Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm svētdien var kļūt zināmas bronzas medaļnieces

“Optibet” Latvijas čempionātā sievietēm atlicis aizvadīt četras līdz sešas spēles un pasniegt medaļas. Jau svētdien var kļūt zināmas bronzas medaļu ieguvējas, bet sestdien Rīgā pirmajā finālspēlē tiksies RVS/LU ar VK “Jelgava”.

Cīņā par trešo vietu RSU/MSĢ un “SuFA

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 32
Veiksmīgi aizvadītas sacensības galda tenisā Lietuvā

19. martā Daugavpils biedrības ,,V.G.ALEF,,  sportisti piedalījās galda tenisa sacensībās Lietuvā Akmenes rajona mēra kauss 2023. 

Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja Darja Makarova (2012.dz.g.) un Marija Izuļena (2011.dz.g.), kas savās vecuma grupās ieguvā 1.vietas

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 39
GĻEBS ZENKOVS - ''LORD OF THE CIRCLE'' ABSOLŪTAIS ČEMPIONS
18.-19.martā Lietuvā tika aizvadīts starptautisks turnīrs Lord of the Circle 2023. Cīņas norisinājās "1 pret 1" dažādos deju stilos: breaking, hip-hop frīstails, house, locking, popping.
 
Breikingā starp pieaugušajiem uzreiz abi  puiši no Factory Kingz iekļuva finālā (22

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 50
Daugavpils šahistu panākumi Latvijas čempionātā

Sestdien Rīgā, Banku augskolas zālē, noslēdzās Latvijas čempionāti zēniem un meitenēm visās ierastajās vecuma grupās no U-8 līdz U-18. Saspringtās sacensības Latvijas jauniešu šahā atnesa piecus jaunus čempionus, bet četriem dalībniekiem izdevās savus titulu aizstāvēt.

U-14 meiteņu grupā trijotne Naomi Maklakova (1638), Marija Kuzņecova (2014) un

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 58
DAUGAVPILĪ AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTS CĪŅAS SPORTA VEIDOS

18. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadīts Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos vecuma grupā U15. Spraigas un aizraujošas cīņas notika līdz vēlam vakaram. Kopumā turnīra piedalījās 216 jaunie cīkstoņi no visas Latvijas. Tika sadalīti 32 medaļu komplekti brīvajā cīņā, brīvajā cīņa sievietēm un grieķu romiešu cīņā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 113
SOCHIN karate kluba sportistiem augsti sasniegumi sacensībās

12.martā Ogrē norisinājās XX OGRE KARATE CUP 2023. Čempionāts norisinājās uz 3 tatami paklājiem sekojošās disciplīnās – SUMO, FANTOM, KATA un KUMITE. Sacensības pulcēja 267 dalībniekus no Latvijas Lietuvas un Igaunijas.

Daugavpili šajā čempionātā pārstāvēja izlases komanda 11 sportistu sastāvā no SOCHIN karate kluba (prezidents

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 59

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.