Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 28.06.2021, 10:21

Sagaidot burvīgo Ziemassvētku laiku, Daugavpils Sporta pārvalde organizē Ziemassvētku izaicinājumu

Vai tu spēsi 4 nedēļās noskriet, noiet, noslidot 100 km? Uz šo jautājumu mēs noteikti vēlētos dzirdēt atbildi ar reāliem skaitļiem un kilometriem. Viss, kas jādara ir jāsaģērbjas atbilstoši laikapstākļiem un sporta veidam ar ko nodarbosies, jāņem kāda izsekošanas ierīce (telefons, pulkstenis) un jādodas ceļā, tas varētu būt arī ceļš uz darbu un atpakaļ.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 244
29. novembrī sāksies Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Čempionāta sākums 2021. gada 29. novembrī, Daugavpils Kultūras pils sporta zālē, Smilšu ielā 92. Sacensības organizē un vada biedrība ''BALLBORDERBASKET'' sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi ''Sporta pārvalde''.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 41
Eiropas U-17 čempionāta jaunietēm kvalifikācijas turnīrs volejbolā no 25. līdz 28. novembrim notiks Daugavpilī

No 25. līdz 28. novembrim Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā, Kandavas ielā 17A, ar astoņu komandu līdzdalību Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāta ietvaros norisināsies Eiropas U-17 čempionāta meitenēm kvalifikācijas pirmā kārta volejbolā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 130
Daugavpils- labākā Latvijā taekvondo turnīrā ''Korean Ambassadors Cup''

12 zelta medaļas, 6 sudraba un 4 bronzas- tāds ir Daugavpils komandas rezultāts taekvondo turnīrā “Korean Ambassadors Cup” .

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 68
Aktuālais sporta treniņu organizēšanas procesā

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 91
Esi gatavs 15. novembrim- ''Neatkarības misija'' sportiskajam izaicinājumam un piedalies loterijā!

Vēl tikai 3 dienas līdz organizatoru, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes ‘’Sporta pārvalde’’, izaicinājumam ''Neatkarības misija'' startam. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 159
Atgādinām, ka līdz 20. novembrim sporta organizācijām un biedrībām ir iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai 2022. gadam

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde” informē un atgādina, ka līdz šī gada 20. novembrim sporta organizācijām un biedrībām, ir iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai 2022.gadam.

Lūdzam pievērst īpašu uzmanību, ka Noteikumos Nr. 6 tika veikti grozījumi, līdz ar to, pirms iesniegt pieteikumu,

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 106
Atgādinām, ka līdz 15. novembrim ir iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai ''Augstāko sasniegumu un jauno perspektīvo sportistu atbalsts''

Līdz šī gada 15.novembrim olimpisko un paralimpisko individuālo sporta veidu augstas klases un jaunie perspektīvie sportisti var pretendēt uz pašvaldības finansējumu, iesniedzot pieteikumus finansējuma saņemšanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 117
Sportisks izaicinājums - ''Neatkarības misija''

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, no 2021. gada 15. līdz 21. novembrim Daugavpils pilsētas teritorijā norisināsies īpašs notikums ‘’Neatkarības misija’’, ko organizē un vada Daugavpils pilsētas pāsvaldības iestāde ‘’Sporta pārvalde’’.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 426
Daugavpils Pasaules čempionātā svarbumbu celšanā

No šā gada 21. līdz 25.oktobrim Ungārijas galvaspisētā Budapeštā notika pasaules čempionāts svarbumbu celšanā, kur piedaijās 32 valstu sportisti. Kuplā pulkā tika pārstāvēta arī Lavijas komanda, kuras sastāvā bija kluba ''Daugavpils Kettlebell Fit'' sportisti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 65
Jau drīz kaut kas jauns un interesants- ''Neatkarības misija''

 

Pasākumu “Neatkarības misija” organizē un vada Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde”, kas norisināsies no 2021. gada 15. līdz 21. novembrim Daugavpils pilsētas teritorijā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 92
SPORTA ORGANIZĀCIJĀM UN BIEDRĪBĀM IR IESPĒJA SAŅEMT FINANSĒJUMU 2022.GADAM

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde” informē un atgādina, ka līdz šī gada 20. novembrim sporta organizācijām un biedrībām, ir iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai 2022.gadam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 173
Nenokavē iespēju pieteikties finansējuma saņemšanai ''Augstāko sasniegumu un jauno perspektīvo sportistu atbalsts''

Atgādinām, ka līdz šī gada 15.novembrim olimpisko un paralimpisko individuālo sporta veidu augstas klases un jaunie perspektīvie sportisti var pretendēt uz pašvaldības finansējumu, iesniedzot pieteikumus finansējuma saņemšanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 112
Ar 2022. gadu sporta bāzes uzturēs SIA “Daugavpils olimpiskais centrs”

Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja jautājumu par deleģēšanas un pārvaldīšanas līguma noslēgšanu ar SIA “Daugavpils olimpiskais centrs” par pašvaldības sporta bāžu uzturēšanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 200
Septembra pēdējā dienā noslēdzās treniņu cikls ''Aktīvs un vesels''
Projektā " Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2021 ietvaros" no 23.- 30. septembrim tika organizēts treniņu cikls ''Aktīvs un vesels'', kur katrs interesents varēja izmeģināt sevi vingrošanā, airēšana, boksā, nūjošanā, svarbumbu celšanā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 261
Domē sveica sportistus un trenerus par izciliem panākumiem sacensībās

4. oktobrī Daugavpils Domē pulcējās sportisti, kuri ieguvuši godalgotās vietas dažāda līmeņa sacensībās. Sportistus sveica Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 207
Daugavpils- viena no 15 pilsētām, kurā noritēja Latvijas Orientēšanās nakts

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Latvijas Orientēšanās federācija visiem aktīvās atpūtas interesentiem sarūpēja neaizmirstamu un aizraujošu piedzīvojumu – Latvijas orientēšanās nakti, kur pirmo gadu 15 Latvijas pilsētās un novados bez maksas varēja izmēģināt spēkus orientēšanās rogainingā tumsā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 132
56.skrējiens “Daugavpils-Mežciems” pulcējis vairāk nekā 500 dalībnieku

Skrējiens “Daugavpils-Mežciems”, kas aizsācies jau 1966.gadā un ir viens no vecākajiem skrējieniem Latvijā, notika jau 56. reizi. Šogad skrējiena diena bija 25.septembris, kas iezīmējās ar ļoti pozitīvām emocijām, neskatoties uz rudenīgajiem laikapstākļiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 279
Bezmaksas nūjošanas nodarbības Eiropas sporta nedēļā

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Latvijas Tautas sporta asociācija organizē bezmaksas nūjošanas nodarbības “Iepazīsti nūjošanu”, kas norisināsies  Latvijas pilsētās un pagastos.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 210
SVARĪGA INFORMĀCIJA SKRĒJIENA DALĪBNIEKIEM UN VECĀKIEM
25. septembris jau tik tuvu! Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem un milzīgo dalībnieku skaitu, tika veiktas izmaiņas:
  • 5 km un 10 km distances starta zonā dalās sektoros pa tempiem (Skat.kartē).
  • 200 m distance bērniem- vecāki, kuri vēlas veikt distanci kopā ar savu bērnu OBLIGĀTI jāizņem numurs sev un savam bērnam (viens bērns+ viens vecāks)

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 420