Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

56.skrējiens “Daugavpils-Mežciems” pulcējis vairāk nekā 500 dalībnieku

Skrējiens “Daugavpils-Mežciems”, kas aizsācies jau 1966.gadā un ir viens no vecākajiem skrējieniem Latvijā, notika jau 56. reizi. Šogad skrējiena diena bija 25.septembris, kas iezīmējās ar ļoti pozitīvām emocijām, neskatoties uz rudenīgajiem laikapstākļiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 122
Bezmaksas nūjošanas nodarbības Eiropas sporta nedēļā

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Latvijas Tautas sporta asociācija organizē bezmaksas nūjošanas nodarbības “Iepazīsti nūjošanu”, kas norisināsies  Latvijas pilsētās un pagastos.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 104
SVARĪGA INFORMĀCIJA SKRĒJIENA DALĪBNIEKIEM UN VECĀKIEM
25. septembris jau tik tuvu! Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem un milzīgo dalībnieku skaitu, tika veiktas izmaiņas:
  • 5 km un 10 km distances starta zonā dalās sektoros pa tempiem (Skat.kartē).
  • 200 m distance bērniem- vecāki, kuri vēlas veikt distanci kopā ar savu bērnu OBLIGĀTI jāizņem numurs sev un savam bērnam (viens bērns+ viens vecāks)

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 374
Latvijas spīdvejisti Daugavpilī izcīna ceļazīmi uz Nāciju kausa finālu

Latvijas spīdveja komanda ar Andžeju Ļebedevu, Oļegu Mihailovu un Franci Gustu sastāvā sestdien Daugavpilī izcīnīja vietu Nāciju kausa finālā, kas norisināsies pēc mēneša Mančestrā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 35
Eiropas sporta nedēļa BJC „Jaunībā”

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai veicinātu nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm visā Eiropā. Koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 124
Vislietainākais un aukstākais ielu basketbola čempionāts

Bet viņi to izdarīja! Paldies visiem par uzticību un neatlaidību, cīnoties par čempiona titulu, kad virs galvas līst lietus un basketbola bumba slīd no rokām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 57

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.