Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 29.12.2020, 17:30

Pēdējie akcenti – noslēdzas lielās zāles remonts Bērnu un jaunatnes sporta skolā

Visu gadu Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā Kandavas ielā 17A tika veikta seguma nomaiņa lielajā volejbola zālē un citi ar to saistīti darbi, lai uzlabotu apstākļus sportistu nodarbībām un varētu rīkot augsta līmeņa sacensības. Vecais segums tika nomainīts uz terafleksa segumu – elastīgu un izturīgu materiālu, kas ir ļoti piemērots tieši volejbolistiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 137
Sākas pretendentu pieteikšana Daugavpils “Gada sporta laureātam 2020”

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un daudzajiem ierobežojumiem sportā, arī šogad „Gada sporta laureātā” tiks atzīmēti un sumināti Daugavpils pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, izzināts pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 226
Svarīga informācija Jaungada skrējiena dalībniekiem!
Ievērojot visus piesardzības un drošības noteikumus, savu saldo balvu par dalību skrējienā var saņemt tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 29688806.
Paldies par sapratni! Saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 70
Sports Daugavpilī 2020.gadā

Aizvadītais 2020.gads ir bijis neparedzams un nesis daudz dažādus ierobežojumus, kurus bija ikvienam jāievēro un kuri skāra arī sporta nozari. Taču spējot pielāgoties un mainīt pasākumu norises formātu, 2020.gads pilsētā ir nesis dažādus sporta pasākumus un notikumus, kuros ir piedalījušies kupls skaits dalībnieku un atbalstītāju.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 116
Jaungada skrējiena mērķis sasniegts- noskrietas 2130 reizes

Šis 2020.gads nesa lielus izaicinājumus, izmaiņas un ierobežojumus, kas ikvienam bija jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējienam šogad tika mainīts norises formāts- tas notika attālināti, sniedzot katram tajā piedalīties sev ērtā laikā un veidā. Galvenais mērķis bija- noskriet 2021 reizi un iegūt pozitīvas emocijas gada nogalē!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 504
Darba laiks 30.decembrī!

Sporta pārvaldes darba laiks, rīt 30.decembrī būs no plkst. 8.00 līdz 13.00 (bez pusdienu pārtraukuma). Savukārt, 31.decembris un 1.janvāris- brīvdiena. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 75
Tuvojas Jaungada skrējiena izskaņa!

Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad norisinās attālinātā formātā un vēl divas dienas ikviens var iesaistīties un sniegt savu ieguldījumu kopīga mērķa sasniegšanai. Noskriet 2021 reizi!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 88
Vēl nedēļu ikviens var piedalīties “Jaungada skrējienā”

Decembris tradicionāli ir Jaungada skrējiena mēnesis mūsu pilsētā. Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad norisinās attālinātā formātā. Vēl nedēļu līdz 30.decembrim ir iespēja piedalīties skrējienā un gūt lieliskas emocijas gada nogalē!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 96
APSTIPRINA 2021.gada LOV SASTĀVUS VASARAS SPORTA VEIDOS

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Sports karantīnas laikā iespējams!

Bērni četrās sienās, apjukuši vecāki un sporta speciālisti- situācija, kura šobrīd ir mums apkārt un sporta jomā veselā paaudzē. Protams, profesionālos sportistus un trenerus tā tikai norūda un sagatavo dažādām situācijām, taču bērniem, kuri uzsāk savas gaitas sportā, šis nav vienkāršs laiks.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 199
Informācija Jaungada skrējiena dalībniekiem!

Dārgie Jaungada skrējiena dalībnieki! 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 130
Informācija par turpmāko darba organizēšanu!
Ievērojot valstī noteiktos piesardzības noteikumus vīrusa ierobežošanai, no 21.decembra Sporta pārvalde darbu turpinās attālināti!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 67
Tiek pastiprināti drošības pasākumi, kas skar arī sportu

Ministru Kabinets nolēma pagarināt ierobežojumus un drošības pasākumus līdz 25.janvārim. Drošības pasākumi skar arī sporta jomu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 130
Anastasija Grigorjeva Pasaules kausā izcīna sudraba medaļu

Šajā nedēļā Belgradā (Serbijā) norisinās Pasaules kausa izcīņa, kurā pēc gandrīz nepilna gada pārtraukuma jau startēja izcilā cīkstone Anastasija Grigorjeva. Taču jāatzīmē, ka sākumā bija iecerēts šeit rīkot pasaules čempionātu, tomēr pandēmija ieviesa savas korekcijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 66
Jaungada skrējiena dalībnieki var sākt saņemt saldās balvas
Tie dalībnieki, kuri jau ir veikuši šī gada Jaungada skrējienu un nosūtījuši savus rezultātus Sporta pārvaldei, varēs saņemt savu saldo balvu! 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 136
Jaungada skrējiens šogad notiek jaunā formātā

Jau vairākus gadus Daugavpilī pastāv jauka tradīcija aizvadīt veco un sagaidīt jauno gadu, piedaloties Jaungada skrējienā. Šis krāšņais un jautrais pasākums ikreiz pulcēja vairākus simtus dalībnieku. Šogad situācija ieviesusi savas korektīvas un skrējiena norise ierastajā formātā pagaidām nav iespējama, taču tas nav šķērslis sportiskai un aktīvai gadu mijas sagaidīšanai: Daugavpils sporta pārvalde aicina visus daugavpiliešus un mūsu pilsētas draugus kopā ieskriet jaunajā 2021.gadā, darot to attālināti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 266
Izsakām līdzjūtību!

Un atmiņas ziedēs ap viņu
Baltas kā ābeles...
(Ā.Elksne)

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 136
Ieskriesim 2021.gadā!

Turpinās Jaungada skrējiens un ikviens ir aicināts piedalīties! Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, izmaiņas un ierobežojumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad ir mainījis savus norises formātu- tas norisinās attālināti. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 153
Atklātais tiešsaites Lielbritānijas čempionāts un Eiropas čempionāts pieaugušajiem airēšanā uz airēšanas trenažieriem

Aizvadītajā nedēļas nogalē, ievērojot visus piesardzības noteikumus, Daugavpils Individuālo sporta veidu un Latgales airēšanas centra sportisti piedalījās tiešsaistes sacensībās airēšanā uz airēšanas trenažieriem, Lielbritānijas čempionātā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 236
Jaungada skrējiens jaunā formātā

Decembris jau tradicionāli ir Jaungada skrējiena mēnesis mūsu pilsētā. Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, izmaiņas un ierobežojumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad ir mainījis savus norises formātu- tas notiks attālināti. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 1540