Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Rezultatīvas brīvdienas Daugavpils komandām

Lai gan vīrusa izplatība ir ierobežojusi daudzu pasākumu norisi un gaitu, kā arī ieviestas korekcijas sporta pasākumu norisē, tomēr augstākās līgas komandas joprojām turpina dalību sacensībās. Arī šajā nedēļas nogalē Daugavpils komandas devās cīņā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 25
Ar lieliskiem rezultātiem noslēgusies kustību spēle “Daugavpils sporto”!

Ikvienam Daugavpils iedzīvotājam, viesim vai arī citas pilsētas iedzīvotājam bija iespēja piedalīties kustību spēlē un aktīvi pavadīt savu laiku, šajā sarežģītajā laikā. Kopā šajā spēlē piedalījās 51 komanda, kas ir vairāk kā 150 dalībnieki. Liels paldies ikkatram dalībniekam, kurš iesaistījās kustību spēlē!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 191
Noslēgusies kustību spēle ''Daugavpils Sporto''
Kustību spēle "Daugavpils Sporto" ir NOSLĒGUSIES!  Paldies ikvienam dalībniekam, kurš bija aktīvs un piedalījās.  Šodien tiks viss apkopots un jau RĪT tiks paziņoti rezultāti un izlozes uzvarētāji!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 51
Daugavpils sporta organizācijas var pieteikties finansējuma saņemšanai

Līdz 20. novembrim Daugavpils sporta organizācijas un biedrības var pieteikties Domes finansējuma saņemšanai 2021.gadam. “Sporta pārvaldes” speciālisti vajadzības gadījumā sniedz konsultācijas un palīdz sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 141
Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienā!

Šajā svētku laikā domāsim labas domas par savu zemi, tautu un valsti un dāvāsim labus darbus Latvijai – teiksim labus vārdus, iedegsim svecīti savas mājas logā un būsim vienoti savā ticībā un spēkā!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 64
Darba laiks svētkos!

Svinēsim valsts svētkus savu mīļo lokā, būsim mājās, saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 46

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.