Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 17.01.2022, 18:13

Autovadītāju ievērībai: trešdienas rītā austrumu rajonos gaidāma atkala, ceļi būs slideni; aicinām plānot papildus laiku ceļā

Saskaņā ar meteoroloģu prognozēm, trešdienas, 19. janvāra, rītā vietām valsts austrumu daļā nokrišņu ietekmē intensīvi veidosies apledojums un ceļi var būt ļoti slideni. Autovadītājiem jārēķinās, ka šādos laika apstākļos ceļu kaisīšana ar pretslīdes materiāliem ir mazāk efektīva, un, turpinoties nokrišņiem, ceļi var atkārtoti apledot arī pēc apstrādes ar reaģentiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 12
Izmaiņas Latgales Centrālās bibliotēkas darba laikā

No 19. janvāra Latgales Centrālajā bibliotēkā (Rīgas ielā 22a) uz laiku tiek mainīts lietotāju apkalpošanas laiks.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 31
Ziemassvētku radošo darbu konkursa skolēniem rezultāti

Pērnā gada decembrī norisinājās Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes rīkotais Ziemassvētku radošo darbu konkurss sko

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 64
EKONOMIKAS MINISTRIJA, LIAA UN ALTUM SĀK JAUNU PROGRAMMU VIDĒJIEM UN LIELIEM UZŅĒMUMIEM

Ekonomikas ministrija, LIAA un ALTUM sāk jaunu programmu vidējiem un lieliem uzņēmumiem – aizdevums ar kapitāla atlaidi.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 170
Smilšu ielas posmā mainās satiksmes organizācija

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālās saimniecības pārvalde” informē par satiksmes organizācijas izmaiņām Smilšu ielā posmā no Valkas ielas līdz Darba ielai sakarā ar konstatētam satiksmei bīstamām asfaltbetona seguma avārijas bedrēm pie tramvaja sliedēm un braucamajā daļā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 115
DRS ārstējas 80 Covid-19 pacienti

Daugavpils reģionālajā slimnīcā laikā posmā no 14. līdz 17. janvārim kopumā ārstējas 80 Covid-19 pacienti, 6 no tiem smagā stāvoklī, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Kasecka.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 72
Trūcīgas un maznodrošinātas mājsaimniecības izziņas derīguma termiņš tiek pagarināts līdz 31. martam

Sociālais dienests informē, ka ārkārtējās situācijas laikā un vienu kalendāra mēnesi pēc tās beigām trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām saglabājas statusi un visi pašvaldības un valsts piešķirtie pabalsti un atvieglojumi, uz kuriem šīm mājsaimniecībām ir tiesības. Sakarā ar to, ka valstī ārkārtējā situācija ir pagarināta līdz 28. februārim, trūcīgas un maznodrošinātas mājsaimniecības izziņas  derīguma termiņš tiek pagarināts līdz 2022. gada 31. martam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 72
Uzņēmējus aicina pieteikties dalībai Ārlietu ministrijas vizītei Uzbekistānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Latvijas uzņēmējus piedalīties Latvijas Republikas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča vizītē uz Taškentu, Uzbekistānas Republiku 2022. gada 7.-10. februārī.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 66
Vakcinācijas iespējas Daugavpilī no 17. līdz 23. janvārim

Vakcinācijas pakalpojumus Daugavpilī šonedēļ sniedz seši vakcinācijas punkti.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 163
Vētras laikā esiet piesardzīgi

Daugavpilī visas dienas garumā plosās stiprs vējš, kas jau ir nodarījis postījumus dažādās pilsētas apkaimēs. Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, tas nerimsies līdz pat naktij, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neuzturēties ārā bez vajadzības, kā arī netuvoties bojātām konstrukcijām, sagāztiem kokiem un noplēstiem vadiem.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 134
Iedzīvotājus aicina izmantot iespēju saņemt NĪN maksāšanas paziņojumus savā e-adresē

Līdz šī gada 15.februārim Daugavpils pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Īpašuma pārvaldīšanas departaments sagatavos un nosūtīs juridiskajām un fiziskajām personām, kuru nekustamie īpašumi atrodas pilsētas administratīvajā teritorijā, maksāšanas paziņojumus par nekustamā īpašuma nodokli 2022.gadam. Nodokļa maksātājus aicina izmantot iespēju un saņemt šos paziņojumus savā e-adresē.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 162
Pašvaldība informē par siltumenerģijas tarifiem un atbalsta iespējām iedzīvotājiem

Vidējā gaisa temperatūra Daugavpilī 2021.gada decembrī bija zemāka nekā novembrī, kas ietekmēja siltumenerģijas patēriņu un, attiecīgi, rēķinu par apkuri summas. Pašvaldība skaidro, kādas atbalsta iespējas pieejamas iedzīvotājiem, lai mazinātu finansiālo slogu, veicot komunālos maksājumus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 504
Kas jāzina par balstvakcināciju

Balstvakcinācija ir viens no efektīvākajiem risinājumiem cīņā pret augstu saslimstību ar Covod-19, tā mazina transmisiju īstermiņā un potenciāli arī ilgtermiņā. Šobrīd balstvakcinācija pret Covid-19 ir pieejama plašam sabiedrības lokam.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 202
Mūžībā devusies Goda daugavpiliete Ludmila Timoščenko

2022.gada 12.janvārī mūžībā devusies profesore, izcila pedagoģe ar pusgadsimta darba stāžu, Goda daugavpiliete Ludmila Timoščenko.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 823
Rosina pagarināt ārkārtējo situāciju Latvijas-Baltkrievijas pierobežā

Valsts robežsardze rosinās valdībai pagarināt par 3 mēnešiem ārkārtējo situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, 12. janvārī LTV1 ziņu raidījumā “Rīta panorāma” apstiprināja robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 105
Par vismaz 15 automašīnu apskādēšanu aiztur iereibušu jaunieti

Aizvadītās nedēļas nogalē, naktī no 7. uz 8.janvāri, Jaunās Forštates apkaimē Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja kādu iereibušu jaunieti, kurš tuvējā autostāvvietā bija apskādējis vismaz 15 transportlīdzekļus.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 171
Atvieglojumi braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā paliek atcelti līdz ĀS beigām

No 25.oktobra, kopš Latvijā COVID-19 dēļ izsludināta ārkārtējā situācija, uz tās laiku atcelti vairāki atvieglojumi braukšanai Daugavpils sabiedriskajā transportā. Līdz ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 28.februārim, pagarināts arī atvieglojumu atcelšanas laiks.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 156
Aicinām pieteikties bezmaksas peldēt apmācības nodarbībām iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem bez priekšzināšanām

Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM ir iespēja apmeklēt bezmaksas peldēt mācīšanas nodarbības.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 844
Iedzīvotājiem būtiskākās izmaiņas likumos un noteikumos 2022. gada sākumā

Valsts kanceleja sadarbībā ar nozaru ministrijām ir izveidojusi apkopojumu par iedzīvotājiem un dažādām mērķgrupām būtiskākajām izmaiņām likumos un citos tiesību aktos, kas stāsies spēkā 2022. gada sākumā.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 201
Dokumentus lielāka mājokļa pabalsta saņemšanai jāiesniedz līdz katra mēneša 25.datumam

Sakarā ar grozījumu Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, kas stājās spēkā 24.12.2021, no 2022. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 31. maijam atsevišķi dzīvojošai pensijas vecuma personai, personai ar invaliditāti un mājsaimniecībai, kuras sastāvā ir tikai pensijas vecuma personas vai personas ar invaliditāti, ir iespēja saņemt lielāku mājokļa pabalstu.

Lasīt vairāk...

Pilsētas ziņas 178