Šobrīd Daugavpilī

"Mājas kafejnīcu dienās" Daugavpilī no 23.-24. jūlijam ciemos gaida 5 kafejnīcas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 23.07.2021, 15:51

Šajā vasaras nedēļas nogalē Daugavpils ēdināšanas pakalpojuma sniedzēji atver savas durvis viesiem ar plašu piedāvājumu gardēžiem. Viesiem būs iespēja malkot gardus dzērienus kādā pilsētas kafejnīcā vai baudīt izcilas maltītes, ziediem piepildītās, terasēs.

Savas durvis ikvienam apmeklētājam vērs gan esoši ēdināšanas uzņēmumi un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā var nenodarboties ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, lai cienātu viesus ar kādu īpaši sagatavotu maltīti. Rēzeknes ielas 17A pagalmā ar nosaukumu “Coffee time” vietējais iedzīvotājs piedāvās unikālu iespēju izbaudīt svaigi ceptas beļģu vafeles un tikko pagatavotu kafiju. Jau pieredzējuši ēdināšanas pakalpojuma sniedzēji arī sagatavoja īpašu piedāvājumu šo dienu ietvaros. Ģimenes mini ceptuve–kafejnīca “Nekomimi” aicina nogaršot unikālu smalkmaizīti “Vistas vulkāns”. Īpaši bagāta izvēle tiek piedāvāta  Retro kafejnīcā “Ēdnīca nr.1”, kur varēs atcerēties bērnības garšu un nogaršot vecmāmiņas mājas cepelīnus, dažāda veida pankūkas, kotletes un sviestmaizes. Populārais kafijas nams “What about coffee?” piedāvās nogaršot jau iecienītos kafijas dzērienus ar banānu maizi, granolu vai omleti. Nesen atklātā terase Dubrovin Bar and Grill piedāvās ekskluzīvu ēdienkarti par pieņemamu cenu, piedāvājumā aukstā avokado-gurķu zupa ar marinētiem cukurzirņiem un drupinātiem lazdu riekstiem un saldais kartupelis ar jogurta-citrusa mērci ar cūkgaļas karbonādi.

Visu "Mājas kafejnīcu dienas"  Viduslagales piedāvājumu var apskatīt šeit: https://ieej.lv/kxX7z

 

No jūlija līdz oktobrim “Mājas kafejnīcu dienas” notiek 32 apvidos visā Latvijā – no Kuldīgas novada un Leišmalītes Kurzemē līdz Piebalgai un Latgalei. Tā ir iespēja apceļot Latviju, baudot īpašus ēdienus, ko gatavojuši lauku saimnieki, uz nedēļas nogali pārvēršot savu sētu mājas kafejnīcā vai restorānā un galdā ceļot katrs savu meistarstiķi – ēdienu, kas ir pašu ģimenes un draugu iecienīts. Visa informācija par vietām, dalībniekiem un ēdienkartēm katrā mājas kafejnīcā atrodama mājas lapā www.majaskafejnicas.lv , kur izvietota arī karte ar “Mājas kafejnīcu dienām” noteiktos reģionos un datumos.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr.: +371 65422818

E-pasts:  agentura@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

www.facebook.com/Daugavpils.Travel