Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 07.03.2019, 16:00

Zinātkāres centrs ZINOO ar 1. jūliju tiks nodots BJC “Jaunība”

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē un vēlāk Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē, tika skatīts jautājums par izstāšanos no biedrības “Latvijas zinātnes centru apvienība”, deleģēšanas līguma izbeigšanu ar biedrību un jauniešu Zinātkāres centra “ZINOO Daugavpils” nodošanu Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centram “Jaunība”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 99
Daugavpils gatavojas ietērpties ziedu rotā

Pēc divām nedēļām Daugavpils svinēs 744. dzimšanas dienu. Pašvaldības komunālie dienesti  un ainavu speciālisti rosīgi darbojas pie ziedu rotas un citu dekoru izveides, lai pilsēta šajos svētkos uzņemtu viesus visā krāšņumā. Puķudobēs jau ir iezīmējušies vasaras augu daudzveidīgie raksti, kas nomaina pavasara košos vēstnešus, bet ielās pavisam drīz parādīsies ziedu kaskādes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 84
Komunālās saimniecības pārvalde rosina gatavoties slidotavas uzstādīšanai jau šovasar

Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē skatīja Komunālās saimniecības pārvaldes iesniegumu. Ir iecerēts savlaicīgi gatavoties slidotavas uzstādīšanai ziemā Vienības laukumā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
Biedrības “VMK ”Robeža”” pārstāvji iepazīstināja ar saviem hobijiem

18. maijā Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centrā biedrības “Vēsturiskās Modelēšanas Klubs ”Robeža”” pārstāvji iepazīstināja visus interesentus ar hobijiem, ar kuriem paši pārstāvji nodarbojas brīvajā laikā no treniņiem un pasākumiem — galda spēli “Warhammer 40.000” (WH40k) un kolekcionējamo karšu spēli “Magic: the Gathering” (MtG).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 41
Baznīcu nakts aicina

Latvijas kristīgās draudzes uz Baznīcu nakti šogad ielūdz 7. jūnijā. Notikumam pieteikušās daudzas Latgales draudzes, tai skaitā arī četras Daugavpils baznīcas. Katrs ir aicināts iepazīties ar notikuma karti www.baznicunakts.lv .

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 101
Pilsētas ielas – vai uz tām ir vieta ražošanas atkritumiem?

Daudz ir nācies dzirdēt, ka pilsētas ielas ne vienmēr visos posmos ir bez bedrēm, uz tām reizēm sakrājas atkritumi, putekļi vai kādi citi elementi, kas traucē droši un netraucēti pārvietoties pa tām. Protams, piesārņojums uz ielām bieži vien rodas tīri objektīvu un neparedzamu iemeslu dēļ – notriekts mājdzīvnieks, vēja rezultātā nopūstās koku lapas vai kāds netīši izlijis motoreļļas plankums uz asfalta.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 62
Par karstā ūdens atslēgšanu hidraulisko pārbaužu laikā

Sakarā ar siltumtīklu hidraulisko pārbaudi un plāna remontu, no 2019.g. 3. jūnija plkst. 00.00  līdz 2019.g. 7. jūnija  plkst.16.00. tiks pārtraukta karstā ūdensapgāde dzīvojamās mājās Dīķu ielā,

Malu ielā un 2.preču ielā, kā arī Ķīmijas un Jaunās Forštates mikrorajonos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 54
CFLA piešķir līdzfinansējumu Daugavpils pilsētas pašvaldības sporta manēžas ēkas siltināšanai

2019.gada 17.maijā starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/18/I/004 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības sporta ēkā, Valkas ielā 4B, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 66
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ: 2019. gada 24. - 26. maijā

 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 79
Deputāti sākuši skatīt priekšlikumus teritorijas plānojuma redakcijai saistībā ar azartspēlēm

Attīstības komitejā Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš ierosināja skatīt jautājumu par priekšlikumiem teritorijas plānojuma redakcijai saistībā ar azartspēļu zāļu darbību. Ierosinājumi paredz ierobežot azartspēles pilsētā un atļaut to darbību tikai triju, četru vai piecu zvaigžņu viesnīcās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 100
25.maijā – Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Šo sestdien, 25.maijā, Latvijas un visu pārējo Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotāji ievēlēs tos, kas tuvāko piecu gadu laikā pārstāvēs viņu intereses Eiropas Parlamentā. Daugavpilī darbosies 30 vēlēšanu iecirkņi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 147
Pašvaldības policija novērš iespējams plānoto likumpārkāpumu

2019.gada 21.maija naktī, ap pulksten 02:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku uzmanību piesaistīja divas personas, kuras staigāja un pētīja stāvēšanai novietotās automašīnas. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 154
Daugavpils gatavojas vasaras sezonai

Daugavpils aktīvi gatavojas vasaras sezonai. Plašākie labiekārtošanas darbi rit Lielā Stropu ezera krastā. Pavisam drīz te varēs ne vien pastaigāties pa promenādi, bet arī rotaļāties modernajā bērnu laukumā, atvilkt elpu uz jauna, ērta soliņa, pagatavot gardu maltīti ģimenes un draugu lokā, kā arī baudīt atpūtu unikālajā brīvdabas baseinā, kura izveide jau ir sākusies.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 128
Bibliotēkā runās par fiziskām aktivitātēm muguras veselības veicināšanai

29. maijā plkst. 12.00 Latgales Centrālās bibliotēkas pasākumu zālē (Rīgas ielā 22a, 3. stāvā) gaidāma tikšanās ar sertificētu fizioterapeiti Zentu Piscovu, kura stāstīs par fizisko aktivitāšu lomu veselības veicināšanā un sniegs praktiskus padomus mugurkaula slimību profilaksē un ārstēšanā. Tikšanās notiek Veselības nedēļas ietvaros un tiek piedāvāta bez maksas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 60
STARPTAUTISKĀ PROJEKTA “RECRUIT POTENTIAL” IETVAROS NOTIKA APMĀCĪBAS PROGRAMMAS TESTĒŠANA

Projekta „Cilvēkresursu piesaiste un darba kvalitātes uzlabošana Eiropas pašvaldībās” Recruit potential  (“Recruit potential – VET measures for Inclusive Employers”) ietvaros tika organizēta starptautiskā projektu partneru tikšanās – apmācības programmas testēšana Leuvardenā (Nīderlandē) no 13. līdz 15.maijam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 186
PĀRROBEŽU PROJEKTA IETVAROS TIKA ORGANIZĒTA MĀCĪBU VIZĪTĒ UZ BERLĪNI

Berlīne ir pilsēta, uz kuru otrajā mācību vizītē Interreg V- A Latvijas – Lietuvas programmas 2014. - 2020. gadam projekta LLI- 386 „Trans-form” ietvaros devās teritoriju plānošanas un būvvalžu speciālisti. Brauciena mērķis bija iepazīties ar degradēto teritoriju veiksmīgajiem atdzimšanas stāstiem, tiekoties ar vietējām iestādēm, kas tos īsteno.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 118
Muzeju nakts laikā būs sabiedriskā transporta papildus reisi

Akcijas “Muzeju nakts 2019” laikā AS “Daugavpils satiksme” nodrošinās tramvaju un autobusu papildreisus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 98
Atkritumu apsaimniekošanas pārkāpumi un vides piesārņošanas tendences Daugavpils pilsētas pašvaldībā

Daugavpils pilsētas pašvaldībā, kā lielākajā daļā no Latvijas pašvaldībām, viena no aktuālākajām un estētiski nepievilcīgākajām vides ainaviskās kvalitātes degradējošajām problēmām ir stihiski izveidotās izgāztuves, ko lielākoties rada pašvaldības iedzīvotāji. Stihiski izgāztuvju izvietošanas cēloņi var būt dažādi –

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 109
18. maijā tirdziņš Rīgas ielā un krāmu tirgus Cietoksnī
  1. maijā no 10.00 līdz 16.00 Rīgas ielā notiks tradicionālais tirdziņā. Šoreiz pieteicās 61 tirgotājs. Varēs iegādāties amatnieku izstrādājumus, pārtikas produktus, stādus.

Daugavpils cietoksnī atjaunota Krāmu tirgus darbība. Bet vakarā visi tiek aicināti apmeklēt Muzeju nakts pasākumus, jūs aicina 9 tūrisma objekti, izglītības iestādes un biedrības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 168
Par 3. maršruta tramvaja kustības pārtraukšanu

No š.g. 20. maija līdz 31. maijam tiks slēgta tramvaju kustība no Valkas ielas līdz Stropu ezeram.

Pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai no Valkas ielas līdz Stropu ezeram tiks izmantoti mazietilpības autobusi. Ņemot vērā to, ka mazietilpības autobusos ir tikai 15‑22 sēdvietas, iespēju robežās pasažierus lūdzam izvēlēties kādu no alternatīvajiem maršruta autobusiem: 3. maršruta autobusu, kas kursē līdz Jaunstropiem, 1. vai 12. maršruta autobusu, kas kursē gar Daugavpils reģionālo slimnīcu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 272