Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Trīs bronzas

Trīs bronzas

Lietuvas pilsētā Kauņa norisinājās starptautiskais karatē turnīrs „XI Open Lithuanian Shotokan karate championship for seniors”, kurā piedalījās vadošie karatē instruktori un dažāda līmeņa karatē čempioni no Lietuvas un Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 70
17. jūnijā Stropos norisināsies Holi krāsu skrējiens

Atzīmējot krāsaino un saulaino vasaru, Jaunatnes lietu un sporta pārvalde aicina daugavpiliešus aktīvi pavadīt sestdienas rītu: 17. jūnijā Stropu ezera promenādē pie Daugavpils Reģionālās slimnīcas startēs Holi krāsu skrējiens ar iespēju skriet, nūjot, braukt ar velo, skrituļslidām un skrejriteni.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 365
Aizvadīts Daugavpils čempionāts makšķerēšanā bērniem

Aizvadītās brīvdienas tika aizvaidītas pilsētas svētku noskaņās un šo svētku ietvaros norisinājās arī dažāda veida sportiskās sacensības. 4.jūnijā Ruģeļu ūdenskrātuvē tika aizvadītas Daugavpils pilsētas bērnu atklātais čempionāts makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri.

Sacensību izskaņā dalībnieki tika apbalvoti

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 47
DAUGAVPILS VIEGLATLĒTU PANĀKUMI LIETUVAS KAUSA IZCĪŅĀ

Aizvadītās nedēļas nogalē, 3. un 4. jūnijā, Kauņā notika atklātās "Lietuvas kauss" sacensības. Uz sacensībām Lietuvā bija devusies neparasti kupla (vairāk nekā 30 sportistu) Latvijas vieglatlētu komanda. Neizpalika arī daudzi sekmīgi starti, patīkami pārsteigumi. Kauņā tika sasniegti Daugavpils vieglatlētus augstākie

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 49
Daugavpilī notika Latvijas Republikas kauss airēšanā

Sestdien, 3.jūnijā Daugavpilī, Stropu ezerā notika LR kausa izcīņas un  Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas kausa izcīņas sacensības  airēšanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 117
Nedēļas nogalē aizvadīja pirmo Klondaika Latvijas Čempionātu Spēkavīriem 2023. gada posmu

3.jūnijā Daugavpils pilsētas svētku ietvaros norisinājās pirmais Klondaika Latvijas Čempionāts spēkavīriem 2023. gada posms un Daugavpils kausa izcīņa.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 217

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.