Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

ERGO OPEN viens no posmiem notiks arī Daugavpilī

Koronavīrusa “Covid-19” pandēmijas izraisītās ārkārtas situācijas dēļ, šogad nedaudz vēlāk kā ierasts norisināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “ERGO OPEN 2020”. Ņemot vērā, ka atceltas vairākas starptautiskās sacensības, šovasar Latvijas čempionātā pulcēsies visi labākie Latvijas pludmales volejbolisti, tostarp arī divi olimpiskie pāri. Jau astoto gadu Latvijas čempionāts tiek organizēts sadarbībā ar ilggadējo šī sporta veida atbalstītāju un sponsoru apdrošināšanas sabiedrību ERGO.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 91
Tiks noskaidroti 2020.gada pludmales volejbola čempioni

Vasara Daugavpilī turpinās aktīvi un sportiski, tieši tādēļ jau jūlijā sāksies Daugavpils pilsētas čempionāts pludmales volejbolā, kurš norisināsies 3 posmos, noskaidrojot labākos pilsētas spēlētājus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 133
Smagā spēlē uzvarēta Metta

Pilnu emociju gammu sagādāja futbolisti un tiesnešu brigāde Optibet futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē, kurā mūsu BFC Daugavpils ar rezultātu 4:2 pieveica FK “Metta”. Pirmā puslaika izskaņā tiesneši strīdīgā epizodē ne tikai piešķīra 11 metru soda sitienu uz mūsu vārtiem, bet arī noraidīja mūsu komandas aizsargu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 30
Notika Daugavpils Velokross 2020

Aizkavējoties riteņbraukšanas sezonas sākumam, 27. jūnijā pirmās MTB sacīkstes “Daugavpils velokross 2020” organizēja tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 38
Daugavpils airētāji startēja starptautiskajā airēšanas regatē “Dzintara airi”

Aizvadītajās brīvdienās Traķos, Lietuvā Daugavpils airētāji atklāja savu sacensību sezonu, piedaloties 58.starptautiskajā regatē “Dzintara airi”. Airētāji no sacensībām atgriezās ar vairākām medaļām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 137
Aizvadīts pirmais posms ielu basketbola čempionātā!

Jūnija izskaņā ar pirmo posmu tika atklāts Daugavpils pilsētas čempionāts ielu basketbolā. Ielu basketbola čempionāts pavisam notiks 3 posmos, dažādās pilsētas vietās, sniedzot iespēju ikvienam ielu basketbola entuziastam un sportistam pavadīt laiku aktīvi un cīnīties par uzvaru.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 121

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.