Daugavpils pilsētas svētki "Mana pils Daugavpils" 2024

Pēdējo reizi informācija atjaunota 23.05.2024, 09:55


Laiks/vieta  Norise

plkst. 13.00
Dubrovina parkā

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja brīvdabas izstādes “PASTAIGA DUBROVINA DĀRZĀ” atklāšana

 

plkst. 18.00
Daugavpils Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā (Rīgas iela 39)

SVĒTKU DIEVKALPOJUMS

plkst. 15.00-23.00
Dubrovina parkā / Vienības dārzā

PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS, IZKLAIDE BĒRNIEM

plkst. 15.00-24.00
Dubrovina parkā

SVĒTKU TIRDZIŅŠ RĪGAS IELĀ

plkst. 15.00-24.00
Andreja Pumpura skvērā

IELŪDZ PARKA KAFEJNĪCAS!
Dzērieni, saldumi, uzkodas…

plkst. 17.00-23.00
Andreja Pumpura skvērā

PARKA MŪZIKA
Solisti, ansambļi, mūzikas grupas, disko

plkst. 17.00-17.20
Andreja Pumpura skvērā

LOUD FISH

plkst. 17.30-17.50
Andreja Pumpura skvērā

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas PŪTĒJU ORĶESTRIS

plkst. 18.00-18.20
Andreja Pumpura skvērā

DAUGAVPILS UNIVERSITĀTES programmas “MŪZIKA” docētāji un studenti

plkst. 18.30-19.10
Andreja Pumpura skvērā

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas kolektīvi: VIA “LĪDAKA” / VIA “MI #”

plkst. 19.20-19.40
Andreja Pumpura skvērā

Rok-grupa “CHRONICLE”

plkst. 19.50-20.10
Andreja Pumpura skvērā

Mūzikas grupa “JAUDA”

plkst. 20.20-20.40
Andreja Pumpura skvērā

Instrumentālā grupa “KVARTA+”

plkst. 21.20-21.40
Andreja Pumpura skvērā

Grupa “SELOS”

plkst. 21.50-22.10
Andreja Pumpura skvērā

Normunds Ņērbulis (Normis Music)

plkst. 17.00-20.30
Dubrovina parkā

PIE STRŪKLAKAS
Deju grupas, vokālās studijas, solisti, ansambļi

plkst. 17.00-17.15
Dubrovina parkā 

Ebreju kopienas vokālais ansamblis “MAZL TOV”

plkst. 17.15-17.25
Dubrovina parkā

Daugavpils Ebreju kopienas deju kolektīvs “AVIVA”

plkst. 17.25-17.40
Dubrovina parkā

Deju Studija “D & D”

plkst. 17.50-18.20
Dubrovina parkā

Sociālā dienesta Dienas centra “SASKARSME” kolektīvi: Vokālais ansamblis “VARIĀCIJAS” / Vokālais ansamblis “DRAUDZĪBA” / Deju kolektīvs “SAPNIS’’ / Vingrošanas grupa “CIGUNS”

plkst. 18.30-18.50
Dubrovina parkā

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” struktūrvienības „Poļu kultūras centrs” kolektīvi: Tautas deju kolektīvs “KUKULEČKA” (“Kukułeczka”) / Vokālais ansamblis “DAUGAVAS KRĀSAS” („Barwy Daugawy”)

plkst. 19.00-19.20
Dubrovina parkā

Augšdaugavas novada kultūras centra “Vārpa” vokālais ansamblis “STAGE ON”

plkst. 19.25-19.40
Dubrovina parkā

Olga Pankova (Soliste)

plkst. 19.45-20.05
Dubrovina parkā

Deju ansamblis ‘’KARUSELIS’’ un deju studija ‘’CAROUSELL’’

plkst. 20.10-20.25
Dubrovina parkā

Vladislavs Mazaļevskis (solists)

plkst. 20.30-20.50
Dubrovina parkā

ZUMBA FITNESS DAUGAVPILS

plkst. 11.00-19.00
Latgales kulinārā mantojuma centrā “Šmakovka”, Rīgas iela 22A

Latgales kulinārā mantojuma centrs “ŠMAKOVKA”
Ieejas maksa ekspozīcijas apskatei: Pieaugušajiem – 6.00 EUR
Skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3.00 EUR

plkst. 16.00
Rotko muzejā, Mihaila iela 3

VASARAS IZSTĀŽU SEZONAS atklāšana.
Ieeja pasākuma laikā bez maksas

plkst. 13.00
Latgales Centrālajā bibliotēkā, Rīgas iela 22a

Arvīda Barševska fotogrāfiju izstādes “TUVĀK SAULEI” atklāšana

plkst. 18.00
Baltkrievu kultūras centrā, Alejas iela 68-1A

Dzejnieka Staņislava Volodjko radošais vakars

plkst. 15.00-19.00
Pie Vienības nama (Ģimnāzijas ielas posms)

TŪRISMA IELA – Latvijas un Lietuvas tūrisma informācijas centru un uzņēmumu aktuālo tūrisma sezonas piedāvājumu prezentācijas

plkst. 19.00
Vienības laukumā

RAXTU RAXTI

plkst. 21.00
Vienības laukumā

DAGAMBA

LAIKS/NORISE  NORISE

plkst. 10.00 - 24.00
Dubrovina parkā

PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS, IZKLAIDE BĒRNIEM 

plkst. 10.00 - 23.00
Dubrovina parkā un Vienības dārzā

SVĒTKU TIRDZIŅŠ RĪGAS IELĀ

plkst. 10.00 - 24.00
Andreja Pumpura skvērā

IELŪDZ PARKA KAFEJNĪCAS!
Dzērieni, saldumi, uzkodas un citi svētku kārumi

plkst. 9.00 - 23.00
Cietokšņa ielā pie Daugavpils Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcas

DAUGAVPILS DRIFTS / Sporta mašīnu parāde

plkst. 10.00 - 19.00
Ģimnāzijas ielas posmā pie Vienības nama

TŪRISMA IELA – Latvijas un Lietuvas tūrisma informācijas centru un uzņēmumu aktuālo tūrisma sezonas piedāvājumu prezentācijas

plkst. 10.00 - 18.00
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, Rīgas ielā 8

Bezmaksas ekspozīcijas apmeklējums Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

plkst. 12.00 - 16.00
Rīgas ielas posmā no Cietokšņa ielas līdz Mihoelsa ielai

IZGLĪTĪBAS PILSĒTIŅA
Dalībnieki: Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola / MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”” / J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija / Daugavpils Centra vidusskola / Daugavpils Valstspilsētas vidusskola / Daugavpils Ķīmijas apkaimes PII / Daugavpils Iespēju vidusskola / Latgales Industriālais tehnikums / Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola / Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums / Rīgas Tehniskās universitātes Daugavpils studiju un zinātnes centrs / Jaunsardzes centrs / Patentu valde / Daugavpils Universitāte / Daugavpils Stropu pamatskola-attīstības centrs / Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs / Daugavpils Valsts ģimnāzija / Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” / Daugavpils Zinātņu vidusskola / Zemessardzes 34. kājnieku bataljons

plkst. 11.00 - 18.40
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Deju grupas, vokālās studijas, solisti, ansambļi

plkst. 12.00 - 12.10
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Ķīmijas apkaimes pirmsskolas izglītības iestādes darbinieku ansamblis “OZOLZĪLES”

plkst. 12.10 - 12.20
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Deju grupa “KIZZY”

plkst. 12.30 - 12.50
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Bērnu modeļu skolas “BABOCHKA” modes skate

plkst. 13.00 - 14.00
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

SVĒTKU GĀJIENS RĪGAS IELĀ / Uzgavilējam svētku gājiena dalībniekiem!

plkst. 14.00 - 14.20
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Bērnu modeļu skolas “BABOCHKA” modes skate

plkst. 14.30 - 14.50
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Daugavpils vingrošanas skola “HARMONIA”

plkst. 15.00 - 15.15
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas – liceja vokālais ansamblis “KAMPANELLA”

plkst. 15.15 - 15.30
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Biedrība – deju šova grupa “ELEGANCE”

plkst. 15.40 - 16.00
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Deju studija “UNIQSY”

plkst. 16.10 - 16.30
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Bērnu klasisko deju studija, ”ANTREDANCE,”

plkst. 16.40 - 17.00
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

“ZUMBAQUEENZ”

plkst. 17.00 - 17.20
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Biedrība “POSTERNAKAS DEJU SKOLA” / Tabores pagasta deju kopa “SENLAIKU MOTĪVI” / Sabiedriskā centra “Laucesa” VĒSTURISKO DEJU KOLEKTĪVS

plkst. 17.30 - 18.00
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” struktūrvienības “Baltkrievu kultūras centrs” radošie kolektīvi: Tautas dziesmu ansamblis “KUPAĻINKA” /Deju ansamblis “ĻANOK” / Kora kapella “SPADČINA” / Bērnu studija “SKĀRBNĪCA” / Vokāli instrumentālais ansamblis “PRAĻESKI” / Amatierteātra studija “PAUĻINKA”

plkst. 18.00 - 18.15
Mihoelsa ielas un Rīgas ielas krustojumā

Deju grupa “YOUNG SKY”

plkst. 12.00 - 18.10
Rīgas ielā no Nihoelsa ielas līdz Alejas ielai

ORGANIZĀCIJU PREZENTĀCIJAS
Dalībnieki: uzņēmumi, organizācijas, aģentūras, u.c. iestādes

plkst. 11.00 - 23.00
Andreja Pumpura skvērā

PARKA MŪZIKA
Solisti, ansambļi, mūzikas grupas, disko

plkst. 11.00 - 11.20
Andreja Pumpura skvērā

Bērnu  un  jauniešu  izglītības  centrs  “SAULES  STARIŅI”

plkst. 11.20 - 11.40
Andreja Pumpura skvērā

“YAMAHA” mūzikas  skola (Daugavpils filiāle)

plkst. 11.50 - 12.00
Andreja Pumpura skvērā

Anastasija Karnilova

plkst. 12.10 - 12.30
Andreja Pumpura skvērā

“SKAMETH”

plkst. 12.40 - 13.00
Andreja Pumpura skvērā

“WALKER”

plkst. 13.10 - 13.30
Andreja Pumpura skvērā

“ABBREVIATURA”

plkst. 13.40 - 14.00
Andreja Pumpura skvērā

Instrumentāli vokālā grupa “2101” 

plkst. 15.30 - 16.45
Andreja Pumpura skvērā

IV LATVIJAS AKORDEONISTU ORĶESTRU SALIDOJUMS
Dalībnieki: Pļaviņu Mūzikas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Jeļena Nitecka / Krāslavas novada Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Jurijs Piskunovs, Artūrs Trepša / Zanes mūzikas skolas
akordeonistu orķestris, vadītāja Zane Vancāne / Instrumentālais ansamblis “EXCELSUS”, vadītāja Zane Vancāne / Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas akordeonistu orķestris, vadītāja Tatjana Saratova / Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas Mūzikas skolas akordeonistu orķestris, vadītāja Anna Grebeža / Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” Akordeonistu orķestris, vadītāja Tatjana Saratova / Preiļu Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Artūrs Savickis, Svetlana Stepanova / Daugavpils iespēju vidusskolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Tatjana Saratova / Špoģu Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Svetlana Vasiļjeva, Anna Grebeža, Vija Petrova / Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris, vadītāja Tatjana Jukuma / Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris, vadītājs Gunārs Luriņš / Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Almaz Shagapov / Zilupes Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Jekaterina Matjušenoka / MIKC Latgales Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris, vadītāja Vija Poikāne / Kārsavas mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Aldis Kise, Solvita Laganovska / Viļakas mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi ped. Inita Raginska / Maltas Mūzikas skolas akordeona nodaļas audzēkņi, ped. Ilga Temne

plkst. 17.00 - 17.10
Andreja Pumpura skvērā

Elīna Beļinska (soliste)

plkst. 17.10 - 17.20
Andreja Pumpura skvērā

Elizabete Vasjkova (soliste)

plkst. 17.30 - 17.50
Andreja Pumpura skvērā

MIKC DDMV “SAULES SKOLA” vokāli instrumentālais ansamblis “AKVARELIS”

plkst. 18.00 - 18.20
Andreja Pumpura skvērā

Rokgrupa “DIVERSITY”

plkst. 18.30 - 18.50
Andreja Pumpura skvērā

“Six PM”

plkst. 19.00 - 19.20
Andreja Pumpura skvērā

rok-grupa "Федотоff"

plkst. 19.30 - 19.50
Andreja Pumpura skvērā

“HORIZONTS”

plkst. 20.00 - 20.50
Andreja Pumpura skvērā

“EL ALMA” – Mūzika no dinamiskā rokenrola līdz Latīņamerikas ugunīgajiem ritmiem, kas piepildīti ar enerģiju un kaisli

plkst. 21.00 - 21.20
Andreja Pumpura skvērā

Grupa “SiriuS”

plkst. 21.30 - 21.50
Andreja Pumpura skvērā

“MaYo”

plkst. 11.00 - 20.30
Dubrovina parkā

PIE STRŪKLAKAS
Deju grupas, vokālās studijas, solisti, ansambļi

plkst. 11.00 - 13.25
Dubrovina parkā

DABA UN DVĒSELE
Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” un Daugavpils skolu pasākums Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā. Dalībnieki: Daugavpils Valsts ģimnāzijas deju kolektīvs “LEIĻI” / Daugavpils Saskaņas pamatskolas deju kolektīvs “SIDRABA DZĪPARIŅI” / Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas tautas deju kolektīvs “STRAUTIŅŠ” (2.-4.kl.) / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” mūsdienu deju kolektīvs “DZIRKSTELĪTE” / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” deju studija “FANTAZY DANCE GROUP” / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība”deju studija “LUMINA” / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” vingrošanas studija “LUMINA” / J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas deju kolektīvs “KUKULEČKA” / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" deju studija “PARADÍZE” / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” vokālais ansamblis “MILONGA” / Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestades “Vienības nams” Latviešu un latgaliešu kulturas centra bērnu deju kolektīvs “ PIENUPĪTE” (pirmsskolas grupa) / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” sarīkojumu deju kolektīvs ”VITA” / Daugavpils Pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Show deju studija “VIZĀŽA” / Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” sarīkojumu deju kolektīvs “SAULCERĪTE” / Daugavpils Pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” akordeonistu ansamblis “AKORDS” / Daugavpils Vienības pamatskolas 3.klašu deju kolektīvs “DŽIGUNI” / Daugavpils Pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” vokālais ansamblis “TONIS” / Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1.klašu ansamblis / Daugavpils Centra vidusskolas 5.klašu ansamblis; soliste Anastasija Plisko; soliste Vitaļina Vaļauga / Daugavpils Valsts ģimnāzijas meiteņu trio / Daugavpils Draudzīgā aicinājuma “JAUTRAIS TRIO” (Emīlija Vilipsone, Darja Davidova un Jegors Titovs)

plkst. 13.00 - 13.50
Dubrovina parkā

Flamenko deju studija “UNO DOS TRES”

plkst. 14.00 - 14.20
Dubrovina parkā

Daugavpils Iespēju vidusskolas kolektīvi
2. - 4. kl. koris / solo J. Zaičenkova / pop grupa “ENERO” / Stīgu ansamblis “ReMi” / Stīgu trio / 8. kl. dejotāju grupa / skolas teātra pulciņš

plkst. 14.30 - 14.50
Dubrovina parkā

Biedrības  “LIGZDa” projekta dalībnieki (vokāls)
Gerda Potapovaitė / Vilius Motiejūnas / Staņislavs Grablevskis / Elzė Kraujalytė / Irinas Parahņevičas vokālā grupa

plkst. 14.50 - 15.10
Dubrovina parkā

Biedrības  “LIGZDA” projekta dalībnieki (horeogrāfija)
Jēkabpils deju studijas “INTER” deju grupas: “STREET BEAT”, “STREET LIFE”, “FAMILY”, “COMPANY”, vadītājs Jevgeņijs Butorins / Visaginas Radošās mākslas akadēmijas mūsdienu un ielu deju studija DNS, vadītāja Daria Jegorova / Solo Svetlana Šmate, vadītāja Tatjana Lapkovska / Solo Amanda Ezeriņa, vadītāja Ksenija Briede

plkst. 15.15 - 15.30
Dubrovina parkā

Daugavpils Lietuviešu biedrības ansamblis “RASA”

plkst. 15.35 - 16.05
Dubrovina parkā

Biedrības “MAY & WONDERLAND” ansambļi, dueti un trio / Vokālās studijas “WONDERLAND” solisti

plkst. 16.10 - 16.55
Dubrovina parkā

Cirka studija “VIVAT” / Deju studija “VIVAT” / Katrīna Paukšta un Marija Paukšta

plkst. 17.05 - 17.45
Dubrovina parkā

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” struktūrvienības “Krievu kultūras centrs” kolektīvi Folkloras ansamblis “RUSIČI” / Bērnu vokālais ansamblis “RUSSKIJE KARAGODI” / Folkloras ansamblis “SLAVJANKA” / Vīru vokālais ansamblis “VDOHNOVENIJE”

plkst. 17.50
Dubrovina parkā

KANGO JUMP

plkst. 17.55 - 18.10
Dubrovina parkā

Jēkabpils Krievu biedrības “RODŅIK” radošais kolektīvs

plkst. 18.10 - 19.00
Dubrovina parkā

MALIKA DANCE STUDIO Austrumu dejas (Daugavpils) / MALIKA DANCE STUDIO Austrumu dejas (Krāslava) / MALIKA DANCE STUDIO STRONG NATION AND ZUMBA

plkst. 19.05 - 19.25
Dubrovina parkā

“Neredzīgo biedrības ciemata iedzīvotāju padome” Solisti: Nataļja Muravjova, Georgijs Muravjovs, Alisa Korjakina, Jeļena Kokina, Zoja Markelova

plkst. 19.30 - 19.50
Dubrovina parkā

“LATINOWITHANGEL”

plkst. 20.00 - 20.20
Dubrovina parkā

Līvānu novada kultūras centra slāvu kultūras vokālais ansamblis “RAZDOLJE”

plkst. 20.30 - 21.10
Dubrovina parkā

“JUVENTA” bellydance / “JUVENTA” lady dance & show dance

plkst. 21.10 - 21.30
Dubrovina parkā

Deju grupa “DANCE MIX” / Jevgeņijs Hairulins (saksofons)

plkst. 8.45 - 21.00
Daugavpils olimpiskajā centrā, Stadiona ielā 1

Pasaules reitinga sporta deju sacensības "WDSF Daugavpils Open 2024"
Biļetes var iegādāties pasākuma dienā Daugavpils Olimpiskā centra kasē

plkst. 11.00 - 14.00
Esplanādes parkā pie Daugavpils Universitātes Parādes ielā 1

BĒRNU SPORTS: “Iepazīsti vieglatlētiku”
Sporta aktivitātes bērniem ar vieglatlētikas elementiem

plkst. 18.00
Daugavpils Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, Rīgas ielā 39

Daugavpils Universitātes jauktais koris "DUalis"

plkst. 13.00 - 17.00
Daugavpils Inovāciju centrā, Vienības ielā 30

DAUGAVPILS INOVĀCIJU CENTRS PIEDĀVĀ: Starptautiskajā bērnu tiesību aizsardzības dienā – Radošās un izglītojošās darbnīcas (bez maksas). Inovāciju centra apmeklējums: 10 EUR

plkst. 12.00; plkst. 13.00; plkst. 14.00
Mākslas centrā "ARKA", Rīgas ielā 51

Daugavpils Leļļu teātris / “Pūcītes piedzīvojumi”
(Ilgums 60 min., latviešu un krievu valodā) Ieeja bez maksas.
Vēlama pieteikšanās pa tālruni: +37120655522

plkst. 10.00 - 18.00
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, Rīgas ielā 8

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs
Ieejas maksa ekspozīcijas apskatei: Pieaugušajiem – 6.00 EUR / Skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3.00 EUR

plkst. 11.00 - 19.00
Latgales kulinārā mantojuma centrs "Šmakovka", Rīgas ielā 22a

Latgales kulinārā mantojuma centrs “ŠMAKOVKA”
Ieejas maksa ekspozīcijas apskatei: Pieaugušajiem – 6.00 EUR / Skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3.00 EUR

plkst. 15.00 - 18.00
Rīgas ielā pie t/c SOLO

Tirdzniecības parkam “SOLO” – 20! Laimīgākie gadi dzimtajā Daugavpilī!
20 gadu jubilejas svinības Daugavpils pilsētas svētku ietvaros! Aktivitātes, dāvanas, pārsteigumi, konkursi un balvas ģimenēm!
   SVĒTKI VIENĪBAS LAUKUMĀ

plkst. 13.00
Rīgas ielā no Stacijas ielas līdz Vienības laukumam

SVĒTKU GĀJIENS RĪGAS IELĀ
Piedalās: Daugavpils pašvaldības iestādes, skolas, uzņēmumi, organizācijas u.c.

plkst. 13.00 - 14.00
Rīgas ielā pie t/c SOLO

Svētku gājiena dalībnieku sumināšana

plkst. 13.15 - 14.00
Rīgas ielā uz t/c SOLO

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas SKURSTEŅSLAUCĪTĀJU AMATA BRĀLĪBAS sveiciens pilsētas svētkos

plkst. 14.00 - 15.00
Vienības laukumā 

DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKU ATKLĀŠANAS KONCERTS "PILSĒTAI DAUGAVAS KRASTĀ”.
Dalībnieki: DVPI "Vienības nams" Latviešu un latgaliešu kultūras centra orķestru “Daugavpils Sinfonietta” un “Daugava” mūziķu grupa / bērnu vokālā studija “Pērlītes”, vadītāja Iveta Ustinskova / Solisti: LNOB soliste Ilona Bagele, Lidija Breska, Maksis Krilovs, Sandis Ulpe, Iveta Ustinskova / Koncerta mākslinieciskais vadītājs Jevgeņijs Ustinskovs

plkst. 19.30 - 20.45
Vienības laukumā 

A-EUROPA

plkst. 21.30
Vienības laukumā 

LOBODA

plkst. 23.15
Daugavmalā

SVĒTKU SALŪTS

 

LAIKS  NORISE

plkst. 10.00 - 16.00
Dubrovina parkā un Vienības dārzā

SVĒTKU TIRDZIŅŠ RĪGAS IELĀ

plkst. 10.00 - 16.00
Dubrovina parkā

PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS, IZKLAIDE BĒRNIEM 

plkst. 10.00 - 16.00
Andreja Pumpura skvērā

IELŪDZ PARKA KAFEJNĪCAS!
Dzērieni, saldumi, uzkodas un citi svētku kārumi

plkst. 10.00 - 16.00
Andreja Pumpura skvērā

PARKA MŪZIKA
Solisti, ansambļi, mūzikas grupas, disko

plkst. 11.00 - 11.15
Andreja Pumpura skvērā

Daugavpils valstspilsētas pensionēto pedagogu klubs “SUDRABA ĀBELE”

plkst. 11.20 - 11.35
Andreja Pumpura skvērā

 Vokālais ansamblis “VIKTORIJA”

plkst. 11.40 - 11.55
Andreja Pumpura skvērā

Latgales Industriālā tehnikuma vokālais ansamblis / solisti: Ksenija Fjodorova, Gļebs Galonskis

plkst. 12.20 - 12.15
Andreja Pumpura skvērā

Daugavpils Pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Mūzikas studijas “KREDO” solisti-instrumentālisti: Ernests Šeškens, Iljass Anrijs Andrejevs, Andrejs Bogdanovičs, Laura Dudaļeva, Renats Vasiļjevs, Vladislavs Vanags / Klavieru trio: Sofija Bļiznakova, Evelīna Fedosova, Laura Veremjova

plkst. 12.20 - 12.40
Andreja Pumpura skvērā

Latgales džeza klubs-studija

plkst. 12.45 - 13.00
Andreja Pumpura skvērā

Džeza mūzikas un mākslas attīstības centrs (klavieru nodaļa)
Artemijs Mališs / Vlada Ovčinko / Viktorija Maikova / Arina Grizāne

plkst. 13.00 - 17.00
Vienības laukumā

LATVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS SPĒKAVĪRIEM 2024
Daugavpils posms

plkst. 13.05 - 13.20
Andreja Pumpura skvērā

Baltkrievu kultūras un izglītības biedrības "UZDIM" ansamblis "NATHNENNE"

plkst. 13.25 - 13.40
Andreja Pumpura skvērā

Daugavpils Iespēju vidusskolas Diksilends

plkst. 13.45 - 14.00
Andreja Pumpura skvērā

Džeza vokālā studija

plkst. 14.05 - 14.15
Andreja Pumpura skvērā

Sofija Eglīte (soliste)

plkst. 14.15 - 14.25
Andreja Pumpura skvērā

Kirills Ardaševs (ģitāra)

plkst. 14.35 - 14.50
Andreja Pumpura skvērā

Daugavpils Pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Akordeonistu ansamblis “AKORDS”

plkst. 15.00 - 15.20
Andreja Pumpura skvērā

Grupa “MIGGLA”

plkst. 15.30 - 15.50
Andreja Pumpura skvērā

“NO FLASH”

plkst. 16.00 - 16.20
Andreja Pumpura skvērā

“SARKANAIS VELVETS”

plkst. 16.30 - 17.00
Andreja Pumpura skvērā

Tatjanas Basovas vokālā studija

plkst. 10.00 - 16.00
Dubrovina parkā

PIE STRŪKLAKAS
Deju grupas, vokālās studijas, solisti

plkst. 11.00 - 11.15
Dubrovina parkā

Aleksandra Boginiča Deju Skola

plkst. 11.20 - 11.35
Dubrovina parkā

Deju studija “ALISE”: Izvaltas grupa /  Robežnieku grupa / “LAIMĪTES” (Saliena)

plkst. 11.40 - 11.55
Dubrovina parkā

Bērnu un jauniešu centra “JAUNĪBA” mūsdienu deju kolektīvs “DZIRKSTELĪTE”

plkst. 12.00 - 12.20
Dubrovina parkā

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” struktūrvienības „Latviešu un latgaliešu kultūras centrs” bērnu vokālā studija “PĒRLĪTES"

plkst. 12.45 - 13.00
Dubrovina parkā

Ambarcums Martirosjans (solists)

plkst. 13.00 - 14.50
Dubrovina parkā

ZUMBA MARATONS
Dalībnieki: Zumba komandas un treneri – Nataļja Križanovska / Renata Nikolajeva / Ilona Ovlasčenko / Nadežda Sudareva / Margarita Začiņajeva / Flēra Ārente / Liene Knope /Kitija Tone / Liena Ozoliņa Karnīte

plkst. 15.00 - 15.15
Dubrovina parkā

Zoja Markelova (soliste)

plkst. 15.20 - 15.40
Dubrovina parkā

SDK “DAUGAVPILS”

plkst. 15.40 - 16.00
Dubrovina parkā

“EFERA DANCE STUDIO”

plkst. 16.00 - 16.15
Dubrovina parkā

Irina Abramova (soliste)

plkst. 16.15 - 16.30
Dubrovina parkā

Maija  Kalniņa (soliste)

plkst. 11.00 - 18.00
Pie Daugavpils Olimpiskā centra, Stadiona ielā 1 un Kandavas ielā 17

SPORTA UN JAUNATNES FESTIVĀLS
Sports: 3x3 basketbols, pludmales volejbols, futbols, florbols
Jaunatne: Muzikālo grupu uzstāšanas, radošās teltis un jauniešu aktivitātes

plkst. 11.00 - 19.00
Latgales kulinārā mantojuma centrā "Šmakovka", Rīgas ielā 22a

Akcijas cena Latgales kulinārā mantojuma centrā “ŠMAKOVKA”
Ieejas maksa ekspozīcijas apskatei – EUR 2.50

plkst. 10.00 - 16.00
Daugavpils cietoksnī

AICINA DAUGAVPILS CIETOKSNIS
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daugavpils cietokšņa un muzeju pārvalde”

plkst. 11.30 - 12.00
Daugavpils cietoksnī, Nikolaja ielā 3a

Daugavpils cietokšņa NIKOLAJA VĀRTU ATVĒRŠANAS svinīgā ceremonija

plkst. 12.00
Daugavpils cietoksnī, Nikolaja ielā 3a

Pusdienlaika SIGNĀLLIELGABALA ŠĀVIENS

plkst. 10.00 - 14.00
Daugavpils cietoksnī, Nikolaja ielā 3a

KRĀMU TIRGUS

plkst. 12.00 - 16.00
Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrā "Inženieru arsenāls", Imperatora ielā 8

INŽENIERU ARSENĀLS PIEDĀVĀ:
Auto izstāde iekšpagalmā, retro, sacīkšu, tūnēti auto. Konkursi un aktivitātes. Iekšpagalmā rīkoto aktivitāšu apmeklēšana bez maksas, ekspozīcijas apmeklējums arsenālā – pēc pakalpojumu cenrāža.

 

DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKUS RĪKO: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība un pašvaldības iestādes.

Informējam, ka svētku pasākumi tiek fotografēti un filmēti Daugavpils valstspilsētas pašvaldības  publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām. Informācija: www.daugavpils.lv

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!