Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Latvijas 3x3 Sapņu komanda no Tokijas Olimpiskajām spēlēm atved mājās zeltu

Latvijas 3x3 basketbola izlase kļuvusi par pirmo olimpisko čempioni 3x3 basketbolā vīriešiem. Tokijas olimpisko spēļu finālā latvieši parādīja raksturu, atspēlējās un pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas komandu ar rezultātu 21:18.

Latviešiem bija iespēja atkārtot BMX riteņbraucēja Māra Štromberga sasniegumu 2008. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs, savā sporta veidā kļūstot par pirmajiem olimpiskajiem čempioniem. Lai to paveiktu, vajadzēja revanšēties Krievijas Olimpiskās komitejas komandai par zaudējumu pamatturnīrā, kad Latvijas izlase aizvadīja sliktāko spēli turnīrā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 29
Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un izcīna pirmo uzvaru Tokijas olimpiskajās spēlēs

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa un daugavpiliete Anastasija Kravčenoka trešdien guva savu pirmo uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīrā. D apakšgrupas otrajā mačā ar 16. numuru izliktās latvietes ar rezultātu 2-1 (21:15, 12:21, 15:12) pārspēja Brazīlijas spēlētājas Anu Patrisiju Silvu Ramosu un Rebeku Kavalkanti Barbozu Silvu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 376
3 dienas, 3 atšķirīgi mači, 2 zaudējumi un viena bronza

Jau 24.jūlijā sāpīgu zaudējumu Polijas spīdveja 2. līgas mačā piedzīvoja Daugavpils Optibet Lokomotīve - Landshutas mototrekā Vācijā daugavpilieši ar 38:51 zaudēja "Devils" komandai. Pēc 7 braucieniem mūsējiem bija desmit punktu pārsvars (26:16). Uz mača sākumu nevarēja paspēt zviedrs Tomass Junasons, kurš vēlāk nekā bija

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 38
Ernestu Matjušonoku un Nikolaju Kokinu apbalvos par izciliem sasniegumiem sportā

Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par sportistu apbalvošanu. Par 1. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā U-19 vecuma grupā piešķirs naudas balvu 996 eiro apmērā Ernestam Matjušonokam, bet treneri Nikolajam Kokinam piešķirs naudas balvu 498 eiro apmērā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 231
Daugavpilietei Vijai Frīdai otrā vieta Latvijas čempionāta ieskaitē

17. jūlijā Siguldā tika aizvadīts “VeloExpress” Latvijas un Lietuvas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskajā krosā (XCO).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 54
Par Sporta pārvaldes vadītāja p.i. iecelts Imants Lagodskis

Ar 19. jūliju par Sporta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju iecelts Imants Lagodskis.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 141

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.