Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

DAUGAVPILĪ PULCĒJĀS SPĒCĪGĀKIE BALTIJAS VALSTU SVARCĒLĀJI

Cīņā par medaļam Valērija Petrova kausa piemiņas turnīrā, 24.feburārī sporta bāzē "Vieglatlētikas manēža" Daugavpilī pulcējās spēcīgākie sportisti no visas Baltijas. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 89
TIEK PĀRCELTAS PUSFINĀLA UN FINĀLA SPĒLES TELPU FUTBOLĀ

Sakarā ar Daugavpils Olimpiskā centra telpu noslogojumu, Daugavpils atklātā čempionāta telpu futbolā pusfināla un fināla spēles tiek pārceltas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 111
Daugavpils Sporta skola nolauž ''Rūjienu'' un turpinu cīņu Reģionālajā līgā

"Aizdevums.lv" Reģionālās līgas turnīrā pirmdienas vakarā kļuva zināmas divas ceturtdaļfināla dalībnieces. "Madonas" pārspēks pār jaunajiem kandavniekiem pārsteigumu neraisīja, bet "Daugavpils sporta skolai" atbildes spēlē bija nepieciešami divi pagarinājumi, lai pārvarētu "Rūjienas" barjeru.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74
Komanda ''Dinaburg'' atgriežas no Polijas ar uzvaru
Sestdien, 24 februārī, Polijas pilsētā Ščecinā, notika airēšanas sacensības baseinā uz Pūķu laivām Smoki Zalewają Szczecin “Basenowe Mistrzostwa Smoczych Lodzi”, kurās piedalījās 15 komandas no Polijas, Vācijas , Lietuvas un Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 390
EZERZEME/DU IEKĻŪST BALTIJAS LĪGAS PUSFINĀLĀ

Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) ceturtdaļfināla barjeru svētdien pārvarēja SK “Jēkabpils Lūši” un “Ezerzeme”/DU, bet “RTU Robežsardze/Jūrmala” piekāpās galvenajai favorītei Tallinas “Selver/TalTech”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74
ORIENTIERISTI VEIKMĪGI AIZVADĪJA NOSLĒDZOŠOS ZIEMAS ORIENTĒŠANĀS STARTUS IGAUNIJĀ

22.-25. februārī Igaunijā, Hānijā, norisinājās noslēdzošie starptautiskā mēroga Ziemas orientēšanās starti: Pasaules veterānu čempionāts orientēšanās ar slēpēm, Pasaules kausa noslēdzošais posms un Ziemeļvalstu junioru tikšanās.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde", kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.