Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 16.03.2021, 11:51

AS “DAUGAVPILS SATIKSME” PLĀNO IEGĀDĀTIES 45 JAUNUS, VIDEI DRAUDZĪGUS AUTOBUSUS

Nepilnu 3 gadu laikā Daugavpils pilsētas pašvaldības akciju sabiedrība “Daugavpils satiksme” plāno atjaunot autobusu parku ar 45 jauniem, videi draudzīgiem autobusiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 26
Daugavpilī plāno ierīkot jaunu notekūdeņu pieņemšanas punktu

SIA “Daugavpils ūdens” speciālisti, ņemot vērā, ka sākot ar nākamo gadu ir paredzētas būtiskas pārmaiņas decentralizētās kanalizācijas sistēmas apsaimniekošanas jautājumos, savlaicīgi gatavojas darbam ar palielinātu slodzi (uzņēmumam jānodrošina  notekūdeņu papildapjomu pieņemšana un attīrīšana no vairāk nekā 6 tūkst. privātmājām un uzņēmumiem, kas joprojām izmanto decentralizētās kanalizācijas sistēmas –  krājtvertnes, septiķus vai rūpnieciski izgatavotas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ar jaudīgumu līdz 5 m3/diennaktī ).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 60
Pašvaldības policija: “Siltajā sezonā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta atpūtas zonām”

Siltās sezonas iestāšanās un vairāku ar Covid-19 izplatīšanos saistītu ierobežojumu mīkstināšana ir faktori, kas mudina daudzus pilsētas iedzīvotājus doties atpūsties svaigā gaisā. Tomēr ne visi seko līdzi Ministru kabineta aktuālajām prasībām, kas nosaka, ka ārpus telpām drīkst pulcēties ne vairāk kā 10 cilvēki no ne vairāk kā divām mājsaimniecībām. Pašvaldības teritorijā šo noteikumu ievērošanu uzrauga pašvaldības policija, kas regulāri patrulē cilvēku pulcēšanās vietas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 67
ATSĀKTI REMONTDARBI UZ AUTOCEĻA DAUGAVPILS-SKRUDALIENA-BALTKRIEVIJAS ROBEŽA

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākti ceļa seguma atjaunošanas darbi uz reģionālās nozīmes autoceļa P68, Daugavpils-Skrudaliena-Baltkrievijas robeža posmā no krustojuma ar Daugavpils apvedceļu P66, informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 76
21. aprīlī Gajokā atslēgs ūdens padevi

SIA "Daugavpils ūdens" informē, ka sakarā  ar būvdarbiem ūdensvada tīklos Burtnieku-Fabrikas ielu krustojumā, (kurus veiks SIA “Daugavpils Būvmehanizācija”), 2021.gada 21.aprīlī no plkst. 8:30 līdz plkst. 16:00 būs pārtraukta ūdens padeve Gajoka mikrorajonā pēc sekojošām adresēm :

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 50

Lielā Talka 2021

Lielā Talka 2021

Daugavpils pilsētas pašvaldībā, tāpat kā visā pārējā Latvijā, Lielās Talkas norise šajā gadā tiek plānota 24.aprīlī. Sakarā ar valstī joprojām esošo ārkārtas situāciju, pastiprinātiem drošības apstākļiem un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, talkas norise šajā gadā atšķirsies no iepriekšējiem gadiem, kad tieši pulcēšanās salīdzinoši lielās cilvēku grupās un kādas teritorijas kopīga sakopšana bija viens no galvenajiem Lielās Talkas vadmotīviem. 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 190
Ruģeļos turpinās aizsargdambja būvniecība

Ruģelu mikrorajonā, posmā no ūdenskrātuves līdz Meļņičkas upei, turpinās 3 kilometru gara dambja izbūve, kas ir nepieciešams, lai pasargātu blakus esošās teritorijas no plūdiem. Uz šo brīdi ir pabeigta trešdaļa no visiem būvniecības un inženiertehniskiem darbiem, sagatavotā dambja ķermeņa garums sastāda jau 2 km, drenāžas tīklu izbūve ir pilnībā pabeigta.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 113
Jauniešu vasaras nodarbinātības programmas (15-19 gadi) sadalījuma rezultāti 2021!

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa katru gadu realizē jauniešu vasaras nodarbinātības programmu. Šogad vasarā varēs strādāt 1240 jaunieši vecumā no 15 līdz 19 gadiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 132
Atvērto durvju dienas “Izvēlies savu nākotnes profesiju kopā ar SIVA”

Šogad Sociālās integrācijas valsts aģentūras izglītības iestāžu Atvērto durvju dienu pasākumi “Izvēlies savu nākotnes profesiju kopā ar SIVA” norisināsies 20., 21. un 22.aprīlī – tiešsaistē, Zoom platformā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 74
Pieminot Latvijas iedzīvotāju pirmās masu deportācijas 80. gadadienu, vienlaikus visā valstī notiks 1941. gadā izsūtīto iedzīvotāju vārdu lasījumi

2021. gada 14. jūnijā aprit 80 gadu, kopš Padomju Savienība pēc Latvijas okupācijas organizēja pirmās masu deportācijas – 1941. gadā tika izsūtīti vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas pilsoņu. Pieminot deportāciju upurus, vienlaikus visā Latvijā lasīs 1941. gadā izsūtīto Latvijas iedzīvotāju vārdus. Piemiņas pasākumi notiks arī tautiešu mītņu zemēs ārpus Latvijas. Arī Daugavpils iesaistīties šajā akcijā, kopā ar visu valsti pieminēs traģiskos notikumus un nevainīgos upurus, kopā atcerēsies milzīgo netaisnību, kas izpostīja tūkstošiem Latvijas ģimenes, likteņus, sapņus un cerības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 133
Daugavpilī nedēļas nogalē pret COVID-19 varēs vakcinēties visi gribētāji

Šajā nedēļas nogalē septiņās Latvijas pilsētās, tostarp arī Daugavpilī, ikvienam Latvijas iedzīvotājam, neatkarīgi no tā, vai viņš ir iekļauts kādā no prioritārajām grupām, būs iespēja vakcinēties pret COVID-19. Vakcinācija tiks veikta ar ražotāja AstraZeneca vakcīnām, un Daugavpilī vakcīnu varēs saņemt 17. un 18.aprīlī no plkst.9.00 līdz 17.00 Masveida vakcinācijas centrā Parādes ielā 7.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 429
Uz laiku slēgs divus krustojumus Lielā ielā

Sakarā ar būvniecības darbiem objektā “Maģistrālo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība Judovkas rajonā, Daugavpilī”  tiks slēgti Lielā ielas krustojumi ar Pīlādžu ielu un Lejas ielu no  2021.gada 19.aprīļa līdz 2021.gada 19.maijam, autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmai Nr. 244.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 137
16. aprīlī Daugavpili apmeklēja Uzbekistānas vēstnieks Latvijā Kadambajs Sultanovs

Uzbekistānas vēstnieka vizītes galvenais mērķis bija Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcas apmeklēšana, lai iepazītos ar rūpnīcu un runātu par biznesa sadarbības iespējām.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 148
Satiksmes ierobežojumi Aveņu ielā

Sakarā ar LKT būvniecības darbiem Līksnas un Aveņu ielu krustojumā 2021.gada 19. un 20.aprīlī autotransporta kustība tiks organizēta atbilstoši shēmām Nr. 245_1 un Nr. 245_2

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 132
Nedēļas nogalē septiņu pilsētu lielajos vakcinācijas centros ar ''AstraZeneca'' varēs vakcinēties ikviens iedzīvotājs

Šajā nedēļas nogalē septiņās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā un Cēsīs būs iespēja vakcinēties ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš to vēlas. Vakcinācija tiks veikta ar ražotāja AstraZeneca vakcīnām, un iedzīvotāji vakcīnu varēs saņemt, ierodoties minēto pilsētu liela mēroga vakcinācijas centros.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 557
Tiek izskatītas būvdarbu atsākšanas iespējas Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra ēkā

2018.gada 19.decembrī starp Daugavpils pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) tika noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/105 “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā 18.novembra ielā 354A, Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 80
Par ko jāatceras, veicot kapu uzkopšanu

Pavasarī, īpaši ap Lieldienu laiku, daudzi dodas apciemot tuvinieku apbedījuma vietas. Lai kapsētas, kur viņi raduši pēdējo mājvietu, paliktu kārtīgas un sakoptas, apmeklētājus aicina ievērot dažus noteikumus, kas atrunāti Daugavpils pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas saistošajos noteikumos.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
Par bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akcijas norises noslēgšanu  Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā

Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēdē, kas norisinājās 2021.gada 28.janvārī, deputāti akceptēja grozījumus Saistošajos noteikumos par Daugavpils pilsētas teritoriju kopšanu un būvju uzturēšanu, atbrīvojot privātmāju īpašniekus no pienākuma uzkopt piegulošo teritoriju. Turpmāk šo funkciju uzņemsies pašvaldība. Stājoties spēkā jauniem noteikumiem, tā uzņemsies arī publiskā lietošanā esošo privātmājām piegulošo teritoriju uzturēšanu, attīrot tās no atkritumiem, pļaujot zāli, savācot nobirušās lapas un zarus pēc pašvaldības noteikta grafika vai regularitātes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 114
DAUGAVPILIEŠUS AICINA KOPĪGI VEIDOT VIENĪBAS LAUKUMA TĒLU

Vieni no pirmajiem un galvenajiem pavasara vēstnešiem ir ziedi. Daugavpils puķudobes nu jau sāka rotāt smalkās atraitnītes, pavisam drīz uzziedēs tulpes, bet vasaru pilsēta sagaidīs krāšņā un daudzveidīgā ziedu ietērpā. Dažviet gaidāmas nopietnas transformācijas, kas padarīs pazīstamās un iemīļotās atpūtas un pastaigu vietas vēl interesantākas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 117
Vebinārs ''Būves novietošana un sezonas ēkas BIS''

Būvniecības valsts kontroles birojs aicina ikvienu interesentu noklausīties Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) apmācību vebināru "Būves novietošana un sezonas ēkas BIS" 2021.gada 16.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 12:00, tiešsaistē - Microsoft Teams.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 108