Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

AR KOMANDAS ''KALUPE'' UZVARU NOSLĒDZAS 3X3 HOKEJA TURNĪRS

26.novembrī Daugavpils Ledus hallē, piedaloties 6 komandām, aizvadīts Daugavpils 3X3 hokeja turnīrs. Turnīrā piedalījās sekojošas komandas: Mēs-Daugavpils, HK Rāzna, Ice Wolves, Dinaburga, Kalupe, HK Jūras Vilki.

Komandas tika sadalītas divās grupās, kur katra komanda nospēlēja pa vienai spēlei viena pret otru. Dalību turnīrā tupināja pa divām

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 694
Daugavpils taekvondo komanda: triumfs Latvijas čempionātā

Ventspils, kas tradicionāli kļuvis par ikgadēju sportisku izcilu panākumu vietu, atkal sagaidīja sportistus un līdzjutējus Latvijas atklātajā taekvondo čempionātā, kas norisinājās no 18. līdz 19. novembrim. Šīs sacensības pulcēja sportistus no Vācijas, trīs komandas no Lietuvas un visu Latvijas klubu pārstāvjus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 66
JAU TREŠO REIZI DAUGAVPILS UZŅEMS LATVIJAS ČEMPIONĀTU MĀKSLAS VINGROŠANĀ

2. un 3. decembrī Daugavpilij jau trešo reizi  būs tas gods uzņemt Latvijas labākās mākslas vingrotājas, kuras divu dienu garumā cīnīsies par valsts čempiones statusu. 

Pie mums atbrauks jaunietes un pieaugušās no tādām valsts pilsētām kā, Rīga, Ogre, Jūrmala, Salaspils, Ķekava, Baloži, Rēzekne, Tukums, Ādaži, Jelgava un pat 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 91
NĀKAMNEDĒĻ DAUGAVPILĪ TIKS AIZVADĪTAS U18 EČ KVALIFIKĀCIJAS SPĒLES SIEVIEŠU VOLEJBOLĀ

No 20. līdz 26.novembrim Daugavpils Sporta skolas sporta zālē (Kandavas ielā 17A) norisināsies Austrumeiropas Zonālās volejbola asociācijas 1.kvalifikācijas posms Eiropas Čempionātam U18 vecuma grupai volejbolā sievietēm. 

Šajā kvalifikācijas posmā piedalīsies U18 sieviešu volejbola komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas,

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 185
DAUGAVPILS SPORTISTI SAŅEM NAUDAS BALVAS PAR IZCILIEM SASNIEGUMIEM

Otrdien, 14. novembrī, Daugavpils valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš par izciliem sasniegumiem starptautiskā mēroga sacensībās pilsētas sportistiem pasniedza pašvaldības pateicības rakstus un naudas balvas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 925
Igaunijā aizvadītās sacensības brīvajā cīņā vainagojas ar vairākām uzvarām

Brīvās cīņas sacensības "VILJANDI CUP & MARTIN KLEIN 60th MEMORIAL" norisinājās 11.novembrī Igaunijas pilsētā Viljande. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja vairāki Daugavpils Sporta skola audzēkņi, kas sasniedza ievērojamus rezultātus un ieguva godalgotās vietas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 111

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.