Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

DAUGAVPILS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS BASKETBOLĀ - PIRMĀS SPĒLES JAU NĀKAMNEDĒĻ

Jau 4. oktobrī aizsāksies Daugavpils atklātais čempionāts basketbolā, ka turpināsies līdz pat decembrim.

Visas čempionāta spēles norisināsies Daugavpils Kultūras pils sporta zālē (Smilšu ielā 92).

Kopā čempionātā piedalās 6 komandas: Augšdaugavas

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 121
Daugavpils dejotājs MORAS IERINDOJAS 42.VIETĀ PASAULES ČEMPIONĀTĀ
23.septembrī Beļģijā notika Pasaules čempionāts breikingā 2023. Breika deju skolas Factory Kingz dejotājs Moras iegūst 42.vietu savā pirmajā pieaugušo pasaules čempionātā breikingā 97 dalībnieku konkurencē.
 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 59
Latvijas Orientēšanās nakts 20 pilsētās ir aizvadīta

    Jau 6. gadu, Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 22. septembrī tika aizvadīts viens no lielākajiem orientēšanās notikumiem, Latvijas Orientēšanās nakts, kas šogad pulcējā vairāk nekā 4700 dalībnieku, no kuriem lielākā daļa Rīgā, 20 Latvijas pilsētās: Daugavpilī, Liepājā, Rīgā, Salaspilī, Siguldā, Talsos, Misā, Pļaviņās, Ogrē,

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
ALŪKSNE AICINA UZ BRĪVĪBAS ROGAININGU 2023

Nedēļa starp Lāčplēša un Latvijas Valsts dzimšanas dienām Latvijā ir Patriotu nedēļa, kuras sestdienu – trdicionāli aicinām pavadīt piedaloties Brīvības rogainingā. Šogad tā ir Lāčplēša diena- 11. novembris, kad Alūksnes pilsētas un apkārtnes teritorijā notiks nu jau septītais Brīvības rogainings.

Rogainings Alūksnes pusē

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 35
''OPTIBET'' SUPERKAUSS VOLEJBOLĀ 30.SEPTEMBRĪ BŪS ARĪ DAUGAVPILĪ

Septembra pēdējā dienā Daugavpils Olimpiskajā centrā kļūs zināmi volejbola jaunās sezonas pirmo trofeju īpašnieki – “Optibet” Superkausa 2023 ieguvēji gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Sievietēm pagājušajā gadā gan Latvijas čempionātā, gan

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 97
58. reizi norisinājās Mežciema skrējiens

23. septembrī Daugavpils Vienības laukumā notika “Mežciema skrējiens”. Šis skrējiens ir viens no vecākajiem Latvijā, un šogad aizvadīts jau 58. reizi. Šogad tajā piedalījās 719 dalībnieki.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 303

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.