Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 09.06.2019, 11:10

Jubilejas festivāla «Dinaburga 1812» spožums un prieks

20. un 21. jūlijā Daugavpils cietoksnī norisinājās jubilejas starptautiskais vēsturiskās rekonstrukcijas festivāls «Dinaburga 1812», kas tika organizēts jau piekto reizi. Ar ieroču zalvēm un spraigā cīņā cietokšņa garnizons spēja atvairīt franču uzbrukumu, kam līdzi sekoja simtiem daugavpiliešu un pilsētas viesi. Līdztekus armijas parādei un cīņām, tika piedāvātas izklaides katrai gaumei — festivāla skatītāji varēja vērot ielu teātra izrādes, izsmalcinātas balles dejas, jautru vakara koncertu un daudzus citus aizraujošus vēsturiskus svētku notikumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 89
20.jūlijā Stropu ezera pludmalē notika Ģimenes diena.

20.jūlijā no plkst.12:00 līdz plkst.15:00 Stropu ezera centrālajā pludmalē skanēja mūzika un smiekli. Pilsētniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja aktīvi pavadīt sestdienu, piedaloties Ģimenes dienas aktivitātēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 133
Iedzīvotāju ievērībai!

Sakarā ar remontdarbiem autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši:

  • Teātra ielā posmā no Imantas ielas līdz Rīgas ielai 2019. gada 22. jūlijā atbilstoši shēmai Nr.89 pielikumā;
  • Sēlijas ielā posmā no Ņekrasova ielas līdz Brīvības ielai 2019.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 30
Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai

Daugavpils domes vadības kārtējā tikšanās ar preses pārstāvjiem tiek pārcelta no 23.jūlija plkst.10.00 uz 30.jūliju plst.10.00.

Sabiedrisko attiecību un mārketinga

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 134
Aicinājums Daugavpils pilsētas māksliniekiem

Jau kādu laiku notiek Bruģu ielas pārbūves darbi, kur top promenāde. Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika pieņemts lēmums aicināt māksliniekus apgleznot promenādes sienu. Šobrīd tā ir sagatavota – nokrāsota pelēkā krāsā un gaida, lai mākslinieki izteiktu savas vīzijas un domas par pilsētu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 211
Daugavpils domes līdzfinansējuma programmas kļūst arvien populārākas

Daugavpils iedzīvotāji izrāda arvien lielāku interesi par Daugavpils domes līdzfinansējuma programmām savu dzīvojamo māju remontam un labiekārtošanai. To apliecina pieaugošais pieteikumu skaits stāvvietu, jumtu un balkonu remontam, kā arī šo projektu faktiskā izpilde.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 179
Izmaiņas ceļu satiksmes kustības organizēšanā Starptautiskā vēsturiskās rekonstrukcijas festivāla “Dinaburg 1812” laikā

Sakarā ar festivāla “Dinaburg 1812” norisi, š.g. 20. un 21.jūlijā notiks sekojošas izmaiņas ceļu satiksmes kustības organizēšanā.

Sestdien, 20.jūlijā, no plkst. 9:00 līdz plkst. 24:00 būs slēgtas iebraukšanai:

  • Imperatora iela
  • Hospitāļa iela no 1.Oficieru ielas
  • Konstantīna iela no 1.Oficieru

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 232
SIA DDzKSU uzstādīs dūmu detektorus visās deviņstāvu dzīvojamajās mājās

No 2020. gada 1. janvāra Latvijā stājas spēkā jauns likums par ugunsdrošību, kas uzliek par pienākumu visiem privāto un daudzdzīvokļu ēku iedzīvotājiem uzstādīt savos dzīvokļos dūmu detektorus. Šie noteikumi, neattiecas uz kāpņu telpām. Pašvaldības uzņēmums SIA DDzKSU pieņēma lēmumu uzstādīt dūmu detektorus visu tā apkalpošanā esošo deviņstāvu daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās par saviem līdzekļiem, neizmantojot māju uzkrājuma fondu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 110
Iedzīvotāju ievērībai!

Sakarā ar maģistrālo siltumtīklu pārbūvi no Liepājas un Valmieras ielu krustojuma līdz Jātnieku un Smilšu ielu krustojumam ar atzarojumiem no 2019.gada 16.jūlija līdz 2019.gada 29.jūlijam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr. S69 pielikumā.

Lūdzam būt

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 21
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības

Tiek komplektētas grupas uz 11 bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībām, kurās kopā ir iespēja harmoniski attīstīt muskuļu grupas, lokanību, kustību koordināciju, ka arī vasaras sezonā neaizmirst par slēpošanas tehniku.

 

Dalībnieki tiks uzņemti sekojošās vecuma grupās:

  • grupa bērni vecumā no 8 līdz 12

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 141
Urban talks: LAVKA sarunas par nākotnes pilsētu

LAVKA aicina Daugavpils iedzīvotājus uz sarunām par pilsētas vidi (urbānistiku). Pasākums notiks 26. jūlijā Dubrovina parkā, 18:00, kur atklāta dialoga formātā tiksimies ar speciālistiem pilsētas plānošanas un attīstības jomā. Tā būs iespēja uzzināt to organizāciju viedokli un redzējumu, kas maina pilsētu kultūrvidi, radījuši kreatīvus klasterus un, protams, dialogā iesaistīsies jaunieši, kuri ir atvērti jaunām idejām, iespējām un vēlas veidot vidi, kas būtu ērta visiem iedzīvotājiem. 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 142
DAUGAVPILS, finālistu trijniekā - balsojam!

Priecājamies paziņot, ka Daugavpils pilsēta iekļuva labāko pieteikumu trijniekā, un cīnās par titula “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” iegūšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 105
Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš tikās ar Sociālā dienesta darbiniekiem

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš kopā ar domes Juridiskā departamenta vadītāju Ruslanu Golovanu 11.jūlijā apmeklēja Sociālo dienestu un piedalījās iestādes vadošo speciālistu, nodaļu, sektoru un struktūrvienību vadītāju sapulcē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 198
Autotransporta kustības ierobežojumi pilsētā

Sakarā ar projekta „Tramvaju līnijas 18.novembra ielas posmā no Vienības ielas līdz Stacijas ielai pārbūve” realizāciju no 2019.gada 10.jūlija līdz 2019.gada 9.augustam autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.SO-5 pielikumā;

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 221
Izsoļu rezultāti: velosipēdu noma un vasaras kafejnīcas

Nesen Daugavpilī veiksmīgi noslēdzās vairākas  izsoles uz tiesībām nomāt pašvaldības zemi. Tagad Stropu mikrorajonā paradīsies velosipēdu, tai skaitā arī elektrovelosipēdu (pauerbaiku) noma. Tie ir lieliski piemēroti braucieniem Stropu zaļajā zonā un gar Lielo Stropu ezeru.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 252
NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ  2019. gada 12.-14. jūlijs

Elektroniskās un gongu mūzikas koncerts Rotko centrā

Norises laiks un vieta: 12. jūlijs, plkst. 13.00, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila iela 3, Daugavpils
Informācija: www.rotkocentrs.lv

Publiska saruna “Kurš baidās no sarkanā, dzeltenā un zilā?”

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 330
SIA „DDzKSU” piedāvā mainīt karstā ūdensapgādes sistēmas nakts režīmu

2018.gadā stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumu Nr.906 „Dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumi” 17. punktā, kas nosaka, ka dzīvojamās mājas pārvaldītājam ir pienākums pastāvīgi nodrošināt karstā ūdens temperatūru izejā no siltummaiņa ne zemāku par +55ºC.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 53
Projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” jaunais logotips

Latgales plānošanas reģions kopā citiem Latvijas plānošanas reģioniem un pašvaldībām visā Latvijā īsteno projektu, kura ietvaros ar ES fondu finansējuma atbalstu pašvaldības varēs radīt plašu pakalpojumu klāstu, lai bērni, kas šobrīd dzīvo sociālās aprūpes centros, varētu augt ģimeniskā vidē un bērni ar funkcionāliem traucējumiem varētu saņemt sociālo aprūpi un rehabilitāciju savā pašvaldībā. Savukārt pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem atbilstoši savām iespējām un ar speciālistu atbalstu varēs izvēlēties dzīvot patstāvīgi un strādāt sev piemērotu darbu. Tādējādi projekta ietvaros Latvijā notiks deinstitucionalizācija (DI) - lielie institucionālās aprūpes centri tiks aizstāti ar sabiedrībā balstītiem sociālajiem pakalpojumiem un ģimeniskai videi pietuvinātiem pakalpojumiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 41
Aprēķinātas izmaksas par vētras seku likvidāciju Stropu mikrorajonā

Pēdējā preses konferencē Daugavpils domē tika paziņotas izmaksas par kritušo koku un zaru tīrīšanu Stropos sakarā ar postošo vētru, kas izcēlās 27. jūnijā. Pirmais domes priekšsēdētāja vietnieks Igors Prelatovs pastāstīja, ka negaisa dēļ dzīvojamā rajonā un mežā krita aptuveni 100 koku.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 165
Tiks apgleznota Bruģu ielas promenādes siena

Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika lemts par iespēju apgleznot Bruģu ielas promenādes sienu. Šajā sakarā tiks uzrunāti mākslinieki.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 158