Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Latgales Centrālajā bibliotēkā notiks Valentīna Lukaševiča grāmatas “Dīnvydlatgolys stuosti” prezentācija

7.martā, plkst.16.00 Daugavpilī, Latgales Centrālajā bibliotēkā 2.stāvā (Rīgas ielā 22a) notiks Valentīna Lukaševiča vietu stāstu krājuma “Dīnvydlatgolys stuosti” prezentācija un tikšanās ar autoru.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 99
Marta mākslas izstādes Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs

Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiāles martā aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus apskatīt vairākas  mākslas un radošo darbu izstādes.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 89
Jauna gleznu izstāde Krievu kultūras centrā: “Ziedu laiks”

Piektdien, 2024. gada 1. martā plkst. 16.00 Vienības nama Krievu kultūras centrā (Varšavas ielā 14) tiks atklāta amatiermākslinieces Kiras Zāzītes gleznu personālizstāde “ZIEDU LAIKS”. Tā ir pirmā plašākā viņas darbu ekspozīcija.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 87
Veltas Loces gleznas pastāstīs mazliet par visu

Piektdien, 2024. gada 1. martā, plkst. 15.00 Vienības nama Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68-1A) tiks atklāta mākslinieces Veltas Loces personālizstāde “Mazliet par visu”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 148
Rotko muzeja rīkotā bērnu konkursa izstāde skatāma Rēzeknē

No šodienas, 26. februāra, Rotko muzeja rīkotā bērnu vizuālās mākslas konkursa “Rotko120” izstāde skatāma Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolā, Rēzeknē.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 79

Daugavpils kultūra

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā koordinē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Vienības nams".

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.