Starptautiskais "Dragon Boat" festivāls

Pēdējo reizi informācija atjaunota 10.07.2024, 10:06

 

20. jūlijā Daugavpilī jau sesto reizi notiks ikgadējais Starptautiskais „Dragon Boat” festivāls, kas solās būt aizraujošs un dinamisks. Šis nozīmīgais sporta pasākums notiks Daugavpils Stropu ezerā, airēšanas bāzē, Stropu ielā 40, un ilgs no plkst. 12:00 līdz 18:00.

Sacensības organizē un vada Latgales ūdens sporta veidu centrs “Dinaburg” sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādi „Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” un Latvijas Kanoe federāciju. Pasākumā piedalīsies gan Latvijas, gan ārvalstu sportisti, kuri sacentīsies piecās dažādās grupās.

Sacensību grupas:

1. Sievietes (D20)
2. Jauktās grupas MIX- Sport (pieredze airēšanā vairāk nekā 1 gads)
3. Jauktās grupas MIX- Amatieri (pieredze airēšanā līdz 1 gadam)
4. Jauktās grupas MIX- Bērni (2010. gadā dzimušie un jaunāki)

Sieviešu komandas sastāv no 20 airētājām un 1 bundzinieka, savukārt jauktās grupas MIX komandā piedalās 10 vīrieši, 10 sievietes un 1 bundzinieks.

Bērnu grupā komandas dalībnieki var būt jebkādā kombinācijā, galvenais nosacījums – dalībnieki dzimuši 2010. gadā vai vēlāk.

Distances un laivu klases:

1. Sievietes D-20 distance 200m
2. MIX Sport D-20 distance 200m
3. MIX Sport D-20 distance 500m
4. MIX Amatieri D-20 distance 200m
5. MIX Bērni D-20 distance 200m

Lai piedalītos sacensībās, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Komandas tiek aicinātas pieteikties, norādot komandas nosaukumu, dalības grupu, dalībnieku sarakstu, formas krāsu, kapteiņa vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Pieteikumi jānosūta pa e-pastu uz dinaburg.dragon@inbox.lv līdz 19. jūlijam, plkst. 23:59.

Visiem dalībniekiem ir jāiepazīstas ar sacensību nolikumu. Gadījumā, ja tiks veiktas izmaiņas, organizatori savlaicīgi informēs dalībniekus.

Nepalaidiet garām iespēju redzēt šīs iespaidīgās un enerģiskās sacensības, kas piesaista sportistus no visas Latvijas un ārvalstīm. Nāciet un atbalstiet savus favorītus šajā unikālajā sporta pasākumā!

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!