Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 30.05.2022, 18:03

Par ERAF projekta Nr.5.6.2.0/20/I/018 “Cietokšņa noliktavu zonas rūpnieciskās teritorijas reģenerācijas veicināšana un pieejamības uzlabošana” īstenošanu

ERAF projekta Nr.5.6.2.0/20/I/018 „Cietokšņa noliktavu zonas rūpnieciskās teritorijas reģenerācijas veicināšana un pieejamības uzlabošana” ietvaros turpinās būvniecības darbi objektā “Motoru ielas pārbūve no Bērzu ielas (05000350201) līdz Vaļņu ielai ar Motoru ielas rūpnieciskās zonas pārbūvi, Daugavpilī”.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 25
PRĀTA SPĒĻU TURNĪRS ĢIMENĒM:” GALVAS KOPĀ”!

Lai iepriecinātu un saliedētu mūsu lieliskās Latvijas ģimenes, tiek organizēts aizraujošs prāta spēļu turnīrs ģimenēm: “GALVAS KOPĀ”! Šajā turnīrā ģimene ir komanda, kas ir kopā priekos un izaicinājumos.  Ģimene sākas ar: 1 bērns un 1 pieaugušais (bērns līdz 18 gadu vecumam).

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 42
Līdz jūlija beigām ierobežos ātrumu Sēlijas ielas posmā

Komunālās saimniecības pārvalde informē: no 07.jūlija līdz 29.jūlijam Sēlijas ielas posmā no Liģinišķu ielas līdz Staburaga ielai tiks veikti ielu asfaltbetona seguma uzturēšanas darbi, kuru laikā šajā ceļa posmā būs ierobežots transporta kustības ātrums.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 62
7.jūlijā Daugavpilī notiks seminārs par finansēšanas iespējām pārejai uz atjaunojamiem resursiem

2022. gada martā VARAM izstrādāja atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās. Programma izstrādāta, lai atvieglotu fosilā kurināmā iekārtu nomaiņu mājsaimniecībās pret ar atjaunojamiem energoresursiem darbināmām iekārtām un atvieglotu pāreju uz enerģijas ražošanu no vēja un saules resursiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 170
Jaunajos Stropos krustojumos pie tramvaju sliedēm atjaunos asfalta segumu

Komunālās saimniecības pārvalde informē, ka laika posmā no 6. līdz 17. jūlijam Jaunajos Stropos trijos krustojumos, kur autoceļus šķērso tramvaju sliedes, notiks asfaltbetona seguma atjaunošana. Darbi tiks veikti vakara un nakts stundās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 131
Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde

2022. gada 7. jūlijā plkst. 10.00  Daugavpils pilsētas pašvaldības Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sēžu zālē Raiņa ielā 28, Daugavpilī, ar iespēju pieslēgties videokonferences režīmam (ZOOM) notiks Daugavpils pilsētas pašvaldības Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēde. Darba kārtībā tiks izskatīti

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 64
No 11. jūlija atcels vienu 20A autobusa reisu

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 11.jūlija tiks atcelts autobusa maršruta Nr. 20A “Jaunforštate – Jaunbūve – Autoosta” reiss ar atiešanas laiku no pieturas “Aveņu iela” plkst. 06.40 un attiecīgi no galapieturas “Valkas iela” plkst. 07.00.

Par iemeslu reisa atcelšanai kļuva

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 102
MEČISLAVAM CAUNEM PASNIEGTS APBALVOJUMS “MŪŽA IEGULDĪJUMS”

5. jūlijā Daugavpils Novadpētniecības un makslas muzejā ilggadējam kultūras darbiniekam, fotogrāfam, kinoamatierim Mečislavam Caunem svinīgi pasniegts pašvaldības apbalvojums “Mūža ieguldījums”. Šī gada 2. jūlijā M. Caune svinēja skaisto 90 gadu jubileju.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 218
Finanšu komitejas sēde

Daugavpils domes Finanšu komitejas sēde 2022.gada 7.jūlijā, plkst.14.00

Domes sēžu zālē Kr.Valdemāra ielā 1

 

DARBA KĀRTĪBA

 

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
DAUGAVPILĪ PIEMINĒJA EBREJU TAUTAS GENOCĪDA UPURUS

4. jūlijā, Ebreju tautas genocīda piemiņas dienā, Daugavpilī nolika atceres pasākums: pie memoriāla ebreju tautas genocīda upuriem Poguļankā tika nolikti ziedi un iedegtas sveces.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 129
VASARAS TIRDZIŅI RĪGAS IELĀ NOTIKS 16.JŪLIJĀ UN 20.AUGUSTĀ

Vasaras mēnešos Daugavpilī turpinās rīkot Rīgas ielas tirdziņus: nākamais norisināsies 16. jūlijā, vēl viens – 20. augustā. Pieteikšanās dalībai tirdziņos jau ir sākusies.

Tirdziņi norisināsies Rīgas ielas posmā no Cietokšņa ielas līdz Stacijas ielai (pēc tirdzniecības vietu skaita nepieciešamības). Tirdzniecība notiks no

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 261
Līdz jūlija vidum notiks remontdarbi Lielajā ielā

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” informē, ka sakarā ar ielu asfaltbetona seguma uzturēšanas darbiem laika posmā no 2022.gada 04.jūlija līdz 2022.gada 15.jūlijam būs ierobežota satiksme Lielās ielas posmā no Vienības tilta līdz Lauceses tiltam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 137
JŪLIJA SĀKUMĀ ZĀLIENU PĻAUŠANA NOTIKS 17 APKAIMĒS

SIA “Labiekārtošana-D” informē, ka Daugavpils parkos, skvēros, ceļu nomalēs un gar ietvēm turpinās zālienu pļaušanas darbi. Sakarā ar to iedzīvotājus aicina sekot līdzi informācijai par darbu izpildes grafikiem un nenovietot automašīnas vietās, kur paredzēta zāles pļaušana.  Laika posmā no 01.07.2022. līdz 10.07.2022. pļaušanas darbi tiks veikti 17 pilsētas apkaimēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 118
AS „Daugavpils satiksme” atjauno autobusu parku

Rūpējoties par to, lai braukšana Daugavpils sabiedriskajā transportā būtu ērta, droša un patīkama, bet transportlīdzekļu uzturēšana – saimnieciski pārdomāta un izdevīga, aktīvi tiek atjaunots AS „Daugavpils satiksme” autobusu parks. Šodien uz Daugavpili piegādāts pirmais jaunais autobuss, un pavisam drīz tam sekos vēl daudzu spēkratu piegāde.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 301
Latvijas Pasts Daugavpilī no 1. augusta atver jaunu pasta nodaļu

Uzlabojot pasta pakalpojumu pieejamību un nodrošinot to ērtāku saņemšanu, tiek paplašināts Daugavpils sūtījumu izsniegšanas punkts Aveņu ielā 26, un uz tā bāzes no 2022.gada 1.augusta sāks darboties jauna – Daugavpils 22.pasta nodaļa. Jaunizveidotajā nodaļā klienti varēs ne tikai saņemt sūtījumus, bet izmantot arī visus citus Latvijas Pasta sniegtos pakalpojumus. Sakarā ar jaunās nodaļas izveidi esošā sūtījumu izsniegšanas punkta darbalaikā 28. un 29.jūlijā plānotas izmaiņas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 136
Valdība piešķīra finansējumu Latgales zoodārza attīstības projektam

Latgales zoodārzā, kas šogad svin 30 gadu jubileju un jau sen ir kļuvis par vienu no Daugavpils populārākajiem tūrisma objektiem, rosība neapstājas ne uz mirkli. Šogad tā vērojama ne vien iestādes eksotiskajās iekštelpās, kur apmeklētājus ar lielu interesi sagaida zinātkārie surikāti, dzīvespriecīgie truši, nesteidzīgie bruņurupuči un daudzi citi iemītnieki, bet arī ārpusē: zoodārzam piegulošā teritorija ir piedzīvojusi patīkamas pārvērtības, un drīzumā tām sekos vēl vērienīgāki darbi, kā rezultātā  pilsētā tiks izveidots patiesi unikāls tūrisma un dabas izziņas objekts.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 312
9. jūlijā Cietosknī norisināsies krāmu tirdziņš

9. jūlijā no plkst.10.00 līdz plkst.16.00. pie Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra (Nikolaja ielā 5) notiks krāmu tirgus, kur varēs aplūkot un iegādāties dažādas interesantas senlietas un, iespējams, arī unikālas vestures liecības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 120
CSP aptaujās valstspilsētu iedzīvotājus par apmierinātību ar dzīves kvalitāti pilsētās

1. jūlijā Centrālā statistikas pārvalde (CSP) uzsāks aptauju “Dzīves kvalitāte pilsētās”, lai iegūtu valstspilsētu iedzīvotāju viedokli par pilsētas vides kvalitāti, izglītību, nodarbinātību, ikdienas pārvietošanās paradumiem pilsētā u.c.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 128
Būvuzņēmēja saistību nepildīšanas dēļ pašvaldība lauž trīs līgumus ar SIA „DSM meistari”

2021. gada vasarā atklāta konkursa-iepirkuma procedūras rezultātā pašvaldība noslēdza vairākus līgumus ar ceļu būvniecības firmu SIA „DSM Meistari”. Saskaņā ar šo līgumu nosacījumiem, vēl līdz pagājušā gada beigām darbuzņēmējam bija jāpaveic darbi trīs objektos: Miera ielā, Brjanskas ielā un Aizpilsētas parkā. Diemžēl, līgumu saistību nepildīšanas dēļ no SIA „DSM Meistari” puses šī gada jūnijā pašvaldība bija spiesta lauzt līgumus vienpusējā kārtībā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 231
Vienības tilta remonts sāksies 30.jūnijā un norisināsies nakts stundās

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” informē, ka 2022.gada 30. jūnijā sāksies Vienības tilta remonts. Asfaltbetona seguma uzturēšanas darbus plāno pabeigt līdz 7. jūlijam. Lai maksimāli atvieglotu autotransporta kustību un mazinātu neērtības autovadītājiem, darbi norisināsies vakara un nakts stundās: no

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 205