Šobrīd Daugavpilī

Grantu programma “Impulss”

Pēdējo reizi informācija atjaunota 12.03.2021, 16:30

2021. GADA GRANTU PROJEKTU KONKURSS

Pieteikšanās dalībai “IMPULSĀ” sākas 15.martā

Daugavpils pašvaldība, atbalstot jaunos uzņēmējus, jau vairākus gadus rīko grantu konkursu “Impulss”. Parasti pieteikšanos izsludināja gada 2.pusē, taču šoreiz, ņemot vērā situāciju ar COVID-19, bija nolemts darīt to agrāk, lai jaunie uzņēmēji varētu ātrāk sākt īstenot savus projektus. Tāpēc pieteikumus varēs iesniegt jau no 15.marta.

“Impulsa” mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem īstenot pilsētā interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Piedalīties var  Daugavpils komersanti (komercsabiedrības), kas uz līguma slēgšanas momentu nav vecāki par 2 gadiem, kā arī Daugavpilī ne mazāk kā vienu gadu deklarētas  fiziskas personas, kas granta saņemšanas gadījumā apņemas dibināt komercsabiedrību vai reģistrēt individuāla komersanta statusu savas biznesa idejas realizācijai.

Labāko projektu autori var saņemt atbalstu līdz 7000 euro, jeb līdz 75% no atbalstāmām izmaksām. Programmas kopējais finansējums jau otru gadu pēc kārtas ir 60 000 euro.

Konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Peļņas un zaudējumu aprēķina tabulas formulārs

 

Aizpildītai pieteikuma anketai klāt vajag pievienot peļņas un zaudējumu aprēķina tabulu (piel.3) un projekta ieviešanas komandas dalībnieku CV. Pievienojiet arī  citus dokumentus, ko Jūs uzskatāt par nepieciešamiem (foto, rasējumi utt.). Vēlams pievienot arī produkcijas fiziskus paraugus, jā  tādi ir. Konkursa  pieteikumi jāiesniedz no 2021.gada 15. marta līdz 2021.gada 17.maijam plkst. 15.00. To var izdarīt personīgi Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamentā, K.Valdemāra 13, 304. kabinetā, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi – attistiba@daugavpils.lv. Rezultātus ir plānots paziņot 21.jūnijā.

Konsultācijas par saņemt  attālināti pa telefonu 29445490  vai elektronisko pastu edvards.sargsjans@daugavpils.lv,

 

2019. gada projektu videoprezentācija:

 https://www.youtube.com/watch?v=nIJc5n9xBSA

2020. gada grantu projektu konkurss

Šajā gadā Daugavpils pilsētas domes izsludinātajā grantu programmas “Impulss” konkursā tika iesniegtas 37 biznesa idejas. Konkursa vērtēšanas komisija izvērtēja 34 pieteikumus un tika atbalstītas 12 biznesa idejas -  6 ražošanas un 6 pakalpojumu sniegšanas projekti.

Lielākā daļa projektu ir vērsta uz ražošanas un tehnisko pakalpojumu sfēras attīstību. Tiek piedāvāta BIO-lavaša, adītu izstrādājumu, LED RGB lampu un viedā apgaismojuma, inovatīvo veselības diagnostikas aparātu, saliekamā izstāžu un tirdziņu aprīkojuma izgatavošana. Pakalpojumu sfērā tiek piedāvāti tūrisma, veselības, būvniecības, uzkopšanas un programmēšanas pakalpojumi. Liels pieteikumu skaits bija saistīts ar ēdināšanu un pārtikas ražošanu, kā arī iespēju pavadīt brīvo laiku un realizēt dažādus hobijus - izklaides inventāra noma, dažādu mācību studiju, un skolu atklāšana, fitnesa un rehabilitācijas nodarbību organizēšana.

Maksimālais granta apjoms vienam projektam ir 7000 eiro un kopējais piešķirto grantu apjoms - 59539 eiro.

2020. gada uzvarētāji:

SIA "NeiroTech"

“Bērnu mentālās veselības un smadzeņu darbības veicināšanas trenažieris – HEDDA”

Santa Buiko

“Personalizēts saliekamais tirdziņu un izstāžu aprīkojums un mēbeles, ražota izmantojot metāla caurules un saplāksni”

SIA "XL Food"

“Klasiskais lavašs”

Andrejs Litvinovičs

“Lāzertags”

Inga Zelča

“Mūsdienu apģērba ražošana noteiktam petērētāju segmantam KerryLat”

Dmitrijs Ņikitins

“Bērnu elektromobīļu un sporta aprīkojuma noma "Kids Drive"”

Juris Zaletilo

“Uzkopšanas pakalpojumu uzņēmuma attīstība Daugavpilī”

SIA "SWEECO"

“Virtuves studija "SWEECO SIA"”

SIA "EXOY"

“Gudra apgaismojuma ražošanas kompānijā Exoy”

SIA "Mobile Optic"

“Brilles, neizejot no mājām”

Oksana Aņisjko

“Podologa privātā prakse”

SIA "Art HUB"

“Tūristiskais automobīlis”

 

 

Konsultācijas par programmu var saņemt  pa telefonu 65476801 vai 29721198  vai elektronisko pastu tatjana.morenko@daugavpils.lv, kā arī  Daugavpils pilsētas domes attīstības departamentā  Kr. Valdemāra ielā 13,  304 kabinetā  pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14:00 – 17:00 vai citās darba dienās (iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku pa tālruni  65476801).