Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Parādi savu spēku, izturību un daili Sieviešu dienas treniņu ciklā!

Tuvojas pavasara skaistākie svētki- Sieviešu diena, kad ik gadu tradicionāli tika rīkotas sieviešu hokeja sacensības veltītas šai dienai. Taču šogad pielāgojoties apstākļiem un vēloties padarīt šos svētkus nemainīgi aktīvus un skaistus, nedēļas garumā tiks organizēts Sieviešu dienas treniņu cikls, kur ikvienai dāmai būs iespēja aktīvi, sportiski un jaudīgi iesākt pavasari.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 251
Attālinātais Pasaules čempionāts iekštelpu airēšanā

Šobrīd norisinās attālinātais pasaules čempionāts iekštelpu airēšanā, kurā startē arī mūsu pilsētas labākās sportistes!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 56
Turēsim īkšķus par BJC “Jaunība”/OK “Stiga” orientieristiem starptautiskajā arēnā!

Pēc piecu gadu pārtraukuma BJC “Jaunība” audzēkņi un OK “Stiga” kluba biedri atgriežas Latvijas ziemas orientēšanās izlasē, lai pārstāvētu gan Latviju, gan Daugavpili šīs ziemas vienīgajos starptautiskajos startos Igaunijā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 54
Turpinās pilsētas attālinātie čempionāti slēpošanā un zemledus makšķerēšanā

Lai gan turpinās dažādi ierobežojumi, kas skar arī sporta pasākumu norisi, šobrīd vēl izmantojot ziemīgos laikapstākļus, pilsētā turpinās divi attālinātie pilsētas čempionāti. Ikvienam ir iespēja vēl līdz 28.februārim piedalīties attālinātajā čempionātā zemledus makšķerēšanā un slēpošanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 118
Paziņoti Daugavpils “Gada sporta laureāts 2020” uzvarētāji

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un daudzajiem ierobežojumiem sportā, arī šogad „Gada sporta laureātā” tika sumināti Daugavpils pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, izzināts pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 320
Ziemas sports Covid-19 apstākļos - zemledus makšķerēšanas un slēpošanas čempionāti

Neskatoties uz visiem esošajiem ierobežojumiem, kas nopietni ietekmē sporta pasākumu norisi, skaists ziemīgais laiks rosina baudīt aktīvu atpūtu dabā. Tāpēc Daugavpils Sporta pārvalde vienlaikus rīko divus ziemas čempionātus, kuros droši var piedalīties ikviens: tās ir zemledus makšķerēšanas un slēpošanas sacensības, kas norisināsies līdz 28. februārim.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 130

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.