Šobrīd Daugavpilī

MUZIKĀLĀS BANKAS 2019 APBALVOŠANAS CEREMONIJAS ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

Pēdējo reizi informācija atjaunota 08.01.2020, 10:47

Muzikālās Bankas 2019 Apbalvošanas ceremonijas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS

 

2020. gada 1. februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgāko pop un rokdziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA 2019 apbalvošanas ceremonija. Jau ierasti “Muzikālās Bankas” fināla koncertšovs būs dinamiski krāšņs, muzikāli vērienīgs un iespaidīgs, piedaloties aizvadītā gada Latvijas populārākajiem solistiem, grupām un īpašiem viesiem. Svinot Muzikālās Bankas divdesmitgadi,  atraktīvā, draudzīgā un muzikālā cīņā tiešsaistes balsojumā noskaidrosim dziesmu, kura iegūs 2019. gada Vērtīgākās dziesmas titulu. 

 Koncerta ģenerālmēģinājumā izpaliks vienīgi uzvarētāja paziņošana, bet visa pārējā koncerta norise būs identiska vakara koncertam!!!

 “Muzikālā Banka” ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā ik gadu klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā “Muzikālā Banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās no plkst. 12:10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Lielais fināla balsojums, kurā piedalīsies katra mēneša aptaujas populārākās dziesmas, sāksies 2020. gada 2. janvārī un ilgs līdz 23. janvārim.

 Jau otro gadu Latvijas Radio 2  dziesmu aptaujas MUZIKĀLĀ BANKA sadarbības partneris ir Daugavpils pilsēta.