Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.08.2023, 11:31

Daugavpils domes priekšsēdētājs sveic skolotājus gaidāmajā Skolotāju dienā

Cienījamie pedagogi!

Ne tikai kā Daugavpils pašvaldības vadītājs, bet arī kā trīs bērnu tēvs sveicu visus mūsu skolotājus viņu profesionālajos svētkos!

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 242
Daugavpils satiksme iesaka ērtākos autobusu maršrutus skolēniem

Sakarā ar tramvaju līniju pārbūvi Daugavpilī jau ieviestas vairākas sabiedriskā transporta kustības izmaiņas, piemēram, mainītas pieturu atrašanās vietas un ieviesti autobusu pagaidu marštuti. PAS "Daugavpils satiksme" atgādina, ka, sakarā ar būvdarbiem, no 2. līdz 17. oktobrim Daugavpilī nekursēs tramvaji, tāpēc uzņēmums aicina skolēnus izmantot autobusus, lai nokļūtu savās izglītības iestādēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 154
Informācija par izmaiņām sabiedriskā transporta organizēšanā no 2. oktobra (+autobusu kustības saraksts)

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no 2. oktobra līdz 16. oktobrim daļēji tiks ierobežota sabiedriskā transporta pakalpojuma sniegšana. Šajā laikā tramvaji nekursēs, bet pasažieru pārvadāšana tiks nodrošināta ar autobusiem gan esošajos, gan jaunizveidotajos maršrutos, kas maksimāli dublē tramvaju maršrutu kustības shēmas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 5151
Starptautiskajā senioru dienā varēs bez maksas apmeklēt muzejus un zoodārzu

1.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā senioru diena. Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes sniedz senioriem iespēju pavadīt šos svētkus interesanti un lietderīgi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 143
PAS “Daugavpils siltumtīkli” iesniedza SPRK izskatīšanai jauno apkures tarifu novembrim

Piektdien, 29. septembrī, PAS “Daugavpils siltumtīkli” iesniedza izskatīšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteikto piedāvāto tarifu. Paredzēts, ka jaunais tarifs stāsies spēkā no 2023. gada 1. novembra un būs par 4,9 % zemāks nekā spēkā esošais tarifs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 96
No 1. oktobra izmaiņas divu reģionālo maršrutu autobusu kustībā

SIA “Daugavpils autobusu parks” informē, ka no 2023. gada 1. oktobra gaidāmas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutu “Rīga – Ilūkste - Daugavpils” un “Daugavpils - Krāslava” kustībā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 72
1. OKTOBRIS – STARPTAUTISKĀ SENIORU DIENA

Visā pasaulē 1. oktobris tiek atzīmēts kā Starptautiskā senioru diena, kad īpaša uzmanība tiek vērsta vecākā gadagājuma ļaudīm un dažādiem izaicinājumiem, ar kuriem tie saskaras savā ikdienā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 81
Nakts patversme gatava uzņemt cilvēkus aukstajā laikā

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes „Sociālais dienests” Nakts patversme gatava darbam ziemas apstākļos. Tās darba laiks ir no plkst.18.00 līdz plkst.8.00. Ja naktī gaisa temperatūra būs zemāka par 0º C, Nakts patversme darbosies 24 stundas diennaktī.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 78
Labklājības ministrija aicina uz kino un diskusijām par cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem iekļaušanu sabiedrībā

Ar mērķi vairot sabiedrības izpratni par garīga rakstura traucējumiem Labklājības ministrija starptautiskā garīgās veselības mēneša ietvaros oktobrī piecās Latvijas pilsētās – Smiltenē, Daugavpilī, Tukumā, Kuldīgā un Bauskā organizē īpašus bezmaksas pasākumus ar kopīgu filmas „The Peanut Butter Falcon” („Zemesriekstu sviesta piekūns”) skatīšanos un diskusijām par cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem kino un realitātē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 84
Daugavpils skolēni piedalījās Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļā 2023

No 18. septembra līdz 8. oktobrim Latvijā un citviet Eiropā norisinās Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļa 2023 (ESDW). Tās ietvaros Daugavpils Attīstības departaments sadarbībā ar Izglītības pārvaldi, SIA “AADSO” un Latgales Zoodārzu Daugavpils Inovāciju centra telpās rīkoja pasākumu 6.-7. klašu skolēniem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 118
Daugavpils Komunālajos kapos ceturtdien asfaltēs centrālo ceļu līdz kapličai

Ceturtdien, 28. septembrī Daugavpils Komunālajos kapos tiks veikta ceļa asfaltēšana no kapsētas centrālās ieejas līdz kapličai, tāpēc ceļš tiks slēgts gājēju un transporta kustībai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 93
Daugavpilij piešķirts papildfinansējums: tramvaju satiksme līdz gada beigām slēgta netiks

26. septembrī valdība pieņēmusi lēmumu par 2,4 miljonu euro piešķiršanu Daugavpilij videi draudzīgā sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstībai. Tas ļaus sakārtot tramvaja sliedes tramvaja depo teritorijā un nomainīt novecojušās komunikācijas zem renovējamiem tramvaja sliežu posmiem. Vienlaikus rasts risinājums tam, lai mazinātu ar remontdarbiem saistītos tramvaju satiksmes ierobežojumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 1086
4.oktobris - atvērto durvju diena Dienas centrā “Saskarsme”

4. oktobrī Daugavpils Sociālais dienests un Dienas centrs “Saskarsme” aicina visus uz atvērto durvju dienu, kas veltīta Starptautiskajai Veco ļaužu dienai. Jums būs iespēja iepazīties ar centra “Saskarsme” darbu, visām iespējām, kas šeit tiek piedāvātas apmeklētājiem:  radošumam, attīstībai, saskarsmei, fiziskām aktivitātēm un vaļaspriekiem! Notiks interaktīvas nodarbības, meistarklases un ekskursijas pa Centru.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 92
Šonakt atcels vairākus 1.maršruta tramvaja reisus

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka CBF SIA “BINDERS” no  26. septembra plkst.23:00 līdz  27.septembra  plkst.05:00 plāno veikt asfalta  ieklāšanas  darbus objektā  “Tramvaju  līnijas pārbūve Smilšu ielā posmā no Valkas ielas līdz Jātnieku ielai”. Sakarā ar kontakttīkla atslēgšanu, naktī no 26. septembra uz 27. septembri atcels vairākus 1. tramvaja maršruta reisus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 394
Smilšu ielā gaidāmas izmaiņas satiksmes organizēšanā

Komunālās saimniecības pārvalde informē: sakarā ar projekta "Tramvaju līnijas pārbūve Smilšu ielā posmā no Valkas ielas līdz Jātnieku ielai, Daugavpilī “ realizāciju, no 28. septembra līdz 10. oktobrim šajā ceļa posmā gaidāmas izmaiņas  satiksmes organizēšanā.

28. septembrī:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 486
Tramvaja sliežu pārbūves vietās nomainīs pirms 50 gadiem izbūvētās komunikācijas

AS “Daugavpils Satiksmes” rosinātie tramvaju satiksmes kustības īslaicīgi ierobežojumi ir saistīti ar nepieciešamību veikt komunikāciju nomaiņu vairākos posmos zem tramvaja sliedēm.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 3539
Kas jāzina par elektrības sadales tarifu samazinājumu mājsaimniecībām

21. septembrī Saeima galīgajā lasījumā apstiprināja Klimata un enerģētikas ministrijas sagatavotos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā. Grozījumi paredz elektroapgādes tarifa fiksētās maksas daļas (jaudas uzturēšanas maksas) samazinājumu fiziskām personām par 60% laika periodā no 2023. gada 1. septembra līdz 31. decembrim, izmaksas kompensējot no valsts budžeta un AS "Latvenergo" dividendēm. AS "Sadales tīkls" sagatavojusi informāciju, ko fiziskām personām svarīgi ņemt vērā par konkrēto atbalsta mehānismu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 103
Uz dažām nedēļām ierobežos satiksmi Stacijas ielas posmā

Komunālās saimniecības pārvalde informē: sakarā ar  asfalta seguma atjaunošanas darbiem, no 27. septembra līdz 13. oktobrim būs ierobežota satiksme Stacijas ielas posmā no Balvu ielas līdz Stacijas ielai 129D.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 470
Projekta “Pasaules ap mums” komanda ar interaktīvo ekspozīciju piedalījās Rīgas ielas svētkos Daugavpilī

16.septembrī Rīgas ielas svētku Daugavpilī apmeklētājiem bija iespēja aplūkot interaktīvo ekspozīciju “Ekosistēma uz galda”, kas tika  izveidota Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Pasaules ap mums” ietvaros.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
23. septembrī aicina Rīgas ielas tirdziņš

23. septembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 daugavpiliešus un pilsētas viesus gaidīs tradicionālais ikmēneša tirdziņš Rīgas ielā, kas šoreiz noteikti priecēs ar preču daudzveidību.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 451

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!