Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Līgo svētkus ieskandināsim muzikālajā jāņuzāļu tirgū

 23. jūnijā Andreja Pumpura skvērā no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti apmeklēt muzikālo jāņuzāļu tirgu, baudīt mūzikas un deju programmu, iegādāties mājražotāju produkciju un jāņuzāles, kā arī apgūt vainagu pīšanas prasmes.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 1108
Sagaidīsim vasaras saulgriežus kopā

21. jūnijā Andreja Pumpura skvērā no plkst. 20.30 līdz plkst. 22.22 notiks vasaras saulgriežu sagaidīšana.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 382
Intas Dobrājas gleznu izstāde “Sākums visam” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā no 21. jūnija līdz 21. augustam tiks atklāta mākslinieces Intas Dobrājas izstāde “Sākums visam” no cikla “Atgriešanās”. Izstādes atklāšana 21. jūnijā plkst. 15.00

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 134
Noslēdzies mācību semināru cikls Latgales kultūras darbiniekiem

No 2022. gada 19. maija līdz 9.jūnijam Daugavpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvalde organizēja tiešsaistes mācību semināru ciklu Latgales kultūras iestāžu darbiniekiem un radošo industriju pārstāvjiem “Publiskā runa. Sabiedrības iesaiste.”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 45
Rapšu mākslas plenēra darbus izstādīs Daugavpils dzelzceļa stacijā

Daugavpils iedzīvotāji un pilsētas viesi no 15. jūnija dzelzceļa stacijā varēs aplūkot īpašus mākslas darbus, kas radīti rapšu laukā. Darbu autori ir audzēkņi no Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola”, kurus 24. maijā savā rapšu laukā uzņēma zemnieku saimniecība “Ievas”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 219

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.