Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 28.06.2021, 10:21

Laipni lūdzam Karatē pasaulē

Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” izsludina audzēkņu uzņemšanu un aicina bērnus un pieaugušos uz karatē nodarbībām!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 27
Sporta organizācijām ir iespēja saņemt finansējumu sacensībām uz 2022.gadu

Sakarā ar noteikumiem Nr.5 par kārtību, kādā piešķir finansējumu sporta sacensībām uz 2022. gadu, Sporta pārvalde atgādina, ka līdz 15. oktobrim Sporta organizācijām jāiesniedz pieteikuma oriģināls Sporta pārvaldei papīra formā - 1 (vienā) eksemplārā, latviešu valodā, kas noformēts atbilstoši normatīvajiem aktiem par dokumentu

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 43
Sumināja Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus

13. septembrī Daugavpils pašvaldībā sveica Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus, kuri pārstāvēja ne tikai Latviju, bet arī mūsu pilsētu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 146
Daugavpils ielu basketbola 2.posmam būt

Daugavpils ielu basketbola čempionāts vienmēr ir bijis gaidīts notikums, gan ielu kultūras cienītājiem, gan sportistiem. Tāpēc Daugavpils pašvaldības iestāde ''Sporta pārvalde'' sadarbībā ar biedrību ''Grozs'' ir kopā, lai veidotos kaut kas neaizmirstams un aizraujošs pie basketbola groziem. Vai Tu atceries pirmo posmu? Tad šoreiz, 19.septembrī, ielu basketbols būs īpašs ar pārsteidzošām dāvanām. Notikums savu lokāciju nemainīs- Stropu iela 40.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 84
Daugavpilī notiks Latvijas orientēšanās nakts

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 24. septembrī notiks Latvijas Orientēšanās nakts 14 pilsētās. Viena no tām ir Daugavpils ar sākumpunktu pie Daugavpils J. Raiņa 6. vidusskolas (Komunālā iela 2). Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 20. septembrim (http://rogaining.lv/onakts/). 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 137
Noslēdzies Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā

3.-4.septembrī Dobeles un Tukuma šautuvēs norisinājās Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā. Sacensības norisinājās šauteņu un pistoļu vingrinājumos individuālajā vērtējumā, kā arī komandu kopvērtējumā. Tika noskaidroti Latvijas junioru čempioni arī jaukto pāru vērtējumā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 89
Daugavpils pirmoreiz tiks pārstāvēta Pasaules čempionātā sporta vingrošanā

Daugavpils Ledus sporta skolas vingrotāja Arina Oļenova pirmo reizi Daugavpils pilsētas vēsturē aizstāvēs Latvijas un pilsētas godu Pasaules čempionātā sporta vingrošanā - pieaugušo kategorijā, kas notiks no 18. līdz 24. oktobrim Japānā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 156
BeActive izaicinājums individuāli un komandām

Ievadot Eiropas Sporta nedēļu, ikviens, individuāli vai komandā ar draugiem, ģimeni, kolēģiem vai skolas biedriem, aicināts pieteikties četru nedēļu #BeActive izaicinājumam, kas būs aktīvs no 30. augusta līdz 30. septembrim.  

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 84
Šī gada vasaras pēdējā sestdienā Daugavpils pilsētā notika taekvondo turnīrs “Astankova Kauss 2021”.

Ikgadējās sacensības tradicionāli notiek Daugavpilī, godinot austrumu cīņas mākslas meistaru un  Daugavpils taekvondo dibinātaju Aleksandru Astankovu.

Turnīrs bijā īpašs ar to, ka pirmo reizi pusotra gada laikā bērniem bija iespēja cīnīties par medaļām klātienē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 72
Daugavpilī notiks divi starptautiska mēroga sporta notikumi –''Speedway of Nations'' sacensību pusfināli

Jau daudzus gadus Daugavpilī norisinās augstākā līmeņa starptautiskas sacīkstes spīdvejā. Arī šogad Daugavpils kļūs par pasaules spīdveja epicentru, jo 17. un 18. septembrī šeit notiks starptautiska līmeņa sacīkstes spīdvejā "Speedway of Nations". Šīs sacensības kļūs par gada nozīmīgāko sporta notikumu Daugavpilī, kā arī par vienu no lielākajiem sporta notikumiem Latvijā 2021. gadā. Sacīkstes tiks translētas visos pasaules televīzijas kanālos.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 369
Sports izglītības iestādēs, darba vietās, sporta un fitnesa klubos un sports brīvā dabā- drīz Eiropas Sporta nedēļa

Jau pēc mēneša ar daudzveidīgu bezmaksas sporta pasākumu programmu visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim septīto reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā ikvienam būs pieejami dažādi sportiski un izglītojoši pasākumi, kuros aktīvi pavadīt laiku. Šīs

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 97

Daugavpils futbola skola akreditēs futbola akadēmiju

Daugavpils pilsētas dome uzdevusi pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādei „Daugavpils futbola skola” mēneša laikā uzsākt akreditāciju Latvijas Futbola Federācijā (LFF).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 190
KĻŪSTI PAR 56.SKRĒJIENA “DAUGAVPILS-MEŽCIEMS” BRĪVPRĀTĪGO!

Tradicionālais skrējiens “Daugavpils-Mežciems” notiks jau 56. reizi. Skrējiens, kurš aizsācies 1966. gadā un sevī nes daudz vēstures, notikumu un sporta, šogad notiks 25. septembrī. Tāpēc tiek aicināti pieteikties brīvprātīgie, kuri ir gatavi iesaistīties skrējienā un sniegt savu palīdzību! 

Brīvprātīgo pienākumos un uzdevumos

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 327
''Beidz sapņot, sāc spēlēt'' 4.septembrī Daugavpils ledus hallē būs pieejamas bezmaksas nodarbības bērniem

4.septembrī visās Latvijas ledus hallēs notiks Maxima hokeja diena. Tās ietvaros sporta klubi un ledus halles visā Latvijā sniegs iespēju ikvienam zēnam vai meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un iemēģināt sevi hokejista lomā. Hallēs bez maksas tiks nodrošināts gan hokeja pamatinventārs, gan treneru kolektīvs, kas palīdzēs bērniem uzsākt pirmās gaitas uz ledus, kā arī informēs par kluba aktivitātēm. Tiekamies Daugavpils Ledus hallē jau mācību gada sākumā!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 86
Daugavpils ledus hallē DINAMO RĪGA aizvadīs pārbaudes spēli pret DINAMO Minska

DINAMO RĪGA komanda š.g. 25. augustā plkst. 13:00 Daugavpils ledus hallē aizvadīs pēdējo pirms sezonas pārbaudes spēli pret citu KHL klubu DINAMO Minska. Abām komandām tā būs pēdējā pārbaude pirms gaidāmās KHL sezonas. Spēles video translācija būs skatāma DINAMO RĪGA oficiālajā YouTube kanālā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 260
Latvijas 2021.gada kausa izcīņa lietišķajā šaušanā 2.etaps

Iepriekšējās nedēļas nogalē Ādažos aizvadīts kārtējais posms Latvijas kausa izcīņā lietišķajā šaušanā. Saulainais laiks ļāva sacensību dalībniekiem sasniegt augstvērtīgus rezultātus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 68
Sestdien aizvadītas pašvaldību sporta spēles

Sestdien, 21. augustā notika Pašvaldību sporta spēles, kas kopā pulcināja deviņas Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāžu komandas: Daugavpils pašvaldība, "DDzKSU", "Daugavpils Ūdens", "Labiekārtošana-D", Pašvaldības policija, AS "Daugavpils satiksme", Izglītības pārvalde, AS "Daugavpils Siltumtīkli", Komunālās saimniecības pārvalde. Sporta spēļu organizatori - Daugavpils sporta pārvalde bija patīkami pārsteigta par lielo atsaucību un sadarbību ar pašvadības iestādēm. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 225
Tradicionālais skrējiens ''Daugavpils- Mežciems'' jau 25. septembrī

Skrējiens, kas aizsācies 1966. gadā un sevī nes daudz vēstures, notikumu un sporta, šogad notiks jau 56. reizi. Šīs idejas pamatlicējs ir sporta meistars soļošanā, Latgales vieglatlētikas čempionāta veterāniem dibinātājs Vladimirs Dribincevs (1940-2016). Galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku, kā arī skrējiena popularizēšanu kā tautas sportu Daugavpilī un Latvijā. Bērni varēs piedalīties 200 m, 700 m, 1,5 km skrējieniem, bet lielākie aktīvisti varēs piedalīties 5 km skriešanas un nūjošanas distancē, kā arī 10 km distancē. Starts un finišs Vienības laukumā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 632
Svilināja gan uz basketbola laukumiem, gan uz pludmales smiltīm- abos sporta veidos 35 komandas

Mēs noskaidrojām gan Daugavpils pilsētas 2021.gada čempionāta pludmales volejbolā uzvarētājus vīriešiem un sievietēm, gan labākos un spēcīgākos ielu basketbolistus pa vecuma grupām! 

Par laimi, basketbola un volejbola entuziastu atsaucība bija liela. Kopumā pludmales volejbolā bija 35 komandas- 20 vīriešu un 15 sieviešu komandas. Sievietēm

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 257
Jau trešo reizi notika ''Daugavpils Starprautiskais pūķu laivu festivāls''

Festivālā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Kopumā 4 bērnu komandas, 5 vīriešu komandas, 5 sieviešu komandas, 5 jauktas komandas (MIX-Sport) un 11! jauktas amatieru komandas MIX Amatieri.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 350