Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 01.10.2020, 09:45

Svarīga informācija! Veikti grozījumi rīkojumā Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”
Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 24.novembra rīkojumu Nr.674 “Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra rīkojumā Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” no 2020.gada 27.novembra līdz 2020.gada 6.decembrim Daugavpilī treniņu (nodarbību) process iekštelpās nenotiks!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 51
Jaunās Forštates mežā izveidots plašākais orientēšanās poligons Latgalē

Papildinot brīvā laika pavadīšanas iespējas dabā, Jaunās Forštates mežā izveidots plašākais orientēšanas poligons Latgalē, kas tapis sadarbībā ar A/S Latvijas Valsts meži projekta “Orientējies Latvijā” ietvaros. Poligons ietver sevī trīs dažāda garuma distances, kas piemērotas garākām pastaigām vai pārgājieniem. Lai pastaiga būtu interesantāka, distances laikā ir jāveic uzdevums – pēc kartes noteiktā secībā jāatrod izvietotie kontrolpunkti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 188
DAUGAVPILS VETERĀNI PĒC SEZONAS NOSLĒGŠANAS ATGRIEŽAS LATVIJAS ČEMPIONU TRONĪ

Latvijas Futbola federācija (LFF), ņemot vērā esošos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai un izvērtējot tālākās sacensību izspēles iespējas, atcēlusi Latvijas atklātā veterānu čempionāta pēdējo, desmito, posmu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 29
Rezultatīvas brīvdienas Daugavpils komandām

Lai gan vīrusa izplatība ir ierobežojusi daudzu pasākumu norisi un gaitu, kā arī ieviestas korekcijas sporta pasākumu norisē, tomēr augstākās līgas komandas joprojām turpina dalību sacensībās. Arī šajā nedēļas nogalē Daugavpils komandas devās cīņā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 40
Ar lieliskiem rezultātiem noslēgusies kustību spēle “Daugavpils sporto”!

Ikvienam Daugavpils iedzīvotājam, viesim vai arī citas pilsētas iedzīvotājam bija iespēja piedalīties kustību spēlē un aktīvi pavadīt savu laiku, šajā sarežģītajā laikā. Kopā šajā spēlē piedalījās 51 komanda, kas ir vairāk kā 150 dalībnieki. Liels paldies ikkatram dalībniekam, kurš iesaistījās kustību spēlē!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 230
Noslēgusies kustību spēle ''Daugavpils Sporto''
Kustību spēle "Daugavpils Sporto" ir NOSLĒGUSIES!  Paldies ikvienam dalībniekam, kurš bija aktīvs un piedalījās.  Šodien tiks viss apkopots un jau RĪT tiks paziņoti rezultāti un izlozes uzvarētāji!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 60
Daugavpils sporta organizācijas var pieteikties finansējuma saņemšanai

Līdz 20. novembrim Daugavpils sporta organizācijas un biedrības var pieteikties Domes finansējuma saņemšanai 2021.gadam. “Sporta pārvaldes” speciālisti vajadzības gadījumā sniedz konsultācijas un palīdz sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 147
Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienā!

Šajā svētku laikā domāsim labas domas par savu zemi, tautu un valsti un dāvāsim labus darbus Latvijai – teiksim labus vārdus, iedegsim svecīti savas mājas logā un būsim vienoti savā ticībā un spēkā!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
Darba laiks svētkos!

Svinēsim valsts svētkus savu mīļo lokā, būsim mājās, saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 51
Līdz 20.novembrim sporta organizācijas un biedrības var iesniegt pieteikumus finansējuma saņemšanai

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde” atgādina, ka līdz šī gada 20. novembrim sporta organizācijām un biedrībām, ir iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai 2021.gadam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 103
Turpinās kustību spēle ''Daugavpils Sporto''

Laika periodā, kad dažādas aktivitātes un sporta pasākumi ir ierobežoti, Daugavpils Sporta pārvalde piedāvā ikvienam interesentam sev ērtā laikā doties kustību spēlē “Daugavpils sporto”. Tā vienlīdz būs lieliska iespēja ne tikai būt aktīviem, bet arī tuvojoties valsts svētkiem, pievērst īpašu uzmanību un apskatīt skaistākās vietas savā pilsētā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 181
Iespēja saņemt konsultācijas!

Informējam, ka 16. un 17. novembrī Daugavpils Sporta pārvaldes darbinieki sniegs konsultācijas par pieteikumu iesniegšanu finansiāla atbalsta saņemšanai sporta organizācijām un biedrībām!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 50
Sveicam Lāčplēša dienā!

Šodien Latvijā tiek svinēta Lāčplēša diena! Diena, kad tiek pieminēti visi Latvijas brīvības cīņās kritušie varoņi!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 75
Atgādinām, ka ir iespēja pieteikties finansējuma saņemšanai ''Augstāko sasniegumu un jauno perspektīvo sportistu atbalsts''

Atgādinām, ka līdz šī gada 15.novembrim olimpisko un paralimpisko individuālo sporta veidu augstas klases un jaunie perspektīvie sportisti var pretendēt uz pašvaldības finansējumu, iesniedzot pieteikumus finansējuma saņemšanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 114
8.starptautiskais sprinta festivāls peldēšanā “Rīgas Sprints 2020”

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās 8.starptautiskais sprinta festivāls peldēšanā “Rīgas Sprints 2020”. Sacensībās startēja arī Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas sportists Daniels Narajevs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 54
Svarīga informācija apmeklētājiem!
Sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatīšanos un ieviesto ārkārtas situāciju valstī, apmeklētāju pieņemšana Sporta pārvaldē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 49
Sportā ārkārtējā situācijā stingrāki ierobežojumi

Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā tiek ieviesta ārkārtējā situācija. Sporta treniņos noteikti stingrāki ierobežojumi. Sporta pasākumi tiek atcelti, izņemot norādītos izņēmumu gadījumus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 169
Piedalies spēlē ''Daugavpils Sporto''!

Šobrīd, kad dažādas aktivitātes un sporta pasākumi ir ierobežoti, Daugavpils Sporta pārvalde piedāvā ikvienam interesentam sev ērtā laikā piedalīties kustību spēlē "Daugavpils sporto". Spēle mudina tuvāk iepazīt savu pilsētu valsts svētku priekšvakarā. 19. novembrī notiks izloze ar patīkamām balvām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 354
Aicinām piedalīties kustību spēlē “Daugavpils sporto”

Laika periodā, kad dažādas aktivitātes un sporta pasākumi ir ierobežoti, Daugavpils Sporta pārvalde piedāvā ikvienam interesentam sev ērtā laikā doties kustību spēlē “Daugavpils sporto”. Tā vienlīdz būs lieliska iespēja ne tikai būt aktīviem, bet arī tuvojoties valsts svētkiem, pievērst īpašu uzmanību un apskatīt skaistākās vietas savā pilsētā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 1024
Alans Amirovs iegūst sudraba medaļu prestižajā UWW brīvās cīņas turnīrā!

Daugavpils cīkstonis, Sergeja Kursīša audzēknis, Alans Amirovs startēja starptautiskajā UWW turnīrā Polijā, kur uzrādīja teicamu rezultātu. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 102