Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 11.07.2022, 12:25

Peldētajam Semjonovam pirmais un trešais rezultāts IWAS spēļu sacensībās

Latvijas parasportists Jurijs Semjonovs svētdien Portugālē IWAS spēļu sacensībās sasniedza pirmo un trešo rezultātu brīvā stila distancēs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 12
WDSF Daugavpils open 2022

Sestdien, 26. novembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā piekto reizi norisinājās “WDSF Daugavpils Open” sacensības, kas tika rīkotas sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” un Latvijas Sporta deju federāciju. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 44
Garkuls-Gurevičs izcīna astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā

Latvijas paukotājs Oļegs Garkuls-Gurevičs Ungārijā izcīnīja astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 143
Ar enerģiskām fināla spēlēm noslēdzās pilsētas čempionāts basketbolā

Divu mēnešu laikā Daugavpils iespēju vidusskolas sporta zālē notika Daugavpils atklātais pilsētas čempionāts basketbolā. Čempionātā piedalījās 5 komandas – MT Latgale, Daugavpils/Krāslava 2005/6/7, Veterāni, Kalupe, Pilskalne.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 77
Domes vadība pasniedza apbalvojumus sportistiem un viņu treneriem

Pirmdien, 21. novembrī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pasniedza pašvaldības apbalvojumus sportistiem par augstiem sasniegumiem valsts un starptautiska mēroga sacensībās, kā arī pateicās viņu treneriem par iegildīto darbu sportistu panākumu veicināšanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 238
Ghetto Games ikgadējā tradīcija skriet 18.novembrī, šogad aicina arī soļotājus un velo braucējus, vienoties kopīgā izaicinājumā!

Ghetto Games tradicionālais "Brīvības Skrējiens" pārtop lielākā avantūrā un šajā gadā iespēja ir pieteikties "Dzimuši Brīvībai" skrējienam, gājienam un pat braucienam! Tu vari skriet, tu vari iet un tu vari braukt ar velo, bet tā ir tava izvēle, tā ir tava Brīvība!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 100
Notiks seminārs sporta speciālistiem

2.novembrī notiks seminārs treneriem un sporta skolotājiem "Krīzes situācijas sportā, to risināšana" Daugavpils Olimpiskā centra konferenču zālē, Stadiona iela 1.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 210
Daugavpils vieglatlēti piedalījās Baltijas čempionātā krosa skrējienos

Sestdien 22.10.2022.  Cēsu apkaimē, pie Āraišu dzirnavām notika 2022.gada vieglatlētikas sezonas pēdējais Baltijas čempionāts. Pērnruden visu triju Baltijas valstu krosa skrējēji sacentās Palangā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 191
Daugavpilietes piedalījās Pasaules čempionātā U-23 cīņas sporta veidos

No 17. līdz 23. oktobrim Pontevedrā, Spānijā notika U-23 pasaules čempionāts cīņas sporta veidos. Latvijas komandas sastāvā bija arī divas Daugavpils sportistes:

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 130
Daugavpils Volejbola klubi lieliski uzsāk jauno sezonu

Šajā nedēļas nogalē uzsākās jaunā sezona “Optibet” Baltijas līga sievietēm un turpinās Baltijas līga vīriešiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 230
MOTOKROSS atgriežas Daugavpilī

Pēc ilgākas pauzes Daugavpilī atgriežas Motokross. Drider MX Park trasē 5. novembrī notiks Daugavpils kauss Motokrosā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 337
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KROSA SKRĒJIENOS

Sestdien 08.10.2022. Cēsu pusē, pie Āraišu dzirnavām Latvijas skrējēji cīnījās par 2022.gada sezonas Latvijas čempionāta pēdējām medaļām un čempionu tituliem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 140
Daugavpils domē tika apbalvoti pilsētas sportisti par augstiem sasniegumiem sacensībās

6.oktobrī Daugavpils Domē pulcējās sportisti, kuri ieguvuši godalgotās vietas dažāda līmeņa sacensībās. Sportistus sveica Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 255
Dāmas aicina pievienoties spēlei MAMANET

Daugavpils Sporta pārvalde aicina ikvienu dāmu aizraujoši un aktīvi pavadīt brīvo laiku spēlējot komandu spēli MAMANET.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 401
Daugavpils bokseris, Nikolajs Zamjatins, iegūst 3.vietu Eiropas čempionātā

No 25. septembra līdz 4. oktobrim Montesilvano, Italijā notika Eiropas čempionāts boksā U-17, starp 2006.dz.g – 2007.dz.g. No mūsu sporta skolas (DISVS) piedalījās divi sportisti Nikolajs Zamjatins 2007 dz.g. svara kategorija līdz 57kg un Emmanuils Sidorenko 2006 dz.g. svara kategorija līdz 52kg.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 136
LSFP izsludina Sporta stipendiju konkursu 2022./2023. mācību gadam

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) līdz 2022. gada 20. oktobrim aicina pieteikties valsts finansētajām Sporta stipendijām 2022./2023. mācību gadam. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 70
Samoilova un Graudiņa otro reizi iegūst pasaules elites sudrabu

"Roland Garros" tenisa kompleksā ierīkotajos laukumos Parīzē noslēdzies "Beach Pro" tūres elites posms pludmales volejbolā sievietēm. Eiropas divkārtējās čempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova nopelnīja sudrabu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 188
Latvijas komandai sudrabs Eiropas jaunatnes līgas finālturnīrā šaušanā

No 29. septembra līdz 1.oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapešā norisinājās Eiropas Jaunatnes līgas finālturnīrs šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 114
Šāvēji piedalījās Latvijas jaunatnes čempionātā vecākajā vecuma grupā

30.septembrī līdz 1. oktobrim Tukumā notika Latvijas jaunatnes čempionāts vecākajā vecuma grupā (līdz 18.gadiem). Daugavpils ISVS šāvēji izcīnīja 5 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 91
FOTO ORIENTĒŠANĀS sacensību rezultāti

Biedrība IIC DINO un projekta “Attīstošo spēļu klubs” dalībnieki 24.septembrī Daugavpils pilsētā organizēja Foto orientēšanās sacensības. Foto orientēšanās sacensības norisinājās komandās. Sacensību laikā dalībnieki meklēja Daugavpils pilsētas objektus, kurus ir iecīnījuši vietējie iedzīvotāji. Komandu dalībnieki ir attapīgi un prot atrast īsāko ceļu, lai nonāktu mērķī. Sacensību laikā komandas dalībnieki ne tikai meklēja objektus, bet arī meklēja atbildes uz jautājumiem. Komandas dalībnieki par objektu un atbilžu meklējumiem saņēma punktus – apsveicam ātrākos un zinošākos!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 153