Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 27.03.2024, 14:32

RITEŅBRAUCĒJUS AICINA UZ SARUNU VAKARU PAR PIEMĒROTĀKAS UN ĒRTĀKAS PILSĒTVIDES VEIDOŠANU
 Biedrība "Zaļā brīvība"  sadarbībā ar Daugavpils domi un Rīgas Tehniskās universitātes pētniekiem orgnaizē diskusiju un aicina Daugavpils iedzīvotājus uz sarunu vakaru, lai noskaidrotu, kas būtu jādara, lai pilsētas vide būtu piemērotāka un ērtāka riteņbraucējiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 121
Andžejam Ļebedevam vēsturiska uzvara Debrecenā

2017. gada Eiropas čempion spīdvejā Andžejs Ļebedevs ar uzvaru sāka šā gada Eiropas čempionāta (SEC) finālposmus - pirmajā finālposmā Debrecenas mototrekā Ungārijā viņš ieguva 17 no 18 iespējamajiem punktiem un pirmo reizi karjerā triumfēja SEC finālposmā. Jevgeņijs Kostigovs savā SEC debijas finālposmā ieguva 5 punktus un ieņēma 13. vietu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 76
SESTO REIZI AIZVADĪTAS ''WDSF DAUGAVPILS OPEN'' SACENSĪBAS SPORTA DEJĀS

Sestdien, 1. jūnijā, Daugavpils Olimpiskajā centrā sesto reizi  norisinājās “WDSF Daugavpils Open” sacensības. Sacensības tika rīkots sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādi “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” un Latvijas Sporta deju federāciju.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 99
JAU 12.JŪNIJĀ SĀKSIES DAUGAVPILS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 7X7

12.jūnijā tiks dots starts Daugavpils atklātajam čempionātam futbolā 7x7. Šogad čempionātā piedalīsies 9 komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 125
AIZVADĪTAS IKGADĒJĀS DAUGAVPILS SPRINTA ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS

Aktīvā dzīvesveida piekritēji 30. maijā pulcējās Stropu ezera centrālajā pludmalē, lai izmēģinātu savas orientēšanās prasmes ikgadējās Daugavpils sprinta orientēšanās sacensībās.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 103
Ņikitam Bogdanovam 1500 metru skrējienā  skaista uzvara Pērnavā

Daugavpils vieglatlētiem Ņikitai Bogdanovam otrdien, 28.maijā, Pērnavā Pasaules vieglatlētikas savienības ("World Athletics") bronzas līmeņa sacensībās izcīnīja pirmo vietu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 123
PASĀKUMA ''JAUNIEŠU VASARA'' IETVAROS NORISINĀSIES TIKŠANĀS AR BOKSA ZVAIGZNI MAIRI BRIEDI

Svētdien, 2.jūnijā, laukumā pie Daugavpils Olimpiskā centra (Stadiona iela 1) norisināsies jauniešu sporta, atpūtas un mūzikas svētki "Jauniešu vasara". Pasākuma ietvaros tiks organizētas daudzveidīgas aktivitātes - mini futbola, florbola un 3x3 basketbola turnīri, UNO turnīrs, QUIZ, rokgrupu konkurss "Chemical Reaction". 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 241
''FACTORY KINGZ'' DEJOTĀJIEM 5.VIETA PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTĀ BREIKINGĀ

25.maijā Ljubljanā (Slovēnijā) norisinājās "Pasaules čempionāts breikingā starp junioriem U18". Latviju sacensībās pārstāvēja daugavpilieši - breika deju studijas "Factory Kingz" dejotāji. Kopā sacensībās piedalījās 22 valstu pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 113
SPORTISTIEM PASNIEGTAS NAUDAS BALVAS PAR IZCILIEM SASNIEGUMIEM STARPTAUTISKĀ MĒROGA SACENSĪBĀS

Piektdien, 24.maijā, saskaņā ar Daugavpils valstspilsētas domes deputātu lēmumu, tikka pasniegtas naudas balvas 3 Daugavpils sportistiem un viņu treneriem -  Daugavpils sporta skolas boksa nodaļas audzēkņiem Nikitam Prohovskim (treneris Ritvars Šuļga) un Emmanuilam Sidorenko (treneris Vladislavs Sokolovs), kā arī vieglatlētei Ludmilai Tokarevai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 283
DAUGAVPILS VIEGLATLĒTIEM JAUNI PANĀKUMI DAŽĀDĀS SACENSĪBĀS

Ceturtdien, 23.maijā, Igaunijas pilsētā Jehvi notika pirmās pēckara gadu igauņu slavenā un leģendārā desmitcīņieka un lodes grūdēja Heino Lipa starptautiskās piemiņas sacensības. Tajās startēja arī pieci Daugavpils vieglatlēti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 122
Lielākās orientēšanās sacensības Baltijā ''Kāpa 2024'' šogad norisināsies Daugavpilī no 28. līdz 30. jūnijam.

Šogad jau 37. reizi notiks lielākie orientēšanās svētki Baltijā – orientēšanās trīsdienas “Kāpa 2024”. Katru gadu sacensības notiek citā Latvijas nostūrī un šogad tās notiks Latgalē Daugavpils apkārtnē. Sacensības notiks ne tikai klasiskās orientēšanās disciplīnā, bet arīdzan taku orientēšanās sportā un kā orientēšanās uz velosipēdiem jeb MTBO.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 181
PILSĒTAS SVĒTKU IETVAROS JAUNIEŠIEM UN BĒRNIEM TIKS PIEDĀVĀTS PLAŠS AKTIVITĀŠU KLĀSTS

Pilsētas svētku nedēļas nogalē 1. un 2.jūnijā bērniem un jauniešiem tiks piedāvāts plašs sporta un izklaides aktivitāšu klāsts, kuras organizēs DVPI “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” kopā ar sadarbības partneriem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 455
Pieteikumus ''Jauniešu vasarai'' ir iespējams iesniegt līdz 24. maijam ieskaitot

Jau 2. jūnijā norisināsies pirmais posms jauniešu sporta, atpūtas, jaunības un mūzikas svētkiem “Jauniešu vasara”. Pasākuma mērķis veicināt jauniešu aktīvo dzīvesveidu, radošumu, mākslinieciskumu, kā arī popularizēt brīvā laika pavadīšanas iespējas Daugavpilī.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 2295
AIZVADĪTS LATVIJAS KARATĒ FEDERĀCIJAS MĀCĪBU GADA LĪGAS NOSLĒDZOŠAIS POSMS

Sestdien, 18.maijā, Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās noslēdzošais LKF mācību gada līgas 3.posms. Sacensības organizēja Sochin Karate Klubs un Latvijas Karatē Federācija sadarbībā DVPI “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde”. Sacensību galvenā tiesnese – Santa Drozdova.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 133
VIEGLATLĒTI TURPINA KRĀT MEDAĻAS DAŽĀDĀS SACENSĪBĀS

Rimi Rīgas maratona jūdzes skrējienā jeb DPD jūdzē 19.maijā vīru konkurencē otrajā vietā finišēja Latvijas rekordists jūdzē Ņikita Bogdanovs ar rezultātu 4:15.24.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 102
Daugavpilī turpina attīstīt airēšanas sportu

Attīstot jauniešu sportu un veicinot veselīgu dzīvesveidu, līdz šī gada beigām Daugavpils valstspilsētas pašvaldība iegādāsies jaunu aprīkojumu airēšanas nodarbībām jauniešiem un rīkos airēšanas apmācības bērniem no sociālā riska grupām, bet Lielā Stropu ezera krastā plānots uzcelt elingu laivu novietošanai un glabāšanai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 189
Orientēšanās klubs ''Stiga'' aicina uz Daugavpils atklāto sprinta orientēšanās kausu 2024

Aktīvā dzīvesveida piekritēji tiek aicināti 30. maijā Stropu ezera centrālajā pludmalē izmēģināt savas orientēšanās prasmes ikgadējās Daugavpils sprinta orientēšanās sacensībās. Šogad aktivitāte norisināsies daudziem labi pazīstamā Stropu pludmales teritorijā un tuvākajā apkaimē, kas padara šo startu īpaši piemērotu ikvienam, kas jau sen ir vēlējies izmēģināt orientēšanos, bet ir baidījies apmaldīties.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 164
Kļaviņš un Jaunslaviete-Kipure triumfē “cb – xp” LK MTB XCO Daugavpils posmā

Sestdien Daugavpilī aizvadīts “cb – xp” Latvijas kausa otrais posms MTB XCO krosā – “Daugavpils XCO”. Open sporta braucienos posmā uzvarēja  “Velo komanda Ogre” braucējs Sandijs Kļaviņš un “ZZK AP Print” vienību pārstāvošā Katrīna Jaunslaviete-Kipure. Tikmēr pirmajā braucienā jauniešiem nepārspēts palika “Velo Saldus” pārstāvis Krists Buncis.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 156
DAUGAVPILS SPORTISTI SAŅEMS NAUDAS BALVAS PAR IZCILIEM REZULTĀTIEM STARPTAUTISKĀ MĒROGA SACENSĪBĀS

Šodien, 16.maijā, Daugavpils valstspilsētas domes deputāti pieņēma lēmumu par naudas balvu piešķiršanu sportistiem un viņu treneriem par uzrādītajiem izciliem sasniegumiem starptautiskā mēroga sacensībās. Šoreiz apbalvojums tiks piešķirts Daugavpils sporta skolas boksa nodaļas audzēkņiem Nikitam Prohovskim un Emmanuilam Sidorenko, kā arī vieglatlētei Ludmilai Tokarevai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 189
PIRMO REIZI DAUGAVPILĪ AIZVADĪTI PARASPORTA SVĒTKI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Sestdien, 11.maijā, Daugavpils Olimpiskā centra peldbaseinā un Kultūras pils sporta zālē bērniem un jauniešiem ar invaliditāti tika organizēti parasporta svētki. Dienas garumā pasākuma dalībniekiem un viņu vecākiem bija iespēja iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, kā arī tos izmēģināt.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 213