Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 21.10.2021, 15:44

Zaļās masas savākšanas akcija norisināsies no 25.oktobra līdz 5.novembrim

Šī gada rudenī Daugavpils pilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju laika posmā no 25.oktobra līdz 5.novembrim.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 294
Transporta reisu atcelšana

Sakarā ar "mājsēdes"  ieviešanu uz laika periodu no 23.10.2021. līdz 14.11.2021. tiks atcelti:

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 318
Daugavpils bibliotēkās tiks nodrošināta Covid-19 sertifikātu izdruka pēc pieraksta

No 22. oktobra tiek noteikta jauna kārtība Covid-19 sertifikātu izdrukai Latgales Centrālajā bibliotēkā (LCB) un tās filiālēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 96
Komandantstundas laikā pašvaldības policija patrulēs Daugavpils ielas

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija turpina strādāt pastiprinātā režīmā, turpinot nodrošināt sabiedrisko kārtību pilsētas administratīvajā teritorijā un reaģēšanu uz iedzīvotāju izsaukumiem diennakts režīmā, kā arī lai uzraudzītu epidemioloģisko drošības prasību ievērošanu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 223
IN MEMORIAM. Nataļja Bogdanova (9.10.1965. – 20.10.2021.)

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” ar dziļām skumjām paziņo, ka pēc smagas slimības mūžībā aizgājusi Nataļja Bogdanova.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 95
Organizācijas varēs apturēt līgumus par pašvaldības telpu lietošanu

Sakarā ar to, ka ar Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” visā valsts teritorijā no 2020.gada 11.oktobra līdz 2022.gada 11.janvārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un ir noteikti vairāki ierobežojumi, tajā skaitā biedrību un nodibinājumu saimnieciskajai darbībai, 21.oktobrī Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti pieņēma lēmumu, kas ļauj biedrībām un nodibinājumiem, kuru darbību skāruši šie ierobežojumi, uz ārkārtējās situācijas laiku apturēt Daugavpils pilsētas pašvaldības mantas nomas/patapinājuma līgumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 116
Stiprais vējš Daugavpilī postījumus nav nodarījis

Komunālās saimniecības pārvaldes un uzņēmuma “DzKSU” speciālisti informē, ka stiprais vējš nav nodarījis postījumus pilsētā, bet sinoptiķi sola, ka arī šodien gaidāms stiprs vējš un lietus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 120
Liela daļa braukšanas maksas atvieglojumu pilsētas sabiedriskajā transportā ir atcelti

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojuma Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.27.punktā noteikto, ka no 2021. gada 25. oktobra pašvaldības un sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēji, kuri saņem dotācijas no pašvaldībām, nepiemēro braukšanas maksas atvieglojumus pilngadīgām personām, kurām nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, kā arī ņemot vērā to, ka no 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim saskaņā ar 5.49.39.punktu tiek noteikta prasība, ka pašvaldības un sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēji, kuri saņem dotācijas no pašvaldībām, nepiemēro braukšanas maksas atvieglojumus,  samazinās to personu loks, kas iepriekš saņēma šīs priekšrocības (tagad tikai I un II grupas invalīdi, kā arī viņu pavadošās personas). Šajā sakarā Daugavpils dome pārskatīja savus saistošos noteikumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 204
Pašvaldības Informācijas birojs un pilsētas bibliotēkas turpinās izsniegt Covid-19 sertifikātus

Pamatojoties uz valdības lēmumu par “lokdauna” jeb mājsēdes izsludināšanu no 21. oktobra līdz 14. novembrim, Daugavpils iedzīvotāji pēc iepriekšēja pieraksta savus Covid-19 sertifikātus var saņemt Daugavpils pašvaldības Informācijas birojā, Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 158
Daugavpils publiskās bibliotēkas līdz 14. novembrim nav pieejamas apmeklētājiem

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” no 21. oktobra līdz 14. novembrim ieskaitot Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) un tās filiāles nav pieejamas apmeklētājiem.  

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 70
APSTIPRINĀTA DAUGAVPILS VALSTSPILSĒTAS UN AUGŠDAUGAVAS NOVADA ILGTSPĒJĪGAS ATTĪSTĪBAS STRATĒĢIJA LĪDZ 2030.GADAM

Daugavpils dome un Augšdaugavas novada pašvaldības dome 14.oktobrī apstiprināja abu pašvaldību kopīgo ilgtspējīgas attīstības stratēģiju, kas būs spēkā līdz 2030.gadam. Ilgtspējīgas attīstības stratēģija ir pašvaldības hierarhiski augstākais ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteikts pašvaldības attīstības redzējums jeb vīzija, stratēģiskie mērķi, prioritātes un telpiskā struktūra, vērtējot teritorijas attīstību ilgtermiņā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 113
Daugavpils sabiedriskās pirtis slēgtas līdz 15.novembrim

Pamatojoties uz Ministru kabineta 09.10.2021. rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta  28.09.2021. noteikumiem Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, sabiedriskās pirtis Stacijas ielā 63, Tautas ielā 60, Sēlijas ielā 18, Daugavpilī, ir slēgtas no 21.10.2021. līdz 15.11.2021.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 62
Sakarā ar valdības lēmumu par “lokdaunu”, 21. oktobrī LCB filiālēs netiks izsniegti Covid-19 sertifikāti

Pamatojoties uz valdības lēmumu par “lokdauna” jeb mājsēdes izsludināšanu no 21. oktobra līdz 14. novembrim, apmeklētājiem slēgtas kultūras iestādes. Līdz ar to ceturtdien, 21. oktobrī Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs iedzīvotājiem nebūs iespējas saņemt savus Covid-19 sertifikātus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 261
Latvijā uz četrām nedēļām izsludināts lokdauns

Saskaņā ar valdības lēmumu, no 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi jeb stingrus iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumus. No plkst. 20.00 vakarā līdz plkst. 5.00 rītā visiem iedzīvotājiem, neatkarīgi no  vakcinācijas statusa, būs jāuzturas savās dzīvesvietās.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 293
Ceļa remontu pie Vienības tilta plāno pabeigt pirms termiņa

No 19. oktobra līdz 2. novembrim pie Vienības tilta Daugavas ielā tiek veikts apļveida krustojuma remonts, līdz ar to ir mainīta satiksmes plūsmas organizācijas shēma, darbojas satiksmes regulētāji un luksofori. Aktīvākajās autotransporta satiksmes stundās (no rīta un vakarā) darbi tiek apturēti, frēzēšana tiek veikta tikai līdz pulksten 16.30. Ja nepievils laika apstākļi, būvuzņēmējs SIA "Latgales Ceļdaris" plāno pabeigt darbus pirms termiņa.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 262
Izjūti rudens burvību skaistajā Daugavpilī

Rudenim piemīt sava burvība, it īpaši tad, kad brīvdienās laiks lutina un var vērot krāšņo lapkriti. Ja vēlies apskatīt košo gadalaiku visā pilnībā, bet nevari iedomāties vietu, kur aizbraukt, Daugavpils Tūrisma informācijas centrs piedāvā dažas idejas.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 169
Valdība pagarina ārkārtējo situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas

Otrdien, 19. oktobri Ministru kabineta sēdē apstiprināti grozījumi 2021. gada 10. augusta rīkojumā Nr.518 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informēja Iekšlietu ministrija. Līdz ar to ārkārtējā situācija uz Latvijas-Baltkrievijas robežas pagarināta līdz 2022. gada februārim.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 39
Uzsākta Sēlijas skvēra labiekārtošana

Grīvas mikrorajonā, Sēlijas skvērā, ir uzsākts darbs pie parka labiekārtošanas ar mērķi izveidot šeit komfortablu atpūtas vietu visu paaudžu pārstāvjiem. Šī gada augustā skvērā notika iedzīvotāju tikšanās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, viņa vietnieku Valēriju Kononovu un Komunālās saimniecības pārvaldes pārstāvjiem. Idejas un vēlmes, ko daugavpilieši pauda šīs tikšanās laikā, ņemtas vērā, īstenojot parka pārbūves projektu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 155
Paplašināts vakcinācijas punkts t/c “Ditton”

Šonedēļ vakcinācijas pakalpojumus Daugavpilī sniedz septiņi vakcinācijas punkti, kuri apmeklētājus uzņem pēc iepriekšēja pieraksta. Vakcinācijas pakalpojuma sniedzēja SIA “LUC MEDICAL” pārstāve Dina Hublarova-Pokšāne informēja, ka t/c “Ditton” tiek paplašināts vakcinācijas punkts, līdz ar to tajā darbosies divas vakcinācijas kabīnes.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 806
Daugavpils Tūrisma informācijas centrs klientus klātienē apkalpos tikai “zaļajā režīmā”

Ārkārtējās situācijas laikā Daugavpils Tūrisma informācijas centrā klientus klātienē apkalpos tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Centrā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki un maksimālais uzturēšanās laiks telpā ir 15 minūtes. Telpā drīkst ienākt tikai ar sejas masku.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 173