Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Krievu kultūras centrs līdz 14. novembrim apmeklētājiem nav pieejams

Uzmanību! Saistībā ar Covid-19 riskiem un saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” no 21. oktobra līdz 14. novembrim ieskaitot ekskursijas (izstādes apmeklējumi u.tml.) Krievu kultūras centrā nav pieejamas!

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 51
No 21. oktobra līdz 14. novembrim apmeklētājiem slēgtas pašvaldības kultūras un tūrisma iestādes

Pamatojoties uz valdības lēmumu par stingrāku epidemioloģiskās drošības pasākumu ieviešanu uz četrām nedēļām visā valstī, no 21. oktobra līdz 14. novembrim apmeklētājiem slēgtas Daugavpils pilsētas pašvaldības kultūras un tūrisma iestādes.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 112
Latvijas Televīzijā šonedēļ sākas #dziediundejo2021 koncertu maratons

Šonedēļ sāksies un līdz 6. novembrim turpināsies Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #dziedundejo2021 koncertu maratons uz svētku īpašās skatuves – Latvijas Televīzijas ēterā: 20. oktobrī būs skatāms tautas mūzikas koncertstāsts “Līdz pašām debesīm”, savukārt, 23. oktobrī būs skatāma tērpu kolekciju filma “Radi, rotā Latviju”, pūtēju orķestru videostāsts “Skanēt” un kokļu mūzikas koncertfilma “Es  varēju lielīties”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 188
Ārkārtējās situācijas laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720, no 11. oktobra līdz 11. janvārim visā valstī izsludināta ārkārtējā situācija. Tās laikā mainīta apmeklētāju pieņemšanas kārtība pašvaldības kultūras un tūrisma iestādēs.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 88
Jauniešus aicina piedalīties tiešsaistes medijpratības projektā “MediaLab”

No 25. līdz 29. oktobrim norisināsies tiešsaistes medijpratības projekts “MediaLab Critical Thinking”, kuru organizē Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs sadarbībā ar biedrību “New East”. Šī gada tēma – kritiskā domāšana.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 168

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.