''Dragon Boat'' festivāls

2020.gada 15.augustā Daugavpilī otro reizi notiks Starptautiskais „Dragon Boat” festivāls. Sacensības notiks no plkst. 12:00 līdz 18:00 Stropu ezerā pie glābšanas stacijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 73