Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Ziemassvētku labdarības akcija “Sniedzot prieka mirkli”

  Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) laikā no 2. decembra līdz 21. decembrim tiek rīkota tradicionālā Ziemassvētku labdarības akcija “Sniedzot prieka mirkli”, kurā aicināti piedalīties visi pilsētas iedzīvotāji un organizācijas. Šogad aicinām ikvienu dāvāt prieka mirkli invalīdu ar kustību traucējumiem biedrības "Ilgas" radošajiem cilvēkiem, ziedojot rokdarbu materiālus.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 36
Dabas klusā varenība atklājas Pjotra Lavrenova gleznās

2022. gada 1. decembrī Baltkrievu kultūras centrā (BKC) atklāta Daugavpils mākslinieka, mākslas studijas “Koloritnij mir” dalībnieka Pjotra Lavrenova gleznu personālizstāde “Dabas klusais varenums”. Izstādītajās gleznās attēlota vietējā daba visā tās krāšņumā dažādos gadalaikos.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 47
Daugavpilī iedegs galveno svētku egli

Sestdien, 3.decembrī, plkst.16:30 aicinām ikvienu piedalīties pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumā, kas notiks kopā ar ziemas pasaku tēliem Daugavpils Vienības laukumā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 424
Vienības nams decembrī aicina uz Ģimenes kino svētdienām

Turpinot iesākto tradīciju, Vienības nams aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Ģimenes kino svētdienas Vienības nama kafejnīcā arī decembrī. Šajā svētku mēnesī skatītājus sagaida:

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 137
Tradīciju māja decembrī piedāvā plašu aktivitāšu klāstu

Vienības nama Tradīciju māja (Rīgas iela 22a, Daugavpils (ieeja no Saules ielas puses)) decembrī aicina ikvienu interesentu piedalīties daudzveidīgās meistarklasēs un apskatīt izstādi.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 111

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.