Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Skrējiens ''Daugavpils-Mežciems'' tiks aizvadīts 55.reizi

26.septembrī aktīvā dzīvesveida piekritēji no visas Latvijas pulcēsies mūsu pilsētā, lai piedalītos skrējienā “Daugavpils – Mežciems”. Tā rīkošana ir viena no senākajām Daugavpils sporta tradīcijām: šogad skrējiens notiks jau 55. reizi. Atlikušas vien dažas dienas, lai dalībnieki pagūtu piereģistrēties iepriekš un saņemt atlaides.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 66
Šodien tiks apbalvoti 7x7 futbola čempionāta uzvarētāji

Augustā pilsētā startēja Daugavpils čempionāts 7x7 futbolā, kurā par cīņu devās spēlēt 8 komandas. Nepilnu divu mēnešu spraigā cīņa noslēgsies jau šodien, kad tiks noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji un labākie spēlētāji.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 33
Sporta klubiem un biedrībām ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu sporta sacensībām uz 2021.gadu

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde” informē un atgādina, ka līdz šī gada 15. oktobrim visiem sporta klubiem un biedrībām, ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu sporta sacensībām uz 2021.gadu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 267
Eiropas sporta nedēļa Daugavpilī

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks sesto gadu. 2020. gadā tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un ikvienam būs iespēja arī Daugavpilī piedalīties dažādās sporta nodarbībās, pasākumos un notikumos.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 176
Spīdveja juniori grauj arī Ļubļinā un iekļūst finālā

Trešo pēc kārtas uzvaru Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā guva Daugavpils "Lokomotīve/Jaunība". Arī Ļubļinas mototrekā mūsu spīdveja jaunās maiņas uzvara bija pārliecinoša - tuvākie sekotāji apsteigti par 23 (!) punktiem. "Lokomotīve/Jaunība" pēc šīs uzvaras priekšlaicīgi iekļuva finālā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 71
Daugavpilī tiek attīstīts volejbols un 3x3 basketbols

Aizvadītā nedēļa bija bagāta ar sporta notikumiem. Pagājušo otrdien Daugavpils Valsts robežsardzes pārvaldes sporta kompleksā notika vīriešu volejbola komandas "Ezerzeme/DU" sapulce. Komanda šogad iecerējusi parādīt sevi Baltijas līgā. Interesantas aktivitātes paredzētas arī citā sporta veidā - basketbolā 3x3, kam tika veltīts seminārs Daugavpils domē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 131

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.