Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Daugavpils parapeldētājam Jurijam Semjonovam pirmais un trešais rezultāts IWAS spēļu sacensībā

Latvijas parasportists Jurijs Semjonovs svētdien, 27.novembrī Portugālē IWAS spēļu sacensībās sasniedza pirmo un trešo rezultātu brīvā stila distancēs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 183
WDSF Daugavpils open 2022

Sestdien, 26. novembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā piekto reizi norisinājās “WDSF Daugavpils Open” sacensības, kas tika rīkotas sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” un Latvijas Sporta deju federāciju. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 71
Daugavpils Sporta pārvaldi turpmāk vadīs Valērija Linkeviča

Ceturtdien, 24. novembrī Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti lēma par Valērijas Linkevičas iecelšanu Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta pārvalde” vadītājas amatā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 26
Garkuls-Gurevičs izcīna astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā

Latvijas paukotājs Oļegs Garkuls-Gurevičs Ungārijā izcīnīja astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 154
Ar enerģiskām fināla spēlēm noslēdzās pilsētas čempionāts basketbolā

Divu mēnešu laikā Daugavpils iespēju vidusskolas sporta zālē notika Daugavpils atklātais pilsētas čempionāts basketbolā. Čempionātā piedalījās 5 komandas – MT Latgale, Daugavpils/Krāslava 2005/6/7, Veterāni, Kalupe, Pilskalne.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 92
Domes vadība pasniedza apbalvojumus sportistiem un viņu treneriem

Pirmdien, 21. novembrī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pasniedza pašvaldības apbalvojumus sportistiem par augstiem sasniegumiem valsts un starptautiska mēroga sacensībās, kā arī pateicās viņu treneriem par iegildīto darbu sportistu panākumu veicināšanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 250

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.