Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.11.2019, 12:00

Daugavpilī attīsta ēdamo suvenīru ideju

Daugavpils pašvaldība plāno atgriezties pie idejas par produktiem ar pilsētas simboliku, kas varētu spēlēt "ēdama zīmola" lomu un kļūt par brīnišķīgām dāvanām vai suvenīriem gan Daugavpils viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Pirmie no šiem produktiem būs saldumi – piparkūkas ar simboliem, kuras radījuši SIA «Vilna» meistari un privātā konditore Anita Druze (tortetka.lv).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 155
Izsludināts konkurss uz kapitālsabiedrību padomes locekļu amata vietām

Daugavpils Dome izsludina konkursu uz kapitālsabiedrību “Daugavpils satiksme”, “Daugavpils siltumtīkli, “Daugavpils reģionālā slimnīca” padomes locekļu amata vietām. Pieteikumi jāiesniedz līdz 28. augustam (ieskaitot) Daugavpils Domes Informācijas birojā K. Valdemāra ielā 1.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 57
Paplašināts iedzīvotāju loks, kuri būs tiesīgi saņemt pašvaldības atbalstu

Ar 6. augusta Domes lēmumu ir veikti grozījumi Domes saistošajos noteikumos “Daugavpils pilsētas pašvaldības materiālais atbalsts mazaizsargātajām personām", kas paredz paplašināt iedzīvotāju loku, kuri var saņemt pašvaldības atbalstu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 173
Veselības ministrija gatava veikt investīcijas ēkā Siguldas ielā 24

Sakarā ar to, ka Daugavpils Psihoneiroloģiskajai slimnīcai pievieno Aknīstes slimnīcu, Daugavpils slimnīcai nepieciešamas papildus telpas. Veselības ministrija griezusies pie pašvaldības ar lūgumu piešķirt pašvaldības ēku- bijušo onkoloģisko slimnīcu Siguldas ielā 24.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 129
Notiek BRĪVPRĀTĪGO pieteikšanās jauniešu festivālam “Artišoks 2020”

„Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa. Jauniešu pasākums ir kļuvis par vienu no Daugavpils pilsētas vizītkartēm un šogad svinēs savu 10 gadu jubileju! “Artišoks” tiek rīkots ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar iespējām lietderīgi, radoši un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpilī, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 135
Satiksmes ierobežojumi pilsētas centrā

Sakarā ar avārijas darbiem Alejas ielā  2020. gada 07.augustā autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr.131

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 131
Panākta vienošanās par papildus finansējumu Daugavpils reģionālajai slimnīcai

5. augustā Domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis un priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska Veselības ministrijā tikās ar valsts sekretāri Dainu Mūrmani-Umbrāško.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 61
Uzņēmums “DzKSU” arvien biežāk  darbu izpildi veic pašu spēkiem

Kvalitatīvs jumta un aizsargapmales remonts, jaunu  tehnoloģiju ieviešana un izmantošana- tieši tā var raksturot Daugavpils Dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma ( DDzKSU) darbu šajā gadā.  

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 146
NOSLĒDZĀS JOGAS NODARBĪBAS PILSĒTAS IEDZĪVOTĀJIEM

Periodā no 2019.gada augusta līdz 2020.gada jūlijam Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem tika piedāvātas jogas nodarbības. Kopā tika novadītas 180 nodarbības, kas varēja apmeklēt visi ieinteresēti bez vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumiem.

Nodarbību mērķis bija dalībnieku vispārējas fiziskās un psiholoģiskās veselības veicināšana ar jogas

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 78
Sākas Lociku lidlauka tehniskā apsekošana

Daugavpils lidostas projekts iekļauts Latvijas nacionālajā attīstības plānā 2021-2027 un pirmo reizi valsts ir iedalījusi finansējumu 100 000 eiro apmērā dokumentācijas sagatavošanai. Konkursa rezultātā Daugavpils pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar firmu “Ardenis” par objekta Locikos ģeoloģisko apsekošanu un pirmsprojekta izpēti. Rezultātā ir jāsaņem ekspertu novērtējums par lidostas iespējām un perspektīvām, par uzturēšanas un būvdarbu izmaksām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 413
Stropu ezerā sākusi darboties strūklaka

Strūklaka Stropu ezerā sāka darboties 3. augustā. Strūklas augstums ir 30 metri. Tumšajā diennakts laikā tā tiek izgaismota.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 271
NOSLĒDZĀS MŪSDIENU DEJU NODARBĪBAS

Sākot ar 2018.gada maiju, divu gadu laikā Daugavpilī tika piedāvātas bezmaksas mūsdienu deju nodarbības. Aktivitātē varēja piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Kopā, projekta ietvaros, tika novadītas 192 nodarbības 16 grupās.

Nodarbību mērķis bija dalībnieku fiziskās formas un stājas uzlabošana, teorētisko un praktisko

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 41
3. augustā atslēgts luksofors Kandavas un Cietokšņa ielu krustojumā

Sakarā ar  luksofora remonta darbiem Kandavas un Cietokšņa ielu krustojumā 2020.gada 3.augustā no plkst. 9:00 līdz plkst. 16:00 luksofors tiks izslēgts.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 62
Pašvaldības ēka 18.novembra ielā 354V ir pieņemta ekspluatācijā

Daugavpils pilsētas pašvaldības ēka tika pabeigti energoefektivitātes uzlabošanas remontdarbi, 2020.gada 20.jūlijā veikta atzīme par būvdarbu pabeigšanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 83
Rindas pie Sociālā dienesta apkalpošanas centra  - klienti tiek aicināti ievērot noteikumus

Neskatoties uz to, ka Covid-19 izplatības riski joprojām pastāv, daudzi Daugavpils Sociālā dienesta klienti atklāti ignorē distancēšanas noteikumus. Šāda situācija izveidojusies klientu pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 39, kur vadībai nācās lūgt arī pēc pašvaldības policijas palīdzības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 338
Tiks asfaltēti trīs ielu posmi Grīvā

30. jūlijā Domes sēdē tika pieņemts lēmums par aizņēmuma ņemšanu pilsētas grants ielu posmu asfaltēšanai.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 167
Rīgas ielas tirdziņš notiks 22.augustā

Darām zināmu, ka 15. augustā Daugavpils pilsētas pašvaldībā plānotais Rīgas ielas tirdziņš tiek pārcelts uz 22.augustu

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 133
PASĀKUMA “LAVKA” SEZONAS PIRMĀ DISKUSIJA “(R)EMIGRANTI”

Pasākumā “LAVKA”, šīs sezonas pirmajā diskusijā “(R)EMIGRANTI”, piedalījās Daugavpils un Daugavpils novada uzņēmēji un radošo profesiju pārstāvji. Pasākuma viesi dalījās savā pieredzē dzīvojot ārzemēs, atklājot iemeslus, kas lika atgriezties mājās un veiksmes formulu, kas ļāva realizēt savu sapni.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 274
Programmas «Impulss» uzvarētājs veiksmīgi attīsta nesagraujošās testēšanas pakalpojumus

Pilsētas uzņēmums SIA "FeNiCoGd" ir viens no Daugavpils jauno uzņēmēju pašvaldības atbalsta programmas «Impulss» uzvarētajiem, kas turpina veiksmīgi attīstīt savus pakalpojumus. Šobrīd šī nesagraujošās testēšanas laboratorija piedāvā 4 testēšanas metodes: vizuālo pārbaudi, magnētisko ferrodaļiņu pārbaudi, ultraskaņas pārbaudi un penetrācijas pārbaudi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 220
Daugavpiliešus un viesus priecē krāšņa ziedu rota

Vasara ir pilnbriedā, tas jūtams arī pilsētā. Visapkārt ir krāšņas puķu domes, piramīdas, vides objekti, zaļi parki, kas dod atelpu tveices laikā. Varbūt ikdienas steigā ne visu pamanām, tāpēc piedāvājam sagatavoto video par Daugavpils šīs vasaras ziedu rotu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 195