Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils pilsētas svētki

Pēdējo reizi informācija atjaunota 14.06.2019, 10:21

GALERIJA
---------------------------------------------------------------------------------------------------

 LEPOJOS AR DZIMTO PILSĒTU! 

 

Lepojos ar dzimto pilsētu!

Cienījamie Daugavpils iedzīvotāji! Draugi!

Teikšu godīgi, man ir grūti rast vārdus, kas spētu aprakstīt sajūtas, ko piedzīvoju pēdējo trīs dienu laikā, kad svinējām mūsu Daugavpils dzimšanas dienu! Godīgi sakot, es vairs nemaz neatceros, kad pēdējo gadu laikā esmu izjutis tik pozitīvu emociju gammu. Tas bija īsts mīlestības, lepnuma, sajūsmas un kaut kāds īsteni bērnišķīga prieka kokteilis! Un par visām šīm brīnišķīgajām jūtām man ir jāsaka paldies tieši jums!

No visas sirds saku jums milzīgu PALDIES! Jūs esat vislabākie! Paldies par jūsu noskaņojumu, par tūkstošiem smaidu, par prasmi priecāties no sirds, par jūsu mīlestību pret dzimto pilsētu. Uz trīs dienām Daugavpils pārtapa par valsts kultūras centru. Mūs apskauda visa Latvija! Tagad visi zina – Daugavpils prot svinēt!

Vēlos teikt atsevišķu paldies savai komandai: maniem vietniekiem Igoram Prelatovam un Aivaram Zdanovskim, kā arī desmitiem pilsētas Domes darbinieku, pateicoties kuriem šie svētki notika. Tas nebija viegli, taču esat tikuši galā, un izdarījāt to uz „desmit ar plusu”. Lieliski saplānots un pārdomāts bija pilnīgi viss – sākot ar Poļinas Gagarinas un „Musiqq” koncertiem, un beidzot ar pēdējos gados krāšņāko salūtu.

Par saliedētu un lielisku darbu vēlos pateikties pašvaldības un valsts policijas darbiniekiem, kā arī „ātrās palīdzības” mediķiem. Sirsnīgi pateicos arī desmitiem brīvprātīgo, kas rosīgi darbojās šajās dienās. Un, protams, paldies visiem dienestiem, kas operatīvi sakopa laukumu un ielas pēc svētkiem.

Es nekad nebiju šaubījies par to, ka Daugavpils ir lielisku cilvēku pilsēta. Pēdējos gados mēs visi vienkārši bijām nedaudz sapinušies un pārstājām dzirdēt un uzklausīt viens otru, taču tagad tas ir pagātnē! Esmu pārliecināts, ka Daugavpilij sākušies jaunie laiki, jo mēs atkal esam KOPĀ! Esiet aktīvi, aizstāviet savu pozīciju, argumentējiet un cīnieties par taisnību. Bet es no savas puses darīšu visu, kas no manis atkarīgs, lai mēs lepotos ar mūsu pilsētu ik dienu!

Daugavpils ir mūsu pilsēta, mūsu nākotne un mūsu bērnu nākotne!

Ar cieņu, 
Daugavpils domes priekšēdētājs Andrejs Elksniņš

---------------------------------------------------

 

<a href="galerija/pilsetas-svetki-2019"