Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Ar 2022. gadu sporta bāzes uzturēs SIA “Daugavpils olimpiskais centrs”

Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja jautājumu par deleģēšanas un pārvaldīšanas līguma noslēgšanu ar SIA “Daugavpils olimpiskais centrs” par pašvaldības sporta bāžu uzturēšanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 119
Septembra pēdējā dienā noslēdzās treniņu cikls ''Aktīvs un vesels''
Projektā " Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2021 ietvaros" no 23.- 30. septembrim tika organizēts treniņu cikls ''Aktīvs un vesels'', kur katrs interesents varēja izmeģināt sevi vingrošanā, airēšana, boksā, nūjošanā, svarbumbu celšanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 205
Domē sveica sportistus un trenerus par izciliem panākumiem sacensībās

4. oktobrī Daugavpils Domē pulcējās sportisti, kuri ieguvuši godalgotās vietas dažāda līmeņa sacensībās. Sportistus sveica Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 144
Daugavpils- viena no 15 pilsētām, kurā noritēja Latvijas Orientēšanās nakts

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Latvijas Orientēšanās federācija visiem aktīvās atpūtas interesentiem sarūpēja neaizmirstamu un aizraujošu piedzīvojumu – Latvijas orientēšanās nakti, kur pirmo gadu 15 Latvijas pilsētās un novados bez maksas varēja izmēģināt spēkus orientēšanās rogainingā tumsā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 94
56.skrējiens “Daugavpils-Mežciems” pulcējis vairāk nekā 500 dalībnieku

Skrējiens “Daugavpils-Mežciems”, kas aizsācies jau 1966.gadā un ir viens no vecākajiem skrējieniem Latvijā, notika jau 56. reizi. Šogad skrējiena diena bija 25.septembris, kas iezīmējās ar ļoti pozitīvām emocijām, neskatoties uz rudenīgajiem laikapstākļiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 217
Bezmaksas nūjošanas nodarbības Eiropas sporta nedēļā

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Latvijas Tautas sporta asociācija organizē bezmaksas nūjošanas nodarbības “Iepazīsti nūjošanu”, kas norisināsies  Latvijas pilsētās un pagastos.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 178

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.