Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Daugavpils2027 komanda aicina uz pasākumu “Daugavpils RADA”

Otrdien, 30.novembrī, plkst. 15:00 Daugavpils2027 Facebook lapā notiks tiešsaistes pasākums “Daugavpils RADA": Kāpēc Daugavpilij ir jākļūst par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027?

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 135
Izstāde „Aizmirsto atmiņu atlants” atver visas apziņas un zemapziņas robežas

No 25.novembra Daugavpils Māla mākslas centrā skatāma filca tēlnieces Ksenijas Šinkovskas un grafiķes Albinas Appias „Aizmirsto atmiņu atlants” izstāde.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 86
Vienības nama koncertzālē notiks koncerts  “Veltījums Latvijai, veltījums Baltijai”

Novembris - Latvijas mēnesis turpinās!

Piektdien, 26.novembrī, plkst.18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas iela 22a) notiks DAUGAVPILS SINFONIETTA koncerts“Veltījums Latvijai, veltījums Baltijai”, kurā  skanēs Baltijas komponistu mūzika.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 77
Latvija simbolos un zīmēs parādījās bērnu zīmējumos

Latvijas patriotisko simbolu un tradicionālo zīmju konkursam-kvestam, ko no 2021.gada 1. līdz 15.novembrim organizēja Baltkrievu kultūras centrs (BKC), veltot pasākumu valsts svētkiem – Latvijas Republikas Neatkarības dienai, Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada iedzīvotāji iesniedza 118 zīmējumus.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 96
“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

27. un 28. novembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošās gleznošanas nodarbības, iedvesmojoties no Valda Buša darbiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 124

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.