Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Sporta pārvaldes darba laiks 19.jūnijā

Sakarā ar pārceltajām darba dienām un gaidāmajiem Līgo svētkiem, Sporta pārvaldes darba laiks 19.jūnijā būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 13.00 (bez pusdienu pārtraukuma).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 29
Daugavpils vieglatlēti gūst pieredzi Tartu starptautiskajā turnīrā

Daugavpils vieglatlēti devās uz Igaunijas pilsētu, Tartu, lai startētu sacensībās, kas norisinājās no 9. līdz 10. jūnijam. Pirmajā sacensību dienā Etjens Viktors Beļašovs uzvarēja 400 metru skrējienā ar rezultātu 50.14 un Ņikita Bogdanovs arī 400 metru skrējienā ar rezultātu 50.98 ieguva godpilno otro vietu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 41
Pasaules čempionāts U19 basketbolā Daugavpilī: sagatavošanās un plāni

No 3. līdz 11. jūlijam Latvijā norisināsies prestižais pasaules čempionāts basketbolā U19. Tā grupu turnīri notiks arī Daugavpilī - Daugavpils Olimpiskajā centrā. Gatavošanās šim pasākumam rit pilnā sparā - tiek atjaunots parkets, gatavots marķējums un  remontētas ģērbtuves. DOC norisināsies 8 komandu spēles divās grupās, ieskaitot Latvijas un Lietuvas izlases.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 87
Daugavpils sportisti no turnīra Klaipēdā atgriežas ar divām zelta medaļām

No 10. līdz 12. jūnijam, Klaipēdā (Lietuva) norisinājās XVI Starptautiskais boksa turnīrs “Dzintara cimdi”. Ik gadu turnīrs pulcē labākos bokserus, Eiropas un pasaules čempionus, kā arī vadošos Baltijas sportistus. Šogad turnīrā piedalījās gandrīz 100 dalībnieki no Polijas, Šveices, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Latvijas bokseri turnīrā startēja 2 vecuma grupās, 2007.-2008.dz.g. un 2005.-2006.dz.g.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 31
Visi trīs Latvijas spīdvejisti - U21 pasaules čempionāta finālā

Pirmo reizi vēsturē U21 pasaules čempionāta finālposmos startēs trīs Latvijas spīdvejisti - starp sešiem labākajiem pusfinālā Daugavpilī izdevās iekļūt gan Francim Gustam, gan Daniilam Kolodinskim, gan Ernestam Matjušonokam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 34
PILSĒTAS SVĒTKOS PIEDALIES FOTOORIENTĒŠANĀS SPĒLĒ “DAUGAVPILIJ 746”

No 14. jūnija līdz 31. jūlijam pilsētas svētku ietvaros Daugavpils Tūrisma informācijas centrs (TIC) rīko fotoorientēšanās spēli “Daugavpilij 746”. Šogad pilsētas svētku tematika veltīta transportam, tāpēc fotoorientēšanās spēle sniegs izzinošu ieskatu par satiksmi un transportu Daugavpilī. Tā ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku ikvienam Daugavpils pilsētas viesim un iedzīvotājam, kā arī pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 94

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.