Šobrīd Daugavpilī

Muzikālais jāņuzāļu tirgus

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.06.2023, 12:57

Plkst. 10.00 notiks tirgus atklāšana kopā ar Vienības nama kolektīvu – “Rūta” un “Dzīsme” dziedātājiem.

Plkst. 10.00-15.00 “Lielās koka spēles” aicinās gan lielus, gan mazus apmeklētājus uzspēlēt veselu 20 veidu koka spēles.

Plkst. 10.15 – Etnomūzikas apvienības “Muosys” koncerts.

Grupā muzicē trīs māsas un reizē profesionālas mūziķes, kas ar savu debijas albumu “Ceļā” šogad ir nominētas gada balvai “Kilograms kultūras”.

Plkst. 11.30 uzstāsies tautā iemīļotais vietējais mūziķis Juris Ostrovskis un akordeonists Valērijs Mukāns ar koncertu “Latgalīša sirds”.

Plkst. 12.45 – Laura Amantova džeza kvartets un dziedātāja Rūta Dūduma–Ķirse ar koncertprogrammu “Latviešu tautasdziesmas unikālos aranžējumos”.

Šajā ansamblī apvienojušies Latvijas labākie sava instrumenta džeza spēles meistari. Jaunajai koncertprogrammai Laura Amantova džeza kvarteta mūziķi par iedvesmas avotu izvēlējušies latviešu tautas mūziku, kas var lepoties ar neskaitāmi daudzām lieliskām melodijām, kuras izdziedās enerģiskā dziedātāja Rūta Dūduma–Ķirse.

Plkst. 14.00 svētkus turpinās grupa “Bruģis” no Madonas, kas 36 gadu garumā sevi ir pieteikusi gan ar neskaitāmiem nospēlētiem koncertiem un ballēm, gan ar savām autordziesmām. Gandrīz neviena balle nav iedomājama bez grupas populārajiem hītiem – Mana mīļā tu, Laimes straumes, Klaidonis, Kaija.

Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana.

Ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”
t.: 65426691
e-pasts: vienibasnams@vienibasnams.lv
www.vienibasnams.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!