Šobrīd Daugavpilī

Muzikālā banka 2019. Balsošana

Pēdējo reizi informācija atjaunota 01.02.2020, 12:29

Sestdien, 1. februārī, plkst. 19:00 Daugavpils Olimpiskajā centrā, svinot Latvijas Radio 2 „Muzikālās Bankas” 20. jubileju, vērienīgā finālšovā tiks noskaidrota 2019. gada vērtīgākā dziesma. Par šo titulu cīnīsies 15 popa un roka dziesmas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Izšķiroša nozīme būs finālšova tiešraides balsojumam - skatītāji un klausītāji varēs ietekmēt pusi no kopvērtējuma rezultātiem, zvanot uz balsošanas numuriem. Ceremonijas tiešraidei varēs sekot līdzi Latvijas Radio 2 ēterā un Latvijas Televīzijas 1. kanālā.  

„Sākoties šai aptaujai, neviens no mums neparedzēja tai tik milzīgu popularitāti un dzīvotspēju. Divdesmit gados „Muzikālā Banka” ir kļuvusi par vērienīgāko un gaidītāko mūzikas aptauju gan no klausītāju, gan mūziķu puses. Ir izaugusi jauna mūziķu paaudze, un, ja tā padomā, atskats uz katra gada vērtīgajām kompozīcijām patiesībā atspoguļo to, kuras ir klausītāju mīlētākās latviešu dziesmas 21. gadsimtā,” stāsta noslēguma šova izpildproducents Aigars Dinsbergs.

Līdztekus jubilejas gaisotnei, “Muzikālā Banka 2019” finālšova režisore Zane Gargažina sola koncerta skatītājiem emocionālu un kurioziem bagātu ekskursiju pa „Muzikālās Bankas” vēstures gaiteņiem. Iespaidīgās jubilejas gada skatuves scenogrāfs Kristaps Skulte ir ietērpis skatuvi 200 kvadrātmetru plašos LED ekrānos, kas sniedz iespēju videomāksliniekam Artim Dzērvem piešķirt īpašu noskaņu katrai no 15 fināldziesmām un priekšnesumiem. Par svētku atmosfēru rūpēsies apbalvošanas ceremonijas vadītājs Rihards Lepers, savukārt aizskatuvē skatītājus ievedīs Latvijas Radio 2 ētera personības Baiba Palkavniece, Līna Rudzone un Kaspars Mauriņš

Izšķiroša nozīme finālšova tiešraides balsojumam

“Muzikālās Bankas 2019” finālšova tiešraide Latvijas Radio 2 un Latvijas Televīzijas 1. kanālā sāksies 1. februārī plkst. 19:00. Visas 15 fināldziesmas skanēs šova pirmajā daļā, pēc kuras sāksies izšķirošais tiešraides balsojums - skatītājiem un klausītājiem būs iespēja ietekmēt to, kura dziesma iegūs gada vērtīgākas dziesmas titulu. Tiešraides balsojums noteikts 50% no kopvērtējuma.

Otrus 50% ir noteikuši balsotāji, kas aktīvi iesaistījās balsošanā līdz 23. janvārim, kā arī neatkarīgā mūzikas ekspertu padome, kurā piedalās komponists Jānis Lūsēns, dziedātāja un vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica, ģitārists, komponists un Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzējs Kaspars Zemītis, kordiriģents Ints Teterovskis, operdziedātāja Kristīne Zadovska, mūzikas grupas Auļi un studijas Lauska vadītājs Kaspars Bārbals, dīdžejs, elektronikas un vinila plašu skrečošanas mākslas meistars DJ Monsta, biedrības „Latvijas Mūzikas eksports” izpilddirektore Agnese Cimuška Rekke, Igaunijas Raadio 2 galvenā redaktore, TV personība un mūzikas pētniece Maarja Merivoo – Parro un Lietuvas Radio LRT mūzikas žurnālists Ramūnas Zulnys

Koncerta otrajā daļā uz “Muzikālās Bankas” 20 gadu jubilejas skatuves kāps īpaši viesi – grupas Pērkons, Autobuss Debesīs, Bermudu Divstūris, ka arī mākslinieki Ralfs Eilands, VIŅA, duets ZeMe (DJ Monsta un Laima Jansone) un citi mūziķi. Īpašu pārsteigumu ar saviem domubiedriem Muzikālās Bankas jubilejas gadā gatavo grupa Very Cool People.

Par vērienīgu šova atklāšanu rūpēsies kamerorķestris Daugavpils Sinfonieta, pūšamo instrumentu orķestris Daugava, jauktais koris Daugava un iespaidīgā Latgales folk metāla grupa Varang Nord.  

Jau ziņots, ka apkopojot klausītāju balsis un ekspertu vērtējumu, “Muzikālās Bankas 2019” finālšovā uz skatuves skanēs:

 • Bungādiņas – Aija Andrejeva
 • Cilvēks – Ivo Fomins
 • Dzīvot citādāk – Aminata un Tautumeitas
 • Es gāju par tālu – Katō
 • Es nāktu mājās – Dons
 • Es varu būt tā – Patrisha
 • Kamēr – Triānas parks un Intars Busulis
 • Kamēr vien mēs esam – Markus Riva x Dināra Rudāne
 • Maiga vara - Aminata
 • Piededzini mann – Singapūras Satīns (piedalās Horens Stalbe)
 • Sāc ar sevi – Musiqq
 • Tās vēl nav beigas – Dzelzs Vilks
 • Te saule aust – Instrumenti un Prāta Vētra
 • Tik skaļi – Neon Saturdays (piedalās  Reiks)
 • Uzmācīga melodija (Mani) – Astro’n’out.

“Muzikālās Bankas” tiešraide LR 2, LTV 1 un sociālajos tīklos

Finālšova dienā, 1. februārī no  plkst. 12:00 Latvijas Radio 2 tiešraidē no Daugavpils Olimpiskā centra ēterā būs raidījums „Muzikālā Banka”, kurā Baiba Palkavniece sarunāsies ar fināldziesmu izpildītajiem un autoriem.

Koncerta norisei tiešraidē no plkst. 19:00 varēs sekot līdz gan Latvijas Radio 2 ēterā, gan Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Latvijas Radio 2 saviem klausītājiem piedāvā sajust arī īpašo aizskatuves atmosfēru finālšova starpbrīža laikā.

Koncerta tiešraide būs skatāma arī „Muzikālās Bankas” Facebook kontā, savukārt mēģinājumu procesam un aizkulisēm visas dienas garuma var sekot līdzi arī „Muzikālās Bankas” Instagram kontā (@muzikalabanka) kā arī aktīvi iesaistīties pasākuma komentēšanā, izmantojot tēmturi #MuzikālāBanka mikrobogošanas vietnē Twitter.

Par projektu

Muzikālā Banka” ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā jau 20 gadus ar klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā “Muzikālā Banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās no plkst. 12:10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas.

 “Muzikālās Bankas” aptauja ik gadu noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās to dziesmu izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju puses tiek novērtēti visaugstāk.  20 gadu laikā finālšovā visvairāk lauru plūkusi grupa Prāta Vētra, četras reizes saņemot augstāko novērtējumu par dziesmām “Spogulīt, spogulīt”, “Ziemu apēst”, “Debesis iekrita Tevī” (kopā ar Musiqq) un “Ogles”. Otrs titulētākais un mīlētākais bijis Dons ar kompozīcijām “Signāls”, “Pēdējā vēstule” un “Pāriet bailes”.

Pateicoties Daugavpils pilsētas finansiālam atbalstam, “Muzikālās Bankas” noslēguma ceremonija jau otro gadu notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Papildu informācijai:

Indra Zomerovska

Latvijas Radio Komunikācijas daļas

vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 28808589 |indra.zomerovska@latvijasradio.lv

 

 

 

 

----------------------------------------------

“MUZIKĀLĀ BANKA” IR LIELISKA IESPĒJA DAUGAVPILS POPULARIZĒŠANAI 

 

“Muzikālā banka” ir lieliska iespēja Daugavpils popularizēšanai

Jau pavisam drīz, 1. februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies „Muzikālās bankas” finālšovs. Biļetes uz šovu, kurš jau otru gadu pēc kārtas notiks Daugavpilī, jau izpirktas. Tas liecina par milzīgo interesi no skatītāju puses, kuri sabrauks Daugavpilī no visas Latvijas.

“Daugavpils 2019. gadā pierādīja, ka ir spējīga rīkot tik augsta līmeņa pasākumu, kas apmierināja visas puses gan organizatorus – Latvijas radio, gan dalībniekus, gan skatītājus. “Muzikālā banka” rada ļoti pozitīvu rezonansi visas valsts mērogā, pasākuma rīkošana ir lieliska mārketinga iespēja, kas lauž stereotipus par Daugavpili. Daudzi, kuri brauc uz finālšovu, paliek mūsu pilsētā uz divām un vairāk dienām. Šo dienu laikā viesiem būs iespēja gan apmeklēt kultūras uz izklaides iestādes, gan paslidot Vienības laukumā, gan apmeklēt tradicionālo Rīgas ielas tirdziņu”, saka Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Jāpiebilst, ka “Muzikālās bankas” finālšovs ir iespēja arī vietējiem pilsētas radošajiem kolektīviem sevi parādīt, demonstrējot augsto māksliniecisko sniegumu. “Muzikālās bankas” finālšova atklāšanā piedalīsies Pagan folk metal grupa Varang Nord, Diāna Paško, STOPTIME Dance Studio (vadītāji Evita Lukša un Aleksandrs Lukša), Daugavpils universitātes SDA “Laima” (mākslinieciskais vadītājs Jānis Butkevičs) un Daugavpils Latviešu kultūras centra kolektīvi: kamerorķestris “Daugavpils sinfonietta” (mākslinieciskais vadītājs Aivars Broks), orķestris “Daugava” (mākslinieciskais vadītājs Arnolds Grīnberts), koris “Daugava” (mākslinieciskais vadītājs Jevgēnijs Ustinskovs).

Līdz 23. janvārim turpinās interneta balsojums un klausītāji ir aicināti atdot savu balsi par mīļāko dziesmu, lai noteiktu vietu secību, kādā sarindosies gada labākās dziesmas pirms finālšova 1. februārī.  

Tiem, kam palaimējies iegādāties biļeti, lai jauki mirkļi Daugavpilī, bet pārējie varēs vērot šovu un dalībniekiem just līdzi  Latvijas Radio 2 un Latvijas Televīzijas tiešraidēs.

Informācija par aptauju un finālšovu pieejama Latvijas Radio mājas lapā www.latvijasradio.lsm.lv un Domes mājas lapā.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

 

ZINĀMAS 15 DZIESMAS, KAS „MUZIKĀLĀS BANKAS” FINĀLŠOVĀ SACENTĪSIES PAR GADA VĒRTĪGĀKĀS DZIESMAS TITULU 
 

 Zināmas 15 dziesmas, kas „Muzikālās Bankas” finālšovā sacentīsies par gada vērtīgākās dziesmas titulu

Noslēdzies “Muzikālās Bankas 2019” pirmās kārtas balsojums, līdz ar to noskaidrotas 15 fināla dziesmas, kas turpina sacensību par 20. jubilejas gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu Latvijas Radio 2 aptaujā „Muzikālā Banka”. Otrās kārtas balsojums turpināsies līdz 23. janvārim. Izvēlēties un nobalsot par savu gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā – www.muzikalabanka.lv.      

Apkopojot klausītāju balsis un ekspertu vērtējumu, “Muzikālās Bankas 2019” finālšovā uz skatuves skanēs:

 • Bungādiņas – Aija Andrejeva
 • Cilvēks – Ivo Fomins
 • Dzīvot citādāk – Aminata un Tautumeitas
 • Es gāju par tālu – Katō
 • Es nāktu mājās – Dons
 • Es varu būt tā – Patrisha
 • Kamēr – Triānas parks un Intars Busulis
 • Kamēr vien mēs esam – Markus Riva x Dināra Rudāne
 • Maiga vara - Aminata
 • Piededzini mann – Singapūras Satīns (pied. Horens Stalbe)
 • Sāc ar sevi – Musiqq
 • Tās vēl nav beigas – Dzelzs Vilks
 • Te saule aust – Instrumenti un Prāta Vētra
 • Tik skaļi – Neon Saturdays (pied.Reiks)
 • Uzmācīga melodija (Mani) – Astro’n’out

„Prieks, ka šogad finālā redzēsim “Muzikālās Bankas” debitantus, kas, iespējams, liks sarosīties mūsu aptaujas "vecajiem bukiem". Protams, neiztiksim bez “grandiem” -  tautā mīlētākajiem mūziķiem. Kā jau jubilejas gadā piedien, esam parūpejušies, lai arī pasākuma otrā daļa būtu īpaši spilgta un iespaidīga. Nevaru sagaidīt svētku tikšanos Daugavpilī,” stāsta Latvijas Radio 2 galvenais satura redaktors Kaspars Mauriņš.

Līdz 23. janvārim interneta balsojums turpinās un klausītāji ir aicināti atdot savu balsi par mīļāko dziesmu, lai noteiktu vietu secību, kādā sarindosies gada labākās dziesmas pirms finālšova 1. februārī.  

Jau tradicionāli fināla balsojuma rezultātus proporcionāli 50:50 nosaka klausītāju balsojuma un ekspertu vērtējuma kopsumma. Kopā ar klausītājiem šogad dziesmas vērtē profesionāla un starptautiska „Muzikālās Bankas” ekspertu padome, kurā piedalās komponists Jānis Lūsēns, dziedātāja un vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica, ģitārists, komponists un Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzējs Kaspars Zemītis, kordiriģents Ints Teterovskis, operdziedātāja Kristīne Zadovska, mūzikas grupas Auļi un studijas Lauska vadītājs Kaspars Bārbals, dīdžejs, elektronikas un vinila plašu skrečošanas mākslas meistars DJ Monsta, biedrības „Latvijas Mūzikas eksports” izpilddirektore Agnese Cimuška Rekke, Igaunijas Raadio 2 galvenā redaktore, TV personība un mūzikas pētniece Maarja Merivoo – Parro un Lietuvas Radio LRT mūzikas žurnālists Ramūnas Zulnys.

Jau ziņots, ka „Muzikālā Banka 2019” finālšovs notiks 1. februārī plkst 19:00 Daugavpils olimpiskajā centrā. Tiešraidē finālšovu varēs dzirdēt LR2 un redzēt LTV1 kanālā. Visi aptaujas „Muzikālā banka 2019” finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes.

“Muzikālā Banka” ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā jau 20 gadus ar klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā “Muzikālā Banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās no plkst. 12:10. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas.

“Muzikālās Bankas” aptauja ik gadu noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās to dziesmu izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju puses tiek novērtēti visaugstāk. Pateicoties Daugavpils pilsētas finansiālam atbalstam, “Muzikālās Bankas” noslēguma ceremonija jau otro gadu notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Infomāciju sagatavoja:

Indra Zomerovska

Latvijas Radio Komunikācijas un multimediju daļas

vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 28808589 |indra.zomerovska@latvijasradio.lv

 

 

 

----------------------------------------------------

SĀKAS FINĀLA BALSOJUMS PAR „MUZIKĀLĀ BANKA 2019” VĒRTĪGĀKO DZIESMU 

Sākas fināla balsojums par „MUZIKĀLĀ BANKA 2019” vērtīgāko dziesmu

Ceturtdien, 2. janvārī, sākas fināla balsojums par gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijas Radio 2 aptaujā „Muzikālā Banka 2019”, kurai šogad aprit 20. jubilejas gads. Lielā fināla balsošana notiek divās kārtās – līdz 15. janvāra plkst. 24:00 ikviens var balsot par 25 gada populārākajām dziesmām, bet no 16. līdz 23. janvārim – par tām 15 kompozīcijām, kuras būs izvirzījušas vadībā. Balsot par savu mīļāko kompozīciju iespējams aptaujas mājas lapā muzikalabanka.lv.        

Apkopojot gada rezultātus, lielā balsojuma pirmajā kārtā no vairāk nekā 170 pieteiktajām dziesmām iekļuvušas:

 • Aplī  - Arturs;
 • Bungādiņas  -  Aija Andrejeva;
 • Cilvēks  - Ivo Fomins;
 • Debesis vaļā  - Oranžās brīvdienas;
 • Dzīvo citādāk -  Aminata un Tautumeitas;
 • Es gāju par tālu -  Katō;
 • Es nāktu mājās -  Dons;
 • Es varu būt tā  -  Patrisha;
 • Izvēdināt galvu  - Lauris Reiniks;
 • Kamēr  - Triānas parks un Intars Busulis;
 • Kamēr vien mēs esam -  Markus Riva un Dināra Rudāne;
 • Koks ar diviem galiem – Saldās sejas un Katrīna Bindere un Jānis Narkevics;
 • Maiga vara  - Aminata;
 • Optimists  - Jānis Stībelis;
 • Piededzini mann  - Singapūras Satīns (piedalās Horens Stalbe);
 • Sāc ar sevi  - Musiqq;
 • Sākums  - Otra puse;
 • Sirdsdejo  - Franco Franco;
 • Tās vēl nav beigas  - Dzelzs vilks;
 • Te saule aust  - Instrumenti un Prāta Vētra;
 • Tik skaļi  - Neon Saturdays (piedalās Reiks);
 • Trešuo zvaigzne  -  Latgalīšu reps;
 • Tuvumā  - Rock’n’Berries;
 • Uzmācīga melodija (Mani)  -  Astro’n’out;
 • Vilku bars  - Samanta Tīna.

Līdztekus klausītāju balsojumam, dziesmas vērtē arī profesionāla, neatkarīga un starptautiska žūrija, kurā piedalās komponists Jānis Lūsēns, dziedātāja un vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica, ģitārists, komponists un Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzējs Kaspars Zemītis, kordiriģents Ints Teterovsis, operdziedātāja Kristīne Zadovska, mūzikas grupas Auļi un studijas Lauska vadītājs Kaspars Bārbals, dīdžejs, elektronikas un vinila plašu skrečošanas mākslas meistars DJ Monsta, biedrības „Latvijas Mūzikas eksports” izpilddirektore Agnese Cimuška Rekke, Igaunijas Raadio 2 galvenā redaktore, TV personība un mūzikas pētniece Maarja Merivoo – Parro un Lietuvas Radio LRT mūzikas žurnālists Ramūnas Zulnys. Gada vērtīgāko dziesmu proporcionāli 50:50 noteiks klausītāju balsojuma un žūrijas vērtējuma kopsumma.

Otrajā kārtā tiks iekļautas tās 15 dziesmas, kuras pēc klausītāju un žūrijas balsojuma saņems augstāko vērtējumu. Tieši šīs kompozīcijas būs dzirdamas Muzikālās bankas 20 gadu jubilejas finālšovā no Daugavpils olimpiska centra skatuves. Par savu mīļāko kompozīciju klausītāji var balsot vienu reizi dienā.

Visi aptaujas „Muzikālā banka 2019” finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes.

Jau ziņots, ka „Muzikālā banka 2019” divdesmit gadu jubilejas finālšovs notiks 1. februārī plkst. 19:00 Daugavpils olimpiskajā centrā, kad arī tiks noskaidrota gada vērtīgākā dziesma. Tiešraidē finālšovu varēs dzirdēt Latvijas Radio 2, kā arī vērot LTV1 kanālā.

“Muzikālā Banka” ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā katru gadu ar klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Latvijas Radio 2 ēterā “Muzikālā Banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14:05 un sestdienās plkst. 12:00. Ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv visa gada garumā tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un gada vērtīgākās popa un roka dziesmas. Lielā fināla balsojuma pirmā kārta, kurā piedalīsies 2019. gada 25 populārākās aptaujas dziesmas, sāksies 2020. gada 2. janvārī, savukārt no 16. janvāra balsot varēs par 15 fināldziesmām, kuras tiks vestas arī uz noslēguma ceremoniju Daugavpilī.

Ik gadu “Muzikālās Bankas” aptauja noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās to dziesmu autori un izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju un žūrijas puses tiek novērtēti visaugstāk. Pērn vērtīgākās dziesmas titulu ieguva Prāta Vētras izpildītā dziesma “Ogles”. Tāpat pirmajā trijniekā iekļuva Dons un Ozols ar kompozīciju “Salauzta sirds” un Tautumeitas ar dziesmu “Sadziedami”.

Pateicoties Daugavpils pilsētas finansiālam atbalstam, “Muzikālās Bankas 2019” noslēguma ceremonija jau otro gadu notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā 2020. gada 1. februārī. Biļetes uz apbalvošanas ceremoniju un tās ģenerālmēģinājumu pieejamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.

------------------------------------------------------

PARAKSTĪTS LĪGUMS PAR „MUZIKĀLĀS BANKAS 2019” RĪKOŠANU DAUGAVPILĪ 

11. oktobrī Daugavpils pilsētas domes un „Latvijas Radio” vadība parakstīja līgumu par „Muzikālās bankas 2019” rīkošanu. Tas nozīmē, ka jau otru gadu pēc kārtas lielākais notikums Latvijas populārajā un rok mūzikā norisināsies mūsu pilsētā.

Latviešu iemīļotākās un vērtīgākās dziesmas tiek noteiktas Latvijas klausītākās raidstacijas „Latvijas Radio 2” rīkotajā aptaujā jau 20.gadu. Aptauja noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās valsts populārākās grupas un izpildītāji: „Prāta vētra”, Intars Busulis, Aija Andrejeva, Dons un daudzi citi. Vairākus gadus šis grandiozais pasākums norisinājās Ventspilī, taču pērn tas guva jaunu mājvietu un šī gada sākumā veiksmīgi pārceļoja uz Daugavpili. Pēc pasākuma interesi par „Muzikālās bankas” fināla šova uzņemšanu izrādījušas vairākas pašvaldības, tomēr pārrunu rezultātā „Latvijas Radio” vadība izvēlējās turpināt sadarbību ar Daugavpili, parakstot līgumu ar nodomu sadarboties projekta īstenošanā vismaz turpmākos trīs gadus.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pauda gandarījumu par iespēju turpināt  sadarbību un to, ka daugavpiliešiem atkal būs lieliska iespēja klātienē vērot „Muzikālās bankas” grandiozo šovu.

Arī Latvijas Radio vadība neslēpa prieku par sadarbības turpinājumu un iespēju aptaujas jubilejas gadā atgriezties Daugavpilī, kas sevi apliecināja kā uzticams un ārkārtīgi viesmīlīgs partneris. 

Par „Muzikālās Bankas 2018” vērtīgāko bija atzīta leģendārās latviešu grupas „Prāta vētra” dziesma „Ogles”. Apbalvošanas ceremonijas tiešraidi no Daugavpils olimpiskā centra Latvijas televīzijā vēroja vairāk nekā 130 000 skatītāju. Arī šogad organizatori sola sarūpēt grandiozu un ļoti krāšņu šovu, kas noteikti patīkami pārsteigs skatītājus, un, kā norāda domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, kļūs par lielisku papildinājumu pilsētas jubilejas gada svinību programmā.

„Muzikālās bankas 2019” finālšovs norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā 2020. gada 1. februārī. Biļešu tirdzniecība sāksies 2019. gada 14.oktobrī plkst.9:00 „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Organizatori uzsver, ka par ļoti demokrātisku cenu, 5 eiro bez PVN, varēs iegādāties arī biļetes uz ģenerālmēģinājumu, kas notiks tajā pašā dienā un faktiski neatšķirsies no vakara koncerta.

Informācija par aptaujas gaitu pieejama Latvijas Radio mājas lapā www.latvijasradio.lsm.lv.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Papildu informācijai:

Indra Zomerovska

Latvijas Radio

Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 28808589 | e-pasts: indra.zomerovska@latvijasradio.lv

 

 

 

-------------------------------------------------------------

„Muzikālā Banka 2018”

DAUGAVPILĪ NOTIKS “MUZIKĀLĀS BANKAS” FINĀLA APBALVOŠANAS KONCERTS

ZINĀMAS 15 DZIESMAS, KAS CĪNĪSIES PAR „MUZIKĀLĀS BANKAS” VĒRTĪGĀKĀS DZIEMAS TITULU

“MUZIKĀLĀ BANKA” 2018

MUZIKĀLĀ BANKA 2018. FOTOGALERIJA

“MUZIKĀLAJĀ BANKĀ” TRIUMFĒ PRĀTA VĒTRA

“MUZIKĀLĀS BANKAS” DALĪBNIEKI: DAUGAVPILS PĀRSTEIDZA AR VIESMĪLĪBU