Jautājumi domei

"Daugavpils pilsētas dome palielināja bērna dzimšanas pabalstu- līdz 300 eiro. Lai saņemtu šo pabalstu nepieciešams bērnu reģistrēt tikai Dzimtsarakstu nodaļā? Vai ir nepieciešami papildus dokumenti? Marina Osipova"

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 20-02-2017

  Šo sestdien (25.februārī) sāksies elektroniskā skolēnu reģistrācija vasaras nodarbinātības programmas ietvaros

  Arī šogad Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa turpina vasaras nodarbinātības programmu realizāciju. Atgādinām, ka jauniešiem no 15 līdz 19 gadiem reģistrācija uz darbu 2017.gada vasaras periodā notiks elektroniski Jaunatnes departamenta mājas lapā (https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/darbs) no 25.februāra plkst. 11.00. līdz 9. martam, nodarbinātības sadaļā, kur būs pieejams arī reģistrācijas pieteikums.

 • 17-02-2017

  Klientu apkalpošanas centrs Lāčplēša ielā 39 pieņem vairāk nekā 200 iesniegumu dienā

  Elektroniskā rindas regulēšanas sistēma Q-net, kura ir uzstādīta jaunajā Sociālā dienesta Klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša iela 39, ļauj veikt ikdienas klientu apkalpošanas procesa monitoringu un analizēt statistiku.

 • 17-02-2017

  Ēnu dienā 2017 – Daugavpils otra aktīvākā pilsēta!

  Kā iepriekšējos gados, tā arī šogad daugavpilieši aktīvi iesaistījās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija rīkotajā akcijā Ēnu diena, kas norisinājās 15.februārī. 

 • 17-02-2017

  Saeimas deputāti solīja arī turpmāk atbalstīt Daugavpils centienus attīstīt sporta infrastruktūru

  17. februārī Daugavpili apmeklēja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas locekļi. Vizīte sākās ar tikšanos Daugavpils Domē, kur deputātus uzņēma Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis un sporta dzīvas organizatori.

 • 17-02-2017

  Daugavpils DzKSU turpina remontdarbus arī ziemā (VIDEO)

  Celtniecības un remontdarbi Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DDzKSU) apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās tiek veikti visa gada garumā. Atšķirība ir vien tajā, ka vasarā intensīvi notiek āra darbi, savukārt ziemā – iekšdarbi. Visi darbi tiek veikti, pamatojoties uz uzņēmuma plāniem, kā arī dzīvokļu īpašnieku kopsapulču protokoliem. Pasūtījumu saraksts ir diezgan plašs: sākot no neliela tekošā remonta, līdz elektrības apgaismojuma modernizācijai un ūdensvada kapitālajam remontam.

 • 17-02-2017

  Drīz tiks atklāts jaunais autobusu maršruts

  Atbalstot Piena kombināta mikrorajona iedzīvotāju lūgumu organizēt sabiedriskā transporta satiksmi ar pilsētas centru, Daugavpils pilsētas domes  Transporta komisija pēc AS “Daugavpils satiksme” piedāvājuma nolēma ieviest, eksperimentālā kārtā uz 3 mēnešiem, jaunu autobusu maršrutu Nr.16 “Autoosta – Piena kombināta ciemats”.

 • 17-02-2017

  Esplanādē plāno izveidot vasaras kafejnīcu

  Šo jautājumu skatīja un atbalstīja Pilsētbūvniecības un vides komisijas locekļi, bet 16. februārī arī Domes deputāti Finanšu komitejā.

 • 16-02-2017

  Daugavpils domē notika Ēnu diena (VIDEO)

  Visā Latvijā noritēja tradicionālā Ēnu diena. Pasākuma mērķis – iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām izvirzītajām prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties nākotnes karjeru. Šajā dienā tūkstošiem interesentu apmeklē darbavietas, lai klātienē izjustu darba atmosfēru uzņēmumos un iestādēs. Daugavpils dome nebija izņēmums. 19 pilsētas skolu audzēkņi pieteicās ēnot dažādu pašvaldības departamentu un nodaļu darbiniekus.

 • 16-02-2017

  Daugavpilī svinēs Masļeņicu

  Daugavpilī 25.februārī svinēs Masļeņicu. Tradicionālā Masļeņicas svinēšana notiks Vienības laukumā no plkst. 12.00. Folkloras kolektīvu koncerts, cienāšana ar pankūkām un citiem gardumiem, spēles un citas izklaides, kā arī salmu lelles, kas simbolizē ziemu, dedzināšana – to visu sagatavoja pasākumu organizātori - Krievu kultūras centrs. Svētku viesi – profesionālais kolektīvs „Ļubo-milo” («Любо-мило») no Krievijas.

 • 16-02-2017

  ĒNU DIENA SPORTA UN JAUNATNES DEPARTAMENTĀ

  15.februārī, notika Ēnu diena. Arī Daugavpils pilsētas domes Sporta un  jaunatnes departaments uzņēma vairākus skolēnus. Viņiem tika organizēta ekskursija pa pilsētas domes ēku, kuras rezultātā jaunieši iepazinās ar domes nodaļām un struktūrām, kas ir cieši saistītas ar departamenta darba ikdienu.

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas