Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Šogad jaunums sporta nometņu organizēšanā- dalībnieku reģistrācijas elektroniskā sistēma

Lai ikvienam, kurš turpmāk izmantos elektronisko reģistrācijas sistēmu būtu pēc iespējas vieglāk tajā strādāt, ir izveidota video pamācība, kā tajā darboties. Patiess prieks, ka šī reģistrācijas sistēma atvieglos darbu arī vairākām iestādēm, kuras ir iesaistītas sporta nometņu organizēšanas procesā- Sociālais dienests, Daugavpils pilsētas pašvaldības un Daugavpils Universitātes aģentūras "Daugavpils Sporta medicīnas centrs", kā arī Sporta skolas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 79
Bolei un Svirskai 11.vieta Eiropas čempionātā airēšanā

Turpinot sacensību gaitu Varēzes (ITA) organizatoru burtiski uzreiz turpināja sacensību maratonu un no 9. aprīļa līdz 11. aprīlim notika Eiropas čempionats uz kuru sabrauca burtiski visas Eiropas valstis, kuras jau ir kvalficējušās Olimpiskajam spēlēm un arī tās, kuras vēl tikai cer noslēdzošajā kvalifikācijā (2021. gada 15. maijs līdz 17.maijs, Lucerna, Šveice) cīnīties par pēdējām Olimpiskajām ceļazīmēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 99

Atgādinām!

Atgādinām!
Atgādinām, ka reģistrācija vasaras sporta nometnēm sāksies tad, kad atbildīgās valsts iestādes sniegs informāciju par nometņu rīkošanu noteikumiem! Tāpat atgādinām un vēršam uzmanību, ka sporta nometnes paredzētas tikai pilsētas sporta skolu audzēkņiem! Tiklīdz būs saņemta informācija no atbildīgajām iestādēm, informācija tiks publicēta. Sekojiet līdzi informācijai www.daugavpilssports.lv

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 50
Vasarā plāno organizēt 14 sporta nometnes

Neraugoties uz to, ka daudzas sportiskās aktivitātes un treniņi COVID-19 ierobežojumu dēļ šobrīd nevar notikt pilnā apjomā, Daugavpils Sporta pārvalde strādā pie tā, lai vasaras mēnešos bērni un jaunieši varētu apmeklēt sporta nometnes. Pilsētas sporta bāzēs paredzēts organizēt 6 diennakts un 8 dienas nometnes 1170  sporta skolu audzēkņiem. Taču precīzs dalībnieku skaits būs zināms, kad valdība oficiāli akceptēs nosacījumus nometņu rīkošanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 385
Informācija ''Sporto Lieldienās Stropos'' dalībniekiem!
Vēlreiz lielu, lielu paldies sakām visiem "SPORTO LIELDIENĀS STROPOS" dalībniekiem! Prieks, ka Jūs esat un vēlaties būt tik aktīvi!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 131
“Sporto Lieldienās Stropos” pulcē kuplu dalībnieku skaitu

Lai padarītu šogad Lieldienas nedaudz aktīvākas un aizraujošākas, ikvienam bija iespēja piedalīties spēlē “Sporto Lieldienās Stropos”. Spēlē varēja piedalīties gan individuāli, gan veidojot komandas vienas mājsaimniecības ietvaros.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 181

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.