Jautājumi domei

"Daugavpils pilsētas dome palielināja bērna dzimšanas pabalstu- līdz 300 eiro. Lai saņemtu šo pabalstu nepieciešams bērnu reģistrēt tikai Dzimtsarakstu nodaļā? Vai ir nepieciešami papildus dokumenti? Marina Osipova"

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 26-02-2017

  Ko darīt nedēļas nogalē Daugavpilī?

 • 24-02-2017

  Māju pārvaldīšanu uztic DzKSU (VIDEO)

  Saskaņā ar likumu, lai varētu izmantot visas līdzfinansējuma programmas māju renovācijai, iedzīvotājiem ir jāpārņem kopīpašumā esošās mājas pārvaldīšanas tiesības. Turklāt mājas apsaimniekošanu viņi var uzticēt jebkurai firmai. Kā šis process norit pilsētā? Pēdējo trīs gadu laikā pārvaldīšanas tiesības ir pārņēmuši 36 daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, un par apsaimniekojošo organizāciju viņi ir izvēlējušies Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmumu (DDzKSU).

 • 24-02-2017

  Pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" skaidro klientu viedokli

  Lai īstenotu vienveidīgu pakalpojumu sniegšanu un uzlabotu klientu apkalpošanu, pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" ir ļoti svarīgs klientu viedoklis, tāpēc uzņēmums aicina klientus atbildēt uz anketas jautājumiem par tā sniegto pakalpojumu kvalitāti.

 • 24-02-2017

  Zinātkāres centri “ZINOO” vēl draudzīgāki skolotājiem

  No 2017. gada 1. marta visi zinātkāres centri “ZINOO” skolotājiem nodrošina bezmaksas ieeju/ apmeklējumu, uzrādot skolotāja amata apliecinošo dokumentu. Šāds lēmums pieņemts, lai veicinātu vēl ciešāku zinātkāres centru sadarbību un saziņu ar Latvijas izglītības iestāžu skolotājiem.

 • 24-02-2017

  25. februārī sāksies elektroniskā reģistrācija jauniešu vasaras nodarbinātības programmai (VIDEO)

  Jauniešu vasaras nodarbinātības programmu Daugavpils pilsētas dome īsteno kopš 2011. gada vasaras. No tā laika apmēram 7 tūkstoši jauniešu varēja iegūt savu pirmo darba pieredzi, strādājot dažādos pašvaldības uzņēmumos vasaras brīvlaikā.

 • 23-02-2017

  Baltkrievu kultūras centrs uzsācis sadarbību ar muzeju Baltkrievijā (VIDEO)

  Baltkrievu kultūras centrā atklāta baltkrievu literatūras klasiķa Maksima Bogdanoviča daiļradei veltīta izstāde. Tā tika izveidota, izmantojot Baltkrievu literatūras vēstures muzeja fondu materiālus. Starptautiskajā dzimtās valodas dienā, ko visā pasaulē atzīmē 21. februārī, muzeja darbinieki atveda no Minskas un atklāja trīs pārvietojamās izstādes par baltkrievu dzejniekiem: Rīgā – par Rigoru Boroduļinu, Jēkabpilī – Petrusu Brovku un Daugavpilī – par Maksimu Bogdanoviču.

 • 23-02-2017

  DAUGAVPILS SINFONIETTA koncertā PAVASARA UVERTĪRA

  Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 8.martā plkst. 18.00

 • 23-02-2017

  Domes darba grupa strādā pie pavasara svētku noformējuma

  Jau pavisam drīz pavasaris nāks ar vairākiem skaistiem svētkiem. Pašvaldības speciālisti apspriež pilsētas svētku noformējuma koncepciju.

 • 23-02-2017

  Ārkārtas Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde

  2017.gada 23.februārī, plkst.14.50

 • 23-02-2017

  Latgales SEZ veic apjomīgu informatīvo kampaņu

  Sākot ar 2017. gada 2.janvāri, kad darbību uzsāka Latgales speciālajā ekonomiskajā zona (Latgales SEZ), Latgales uzņēmumi, kas plāno attīstīt savu saimniecisko darbību Latgales reģionā var pieteikties uz nodokļu atlaidēm.

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas