Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Māla mākslas centrā skatāma izstāde „Metāla dizains un māksla”

 No 1.jūlija līdz 21.augustam Daugavpils Māla mākslas centrā (18.novembra ielā 8) skatāma Mākslas galerijas Nester Custom izstāde „Metāla dizains un māksla”. Tajā skatāmi neatkārtojamās metāla skulptūras, ekskluzīva dizaina mēbeles un autoru fotosesiju foto kanvas.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 68
Daugavpils 2027 aicina uz sarunām festivālā “Lampa”

 

1. un 2. jūlijā Cēsīs notiks Sarunu festivāls “Lampa”, kurā šogad ar atsevišķu skatuvi būs pārstāvēta arī Daugavpils. Daugavpils 2027 komanda nodrošinās skatuves Nr. 27 - “Kopīgas valodas kultūrvieta”, darbību un tajā notiks astoņas diskusijas un darbnīcas. Visiem pasākumiem tiks nodrošināta arī tiešraide Facebook platformā Daugavpils pilsētas un Daugavpils 2027 vietnēs.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 179
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāļu izstādes jūlijā

Jūlijā Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiāles aicina apskatīt fotogrāfiju, gleznu un radošo darbu izstādes.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 55
Vasaras sezona Rotko centrā

8. jūlijā plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā tiek atklāta jaunā izstāžu sezona. Glezniecība, keramika un fotogrāfija – katrs no medijiem pārstāvēts divās izstādēs, kopā veidojot sabalansētu māksliniecisko baudījumu gan pieredzējušam mākslas zinātniekam, gan nejauši ieklīdušam pilsētas pētniekam.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 173
“Baltkrievu Kupalle” ielūdz uz lauku promenādi

Piektdien, 2022.gada 1.jūlijā, pulksten 18.00 Dubrovina parkā, notiks tradicionālie svētki “Baltkrievu Kupalle”, kurus organizē Daugavpils pilsētas pašvaldības Baltkrievu kultūras centrs (BKC). Šoreiz pasākums notiks “lauku promenādes” formātā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 159

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.