Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai “Augstāko sasniegumu un jauno perspektīvo sportistu atbalsts”

Atgādinām, ka līdz šī gada 15.novembrim olimpisko un paralimpisko individuālo sporta veidu augstas klases un jaunie perspektīvie sportisti var pretendēt uz pašvaldības finansējumu, iesniedzot pieteikumus finansējuma saņemšanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 62
UZMANĪBU! Informācija par Latvijas Veselības Sporta nedēļu

LTSA nolēma neatcelt Latvijas Veselības sporta nedēļu, jo Veselības nedēļā galvenais ir nevis sacensības, bet ideja mudināt dažādas sabiedrības kategorijas: bērnus, jauniešus, strādājošos, seniorus vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 110
Eiropas pāru sudrabs sezonas izskaņā

Ceturto reizi Latvijas spīdvejisti ieguva medaļas Eiropas čempionātā pāriem - Terencāzo mototrekā Itālijā Latvijai otro reizi vēsturē sudraba medaļas. Lauvas tiesa no panākuma pieder Andžejam Ļebedevam, kurš atveda 17 no 18 iespējamajiem punktiem un no 23 visas komandas punktiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 71
Daugavpils Sporta pārvalde atsāk darbu klātienē!
Informācija! No šodienas Daugavpils Sporta pārvalde atsāk darbu ierastajā režīmā!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 77
Eiropas čempionāts airēšanā/ Poznaņa

Laika periodā no 2020. gada 9. oktobra līdz 11. oktobrim Poznaņā notika Eiropas čempionāts, kurā Latviju pārstāvēja sieviešu vieglsvaru pārairu divnieks Olga SVIRSKA un Evita BOLE.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 76
Aktuālā informācija saistībā ar noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatīšanas ierobežošanai”

2020.gada 9.oktobrī Ministru kabinets pieņēma grozījumus Ministru kabineta noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatīšanas ierobežošanai”, papildinot noteikumus ar 67.punktu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 645

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.