Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Daugavpils aicina baudīt „MUZIKĀLO AUGUSTU”

No 5. līdz 26.augustam ceturtdienās Daugavpilī norisināsies ikgadējais koncertu cikls „Muzikālais augusts”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 276
MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2021

5.08. plkst. 19.00 – Saules skolas pagalmā (Saules ielā 8)

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 111
Daugavpils parkos skan mūzika

No 16.jūlija daugavpiliešiem un mūsu pilsētas viesiem būs iespēja  vasarīgo dienu novakares (izņemot pirmdienas) plkst. 18.00 – 21.00 pavadīt pastaigās pa Dubrovina parku un A. Pumpura skvēru, kur romantisko noskaņojumu palīdzēs radīt dažādu žanru mūzika.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 616
Starptautiskais simpozijs «Keramikas laboratorija» noslēdzās ar izstādi Rotko centrā

23. jūlijā Marka Rotko mākslas centrā notika 9. “Keramikas laboratorijas” simpozija svinīgais noslēgums un izstādes atklāšana, kas kļuva par Latvijas un ārvalstu mākslinieku divu nedēļu radošā darba kulmināciju. Šis ir pirmais lielais simpozijs pēc ilga pārtraukuma, jo daudzi šāda formāta pasākumi bija aizliegti Covid-19 dēļ. Tāpēc māla meistaru salidošana notika brīvības un draudzības zīmē.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 357
Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Svētdien 25. jūlijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs bērnus un vecākus aicina apmeklēt „Ģimenes dienu”, kuras ietvaros vares apmēklēt muzeju par speciālu cenu un piedalīties radošajā meistarklasē pagalmā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 157

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.