Šobrīd Daugavpilī

Eiropas Sporta nedēļa

Pēdējo reizi informācija atjaunota 02.09.2021, 16:28

Jau pēc mēneša ar daudzveidīgu bezmaksas sporta pasākumu programmu visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim septīto reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā ikvienam būs pieejami dažādi sportiski un izglītojoši pasākumi, kuros aktīvi pavadīt laiku. 

Eiropas Sporta nedēļas pasākumu nacionālais koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome, līdzfinansē Eiropas Komisija.

Visas septembra nedēļas garumā ne vien Rīgā, bet arī Limbažos, Jaunpilī, Saulkrastos, Ogrē, Jēkabpilī, Vecpiebalgā, Daugavpilī, Ventspilī, Gulbenē un daudzviet citur Latvijā notiks arī atvērtie treniņi un nodarbības kā jauniešiem, tā pieaugušajiem un senioriem, fiziskās sagatavotības nodarbības visām vecuma grupām, sporta svētki kopīgai sportošanai, fitnesa un dažādu citu sporta veidu treniņi, nodarbības baseinā, būs iespēja izmēģināt nūjošanu, orientēšanos, pludmales volejbolu, kērlingu, triatlonu u. tml. Papildu sporta nodarbībām būs iespēja arī klausīties sporta ārstu lekcijas, saņemt fizioterapeitu padomus. Nozares profesionāļiem notiks ikgadējais Sporta forums,  ģimenēm – #BeActive Ģimeņu pludmales spēles, bet Eiropas Skolu sporta dienas ietvaros – arī Latvijas Skolu krosa čempionāts. Vietnē www.beactive.lv ikviens varēs atrast sev piemērotāko no pasākumiem un pievienot savu sporta pasākumu – noorganizējot koptreniņu draugiem vai darba kolēģiem.

Informācija avots

Papildu informācijai: Aleksandra Švalkovska
Epasts: aleksandra.svalkovska@lsfp.lv
tālrunis: 68622302
Latvijas Sporta federāciju padome
www.lsfp.lv