Jautājumi domei

"Meita iestājās Stradiņa universitātē. Pašvaldība piešķir stipendijas medmāsām, kas paaugstina kvalifikāciju, topošajiem ārstiem- rezidentiem. Bet studentus, kas tikai sāk apmācības pilsēta gatava atbalstīt ar nosacījumu, ja viņi atgriezīsies strādāt dzimtajā pilsētā?"

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 27-09-2016

  Rotko mākslas centrā piecas jaunas izstādes (VIDEO)

  Mākslinieka Marka Rotko dzimšanas dienā viņa vārdā nosauktais mākslas centrs saņem dāvanas, kuras tālāk tiek nodotas visiem pilsētniekiem. Tie ir darbi, kas  radīti Starptautiskā gleznošanas simpozija laikā. Divas nedēļas strādāt Daugavpilī un piedalīties izstādē kļūst arvien prestižāka. Šoreiz uz dalību simpozijā pretendēja 12 gleznotāji no dažādām valstīm, tomēr izvēlēti  tikai deviņi. Viņu gleznas ir apskatāmas vienā no izstādēm.

 • 27-09-2016

  3. vidusskola uzņem izglītības darbiniekus no 5 valstīm

  Programmas Erasmus+ ietvaros Daugavpilī ieradusies izglītības darbinieku delegācija no 5 valstīm. 27. septembrī delegāciju uzņēma pilsētas domē. Ar pedagogiem tikās Daugavpils Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis.

 • 27-09-2016

  Noslēdzas licencētās makšķerēšanas sezona: kādi ir tās rezultāti (VIDEO)

  Pagājušā gada marta sākumā stājās spēkā Daugavpils pilsētas domes pieņemtie noteikumi par licencēto makšķerēšanu Lielā Stropu ezerā. Šis dokuments ļauj pašvaldībai veikt saimniecisko darbību, ar Latvijas Zemkopības ministrijas Zivju fonda atbalstu papildināt zivju resursus, nodrošināt kārtību publiskajās ūdenstilpēs un novērst maluzvejniecību.  Daugavpils pilsētas domes Komunālās saimniecības pārvaldes speciālisti veic pastāvīgu amatierzvejas noteikumu ievērošanas kontroli.

 • 27-09-2016

  Iedzīvotāju ievērībai!

 • 27-09-2016

  Ierobežota transporta kustība Jelgavas ielā

 • 27-09-2016

  Kustības ierobežojumi Balvu un Cietokšņa ielu krustojumā

 • 27-09-2016

  3. oktobris Pasaules arhitektūras diena

  Šā gada svinību tēma «Radi labāku pasauli»  - pievēršoties dizaina nozīmei cilvēku dzīves atvieglošanai un uzlabošanai. Ar vadmotīvu: Izveidot labākas pasaules dizainu .Latvijā Pasaules arhitektūras diena tiks svinēta vairākas dienas dažādās pilsētās, to skaitā arī Daugavpilī.

 • 27-09-2016

  Ziemeļvalstis stiprina reģionālo sadarbību Daugavpilī

  2016.gada 4.un 5.oktobrī Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un Ziemeļvalstu vēstniecības Latvijā rīko Ziemeļvalstu dienas Daugavpilī, lai veidotu regulāru un koordinētu dialogu, stiprinātu reģionālo sadarbību un rastu iespēju dalīties ar Ziemeļvalstu labās prakses piemēriem. 

 • 27-09-2016

  12. vidusskola uzņem partnerus no 9 valstīm

  26. septembrī Daugavpilī ieradās skolēnu un pedagogu delegācija no 9 valstīm. Vizīte notiek programmas Erasmus+ ietvaros.

 • 26-09-2016

  Daugavpils skolēni piedalās “Valodu karuselī” (VIDEO)

  26. septembrī  atzīmē Eiropas valodu dienu. To iedibināja Eiropas Padome ar Eiropas Savienības atbalstu 2001. gadā. Šajā dienā rīkoto pasākumu devīze ir ļoti vienkārša: katram eiropietim ir jāpārvalda vismaz divas valodas. Vēl nesen šķita, kas tas ir ļoti grūti sasniedzams mērķis, taču šodien tā jau ir norma.

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas