Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 28.06.2021, 10:21

Daugavpilieši iegūst godalgotas vietas “Olympic Hopes Tournament Bratislava” sacensībās

No 21. līdz 22.maijam Bratislavā norisinājās sacensības "Olympic Hopes Tournament Bratislava". Sacensībās piedalījās apmērām 80 dalībnieku no Lietuvas, Izraēlas, Polijas, Slovākijas, Slovēnijas, Čehijas un Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 37
Latvija ir Eiropas svarbumbu topa pirmajā trijniekā

No šā gada 19. līdz 22. maijam Igaunijas pilsētā Tallinā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā, kur pieaugušo, junioru un veterānu konkurencē Latvijas komandas izcīnija komandu kopvērtējumā 3. vietas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 40
4. jūnijā notiks Latvijas čempionāts super sprinta distancē

Daugavpils Stropu ezera pludmalē pie atpūtas bāzes “Stropu Vilnis” notiks Latvijas čempionāts super sprinta distancē un atklātais Latvijas čempionāts triatlona stafetē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 17
Daugavpils BJSS U15 meiteņu komanda basketbolā kļuva par Latvijas čempionēm

Svētdien, 22. maijā, Ventspils Olimpiskajā centrā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālspēles U15 vecuma grupā meitenēm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 44
Daugavpils vieglatlēti gūst pieredzi trīs sacensībās

Daugavpils vieglatlēti pagājušās nedēļas laikā piedalījās 3 sacensībās - LVS/Maxima jaunatnes kausa izcīņas sacensības U-16 vecuma grupās zēniem un meitenēm, Sell spēles Ogrē un LVS/ Sportland kausa 4.posms U-18 un U-20 grupās.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 64
Anastasijas Kravčenokas un Edgara Toča OLIMPIEŠU KAUSS
  1. maijā „Sporta un fiziskās attīstības klubs” sadarbībā ar Daugavpils Universitāti un Daugavpils Sporta pārvaldi rīko mix volejbola 4x4 turnīru svaigā gaisā!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 51
Mājas lapa nedarbosies

Sakarā ar WWW.DAUGAVPILS.LV tehniskiem darbiem, 20.05.2022 mājas lapa nedarbosies.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 47
EIROPAS VESELĪBAS NEDĒĻA JAU TUVU

No 23.maija līdz 29.maijam Daugavpils pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti pieņemt dalību Eiropas Veselības nedēļas publiskos pasākumos, kuru mērķis ir radīt apstākļus veselas, fiziski un garīgi attīstītas personības veidošanā caur sporta pasākumiem, sekmēt iedzīvotāju dalību fiziskās aktivitātēs un popularizēt veselīgu, aktīvu dzīves veidu.

Eiropas

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 58
Daugavpils meitenēm 2. vieta Eiropas Meiteņu Basketbola Līgas EGBL finālturnīrā

13.05-15.05 Valmierā norisinājās Eiropas Meiteņu Basketbola Līgas EGBL finālturnīrs U15 vecuma grupas meitenēm, starp Lietuvas, Igaunijas un divām Latvijas komandām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 79
Daugavpils ISVS komanda boksā izcīnīja 1.vietu Latvijas meistarsacīkstēs

No 12. līdz 15.maijam Jēkabpilī norisinājās sacensības "Latvijas Republikas meistarsacīkstes boksā skolēniem (U-15) un junioriem (U-17)".

Sacensībās piedalījās 103 dalībnieki un norisinājās četrās vecuma grupās (2008.-2009dz.g., 2007.-2006.dz.g.).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 43
Daugavpilī noslēdzās 2021/2022 sezonas pilsētas čempionāts hokejā

Tradicionāli Daugavpilī katra gada nogalē sākas čempionāts hokejā un turpinās līdz nākamā gada aprīļa/maija mēnesim. Šajā sezonā pilsētas hokeja čempionātā piedalījās 6 komandas pamatgrupā un 8 komandas senioru grupā 45+. Kopumā tika nospēlētas 30 spēles pamatgrupā un 56 spēles senioru grupā 45+.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
Daugavpilī, Stropu ezerā aizvadīta LAF Balvu izcīņa airēšanā

Aizvadītajā sestdienā, 14.maijā Daugavpilī, jaunizveidotajā Stropu ezera airēšanas distancē notika LAF balvu izcīņa un DISVS Kausa izcīņa airēšanā. Sacensības pulcēja visu Latvijas vadošo sporta skolu airētājus, bija pārstāvēta Daugavpils ISVS, Jelgavas BJSS, Murjāņu sporta ģimnāzija, gan arī sporta klubu “Jūrmalas sports”,  AK “Lielupe“ un “RAK” airētāji.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 70
Daugavpilī notiks ''Ghetto Games''
04.jūnijā, sestdien, Daugavpilī norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls "Ghetto Games". 10 stundu garumā Vienības laukumā notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās. Reģistrācija dalībniekiem sāksies 3 nedēļas pirms pasākuma, savukārt skatītājiem ieeja ir bezmaksas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 115
Nākamās nedēļas nogalē Eiropas čempionāta atlases turnīros startēs Latvijas U-22 vīriešu volejbola izlases
 
U-22 valstsvienība pirmoreiz kopā sanāks šīs nedēļas nogalē, kad dosies uz Igauniju, lai tur aizvadītu divas pārbaudes cīņas ar Ukrainas vienaudžiem. Otrdien plānota treniņspēle ar Mihala Gogola vadīto Latvijas pieaugušo valstsvienību, bet trešdien komanda dosies uz Daugavpili, lai pēc diviem treniņiem uzsāktu kvalifikācijas turnīru.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 65
Daugavpilī atsākās “Skrien Latvija” skriešanas seriāls

Pēc divu gadu pārtraukuma, kas saistīti ar Covid-19 pandēmijas izraisītiem ierobežojumiem, Daugavpilī atsākās “Skrien Latvija” skriešanas seriāls un tika atjaunota 10.sezona, kas netika pabeigta 2020.gadā. Daugavpilī “Skrien Latvija” posms notika jau 4.reizi. Kopumā skrējienā piedalījās gandrīz tūkstotis dalībnieku dažādas vecuma grupas un distancēs, tai skaitā 82 veica pusmaratona distanci.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 324
LAF balvu izcīņa airēšanā Daugavpilī!

14.maijā Daugavpils Stropu ezerā pirmo reizi notiks airēšanas sacensības “LAF balvu izcīņa” ko organizē Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas airēšanas federāciju!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 99
Baltijas valstu parlamentārieši jau piecpadsmito reizi sacentīsies basketbola kausa izcīņā Daugavpilī

Piektdien, 6.maijā, Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Baltijas Asamblejas ceļojošā kausa izcīņa basketbolā, kurā spēkiem mērosies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas parlamentāriešu komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 165
Mārupē notika pirmās lielās taekvondo sacensības -Mārupes kauss 2022

Sports ir konkurence, sāncensība, vēlme būt labākajam. Un sacensības ir viena no svarīgākajām sporta aktivitāšu sastāvdaļām. Mārupes pilsētā pēc koronavīrusa ierobežojumiem notika pirmās lielās taekvondo sacensības "Mārupes kauss 2022".

172 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas startēja divās sekcijās: olimpiskajā sparingā un

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 73
Daugavpilī notiks Latvijas kausa MTB XCO krosa 2. posms
  1. maijā biedrība “Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte”” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” aicina uz Latvijas kausa MTB XCO krosa 2. posma sacensībām “Daugavpils velokross 2022”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 113
Daugavpilī būs Sporta klase
Daugavpils Centra vidusskola organizē sporta klasi 7. un 8. klases skolēniem, kuri vēlas padziļināti nodarboties ar sportu. Projekta mērķis ir nodrošināt perspektīvajiem augstu sasniegumu sportistiem izcilas mācību–treniņu iespējas, pamatizglītības mācību programmu apvienojot ar sporta programmu. Tādējādi tiks veicināta sportistu konkurētspēja Latvijā un pasaulē, vienlaikus nodrošinot iespēju iegūt pamatizglītību un sportistu treniņu un sacensību grafikam pielāgotu mācību procesu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 126