Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.04.2020, 16:23

Ar Daugavpils sporta infrastruktūru iepazinās Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš

13. jūlijā Daugavpili apmeklēja Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš. Notika tikšanās Domē ar Domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Dukšinski un Sporta pārvaldes vadītāju Juri Stivriņu. Pārsvarā saruna bija par Esplanādes futbola stadiona projekta pabeigšanu un saskaņošanu ar Futbola federāciju. Jānis Dukšinskis uzsvēra, ka viens no risinājumiem ir projekta pārskatīšana un vienkāršošana, lai samazinātu izdevumus. Tāpēc Sporta pārvaldē ir izveidota darba grupa, kuras uzdevums šo darbu veikt.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 132
Daugavpils pilsētas domes sēde

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs I.Prelatovs sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi 2020.gada 16.jūlijā, plkst.14.00,  videokonferences režīmā un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 116
Ievērojot SPKC ieteikumus Domes sēdes atkal notiks attālinātā režīmā

Visas personas, kas 3.jūlijā “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā apmeklēja Latvijas Futbola federācijas kongresu, tika lūgtas veikt Covid-19 pārbaudes, jo pēc kongresa noskaidrojies, ka vienai personai, kura piedalījās pasākumā, ir konstatēta saslimšana ar Covid-19.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 196
Pilsētplānošanas un būvniecības būvvaldes vecākā būvinspektore Juzefa Isakova saņēma apbalvojumu

Trešdien, 8.jūlijā kultūras pilī Ziemeļblāzma, Rīgā tika apbalvotas konkursa - foruma "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2019" finālistes.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 209
Pašvaldība risina bērnu zobārstu trūkuma problēmu

Daugavpils pašvaldībā, rūpējoties par medicīnas pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, notiek darbs pie medicīnas personāla piesaistes darbam vietējās ārstniecības iestādēs. Pastiprināta uzmanība tiek pievērsta bērnu zobārstu trūkuma problēmai. Lai to risinātu, jau otru gadu pēc kārtas tiek piešķirts finansējums zobārstu apmācībām. 7. jūlijā Domē notika informatīva tikšanās ar jauniešiem, kas šogad absolvēja vidusskolu un vēlas ar pašvaldības atbalstu iegūt zobārsta profesiju, pretī apņemoties vismaz 10 gadus nostrādāt Daugavpils zobārstniecības poliklīnikā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 201
SIA “Labiekārtošana D” valdes locekles amatā iecelta Jūlija Mamaja

8. jūlijā SIA “Labiekārtošana D” dalībnieku sapulcē par valdes locekli iecelta Jūlija Mamaja. Viņa valdes locekles pienākumus pildīs līdz konkursa rezultātu paziņošanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 166
Finanšu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēde  2020.gada 9.jūlijā, plkst.15.00 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 84
Sociālo jautājumu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Sociālo jautājumu komitejas sēde darba kārtība 2020.gada 9.jūlijā, plkst.14.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 33
Pilsētas saimniecības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Pilsētas saimniecības komitejas sēde 2020.gada 09.jūlijā  plkst. 13.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1 Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 33
Domē notika kārtējā tikšanās ar presi

Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs, priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, Domes priekšsēdētāja vietnieki Līvija Jankovska un Jānis Dukšinskis .

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 259
Izglītības un kultūras jautājumu komiteja

Daugavpils pilsētas domes  Izglītības un kultūras jautājumu komitejas  priekšsēdētājs Aivars Broks sasauc Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdi 2020.gada 9.jūlijā, plkst.11.00 un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 43
Īpašuma komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Īpašuma komitejas sēdes  darba kārtība 2020.gada 9.jūlijā plkst. 10.00 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 30
Mājokļu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Mājokļu komitejas sēde 2020.gada 09.jūlijā  plkst. 10.30 Krišjāņa Valdemāra ielā 1 Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 22
Attīstības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Attīstības komitejas sēde 2020.gada 9.jūlijā, plkst. 9.00

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 51
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2020.gada 7.jūlijā plkst.14.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, notiks Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde. Darba kārtībā tiks izskatīti fizisko un juridisko personu iesniegumi.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 48
Plāno Stropu sporta un atpūtas zonu tālāku attīstību

Daugavpils Domē sākusi strādāt darba grupa, kuras galvenais uzdevums ir izstrādāt Stropu tālākās attīstības projektus un jaunas idejas.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 354
Līvija Jankovska iedzīvotājus pieņems katra mēneša otrajā pirmdienā

Domes priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska iedzīvotājus pieņems katra mēneša otrajā pirmdienā no plkst.14.-17.00 pierakstīšanās Informācijas birojā iepriekšējā piektdienā klātienē vai pa tālruņiem 65404399, 65404344

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 76
Tiek meklēti risinājumi Garnizona kapu saglabāšanai un sakārtošanai

Ir aktualizēta problēma, kas saistās ar Garnizona kapu vēsturisko un aizsargājamo daļu. Daļa 19. gs. un 20. gs. sākuma apbedījumu ir nopostīti.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 235
Domē tiek diskutēts par nākamā gada pilsētas ziedu rotu

2. jūlijā Daugavpils Domē sanāca darba grupa ar mērķi plānot 2021. gada apstādījumu koncepciju. Komunālās saimniecības pārvaldes un Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta speciālisti sagatavoja prezentāciju par šī gada apstādījumiem un plāniem uz nākamo gadu.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 183
Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs iedzīvotājus pieņems katra mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs iedzīvotājus pieņems katra mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā no plkst.14.00 līdz 17.00. Iepriekšēja pierakstīšanās uz pieņemšanu notiks piektdien (pirms pieņemšanas dienas) no plkst.8.00 zvanot pa tālruni 65404338 vai klātienē 222.kabinetā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 93