Šobrīd Daugavpilī

Nākotnes pilsētas spēle "PILSĒTA AR NĀKOTNI. Kā būtu, ja pilsētas noturību raksturotu vietējā attīstība?”

Pēdējo reizi informācija atjaunota 10.01.2022, 17:34

Spēles laikā domāsim par pilsētas noturību strauji mainīgajā laikā: Ar kādiem izaicinājumiem pēdējos gados visbiežāk sastopamies, dzīvojot pilsētā? Kādus pakalpojumus, atbalstu vai pasākumus vajadzētu ieviest pilsētā, lai mēs – tās iedzīvotāji veiksmīgāk pielāgotos dažādām negaidītām pārmaiņām? Kā palīdzēt pilsētai, tās apkaimēm un mums pašiem pārvarēt grūtības, nepazaudēt pamatu un turpināt attīstīties strauji mainīgā laikā? Kāda rīcība palīdz kopienām un pilsētai atveseļoties no krīzes situācijām? Kādas iniciatīvas padarītu pilsētu noturīgāku strauji mainīgā pasaulē? Kas būtu jāievieš, lai pilsētu padarītu par vilinošu dzīvesvietu, lai veicinātu reemigrāciju un jauniešu atgriešanos?

Spēles eksperti:
Inese Vaivare, Latvijas Platformas attīstības sadarbībai direktore, Starptautiskā nacionālo platformu tīkla Forus padomes locekle, NVO un MK sadarbības memoranda padomes locekle, Vidzemes augstskolas docētāja.
Astrīda Leščinska, Latgales Plānošanas reģiona Remigrācijas koordinators.
Santa Šmite, Balvu novada pašvaldības projektu vadītāja, Million star hotel

Spēles norises laiks: 14. janvārī  plkst. 12.00 - 18.00 un 18.janvārī plkst. 15.00 - 18.30.

Tiešsaiste reģistrācija: https://www.daugavpils.lv/pilseta-ar-nakotni
Pieteikšanās līdz 12.01 plkst. 17.00.

PAPILDU INFORMĀCIJA

Kontaktpersona: Vita Viļevko, Daugavpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvalde, tel.20613225, e-pasts: vita.vilevko@daugavpils.lv.

Plānojot savu līdzdalību nākotnes pilsētas spēlē, ņem vērā, ka ir būtiski piedalīties gan norādītajos zoom tiešsaistes datumos, gan kopīgā pieteikuma izstrādē, ko ieplānosiet savai komandai pieejamā laikā.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!