Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 07.03.2019, 16:00

Ar 1. aprīli būs izmaiņas 1. un 2. tramvaju maršruta kustības sarakstā

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka saskaņā ar Daugavpils pilsētas domes Transporta komisijas lēmumu no 2019. gada 1. aprīļa tiek mainīts tramvaju kustības saraksts 1. un 2. tramvaju maršrutā. No 1. aprīļa tiks samazināts kopējais reisu skaits katrā maršrutā – 1. maršrutā tiks izslēgts 1 agra vakara reiss, palielinot intervālu starp pārējiem reisiem par 1-2 minūtēm laika posmā no plkst. 18.50 līdz 20.30, savukārt 2. maršrutā kopējais reisu skaits tiks samazināts par 4 reisiem, kā arī saraksts kļūs standartizēts – praktiski visiem reisiem ir paredzēts vienāds atiešanas laiks ik pēc pusstundas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 82
7. aprīlī Šmakovkas muzejā – ieejas biļetes par akcijas cenu

Aprīļa pirmajā svētdienā, 7. aprīlī, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejā Daugavpilī biļetes cena būs tikai 1,75 EUR.

Muzeja apmeklētājiem ir pieejami arī bezmaksas audio gidi latviešu, latgaliešu, krievu, angļu, lietuviešu un vācu valodā. Muzejā ir iespēja degustēt dažādus šmakovkas veidus (par 1 EUR var nogaršot 1 dzēriena veidu, bet par 2 EUR – trīs) un iegādāties suvenīrus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 41
Aicinām kopā organizēt svētkus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā!

Aktīvā atpūta mūsdienās ir ļoti svarīga, jo ir vērojama tendence uz mazkustīgu dzīvesveidu, it īpaši bērnu un jauniešu vidū, tāpēc Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa 1.jūnijā no plkst. 16.00 līdz 19.00 Daugavpils Centrālajā parkā organizē pasākumu „Aktīvā atpūta kopā ar ģimeni”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
Noslēgts jauns līgums ar AS „Latvijas Gāze”

Šodien, 21. martā, PAS „Daugavpils Siltumtīkli” noslēdza ar AS „Latvijas gāze” jaunu dabasgāzes piegādes līgumu, kas ļaus iepirkt dabasgāzi par izdevīgāku cenu un samazināt apkures tarifu pilsētā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 185
Rīgas ielā uzstādīs digitālos informatīvos ekrānus

Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē skatīja jautājumu par pašvaldības plānu Rīgas ielā uzstādīt digitālos informatīvos ekrānu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
Daugavpilī plāno uzstādīt suvenīru automātus

Jaunieši, kuri piedalījās grantu programmā “Impulss”, ir saņēmuši pašvaldības atbalstu savas biznesa ieceres īstenošanai- uzstādīt suvenīru automātus pilsētas teritorijā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 216
Aizsargdambja izbūves projekts turpinās

20. martā Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē skatīja aizsargdambja projekta galīgo variantu. Projektētāju pārstāvis prezentēja projektu ar labojumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 86
DAUGAVPILĪ NOTIKS DISKUSIJA PAR DROŠĪBAS ASPEKTIEM MŪSDIENU EIROPĀ UN TIKS ATKLĀTA MULTIMEDIĀLA CEĻOJOŠĀ IZSTĀDE

Lai veicinātu Eiropas Savienības (ES) iedzīvotāju izpratni par pārrobežu sadarbību dažādos drošības aspektos, Eiropas Komisija (EK) īsteno informatīvo kampaņu #EUprotects/ ES - sargājam kopā. Tās ietvaros ikviens varēs izzināt drošības jautājumus, iepazīstot dažādu profesionāļu pieredzes stāstus. Kampaņas ietvaros dažādās Latvijas pilsētās tiks izvietots ceļojošās izstādes multimediālais stends. Pirmo reizi multimediālais stends būs skatāms Daugavpilī, kur to atklās 26. martā plkst. 11:30 SOLO tirdzniecības parkā, Rīgas ielā 9. Pasākumā piedalīsies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks un viena no pieredzes stāstu varonēm - daugavpiliete Silvija Razminoviča.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 52
Daugavpilī likvidē stihiskās izgāztuves

Katru pavasari, izkūstot sniega segai, skatam dažviet paveras nepatīkama aina: mežos un nomaļākos pilsētas nostūros zaļās zāles vietā redzam atkritumu kalnus. Ik gadu veidojas vairāki desmiti stihisko izgāztuvju. To likvidēšana gulstas uz pašvaldības dienestiem, kas jau rosīgi ķērušies pie darba.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 90
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ: 2019. GADA 22. - 24. MARTĀ

PASĀKUMI

Starptautiskais bērnu mākslas folkloras festivāls “Cīruļi”

Norises laiks un vieta: 22. marts, plkst. 14.00, Daugavpils novada Kultūras centrs “Vārpa”, Dobeles iela 30, Daugavpils

Informācija: rusdom@inbox.lv

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 120
2018. gada tūrisma sezona Daugavpilī aizvadīta ar plus zīmi

Daugavpilī veiksmīgi aizvadīta 2018. gada tūrisma sezona. Balstoties uz Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzēju statistikas datiem, var secināt, ka uzskaitīto viesu skaits Daugavpils tūrisma objektos, kultūras, aktīvās atpūtas un sporta iestādēs ir pieaudzis par 8% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Tādejādi tos apmeklēja  550 707 interesenti, no tiem 291 335 apmeklēja tieši tūrisma objektus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 105
Pavasara šķīdoņa laikā ieviesti autotransporta masas ierobežojumi

Atsevišķos grants ceļos liegta pārvietošanās ar autotransportu, kas smagāks par 10 tonnām. Vairāk informācijas www.lvceli.lv.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 17
Aicinām Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus sarūpēt īpašus piedāvājumus “Bigbank Skrien Latvija” skriešanas pusmaratona dalībniekiem

Bigbank Skrien Latvija sadarbībā ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru aicina Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus atbalstīt skriešanas pusmaratonu “Bigbank Skrien Latvija” un sarūpēt tā dalībniekiem īpašus piedāvājumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 71
Norisinās promenādes izbūve Daugavas krastā

Notiek Bruģu ielas pārbūve posmā no 18.novembra ielas līdz Ūdensvada ielai un Dzirnavu ielas pārbūve posmā no Vidus ielas līdz Bruģa ielai Gajoka rūpnieciskajā zonā, šajā teritorijā būvē promenādi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 179
Jūlijā Daugavpils cietoksnī apmetīsies franči, senie latgaļi un vikingi

Šī gada jūlijā Daugavpilī jau 5. reizi norisināsies kara vēstures rekonstrukcijas festivāls „Dinaburg 1812”. Tas ļaus ielūkoties vairāk kā 200 gadus senos notikumos un būt klāt vēsturiskajā brīdī, kad mūsu cietokšņa brašie karavīri paveica praktiski neiespējamo un atspēkoja Napoleona karaspēka uzbrukumu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 185
Daugavpilī atzīmēs 1949. gada deportāciju 70. gadadienu

Pirmdien, 25. martā, pieminot 70. gadadienu kopš 1949. gada 25. marta deportācijām, Daugavpilī  norisināsies vairāki pasākumi:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 46
24.marts - Pasaules tuberkulozes diena

Tuberkuloze (TB) ir viena no vecākajām, cilvēcei pazīstamām infekcijas slimībām. To pazina jau senajā Ēģiptē. Kopš seniem laikiem pasaule vairākkārt ir piedzīvojusi smagas tuberkulozes epidēmijas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 233
Diskusijas “Trans-form” projekta ietvaros

Interreg V- A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.- 2020. gadam projekta LLI- 386 „Trans-form” ietvaros Daugavpils pilsētas dome organizēja divas diskusijas par tematu - degradēto teritoriju revitalizācija pilsētā un tās industriālajās zonās. Pirmā diskusija projekta ietvaros norisinājās jau pagājušā gada decembrī, otra tika organizēta š.g. 13.martā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 127
Daugavpils pilsētas dome izsludina konkursu “Dinamiski augošs uzņēmums”

Konkursa mērķis – apzināt un godināt uzņēmumus, kas pēdējo 3 gadu laikā ir veikuši nozīmīgu ieguldījumu Daugavpils pilsētas sociālekonomiskajā attīstībā, kā arī veicināt attīstībā esošo uzņēmumu atpazīstamību pašvaldības, reģiona un Latvijas mērogā, tādējādi sekmējot Daugavpils pilsētas, kā uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides popularizēšanu potenciālajiem investoriem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 131
Daugavpilī līdz decembrim strādās Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbinieki

Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbinieki no marta līdz decembrim veiks topografiskā plāna sagatavošanu Daugavpils pilsētas teritorijā. Notiks teritorijas apsekošana dabā. Aģentūras darbiniekiem būs apliecības un viņi pārvietosies tikai ar Nacionālo bruņoto spēku automašīnām.

Plašāka informācija

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 32