Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Daugavpils aicina uz trīs posmu pludmales volejbola čempionātu: piedalieties vai atbalstiet savus favorītus

Šovasar Daugavpils pilsēta, jau tradicionāli, aicina visus sporta entuziastus un pludmales volejbola cienītājus uz aizraujošu notikumuAtklāto pludmales volejbola čempionātu! Nepalaidiet garām iespēju piedalīties vai atbalstīt savus favorītus šajā dinamiskajā un adrenalīna pilnajā pasākumā! 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 43
Jurijs Semjonovs kvalificējas Parīzes paralimpiskajām spēlēm

Latvijas parapeldētājs Jurijs Semjonovs nodrošinājis dalību 2024. gada Parīzes paralimpiskajās spēlēs, izpildot kvalifikācijas normatīvus četrās disciplīnās. Šī būs viņa otrā reize paralimpiskajās spēlēs, pirmā bija 2020. gadā Tokijā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 52
Maksims Vasiļonoks Iegūst trīs medaļas Eiropas čempionātā svarcelšanā

19. jūnijā Salonikos, Grieķijā, Eiropas čempionātā svarcelšanā starp jauniešiem startēja daugavpilietis Maksims Vasiļonoks. Sīvā cīņā kategorijā līdz 73 kg viņš izcīnīja trīs medaļas: bronzu raušanā, sudrabu grūšanā un bronzu summā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 62
Daugavpils vieglatlēti Latvijas junioru un jauniešu čempionātā izcīna 8 medaļas

15. un 16. jūnijā Valmierā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem (līdz 20 gadiem) un jauniešiem (līdz 18 gadiem). Daugavpils Sporta skola šajā čempionātā izcīnīja kopumā 8 medaļas, no kurām trīs bija zelta.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 103
AIZVADĪTAS Taekvondo sacensības «Dinaburg's Stars 2024»

8. jūnijā Daugavpilī notika gaidītās olimpiskā taekvondo sacensības «Dinaburg's Stars 2024». Tajās piedalījās ap 100 sportistiem vecumā no 6 līdz 16 gadiem,  kuru vidū galvenokārt bija Latgales taekvondo centra «Jitae» audzēkņi. Turnīrs bija lieliska iespēja jaunajiem sportistiem demonstrēt savas prasmes un uzlabot meistarību.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
RITEŅBRAUCĒJUS AICINA UZ SARUNU VAKARU PAR PIEMĒROTĀKAS UN ĒRTĀKAS PILSĒTVIDES VEIDOŠANU
 Biedrība "Zaļā brīvība"  sadarbībā ar Daugavpils domi un Rīgas Tehniskās universitātes pētniekiem orgnaizē diskusiju un aicina Daugavpils iedzīvotājus uz sarunu vakaru, lai noskaidrotu, kas būtu jādara, lai pilsētas vide būtu piemērotāka un ērtāka riteņbraucējiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 151

DVPI "JAUNATNES LIETU UN SPORTA PĀRVALDE"

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta un jaunatnes politikas nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde", kura plāno, īsteno un organizē sporta un jauniešu pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.