Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 11.07.2022, 12:25

Samoilova un Graudiņa otro reizi iegūst pasaules elites sudrabu

"Roland Garros" tenisa kompleksā ierīkotajos laukumos Parīzē noslēdzies "Beach Pro" tūres elites posms pludmales volejbolā sievietēm. Eiropas divkārtējās čempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova nopelnīja sudrabu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Latvijas komandai sudrabs Eiropas jaunatnes līgas finālturnīrā šaušanā

No 29. septembra līdz 1.oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapešā norisinājās Eiropas Jaunatnes līgas finālturnīrs šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 55
Šāvēji piedalījās Latvijas jaunatnes čempionātā vecākajā vecuma grupā

30.septembrī līdz 1. oktobrim Tukumā notika Latvijas jaunatnes čempionāts vecākajā vecuma grupā (līdz 18.gadiem). Daugavpils ISVS šāvēji izcīnīja 5 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 16
FOTO ORIENTĒŠANĀS sacensību rezultāti

Biedrība IIC DINO un projekta “Attīstošo spēļu klubs” dalībnieki 24.septembrī Daugavpils pilsētā organizēja Foto orientēšanās sacensības. Foto orientēšanās sacensības norisinājās komandās. Sacensību laikā dalībnieki meklēja Daugavpils pilsētas objektus, kurus ir iecīnījuši vietējie iedzīvotāji. Komandu dalībnieki ir attapīgi un prot atrast īsāko ceļu, lai nonāktu mērķī. Sacensību laikā komandas dalībnieki ne tikai meklēja objektus, bet arī meklēja atbildes uz jautājumiem. Komandas dalībnieki par objektu un atbilžu meklējumiem saņēma punktus – apsveicam ātrākos un zinošākos!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 95
Taekvondo zelts no Lietuvas

24. septembrī Lietuvā norisinājās starptautiskās olimpiskās taekvondo sacensības "Vilnius Cup 2022". Daugavpili tajās pārstāvēja taekvondo centrs “Jitae”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 47
Mežciema skrējienā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits

24.septemrbī Daugavpils Vienības laukumā notika “Mežciema skrējiens”. Šis skrējiens ir viens no vecākajiem Latvijā, un šogad aizvadīts jau 57. reizi. Pirmo reizi skrējienam tika dota iespēja organizēt Latvijas čempionātu 5km šosejas skrējienā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 301
Mežciema skrējiens jau šajā nedēļas nogalē

24. septembrī Vienības laukumā 57.reizi startēs Mežciema skrējiens. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 1068
Daugavpils cietokšņa kausa izcīņa

Čempionāta izskaņā lielisku sniegumu turpina demonstrēt Rīgas komanda "Sportima", kas pēc uzvaras Alūksnes posmā un otrās vietas iepriekšējās sacensībās Lietuvā kļuva par labāko vienību Daugavpils cietokšņa kausa izcīņā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 70
Karatē Latvija - 2022

Salaspils pilsētā notika Latvijas karatē čempionāts, kurā piedalījās sportisti no 21 Latvijas karatē kluba. Sacensībās veiksmīgi piedalījās Daugavpils Karatē Akadēmijas "LFSKA" (prezidents A. Komars, 7. dans) audzēkņi.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 130
Notika Latgales čempionāts basketbolā divos posmos

Septembra sākumā Daugavpils 3x3 basketbola laukumā (Valkas iela 4b) notika Latgales čempionāts basketbolā 3x3. Čempionāts notika 2 posmos – 2.-3. septembrī un 9.-10.septembrī.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 50
Sofija Vasiļjeva piedalās Pasaules čempionātā klasiskajā šahā

Rumānijas kūrortpilsētā Mamaijā turpinās pasaules čempionāts klasiskajā šahā zēniem un meitenēm vecuma grupās U-14, U-16 un U-18, kurā piedalās arī deviņi Latvijas sportisti no tiem Daugavpiliete Sofija Vasiļjeva. Līdz svētdienas vakaram aizvadītas sešas no vienpadsmit paredzētajām kārtām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 133
Aicinām uz rudenīgo skriešanu Daugavpilī!

Skrējiens, kas aizsācies 1966. gadā un sevī nes daudz vēstures, notikumu un sporta, šogad notiks jau 57. reizi 24. septembrī Daugavpils Vienības laukumā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 190
Latvijas čempionāts Lietišķajā šaušanā

Jau par tradīciju kļuvis, ka septembra sākumā Ādažos notiek Latvijas čempionāts lietišķajā šaušanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 198
Laipni lūdzam Jaunajā Karatē zālē

Pirmo reizi mūsu pilsētā Karatē Akadēmija „LFSKA” Daugavpils Kultūras Pils telpās (Smilšu iela 92) atver specializēto Karatē zāli. Zālē ar speciālo pārklājumu, aprīkojumu un spoguļiem, plānots vadīt karatē nodarbības dažādām vecumgrupām, kā arī vingrošanas un veselību veicinošus pasākumus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 208
Skolām ir iespēja pieteikties “Ghetto Games Skolu tūrei”

Ghetto Games 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem rezultātiem, veidojot ielu futbola turnīrus Eiropā un lielisku sezonu Latvijā. Ne tikai Rīgas, bet arī Daugavpils, Ventspils, Valmieras un citu pilsētu jauniešiem Ghetto Games nav svešs. Katru vasaru palielinās dalībnieku skaits no visas Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 142
DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA IZSLUDINA UZŅEMŠANU KARATĒ KLASĒS

DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA izsludina uzņemšanu karatē klasēs. Aicinām visus interesentus sākot no 4 gadu vecuma!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 143
Daugavpilī notika olimpiskais taekvondo turnīrs Astankov Cup 2022

20.augustā Daugavpilī notika olimpiskais taekvondo turnīrs “Astankov Cup 2022”. Šīs sacensības ir veltītas cīņas mākslas meistaram, Daugavpils taekvondo pamatlicējam Aleksandram Astankovam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 261
Daugavpilietis Artjoms Trofimovs gūst 2. vietu Latvijas čempionātā motokrosā

Svētdien, 21. augustā, “Jaunzemnieku” trasē Alojā ar dramatiskām cīņām un negaidītiem pavērsieniem trasē aizvadīts ceturtais no pieciem plānotajiem posmiem Latvijas čempionātā motokrosā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 119
Aicinām pieteikties Latvijas Orientēšanās naktij 2022

Jau kārtējo gadu Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 23. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2022. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiks aicināti dalībai 16 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Daugavpils ar sākumpunktu PIKC "DDMV „Saules skola" (Saules iela 8). Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 19. septembra plkst. 23:59 tiešsaistē https://rogaining.lv/onakts/

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 302
Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa atkal kļūst par Eiropas čempionēm

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un daugavpiliete Anastasija Kravčenoka sestdien, 20. augustā Minhenē otro reizi kļuva par Eiropas čempionēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 178