Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Informācija līdzjutējiem

8.jūlijā stadionā “Celtnieks” pirmo reizi šosezon skatītājiem būs iespēja klātienē apmeklēt mūsu komandas spēli Latvijas futbola Virslīgā. Jārēķinās, ka būs noteikti ierobežojumi, kuri būs jāievēro.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Saldū norisinājās Sportland kausa otrais posms

05.07.2020. Saldū norisinājās Sportland kausa otrais posms, kur piedalījās Daugavpils individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 34
Spīdvejā - jauns čempions un jauns atklājums

Žēl, ka tikai 1000 līdzjutēji drīkstēja būt klāt Latvijas atklātajā čempionātā spīdvejā, kas svētdien risinājās Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā - sezonas pirmās sacensības bija aizraujošas, tās atnesa jaunu titula ieguvēju un daudziem spīdveja līdzjutējiem arī jaunu un patīkamu atklājumu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 116
Noslēdzās treniņu cikls “Aktīvs un Vesels”

Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar pilsētas treneriem visa jūnija garumā organizēja treniņu ciklu “Aktīvs un vesels”, kurā piedalīties bija iespēja ikvienam pilsētas iedzīvotājam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 107
ERGO OPEN viens no posmiem notiks arī Daugavpilī

Koronavīrusa “Covid-19” pandēmijas izraisītās ārkārtas situācijas dēļ, šogad nedaudz vēlāk kā ierasts norisināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “ERGO OPEN 2020”. Ņemot vērā, ka atceltas vairākas starptautiskās sacensības, šovasar Latvijas čempionātā pulcēsies visi labākie Latvijas pludmales volejbolisti, tostarp arī divi olimpiskie pāri. Jau astoto gadu Latvijas čempionāts tiek organizēts sadarbībā ar ilggadējo šī sporta veida atbalstītāju un sponsoru apdrošināšanas sabiedrību ERGO.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 170
Tiks noskaidroti 2020.gada pludmales volejbola čempioni

Vasara Daugavpilī turpinās aktīvi un sportiski, tieši tādēļ jau jūlijā sāksies Daugavpils pilsētas čempionāts pludmales volejbolā, kurš norisināsies 3 posmos, noskaidrojot labākos pilsētas spēlētājus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 163

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.