Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

MUZEJA PAGALMS ATVĒRTS MĀTES DIENAI UN MĀKSLAS DIENĀM

Atzīmējot Mātes dienu un Mākslas dienas, apmeklētājiem atvērts Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalms. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, pilsētnieki aicināti izbaudīt pavasara noformējumu pagalmā, savukārt, bērniem ir iespēja sagatavot pārsteigumu Mātes dienā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 88
Eiropas diena Latgales Centrālajā bibliotēkā

Atzīmējot Eiropas dienu, Latgales Centrālās bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas punkts piedāvā tiešsaistes viktorīnu “Pārbaudi sevi! Cik daudz Tu zini par Eiropas Savienību?”. Interesentiem būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību, tās vēsturi un simboliem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 52
Zināmi Māmiņu dienas radošo darbu konkursa rezultāti

Noslēdzies Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra organizētais konkurss “Thank You, Mommy!” (latv. – Paldies Tev, Māmiņ!), kas tika veltīts Mātes dienai.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 60
Raivja Mileiko fotoizstāde “Tās zemes ieskautais”

Līdz 31. maijam Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) apmeklētāji var aplūkot jaunā fotogrāfa Raivja Mileiko pirmo personālizstādi “Tās zemes ieskautais”. 16 fotogrāfijās iemūžinātas dabas ainavas un pilsētvide.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 35
Valsts svētkos godināti izcilākie daugavpilieši

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31.gadadienā, Daugavpilī norisinājās virkne patriotisku norišu, kas bija veltītas garajam un pārbaudījumu pilnajam ceļam uz valstiskuma atgūšanu.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 150

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.