Šobrīd Daugavpilī

PASĀKUMI UZŅĒMĒJIEM

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.06.2023, 18:56

26.05.2023 BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM - Cilvēkresursu pieejamība un ekonomikas tendences

2023. gada 26. maijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā norisinājās Daugavpils pilsētas pašvaldības rīkotais pasākums “Brunch ar uzņēmējiem: Cilvēkresursu pieejamība un ekonomikas tendences”, kura laikā pilsētas uzņēmumu, pašvaldības un valdības pārstāvji diskutēja par uzņēmējdarbības attīstības iespējām un izaicinājumiem. Par šīs tikšanās galveno tēmu kļuva cilvēkresursu pieejamība un ekonomikas tendences Daugavpilī un Latgales reģionā. Ņemot vērā aktuālākos ekonomiskās vides izaicinājumus, Daugavpils valstspilsētas pašvaldība organizēja tikšanos ar uzņēmējiem, lai informētu par cilvēkresursu piesaistes iespējām un ekonomiskās situācijas prognozēm, kā arī lai veicinātu dialogu starp uzņēmējiem, pašvaldību,  nozaru ministrijām un ekspertiem.

   

 

21.12.2022. SARUNU PĒCPUSDIENA AR UZŅĒMĒJIEM

2022. gada 21. decembra pēcpusdienā Daugavpils Inovāciju centra telpās notika Daugavpils pilsētas pašvaldības rīkotais pasākums “Sarunu pēcpusdiena ar uzņēmējiem”. Tā laikā pilsētas uzņēmēji, pašvaldības un izglītības iestāžu pārstāvji diskutēja par cilvēkresursu izaicinājumiem pilsētas uzņēmumos, kā arī par dažādiem atbalsta mehānismiem šo izaicinājumu risināšanai.

     

06.05.2022 BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM - APAĻĀ GALDA DISKUSIJA PAR VALSTS ATBALSTU UZŅĒMĒJIEM

2022. gada 6. maijā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” telpās notika Daugavpils pilsētas pašvaldības rīkotais pasākums “Brunch ar uzņēmējiem”, kura laikā pilsētas lielākie ražošanas uzņēmumi, pašvaldības un valdības pārstāvji diskutēja par dažādiem atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai.

                  

              

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!