Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 11.07.2022, 12:25

58. MEŽCIEMA SKRĒJIENS - jau šo sestdien

Jau 23.septembrī tiks aizvadīts 58.Mežciema skrējiens. Aicinām Jūs iepazīties ar pasākuma programmu. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 349
Norisinājās Latgales čempionāts 3x3 basketbolā

Pagājušajā svētdienā, 17. septembrī, vieglatlētikas manēžas laukums norisinājās Latgales čempionāts 3x3 basketbolā pusaudžiem un pieaugušajiem. Šoreiz sacentās ne tikai Daugavpils un Krāslavas, bet arī kaimiņvalsts Lietuvas komandas.

Čempionāts tiek rīkots jau otro reizi. Šo turnīru atbalstīja Daugavpils valstspilsētas domes 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 45
Daugavpils bokseri piedalījās ''Olaines kausā 2023''
No 16. līdz 17.septembrim Olainē norisinājās starptautiskais turnīrs boksā " Olaine Kauss 2023".
 
Sacensībās piedalījās apmērām 130 dalībnieki no Īrijas, Somijas, Izraēlas, Islandijas, Armēnijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 53
Spīdvejs – populārākais sporta veids Daugavpilī jau 60 gadu garumā

Aizvadītajā svētdienā ar Latvijas atklātā čempionāta sacensībām stadionā “Lokomotīve”, Daugavpilī noslēdzās kārtējā spīdveja sezona. Sacensībās uzvaras laurus junioru grupā plūca Noels Vahlkvists (Noel Wahlquist) no Zviedrijas, bet par trīskārtējo Latvijas čempionu kopvērtējumā kļuva Daugavpils spīdveja kluba “Lokomotīve” braucējs Andžejs Ļebedevs. Svinot Daugavpils spīdveja 60 gadu jubileju, sacensību laikā pašvaldības pārstāvji sveica arī sporta veterānus, pateicoties kuriem spīdvejs Daugavpilī turpina attīstīties.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 203
PIESAKIES PAR BRĪVPRĀTĪGO MEŽCIEMA SKRĒJIENAM

Nedaudz vairāk ka pēc nedēļas notisk 58.Mežciema skrējiens. Tas ir viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Daugavpilī, kas ik gadu pulcē simtiem dalībnieku.

Arī šogad tiek meklēti papildspēki šī pasākuma norisei. Aicinām pieteikties brīvprātīgajam darbam Mežciema skrējiena ietvaros rakstot uz

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 82
ARTūRS VASIĻONOKS PIEDALĪJĀS PASAULES ČEMPIONĀTĀ SVARCELŠANĀ SAŪDA ARĀBIJĀ
 Pasaules čempionāts Saūda Arābijā veiksmīgs kļuva daugavpilietim Artūram Vasiļonokam, kurš izcīnīja 13. vietu, turklāt laboja divus personīgos rekordus - 353 kg (157 kg + 196 kg). Tas ir viņa līdzšinējās karjeras labākais panākums pasaules čempionātā, kā arī nedaudz

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 75
Par Latvijas čempioniem spīdvejā šogad kļuva divi Andžeji un zviedrs NoelS

Andžejs Ļebedevs trešo reizi karjerā ieguva Latvijas čempiona titulu, bet viņa vārdabrālis Andžejs Smuļkevičs kļuva par vēsturē pirmo Latvijas čempionu spīdvejā 125 kub.cm klasē. Savukārt zviedrs Noels Vālkvists kļuva par Latvijas čempionu starp junioriem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 202
DAUGAVPILS SVARCēLĀJI PIEDALĪJĀS STARPTAUTISKAJĀ TURNĪRĀ

 No 7.līdz 9.septembrim Daugavpils Sporta skola svarcelšanas nodaļas audzēkņi piedalījās starptautiskajā turnīrā Lietuvas pilsētā Paņevežā. Turnīrā piedalījās 150 svarecēlāji no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas, Vācijas, Ungārijas. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja 4 Sporta skolas audzēkņi. 

Svara kategorijā līdz 45 kg

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 63
Lielais basketbols uz lielā ekrāna Vienības laukumā

Šajā nedēļas nogalē, 9. un 10. septembrī aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus sekot līdzi Pasaules čempionātam basketbolā uz lielā ekrāna Vienības laukumā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 166
''FACTORY KINGZ'' DEJOTĀJS PIEDALĪJĀS STARPTAUTISKAJĀ TURNĪRĀ ''world battle 2023''

Daugavpilietis Marats Moras Gatjatulins ir atgriezies no starptautiskā breika deju turnīra World Batlle 2023, kas norisinājās Portugāles pilsētā Porto. Uz sacensībām Marats devās uzreiz pēc Daugavpilī aizvadītā Skill Deal turnīra.

Marats lieliski sevi parādīja un godam pārstāvēja Factory

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 80
ORGANIZĀCIJAS LĪDZ 15.OKTOBRIM VAR PIETEIKTIES FINANSĒJUMAM SACENSĪBU ORGANIZĒŠANAI

Saskaņā ar Noteikumiem Nr.5 "Par kārtību, kādā tiek piešķirts finansējums sporta sacensībām" , līdz 15.oktobrim sporta organizācijas var iesniegt pieteikumu sacensību organizēšanai Daugavpils

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 119
''V.G.ALLEF'' sportisti piedalījās starptautiskajās sacensībās galda tenisā

No 25. - 27.augustam Francijas pilsētā Šiltingheimā norisinājās starptautiskās sacensības galda tenisā, kurās piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieki no 31 valsts. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja 10 spēlētāji. No Daugavpils šajās sacensībās piedalījās Žaklīna Nikolaičenko (2014.dz.g.) un Marija Izulena (2011.dz.g.). Sportistes sagatavoja

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 232
CENTRĀLAJĀ PARKĀ NOSVINĒTA ZINĪBU DIENA

1. septembris Daugavpils Centrālajā parkā nosivnēts aktīvā, radošā un sportiskā gaisotnē. Parka teritorijā tika izvietotas dažāda veida aktivitātes: piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas, kāpšanas siena. Savukārt uz lielās skatuves norisinājās koncerts, kurā uzstājās bērni un jaunieši.

Zinību dienas svinību ietvaros

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 2536
Svarīga informācija vecākiem, kuru bērni apmeklēja VASARAS nometnes
Svarīga informācija tiem vecākiem, kuru bērni piedalījās nometnēs augusta mēnesī: ja jūsu bērns ir izlaidis kādu no nometnes dienām slimības dēļ (jauniešu nometnēs - arī ģimenes apstākļu dēļ), jūs varat atgriezt naudu par šīm dienām, uzrakstot iesniegumu līdz 15.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 182
AIZVADĪTS SPORTA PASĀKUMS CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI ''LATGALES ZELTA RUDENS 2023''

Šī gada 26. un 27. augustā Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra teritorijāInvalīdu sporta biedrība “SOLIS PLUS” organizēja un novadīja jau piekto pēc kārtas sporta pasākumu cilvēkiem ar invaliditāti “Latgales zelta rudens 2023”.

Šajās divās dienās sporta pasākumā apmeklēja aptuveni 160 sportisti no Latvijas un

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 98
Daugavpils komandas panākumi Jelgavas kausā 2023

Pagājušajā nedēļā notikušajās sacensībās «Jelgavas kauss» teicamus rezultātus uzrādīja kluba «JITAE» komanda no Daugavpils, izcīnot 3 zelta, 4 sudraba un 2 bronzas.

Mūsu Daugavpils komandas sportistiem bija spēcīga konkurence Latvijas un Igaunijas, un viņiem izdevās parādīt savu raksturu un iegūtās prasmes.

"JITAE"

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 175
Noslēdzies 4 dienu Breika festivāls Daugavpilī ''Skill Deal 2023''

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 83
3.septembrī norisināsies boksa diena
Boksa entuaziasti tiek aicināti uz aizraujošu boksa dienu, kas notiks 3.septembrī, Cietokšņa ielā 61 - boksa zālē. 
 
Programmā: 
Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 59
20 pilsētās Latvijā izvietoti #BeActive izaicinājuma orientēšanās kontrolpunkti

Jau šajā nedēļas nogalē – 27. augustā – Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 20 Latvijas pilsētās vai to apkārtnē tiks atklāti kopumā 430 orientēšanās kontrolpunkti  un sākts #BeActive izaicinājums. Ikviens iedzīvotājs sev izdevīgā

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 63
FUTBOLA KOMANDA VICTORY KĻŪST PAR DAUGAVPILS ČEMPIONĀTA UZVARĒTĀJIEM

Vakardien, 28.augustā, tika aizvadītas Daugavpils atklātā čempionāta futbolā 7x7 noslēguma spēles, pēc kurām arī tika noteikti čempionāta godalgoto vietu ieguvēji. 

Jau ilgu laiku Victory komanda turēja savas līderu pozīcijas turnīra tabulā un nodrošināja sev pārliecinošu uzvaru un čempiona titulu. Otrajā vietā ierindojās

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 71