Šobrīd Daugavpilī

“ZIEDOŠA SIEVIETE PLAUKSTOŠĀ PILSĒTĀ”

Ar Daugavpils pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu biedrības “Z-Puzzle” un “Lai sapņi piepildās” īsteno projektu “Ziedoša sieviete plaukstošā pilsētā”. Projekta ietvaros Daugavpils iedzīvotājas aicina pieteikties dalībai radošu aktivitāšu ciklā.

Projekta mērķis - veicināt Daugavpils pilsētas sieviešu psihoemocionālo un fizisko labsajūtu, veicot aktivitātes, kas orientētas uz sievietes pašapziņas nostiprināšanu, sievišķības vairošanu, iekšējā radošā potenciāla un resursu apzināšanos un izmantošanu.

Sievietes nereti ir nogurušas no ikdienas steigas, viņas tik daudz enerģijas patērē darbā un sabiedrībā, ka dažkārt ģimenei un tuviniekiem nepietiek enerģijas. Bet tieši no sievietes noskaņojuma, iedvesmas un enerģijas ir atkarīga tuvinieku garīgā un fiziskā labsajūta.

Lai atjaunotu enerģiju, gūtu iedvesmu un motivāciju, sievietēm ir jāatrod laiks sev, kaut vai īsi brīži, kuros pabūt ar sevi, ieklausīties sevī, radoši padarbotos, pabūt citu sieviešu kompānijā, sajust atbalstu, gūt iedvesmu un doties tālāk.

Jau 2022. gada 8. augustā (katru pirmdienu) tiks uzsākts četru radošo aktivitāšu cikls, kuru laikā dalībnieces sevī uzplaucēs 7 ziedus:

  • Mākslas pikniks - gleznošanas meistarklase brīvā dabā - radošā meistardarbnīca veltīta sarkanai un oranžai enerģijai (magone un kliņģerīte), kuras laikā tiks aktivizēta sievietes enerģija saistībā ar iniciatīvu, mērķtiecību, radošumu un seksualitāti.
  • Ziedu tējas mandalas radīšana un punktiņtehnikas meistarklase - aktivitāte veltīta dzeltenai un zaļai enerģijai (saulespuķe un melisa), kuras laikā tiks aktualizētas tēmas par dzīvesprieku un mīlestību.
  • Sapņu ķērāja meistarklase – aktivitāte veltīta debeszilai un tumši zilai enerģijai (neaizmirstulīte un vijolīte), kas aktivizē pašizpausmi, resursu apzināšanos, intelektu un intuīciju.
  • Neirografikas “Neirolotoss” un hennas meistarklase – aktivitāte veltīta violetai enerģijai, kas atbild par garīgumu, harmoniju.

Jaunas prasmes un zināšanas radīs iedvesmu, pārliecību par sevi, aktivitāšu laikā iegūtā enerģija ļaus ar entuziasmu turpināt savas ikdienas gaitas ģimenē, darbā, pilsētā.

Reģistrācija ir obligāta: https://ej.uz/ziedosa-sieviete. Pieteikšanās līdz 2022. gada 5. augustam.