Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Daugavpils deju kolektīvi guvuši augstus rezultātus skatē

26.martā Daugavpils Kultūras pilī notika Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skate gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem. Skatē piedalījās arī seši Daugavpils valstspilsētas deju kolektīvi.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 45
Vienības namā svinēs Otrās Lieldienas

Pirmdien, 10. aprīlī, Daugavpils Kultūras pārvalde un Vienības nams aicina svinēt Otrās Lieldienas pasākumā „Lieldienas kopā ar garaušiem Pauku un Šmauku” Vienības namā (Rīgas ielā 22a).

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 54
Satiec savu meistaru “Tradīciju mājā” Daugavpilī

Jau šo sestdien, 1. aprīlī, visā Latvijā norisināsies akcija “Satiec savu meistaru”. Tās ietvaros “Tradīciju māja” aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus bezmaksas meistardarbncās apgūt mauču audīšanu, ziepju izgatavošanu, kroņu darināšanu un iepazīt latviešu folkloru.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 99
Tradīciju māja aprīlī piedāvā plašu aktivitāšu klāstu

Vienības nama Tradīciju mājā (Rīgas iela 22a, Daugavpils (ieeja no Saules ielas puses)) aprīlī aicina ikvienu interesentu piedalīties daudzveidīgās pavasara meistarklasēs.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 77
Poļu nams aicina uz S.Pokules izstādi  ''Pa Mazūrijas ezeru viļņiem''

2023. gada 4. aprīlī plkst.16.00 Daugavpils Poļu kultūras centrā (Varšavas ielā 30) tiks atklāta Svetlanas Pokules fotogrāfiju izstāde "Pa Mazūrijas ezeru viļņiem".

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 107

Daugavpils Kultūras pārvalde

Viens no nozīmīgākajiem kultūras centriem Latvijā ir Daugavpils pilsēta, kur ikvienam daugavpilietim un pilsētas viesim tiek piedāvāts plašs, daudzveidīgs un kvalitatīvs kultūras pasākumu klāsts ar vietējo, citu pašvaldību un ārvalstu mākslinieku līdzdalību.

Pilsētas kultūras dzīves nodrošināšanā piedalās vairākas pašvaldības iestādes. Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina pašvaldības funkciju izpildi kultūras jomā. 

Daugavpilī notiek dažādi kultūras pasākumi: gan starptautiska mēroga festivāli, gan valsts un pilsētas mēroga pasākumi, kuros piedalās pilsētas iedzīvotāji, kultūras un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas, kultūras biedrības, pašvaldības un valsts organizācijas. Pasākumu norisēs aktīvi iesaistās arī pilsētas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kas kopumā ir vairāk nekā 40.