Šobrīd Daugavpilī

Pianista Andreja Osokina solokoncerts

Pēdējo reizi informācija atjaunota 27.08.2021, 14:24

Vienības nams aicina uz pianista Andreja Osokina solokoncertu

 

  1. septembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas iela 22a) uzstāsies latviešu pianists Andrejs Osokins ar programmu “Romantiskās klaviermūzikas vakars. Skrjabins, Rahmaņinovs, Šūmanis un Šopēns”.

 Skaistākās un emocionālākās klaviermūzikas lapaspuses – gan Friderika Šopēna elegantās miniatūras, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu, gan Roberta Šūmaņa stihiskie un aizraujoši muzikālie atklājumi, gan plaši pazīstami, sirdi plosoši Sergeja Rahmaņinova skaņdarbi un mazāk zināmās Aleksandra Skrjabina pērles.

 Izcilā un Daugavpilī iemīļotā pianista koncerti ir emociju, mīlestības un skaistas klaviermūzikas piesātināti, tie pārsteidz ar mūziķa pārliecinošo dažādu mūzikas stilu izjūtu, harismu, meistarību un virtuozitāti, kā arī brīnišķīgām skaņdarbu interpretācijām.

 Koncertā izskanēs Aleksandra Skrjabina un Sergeja Rahmaņinova etīdes un prelūdijas, kā arī Roberta Šūmaņa un Friderika Šopēna klaviermūzika.

 Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē no 1. septembra darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 5.00 euro.

 

  • Skatītāju ievērībai!

 Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai  Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR- kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

 Rīko Vienības nams, atbalsta Daugavpils pilsētas dome.

Informācija: www.vienibasnams.lv