Šobrīd Daugavpilī

Muzikālās Bankas 2022 Apbalvošanas ceremonijas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

2023. gada 28.janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā atkal notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgāko pop un rokdziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA 2022 apbalvošanas ceremonija. Jau ierasti Muzikālās Bankas fināla koncertšovs būs dinamiski krāšņs, muzikāli vērienīgs un iespaidīgs, piedaloties aizvadītā gada Latvijas populārākajiem solistiem, grupām un īpašiem viesiem.  Atraktīvā, draudzīgā un muzikālā cīņā tiešsaistes balsojumā noskaidrosim dziesmu, kura iegūs 2022. gada Vērtīgākās dziesmas titulu.

Muzikālā Banka ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā ik gadu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā Muzikālā Banka skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās no plkst. 12:10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Lielais fināla balsojums, kurā piedalīsies katra mēneša aptaujas populārākās dziesmas, sāksies 2023. gada 3. janvārī un ilgs līdz 24. janvārim.

"Muzikālajā bankā 2021” laurus plūca “Prāta Vētras” un “Tautumeitu” kopdarbs "Tur, kur Dieva kamanas slīd", otro vietu ieguva grupa “Citi Zēni” ar dziesmu “Limuzīns uz krīta”, bet godpilno trešo vietu ieņēma Dona dziesma “Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”.

Jau ceturto gadu Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA sadarbības partneris ir Daugavpils pilsēta.

Biļetes pieejamas tiešsaistē - www.biļešuparadīze.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!