Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

U-17 meitenes Daugavpilī Eiropas Čempionāta atlases turnīra pēdējā cīņā piekāpjas Igaunijai un ieņem 6.vietu

Vakar noslēdzās EEVZA - Eastern European Volleyball Zonal Association Čempionāts, kurā tika noskaidrots arī, kura komanda jau kvalificēsies 2022. gada Eiropas Čempionātam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 30
Sagaidot burvīgo Ziemassvētku laiku, Daugavpils Sporta pārvalde organizē Ziemassvētku izaicinājumu

Vai tu spēsi 4 nedēļās noskriet, noiet, noslidot 100 km? Uz šo jautājumu mēs noteikti vēlētos dzirdēt atbildi ar reāliem skaitļiem un kilometriem. Viss, kas jādara ir jāsaģērbjas atbilstoši laikapstākļiem un sporta veidam ar ko nodarbosies, jāņem kāda izsekošanas ierīce (telefons, pulkstenis) un jādodas ceļā, tas varētu būt arī ceļš uz darbu un atpakaļ.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 379
29. novembrī sāksies Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Čempionāta sākums 2021. gada 29. novembrī, Daugavpils Kultūras pils sporta zālē, Smilšu ielā 92. Sacensības organizē un vada biedrība ''BALLBORDERBASKET'' sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi ''Sporta pārvalde''.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 162
Eiropas U-17 čempionāta jaunietēm kvalifikācijas turnīrs volejbolā no 25. līdz 28. novembrim notiks Daugavpilī

No 25. līdz 28. novembrim Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā, Kandavas ielā 17A, ar astoņu komandu līdzdalību Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāta ietvaros norisināsies Eiropas U-17 čempionāta meitenēm kvalifikācijas pirmā kārta volejbolā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 151
Daugavpils- labākā Latvijā taekvondo turnīrā ''Korean Ambassadors Cup''

12 zelta medaļas, 6 sudraba un 4 bronzas- tāds ir Daugavpils komandas rezultāts taekvondo turnīrā “Korean Ambassadors Cup” .

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74
Aktuālais sporta treniņu organizēšanas procesā

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 96

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.