Šobrīd Daugavpilī

Ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.04.2020, 16:23

Apstiprināti jauni noteikumi par pašvaldības stipendiju piešķiršanas kārtību

Lai nodrošinātu jaunu un kvalitatīvu kadru piesaisti medicīnā, Domes deputāti apstiprināja jaunus noteikumus par pašvaldības stipendiju piešķiršanu ārstiem rezidentiem un medicīnas studentiem.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 52
Dome pieņēma lēmumu par atbalstu kadru piesaistei zobārstniecībā

28. maijā ārkārtas Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par ieguldījumu SIA “Daugavpils zobārstniecības poliklīnika” pamatkapitālā, lai nodrošinātu bērnu zobārstu pakalpojumu pieejamību Daugavpilī.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 131
Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēde (AUDIO)

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas ārkārtas domes sēdi videokonferences režīmā 2020.gada 28.maijā, plkst.14.30  un izsludina šādu darba kārtību:  (AUDIO)

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 241
Ārkārtas Finanšu komitejas sēde (AUDIO)

Daugavpils pilsētas domes Ārkārtas Finanšu komitejas sēde  2020.gada 28.maijā, plkst.14.00 videokonferences režīmā (AUDIO)

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 107
Ārkārtas Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde (AUDIO)

Daugavpils pilsētas domes  Izglītības un kultūras jautājumu komitejas  priekšsēdētājs Aivars Broks sasauc ārkārtas Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdi 2020.gada 28.maijā, plkst.13.30 Videokonferences režīmā un izsludina šādu darba kārtību: (AUDIO)

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 79
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2020.gada 1.jūnijā plkst.10.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, notiks Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde. Darba kārtībā tiks izskatīts jautājums par strūklakas uzstādīšanu Stropu ezerā pretī galvenajai pludmalei un pontonam, kā arī  fizisko un juridisko personu iesniegumi.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 28
Daugavpils  dievnami saņems pašvaldības līdzfinansējumu

Daugavpilī turpina īstenot  budžeta programmu “Sakrālā mantojuma saglabāšana”. Arī šogad 7 dievnami saņems pašvaldības līdzfinansējumu savu projektu realizācijai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 469
Stropu ezerā plāno uzstādīt strūklaku

Ideja par strūklaku Stropu ezerā radās vēl pagājušajā gadā un šogad tā tiks realizēta, pateicoties tam, ka ziema nebija sniegota un ir krietns ietaupījums par pilsētas uzkopšanu ziemas periodā.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 273
Šmakovkas muzejs veidos gastronomiskā tūrisma maršrutu

Šodien Daugavpils pilsētas domes sēdē tika atbalstīts Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras projekts “Gastronomiskais tūrisma maršruts “Latgales šmakovkas ceļš”” .

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 155
Pašvaldība turpina sniegt atbalstu bērnu ēdināšanai

Atbilstoši 12.maija ārkārtas domes sēdē Daugavpils pilsētas domes deputātu pieņemtajiem grozījumiem 2020.gada 6.aprīļa Daugavpils pilsētas domes apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr.13 “Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalsts ārkārtējā situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību” Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē uz 2020.gada 15.maiju vēl tika saņemti un apstrādāti  386 bērnu (kuri ir Daugavpils pilsētas iedzīvotāji un uz 12.03.2020. bija deklarēti Daugavpils pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā) vecāku iesniegumi par pašvaldības atbalsta saņemšanu bērna ēdināšanai.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 112
Domē notika kārtējā preses konference

 Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis . Andrejs Elksniņš informēja, ka 18. maijā ekspluatācijā nodots Smiltenes ielas pārvads un no 19. maija plkst. 10.00 atvērta kustība.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 123
Svarīga informācija par jauniešu vasaras nodarbinātības programmu

15.maijā Daugavpili apmeklēja Labklājības ministre Ramona Petraviča, kura paziņoja, ka visdrīzāk NVA nodarbinātības programma jauniešiem šajā vasarā norisināsies tikai mēnesi, no jūlija vidus līdz augusta vidum.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 635
Ārkārtas Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde (AUDIO)

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas  priekšsēdētājs Aivars Broks sasauc ārkārtas Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdi 2020.gada 19.maijā, plkst.11.00 Videokonferences režīmā un izsludina šādu darba kārtību:

AUDIO

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 208
Daugavpils pilsētas domes sēde (audio)

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas domes sēdi videokonferences režīmā 2020.gada 21.maijā, plkst.14.00  un izsludina šādu darba kārtību (audio):

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 260
Sociālais dienests no 18.maija uzsāk klientu pieņemšanu pēc iepriekšēja pieraksta

Ņemot vērā valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu mazināšanu, Dienests ar 18.05.2020. uzsāks daļēju klientu pieņemšanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 72
Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde (audio)

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš sasauc Daugavpils pilsētas ārkartas domes sēdi videokonferences režīmā 2020.gada 18.maijā, plkst.14.00 un izsludina šādu darba kārtību (audio):

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 264
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2020.gada 19.maijā plkst.10.00 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, videokonferences režīmā notiks Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde.

Darba kārtībā tiks izskatīti fizisko un juridisko personu iesniegumi.

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 55
Bāriņtiesas un Dzimtsarakstu nodaļas darbs pēc 13. maija

Daugavpils pilsētas bāriņtiesas darba organizācija pēc 13. maija

Bāriņtiesa sakarā ar darba specifiku nebija pārtraukusi darbu klātienē.  P.: 8.00-18.00; O.8.00-17.00; T.: 8.00-17.00; C.: 8.00-17.00; P.:8.00-16.00.

Arī pēc 13. maija tupina pieņemt apmeklētājus pēc pieraksta.

Nodrošina dokumentu un iesniegumu

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 117
Daugavpils Domē iedzīvotājus sāk pieņemt klātienē pēc iepriekšēja pieraksta

 IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI! Sakarā ar ārkārtējo situāciju līdz 9.jūnijam DOMES NODAĻAS UN DEPARTAMENTI  APMEKLĒTĀJUS KLĀTIENĒ PIEŅEM PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 385
Finanšu komitejas sēde (audio)

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēde  2020.gada 14.maijā, plkst.15.00 videokonferences režīmā

Sēdes audio ieraksts pieejams šeit

Lasīt vairāk...

Domes ziņas 97