Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.04.2020, 16:23

Pilsētplānošanas un būvniecības būvvaldes vecākā būvinspektore Juzefa Isakova saņēma apbalvojumu

Trešdien, 8.jūlijā kultūras pilī Ziemeļblāzma, Rīgā tika apbalvotas konkursa - foruma "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2019" finālistes.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 81
Pašvaldība risina bērnu zobārstu trūkuma problēmu

Daugavpils pašvaldībā, rūpējoties par medicīnas pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, notiek darbs pie medicīnas personāla piesaistes darbam vietējās ārstniecības iestādēs. Pastiprināta uzmanība tiek pievērsta bērnu zobārstu trūkuma problēmai. Lai to risinātu, jau otru gadu pēc kārtas tiek piešķirts finansējums zobārstu apmācībām. 7. jūlijā Domē notika informatīva tikšanās ar jauniešiem, kas šogad absolvēja vidusskolu un vēlas ar pašvaldības atbalstu iegūt zobārsta profesiju, pretī apņemoties vismaz 10 gadus nostrādāt Daugavpils zobārstniecības poliklīnikā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 182
SIA “Labiekārtošana D” valdes locekles amatā iecelta Jūlija Mamaja

8. jūlijā SIA “Labiekārtošana D” dalībnieku sapulcē par valdes locekli iecelta Jūlija Mamaja. Viņa valdes locekles pienākumus pildīs līdz konkursa rezultātu paziņošanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 152
Finanšu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēde  2020.gada 9.jūlijā, plkst.15.00 Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 71
Sociālo jautājumu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Sociālo jautājumu komitejas sēde darba kārtība 2020.gada 9.jūlijā, plkst.14.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 30
Pilsētas saimniecības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Pilsētas saimniecības komitejas sēde 2020.gada 09.jūlijā  plkst. 13.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 1 Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 30
Domē notika kārtējā tikšanās ar presi

Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs, priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, Domes priekšsēdētāja vietnieki Līvija Jankovska un Jānis Dukšinskis .

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 245
Izglītības un kultūras jautājumu komiteja

Daugavpils pilsētas domes  Izglītības un kultūras jautājumu komitejas  priekšsēdētājs Aivars Broks sasauc Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdi 2020.gada 9.jūlijā, plkst.11.00 un izsludina šādu darba kārtību:

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 37
Īpašuma komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Īpašuma komitejas sēdes  darba kārtība 2020.gada 9.jūlijā plkst. 10.00 Domes sēžu zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 23
Mājokļu komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Mājokļu komitejas sēde 2020.gada 09.jūlijā  plkst. 10.30 Krišjāņa Valdemāra ielā 1 Domes sēžu zālē

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 19
Attīstības komitejas sēde

Daugavpils pilsētas domes Attīstības komitejas sēde 2020.gada 9.jūlijā, plkst. 9.00

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 44
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2020.gada 7.jūlijā plkst.14.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, notiks Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde. Darba kārtībā tiks izskatīti fizisko un juridisko personu iesniegumi.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 44
Plāno Stropu sporta un atpūtas zonu tālāku attīstību

Daugavpils Domē sākusi strādāt darba grupa, kuras galvenais uzdevums ir izstrādāt Stropu tālākās attīstības projektus un jaunas idejas.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 334
Līvija Jankovska iedzīvotājus pieņems katra mēneša otrajā pirmdienā

Domes priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska iedzīvotājus pieņems katra mēneša otrajā pirmdienā no plkst.14.-17.00 pierakstīšanās Informācijas birojā iepriekšējā piektdienā klātienē vai pa tālruņiem 65404399, 65404344

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 71
Tiek meklēti risinājumi Garnizona kapu saglabāšanai un sakārtošanai

Ir aktualizēta problēma, kas saistās ar Garnizona kapu vēsturisko un aizsargājamo daļu. Daļa 19. gs. un 20. gs. sākuma apbedījumu ir nopostīti.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 221
Domē tiek diskutēts par nākamā gada pilsētas ziedu rotu

2. jūlijā Daugavpils Domē sanāca darba grupa ar mērķi plānot 2021. gada apstādījumu koncepciju. Komunālās saimniecības pārvaldes un Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta speciālisti sagatavoja prezentāciju par šī gada apstādījumiem un plāniem uz nākamo gadu.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 175
Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs iedzīvotājus pieņems katra mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs iedzīvotājus pieņems katra mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā no plkst.14.00 līdz 17.00. Iepriekšēja pierakstīšanās uz pieņemšanu notiks piektdien (pirms pieņemšanas dienas) no plkst.8.00 zvanot pa tālruni 65404338 vai klātienē 222.kabinetā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 86
Rīkojums par pienākumu sadali starp Domes  priekšsēdētāja vietniekiem

Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs 30. jūnijā parakstīja rīkojumu par atbildības sfēru sadali starp priekšsēdētāja vietniekiem.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 332
Par Daugavpils Domes priekšsēdētāju ievēlēts Igors Prelatovs (VIDEO)

29. jūnijā norisinājās Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija iekļauti divi jautājumi: par Domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu. Domes priekšsēdētāja amatā ievelēts Igors Prelatovs, par viņa vietnieci ievēlēta Līvija Jankovska.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 548
Izvēlēts risinājums iedzīvotāju kartes ieviešanai

2019. gada 16. maijā Domes deputāti pieņēma lēmumu par iedzīvotāju kartes ieviešanu. Šobrīd ir iespēja saņemt valsts aizņēmumu šīs kartes ieviešanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 298