Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

“Muzikālajā augustā” uzstāsies  dziedātāja Elza Rozentāle un ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis

18. augustā plkst. 19.30 Vienības nama koncertzālē muzicēs viens no izcilākajiem Latvijas duetiem – džeza soliste Elza Rozentāle un ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 63
Festivālu “Muzikālais augusts” turpinās franču pianists Andijs Emlērs

18. augustā plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē izskanēs franču komponista un pianista Andija Emlēra (Andy Emler) solo koncerts “Mans Ravēls”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 47
Festivālā “Muzikālais augusts Daugavpilī” uzstāsies  Raimonds Pauls un Latvijas Radio Bigbends

Festivāla “Muzikālais augusts Daugavpilī 2022” ietvaros 18. augustā plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) ar koncertprogrammu “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” uzstāsies maestro Raimonds Pauls, izcili Latvijas Radio bigbenda mūziķi, spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un klausītāju iemīļotais Daumants Kalniņš.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 80
“Muzikālajā augustā” uzstāsies ukraiņu dziedātājs Fēlikss Šinders

11. augustā plkst. 19.30 Andreja Pumpura skvērā uzstāsies Fēlikss ŠINDERS – ukraiņu mākslinieks, dziedātājs, mūziķis, dziesmu autors, slavenais Odesas šansonjē, Odesas dvēsele un balss…

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 150
“Muzikālo augustu” turpinās Daugavpils mūziķu un aktieru apvienība “Divertisments”

11. augustā plkst. 18.00 Andreja Pumpura skvērā Daugavpils mūziķu un aktieru apvienība “Divertisments” aicina uz muzikālu, poētisku, Latīņamerikas deju ritmiem piepildītu vasaras vakaru…

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 114

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.