Šobrīd Daugavpilī

MUZIKĀLAIS AUGUSTS. "Big Al & The Jokers"

Pēdējo reizi informācija atjaunota 27.07.2021, 16:25

Romāns VENDIŅŠ (mākslinieciskais vadītājs, taustiņi, vokāls)

Algirdas ŠUMINSKAS (vadošais vokāls), Zintis ŽVARTS (tenora un baritona saksofons), Uldis ZIEDIŅŠ (trombons, vokāls), Eduards RAUBIŠKO (tenora saksofons, klarnete), Sandris SKERANSKIS (trompete), Raitis AUKŠMUKSTS (sitaminstrumenti), Juris SKRAJĀNS (ģitāra), Pēteris  LIEPIŅŠ (kontrabass), Sergejs LALETINS (skaņas  operators), Rafails BALKINS (ģenerālmenedžeris)

Programmā rokenrols un pozitīva enerģija!

“Big Al & The Jokers” – tas ir augstākā līmeņa internacionāls kolektīvs, kas jau vairāk kā 15 gadus muzicē kopā, vienmēr izpildot tikai „dzīvo” mūziku un tādējādi dāvājot prieku dažāda vecuma publikai Latvijā un dažādās pasaules valstīs.
Grupas vizītkarte ir pazīstamais dziedātājs no Lietuvas – Aļģirdas Šuminskas vai Big Al. Pateicoties viņam, grupas tagadējais repertuārs ir paplašinājies ar vairākām pazīstamām džaiva, blūza, kā arī dažām džeza populārajām kompozīcijām.
Lietuvas dziedātāja neatkārtojamā maniere un augstais profesionālais līmenis neatstāj vienaldzīgu pat visprasīgāko publiku. Visi koncerti ir pārpildīti un mūziķu fanu rindas nepārtraukti papildinās.
Grupas mūziķi, pateicoties savai labajai gaumei un meistarībai, vienmēr ir pratuši atrast pareizo programmas kombināciju katram koncertam un prasmīgi realizējuši to.

 

  • Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai  Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR- kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Tiekamies Muzikālajā augustā Daugavpilī!
Festivālu „Muzikālais augusts Daugavpilī” rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde VIENĪBAS NAMS, atbalsta DAUGAVPILS PILSĒTAS DOME, Daugavpils pilsētas domes KULTŪRAS PĀRVALDE, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA

Koncertu laikā notiek filmēšana un fotografēšana.

Informācija: www.vienibasnams.lv, t. 65427552