Šobrīd Daugavpilī

Saules skolas rudens plenēra darbu izstāde "Pietura Daugavpils"

Pēdējo reizi informācija atjaunota 01.11.2023, 12:04

Kā jau katru gadu, arī šogad MIKC DDMV "Saules skolas" Bērnu mākslas skolas mazie mākslinieki sarūpējuši īpašu rudens plenēra izstādi "Pietura Daugavpils". Tajā skolēnu acīm atklāsim jaunas mūsu pilsētas šķautnes.

Šogad Saules skolas rudens plenēra tēma bija pilsētas transports, tā pieturvietas un cilvēki, kas te pavada īsāku vai ilgāku laika sprīdi. Mazie mākslinieko veidoja skices, kas pārtapa 35 košos izstādes darbos. 

Šajā izstādē Saules skola sarūpējusi arī kādu pārsteigumu - vidusskolas GRAFISKĀ DIZAINA programmas audzēkņi piedāvā risinājumu, kā mazo autoru darbi turpinātu dzīvot pilsētvidē. Ir tapušas vairākas skices, kur, iedvesmojoties no jauno mākslinieku idejām, attēlotas konkrētas autobusa pieturas pārvērtības.

Izstādes atklāšanas pasākums notiks 1. novembri plkst. 16.00, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes 1. stāva foajē. Saules skola aicina pilsētniekus novērtēt mazo mākslinieku veikumu, kā arī sniegt savas atsauksmes par topošo dizaineru skicēm, kopīgi izvēloties to vienu, kas jau pavasara prakses laikā tiks realizēta, pārveidojot autobusu pieturu 18. novembra ielā.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!