Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Pārsvaru pret RFS neizdevās nosargāt

Ļoti sāpīgu neveiksmi Optibet Virslīgas 6. kārtas spēlē piedzīvojusi mūsu komanda. Atrodoties vadībā ar 2:0, spēles beigās nācās atzīt RFS pārākumu ar 2:3. Pēc lieliska pirmā puslaika spēka otrajai spēles daļai pietrūka.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 30
Informācija līdzjutējiem

8.jūlijā stadionā “Celtnieks” pirmo reizi šosezon skatītājiem būs iespēja klātienē apmeklēt mūsu komandas spēli Latvijas futbola Virslīgā. Jārēķinās, ka būs noteikti ierobežojumi, kuri būs jāievēro.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 86
Saldū norisinājās Sportland kausa otrais posms

05.07.2020. Saldū norisinājās Sportland kausa otrais posms, kur piedalījās Daugavpils individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 38
Spīdvejā - jauns čempions un jauns atklājums

Žēl, ka tikai 1000 līdzjutēji drīkstēja būt klāt Latvijas atklātajā čempionātā spīdvejā, kas svētdien risinājās Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā - sezonas pirmās sacensības bija aizraujošas, tās atnesa jaunu titula ieguvēju un daudziem spīdveja līdzjutējiem arī jaunu un patīkamu atklājumu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 139
Noslēdzās treniņu cikls “Aktīvs un Vesels”

Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar pilsētas treneriem visa jūnija garumā organizēja treniņu ciklu “Aktīvs un vesels”, kurā piedalīties bija iespēja ikvienam pilsētas iedzīvotājam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 137
ERGO OPEN viens no posmiem notiks arī Daugavpilī

Koronavīrusa “Covid-19” pandēmijas izraisītās ārkārtas situācijas dēļ, šogad nedaudz vēlāk kā ierasts norisināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “ERGO OPEN 2020”. Ņemot vērā, ka atceltas vairākas starptautiskās sacensības, šovasar Latvijas čempionātā pulcēsies visi labākie Latvijas pludmales volejbolisti, tostarp arī divi olimpiskie pāri. Jau astoto gadu Latvijas čempionāts tiek organizēts sadarbībā ar ilggadējo šī sporta veida atbalstītāju un sponsoru apdrošināšanas sabiedrību ERGO.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 184

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.