Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 19.02.2021, 16:47

DOC notika Eiropas sieviešu volejbola čempionāta kvalifikācijas spēles

No 6. līdz 8. maijam Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Eiropas sieviešu volejbola čempionāta (F grupa) pirmās kvalifikācijas kārtas spēles, kurās piedalījās Latvijas, Bosnijas un Hercegovinas, Slovēnijas un Čehijas izlases. Mūsu volejbolistes nodemonstrēja spītīgu cīņu, taču zaudēja pārējām komandām. Tomēr, iespēja iekļūt finālturnīrā joprojām saglabājas - šīs nedēļas beigās Latvijas sportistes uzstāsies Bosnijā un Hercegovinā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 83
“Lokomotīve” pirmajā sezonas mačā gūst uzvaru

8.maijā Daugavpilī sākās spīdveja jaunā sezona: pašmāju komanda "Optibet Lokomotīve" Polijas 2. līgas spīdveja čempionāta pirmajā mačā savā mototrekā izcīnīja visai smagu uzvaru pār daudzkārtējo un pašreizējo Vācijas čempionu Landshutas "Devils" - 47:42.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 64
Latvijas volejbolistes EČ kvalifikācijā Daugavpilī zaudē arī trešajā spēlē

Daugavpilī aizvadītajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmā apļa pēdējā spēlē Latvijas sieviešu izlase sestdien trešajā setā sparīgi cīnījās pret Bosniju un Hercegovinu, taču galu galā piekāpās ar 0-3 (10:25, 14:25, 22:25).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 53
''Optibet Lokomotīve'' spīdvejisti sāk ar smagu uzvaru pār Vācijas čempioniem

Daugavpils "Optibet Lokomotīve" pirmajā Polijas 2. līgas spīdveja čempionāta mačā savā mototrekā izcīnīja smagu uzvaru pār daudzkārtējo (19 reizes) un pašreizējo Vācijas čempionu Landshutas "Devils" - 47:42. Viesi apliecināja, ka arī viņi šosezon ir vieni no 2. līgas favorītiem, savukārt mājiniekiem mačs ritēja pārāk nervozi un kā pa ciņiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 44
Informācija ''Sporto ar Latvijas simboliem'' dalībniekiem!

Vēlreiz sakām lielu paldies visiem Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas aktivitātes "Sporto ar Latvijas simboliem" dalībniekiem! Savu piemiņas balvu būs iespēja saņemt nākamajā nedēļā no 10. līdz 16.maijam. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 61
Latvijas Valsts Neatkarības atjaunošanas diena pavadīta aktīvi

Šogad 4.maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā Daugavpils Sporta pārvalde aicināja ikvienu dodoties savā svētku skrējienā, gājienā vai nūjojumā  un pavadīt aktīvi svētku dienu. Šajā dienā pilsētā norisinājies aktivitāte “Sporto ar Latvijas simboliem”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 78
Jau rīt Daugavpilī startē Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs

No 6. līdz 8. maijam Daugavpilī Latvijas sieviešu volejbola izlase aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmo sabraukumu. Grupā ar Latviju ir Bosnija un Hercegovina, Slovēnija un Čehija.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 105
Sporto ar Latvijas simboliem

Šogad 4.maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā Daugavpils Sporta pārvalde aicina ikvienu dodoties savā svētku skrējienā, gājienā vai nūjojumā  un pavadīt aktīvi svētku dienu. Šajā dienā pilsētā norisināsies aktivitāte “Sporto ar Latvijas simboliem”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 699
Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs jau maija sākumā Daugavpilī

No 6. līdz 8. maijam Daugavpilī Latvijas sieviešu volejbola izlase aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmo sabraukumu. Grupā ar Latviju ir Bosnija un Hercegovina, Slovēnija un Čehija.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 176
Turpinām tradīcijas ar 4.maija Brīvības skrējienu un Brīvības gājienu jau otro gadu kopā, bet attālināti

Viens no šī gada attālinātajiem “Ghetto Games” highlight pasākumiem - Brīvības skrējiens un Brīvības gājiens, norisināsies š.g. 4.maijā, katram dalībniekam veicot sev piemērotāko distanci. Labākie dalībnieki tiks pie balvas, pārējiem būs iespēja iegādāties piemiņas balvu. Svarīgākais atcerēties trīs noteikumus – viena aktivitāte dienā bez atpūtas pauzēm, jebkurā vietā pasaulē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 220
Jurkjans izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionātā grieķu-romiešu cīņā

Latvijas sportists Aleksandrs Jurkjans sestdien Polijā Eiropas čempionātā cīņas sportā uzvarēja cīņā par bronzas medaļu grieķu – romiešu cīņā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem. Jurkjans cīņā par bronzu ar 7:5 pieveica Armēnijas cīkstoni Gračju Pogosjanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 39
Daugavpils pilsētas attālinātais čempionāts spiningošanā “Pavasara līdaka 2021”

Jau tradicionāli, maija sākumā, Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldi un Valsts Vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldi rīko makšķerēšanas čempionātu spiningošanā “Pavasara līdaka”. Taču šogad pielāgojoties valstī esošajiem ierobežojumiem, čempionāts norisināsies attālināti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 472
Cīkstonis Amirovs Eiropas čempionātā izplēš sensacionālu bronzu

Polijas galvaspilsētā Varšavā norisinās Eiropas čempionāts cīņas olimpiskajās disciplīnās. Latvijas brīvās cīņas pārstāvis Alans Amirovs (79kg) izmantoja labvēlīgu situāciju un apstākļu sakritību, tiekot līdz bronzas mačam, kur vakardien pārsteidzoši pieveica azerbaidžāni, izcīnot neplānoti augsto trešo vietu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 67
Šogad jaunums sporta nometņu organizēšanā- dalībnieku reģistrācijas elektroniskā sistēma

Lai ikvienam, kurš turpmāk izmantos elektronisko reģistrācijas sistēmu būtu pēc iespējas vieglāk tajā strādāt, ir izveidota video pamācība, kā tajā darboties. Patiess prieks, ka šī reģistrācijas sistēma atvieglos darbu arī vairākām iestādēm, kuras ir iesaistītas sporta nometņu organizēšanas procesā- Sociālais dienests, Daugavpils pilsētas pašvaldības un Daugavpils Universitātes aģentūras "Daugavpils Sporta medicīnas centrs", kā arī Sporta skolas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 120
Bolei un Svirskai 11.vieta Eiropas čempionātā airēšanā

Turpinot sacensību gaitu Varēzes (ITA) organizatoru burtiski uzreiz turpināja sacensību maratonu un no 9. aprīļa līdz 11. aprīlim notika Eiropas čempionats uz kuru sabrauca burtiski visas Eiropas valstis, kuras jau ir kvalficējušās Olimpiskajam spēlēm un arī tās, kuras vēl tikai cer noslēdzošajā kvalifikācijā (2021. gada 15. maijs līdz 17.maijs, Lucerna, Šveice) cīnīties par pēdējām Olimpiskajām ceļazīmēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 125

Atgādinām!

Atgādinām!
Atgādinām, ka reģistrācija vasaras sporta nometnēm sāksies tad, kad atbildīgās valsts iestādes sniegs informāciju par nometņu rīkošanu noteikumiem! Tāpat atgādinām un vēršam uzmanību, ka sporta nometnes paredzētas tikai pilsētas sporta skolu audzēkņiem! Tiklīdz būs saņemta informācija no atbildīgajām iestādēm, informācija tiks publicēta. Sekojiet līdzi informācijai www.daugavpilssports.lv

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
Vasarā plāno organizēt 14 sporta nometnes

Neraugoties uz to, ka daudzas sportiskās aktivitātes un treniņi COVID-19 ierobežojumu dēļ šobrīd nevar notikt pilnā apjomā, Daugavpils Sporta pārvalde strādā pie tā, lai vasaras mēnešos bērni un jaunieši varētu apmeklēt sporta nometnes. Pilsētas sporta bāzēs paredzēts organizēt 6 diennakts un 8 dienas nometnes 1170  sporta skolu audzēkņiem. Taču precīzs dalībnieku skaits būs zināms, kad valdība oficiāli akceptēs nosacījumus nometņu rīkošanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 445
Informācija ''Sporto Lieldienās Stropos'' dalībniekiem!
Vēlreiz lielu, lielu paldies sakām visiem "SPORTO LIELDIENĀS STROPOS" dalībniekiem! Prieks, ka Jūs esat un vēlaties būt tik aktīvi!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 158
“Sporto Lieldienās Stropos” pulcē kuplu dalībnieku skaitu

Lai padarītu šogad Lieldienas nedaudz aktīvākas un aizraujošākas, ikvienam bija iespēja piedalīties spēlē “Sporto Lieldienās Stropos”. Spēlē varēja piedalīties gan individuāli, gan veidojot komandas vienas mājsaimniecības ietvaros.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 217
Priecīgas Lieldienas!

No vizbulītēm, pūpoliem un zālēm, 
No bērzu pumpuriem šis laiks ir austs,
Ko Lieldienas ir atnesušas plaukstā, 
Mūs aicinot gan priecāties, gan mīlēt, 
Un pašiem mīlestību paust! 

Priecīgas, saulainas un skaistiem mirkļiem piepildītas Lieldienas! Lai pavasara laiks nes sirdī prieku, mieru un spēku jauniem mērķiem un darbiem!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 561