Šobrīd Daugavpilī

Kultūras ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 25.05.2022, 16:12

“Prāta Vētra” ieskandināja Daugavpili

6. augustā varavīksnes pavadīts notika “Prāta Vētras” koncerts Daugavpils stadionā “Lokomotīve”. Šī bija jau otrā reize, kad grupa viesojas Daugavpilī koncerttūres ietvaros un pulcināja teju 10 000 koncerta apmeklētāju.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 102
Turpinās “Skaistā vasara bibliotēkā”

Jūlijā Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiālēs turpinājās lasītveicināšanas programma “Skaistā vasara bibliotēkā” – 193 individuālie programmas dalībnieki un 345 bērni no 17 nometņu grupām aktīvi un jēgpilni pavadīja laiku, iegūstot jaunas zināšanas un prasmes.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 35
“Muzikālajā augustā” uzstāsies ukraiņu dziedātājs Fēlikss Šinders

11. augustā plkst. 19.30 Andreja Pumpura skvērā uzstāsies Fēlikss ŠINDERS – ukraiņu mākslinieks, dziedātājs, mūziķis, dziesmu autors, slavenais Odesas šansonjē, Odesas dvēsele un balss…

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 66
“Muzikālo augustu” turpinās Daugavpils mūziķu un aktieru apvienība “Divertisments”

11. augustā plkst. 18.00 Andreja Pumpura skvērā Daugavpils mūziķu un aktieru apvienība “Divertisments” aicina uz muzikālu, poētisku, Latīņamerikas deju ritmiem piepildītu vasaras vakaru…

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 42
“Prāta Vētras” koncerts Daugavpilī jau šo sestdien

Šo sestdien, 6. augustā, “Prāta Vētra” uzstāsies Daugavpilī, kur koncerts notiks stadionā “Lokomotīve”. Koncerta teritorijas iekārtošana notiek jau kopš pirmdienas.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 1629
Daugavpils teātris uzsāk jaunu sezonu

4. augustā Daugavpils teātra kolektīvs tikās kopsapulcē, lai pēc teātra valdes priekšsēdētāja Oļega Šapošņikova uzrunas un tradicionālās kopbildes uzsāktu darbu pie 2022./2023. gada sezonas jauniestudējumiem.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 126
Daugavpils ģimenes ar bērniem aicinātas uz tikšanos ar rakstnieci Inesi Valteri

Ceturtdien, 18. augustā, plkst. 11.40 Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58) noritēs tikšanās ar Inesi Valteri – rakstnieci, radošo nodarbību vadītāju un grāmatas “Pasakas ģimenei” 3 daļās autori. Literārās tikšanās laikā būs iespēja risināt sarunu par daiļdarbos lasīto, redzēto un sajusto. Tikšanos atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds projekta “Tiekamies bibliotēkā! Bērnu rakstnieki Daugavpilī” 3. kārtā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 115
Muzikālā augusta desmitgadi atklās  MIRAGE JAZZ ORCHESTRA un Normunds RUTULIS

4. augustā plkst. 18.00 Andreja Pumpura skvērā ar spilgtākajiem džeza mūzikas skaņdarbiem Muzikālā augusta desmitgadi Daugavpilī atklās “MIRAGE JAZZ ORCHESTRA”, solists Normunds RUTULIS un instrumentālisti: Raivo STAŠANS (saksofons), Madars KALNIŅŠ (klavieres), Normunds PIESIS (trompete), Zintis ŽVARTS, Indriķis VEITNERS, Arturs SEBRIS (saksofons) un orķestra mākslinieciskais vadītājs Lauris AMANTOVS (trombons).

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 126
Festivālā “Muzikālais augusts Daugavpilī” uzstāsies grupa SUDDEN LIGHTS

4. augustā plkst. 19.30 Andreja Pumpura skvērā uzstāsies alternatīvā poproka grupa SUDDEN LIGHTS.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 215
Praktiski ieteikumi “Prāta Vētras” Daugavpils koncerta apmeklētājiem

Sestdien, 6. augustā Daugavpilī stadionā “Lokomotīve”, Jelgavas ielā 54, grupa Prāta Vētra turpinās Latvijas koncerttūri “Gads bez kalendāra”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 366
Daugavpilī notiks Medus un ķiploku svētki

Vienības nams, Latvijas biškopības biedrības Daugavpils nodaļa un ķiploku audzētāji aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Medus un ķiploku svētkus un saņemt veselības eliksīra devu pasākumā Salds kā medus, stiprs kā ķiploks Andreja Pumpura skvērā 20. augustā no plkst. 10.00 līdz 14.00!

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 94
Noslēdzies meistarklašu cikls ar fotoizstādi “Ar ģimeni vasaras saulgriežos…”

Biedrība “Iniciatīvu un kompetenču atbalsta centrs” organizēja meistarklašu ciklu un fotosesiju ar fotoizstādi “Ar ģimeni vasaras saulgriežos…” ģimenēm ar bērniem no 5 gadu vecuma. Pasākumi notika A.Pumpura skvērā un Vienības namā šī gada jūnijā un jūlijā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 12
“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

31. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina vecākus ar bērniem apmeklēt “Ģimenes dienu”, kurā piedalīsies Vēsturiskās modelēšanas klubs “Robeža”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 109
Izstāde “Latgales skaistākās ainavas” festivāla “Gostūs Latgolā” ietvaros

Daugavpils Tūrisma informācijas centra skatlogos, Rīgas ielā 22a, festivāla “Gostūs Latgolā”, kas notiks jau 30. jūlijā Vienības laukumā, ietvaros ir skatāma tautas fotostudijas “Ezerzeme-F” izstāde “Latgales skaistākās ainavas”.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 84
Ineses Minovas personālizstāde “Sekojot savam sapnim”

3. augustā plkst. 12.00 Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) tiks atklāta Ineses Minovas gleznu izstāde “Sekojot savam sapnim”. Eļļas tehnikā veidotajos darbos atspoguļota ainava, klusā daba un portreti.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 175
Muzikālajam augustam Daugavpilī - 10 gadi

Jau desmito reizi Daugavpilī notiks festivāls “Muzikālais augusts Daugavpilī”. Atzīmējot apaļo jubileju, visa augusta garumā daudzveidīga koncertu programma izskanēs A. Pumpura skvērā, Vienības namā un Daugavpils Kultūras pilī.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 280
Daugavpilī norisināsies starptautisks laikmetīgās keramikas festivāls

Ar lekcijām, meistarklasēm, performancēm un izstādēm no 26. līdz 29. jūlijam Daugavpilī norisināsies Starptautiskais laikmetīgās keramikas festivāls 2022.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 399
Piesakies brīvprātīgajam darbam jauniešu festivālā Daugavpilī!

2.septembrī Daugavpilī, Centrālajā parkā notiks jauniešu festivāls “Artišoks 2022. Iedvesma & Līdzdalība”. 2022. gads ir atzīts par Eiropas Jaunatnes gadu un tādēļ festivāla ietvaros notiks ne tikai koncertprogrammas, bet arī prasmju un zināšanu apgūšanas darbnīcas un meistarklases, sarunas, kurās kopā mēģināsim rast atbildi uz jautājumu, kā jaunietis var iedvesmot līdzcilvēkus un kopīgi darbojoties veicināt pilsētas un reģiona pievilcību un izaugsmi. Līdz 1.augustam aicinām pieteikties brīvprātīgos darbam festivāla veidošanas komandā.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 329
Jau šo sestdien Daugavpils cietoksnī - Vasaras labdarības festivāls “Metal over Fortress”

Jau šo sestdien, 23. jūlijā Daugavpils cietoksnī norisināsies vasaras labdarības festivāls “Metal over Fortress”, kas veltīts cietokšņa ugunskristību 210. gadadienai.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 1062
Keramikas simpozija ievadizstāde stikla galerijā “4METRI”

Stikla galerijā “4METRI” Daugavpilī, Hospitāļa ielas 8 pagalmā, no piektdienas, 15. jūlija, skatāma keramikas simpozija “Ceramic Laboratory” ievadizstāde.

Lasīt vairāk...

Kultūras ziņas 345