Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 19.02.2021, 16:47

Bolei un Svirskai 11.vieta Eiropas čempionātā airēšanā

Turpinot sacensību gaitu Varēzes (ITA) organizatoru burtiski uzreiz turpināja sacensību maratonu un no 9. aprīļa līdz 11. aprīlim notika Eiropas čempionats uz kuru sabrauca burtiski visas Eiropas valstis, kuras jau ir kvalficējušās Olimpiskajam spēlēm un arī tās, kuras vēl tikai cer noslēdzošajā kvalifikācijā (2021. gada 15. maijs līdz 17.maijs, Lucerna, Šveice) cīnīties par pēdējām Olimpiskajām ceļazīmēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 85

Atgādinām!

Atgādinām!
Atgādinām, ka reģistrācija vasaras sporta nometnēm sāksies tad, kad atbildīgās valsts iestādes sniegs informāciju par nometņu rīkošanu noteikumiem! Tāpat atgādinām un vēršam uzmanību, ka sporta nometnes paredzētas tikai pilsētas sporta skolu audzēkņiem! Tiklīdz būs saņemta informācija no atbildīgajām iestādēm, informācija tiks publicēta. Sekojiet līdzi informācijai www.daugavpilssports.lv

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 42
Vasarā plāno organizēt 14 sporta nometnes

Neraugoties uz to, ka daudzas sportiskās aktivitātes un treniņi COVID-19 ierobežojumu dēļ šobrīd nevar notikt pilnā apjomā, Daugavpils Sporta pārvalde strādā pie tā, lai vasaras mēnešos bērni un jaunieši varētu apmeklēt sporta nometnes. Pilsētas sporta bāzēs paredzēts organizēt 6 diennakts un 8 dienas nometnes 1170  sporta skolu audzēkņiem. Taču precīzs dalībnieku skaits būs zināms, kad valdība oficiāli akceptēs nosacījumus nometņu rīkošanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 377
Informācija ''Sporto Lieldienās Stropos'' dalībniekiem!
Vēlreiz lielu, lielu paldies sakām visiem "SPORTO LIELDIENĀS STROPOS" dalībniekiem! Prieks, ka Jūs esat un vēlaties būt tik aktīvi!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 123
“Sporto Lieldienās Stropos” pulcē kuplu dalībnieku skaitu

Lai padarītu šogad Lieldienas nedaudz aktīvākas un aizraujošākas, ikvienam bija iespēja piedalīties spēlē “Sporto Lieldienās Stropos”. Spēlē varēja piedalīties gan individuāli, gan veidojot komandas vienas mājsaimniecības ietvaros.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 175
Priecīgas Lieldienas!

No vizbulītēm, pūpoliem un zālēm, 
No bērzu pumpuriem šis laiks ir austs,
Ko Lieldienas ir atnesušas plaukstā, 
Mūs aicinot gan priecāties, gan mīlēt, 
Un pašiem mīlestību paust! 

Priecīgas, saulainas un skaistiem mirkļiem piepildītas Lieldienas! Lai pavasara laiks nes sirdī prieku, mieru un spēku jauniem mērķiem un darbiem!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 505
Sporto Lieldienās Stropos!

Straujiem soļiem ir atnācis un sācies skaistais pavasara laiks, kurš vienmēr sniedz iespēju pavadīt laiku aktīvi un aizraujoši. Lai gan šobrīd turpinās dažādi ierobežojumi, kuri skar arī sporta pasākumu norisi, šajās Lieldienas ikvienam būs iespēja tās pavadīt aktīvi un interesanti, piedaloties spēlē “Sporto Lieldienās Stropos”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 1715
Daugavpilieši izcīna bronzu Latvijas volejbola čempionātā

Sestdien bronzas medaļas Latvijas volejbola čempionātā izcīnīja “Ezerzeme/Daugavpils Universitāte”. Cīņā par 3. vietu daugavpilieši savās mājās vēlreiz pārspēja VK “Biolars”/“Jelgava” komandu ar 3-0 (25:23, 25:22, 25:21), sērijā svinot uzvaru ar 2-0.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 146
Deniss Vasiļjevs īsajā programmā kvalificējas ziemas olimpiskajām spēlēm

Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs vakar pasaules čempionātā daiļslidošanā, kas notiek Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, īsajā programmā ar 81.22 iegūtu punktu ieņēma 14. vietu, kas ļāva sportistam kvalificēties Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 163
Anastasija Grigorjeva trešo reizi kvalificējas Olimpiskajām spēlēm

Aizvadītajā nedēļā no 18. līdz 21.martam, Budapeštā Ungārijā, norisinājās Tokijas olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīrs cīņā. Anastasija šajā turnīrā cīnījās svara kategorijā līdz 62kg un uzrādīja teicamu rezultātu, nopelnot ceļazīmi Tokijas Olimpiskajām spēlēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 237
Latvijas sieviešu izlase Eiropas čempionāta atlases spēles volejbolā maija sākumā aizvadīs Daugavpilī

Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas sacensību F grupā pirmais riņķis maija sākumā norisināsies Daugavpilī, kas tikko sekmīgi uzņēma Eiropas U-16 čempionāta meitenēm atlases turnīra pirmās kārtas mačus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 345
Eiropas U-16 meiteņu volejbola čempionāts - īpaša pieredze ierobežojumu laikā

No 11. līdz 14. martam Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā, (Kandavas ielā 17) Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas čempionāta ietvaros norisinājās Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmā kārta volejbolā meitenēm U-16 vecuma grupā. Ņemot vērā pašreizējos apstākļus, šīs sacensības kļuva par lielisku pieredzi gan organizatoriem, gan dalībniekiem, kuru kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem bija maksimāli ierobežota.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 117

Informācija!

Informācija!
Informējam, ka Sporta pārvalde no 16.marta darbu turpinās attālināti. Sazināties varēs, zvanot pa tālruni 24662660 un rakstot uz e-pastu: sport@daugavpils.lv Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus sev līdzās!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 78
Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā kārtā Latvijas U-16 meiteņu komandai 7.vieta

No 11. līdz 14. martam Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā norisinājās Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmā kārta volejbolā meitenēm U-16 vecuma grupā. Šajā kārtā startēja 8 meiteņu komandas no Latvijas, Krievijas, Polijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Ukrainas, Lietuvas un Gruzijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Sestdien Jūrmalas un Daugavpils komandas sāk Latvijas čempionāta pusfinālu

Latvijas čempionāta otrajā pusfinālā sestdien pirmajā spēlē tiekas “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” un “Daugavpils Universitāte”/“Ezerzeme”. Abu komandu volejbolisti Covid-19 ierobežojumu dēļ savu pusfinālu uzsāks vēlāk. Pirmā pusfināla cīņa notiks sestdien Jūrmalā, otrā – svētdien Daugavpilī, ja rezultāts sērijā līdz divām uzvarām būs 1-1, trešā spēle notiks nākamnedēļ Jūrmalā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 124
Informācija Sieviešu dienas treniņu cikla dalībniecēm!

Dārgās Sieviešu dienas treniņu cikla dalībnieces! Vēlreiz sakām Jums lielu, lielu paldies par aktivitāti, aizrautību un emocijām, ko sniedzāt! Savas balvas varēs saņemt piektdien, sestdien un svētdien. Bet iepriekš noteikti to saskaņojot ar organizatoriem, zvanot pa tālruni 29688806

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74
Informācija Jaungada skrējiena dalībniekiem!

Tie Jaungada skrējiena dalībnieki, kuri vēl nav izņēmuši savu saldo balvu, lūdzam to izdarīt līdz 14.martam! Par balvas saņemšanu var vienoties, zvanot pa tālruni 29688806. Tās balvas, kuras būs palikušas, tiks dāvinātas bērnu namam!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
Sieviešu dienas treniņu cikla dalībnieces ir aizvadījušas aktīvu un pozitīvu nedēļu

Šogad pielāgojoties apstākļiem un vēloties padarīt Sieviešu dienas svētkus nemainīgi aktīvus un skaistus, nedēļas garumā tika organizēts Sieviešu dienas treniņu cikls, kurā ikvienai dāmai bija lieliska iespēja aktīvi, sportiski un jaudīgi iesākt pavasari.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 323
Sveicam Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Pavasarīgs sveiciens ikvienai burvīgajai dāmai Starptautiskajā Sieviešu dienā!
Lai Jūsu sirdīs vienmēr mājo prieks un mīlestība un seju rotā smaids!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 95
Otrā konference “Fiziskās aktivitātes kā veselības pamats”

Cilvēka ķermenis ir radīts kustībām, tādēļ vislabāk tas jūtas tad, kad regulāri nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Jo vairāk laika tām tiks veltīts, jo lielāks būs ieguvums veselībai. Svarīgi atcerēties, ka nekad nav par vēlu uzsākt nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 96