Šobrīd Daugavpilī

Latvijas velo orientēšanās čempionāts

Pēdējo reizi informācija atjaunota 20.07.2022, 17:58

Augusta pirmajā nedēļas nogalē, 6. un 7. augustā, Daugavpils Jaunās Forštates apkārtnē norisināsies Latvijas velo orientēšanās čempionāts vidējā distancē un sprintā. Abas dienas būs reizē būs arī sezonas trešais un ceturtais MTBO Latvijas kausa posms, pēc kā būs zināmi arī sezonas kopvērtējuma uzvarētāji.

Pirmajā sacensību dienā medaļas tiks sadalītas sprintā. Sprinta distances vedīs pa Jaunās Forštates mikrorajona kvartāliem un tam tuvumā esošo mežu. Savukārt otrajā dienā vidējā distance norisināsies tikai Jaunās Forštates mežā, kam raksturīgs intensīvs taku un ceļu tīkls. Apvidus būs labi pārredzams priežu mežs ar maksimālo augstuma starpību 20m. Šajā apvidū ir iepriekš norisinājušās gan klasiskās orientēšanās sacensības, tostarp arī Latvijas čempionāts vidējā distancē un stafetē 2012. gadā, kā arī ziemas orientēšanās sacensības ar slēpēm.

Sacensības organizē orientēšanās klubs “Stiga” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde”.

Pieteikšanās sacensībām iespējama līdz 1. augusta pusnaktij.

 

Sīkāka informācija: https://lof.lv/?p=sac&fid=2022080620

Pieteikumi: https://lof.lv/pieteikumi/?act=info&id=2022080620?lng=en