Krāmu tirgus Daugavpils cietoksnī

Pēdējo reizi informācija atjaunota 05.09.2023, 13:00

Sestdien, 16. septembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, pie Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra (Nikolaja ielā 5) notiks tradicionālais krāmu tirgus.

Piedalīties krāmu tirgū tiek aicināts ikviens interesents, kuram ir vēlme, iespēja un interese dalīties ar savu stāstu aizraujošā tirgošanās pasākumā ar dažādām senlaicīgām un ne tik ļoti senām, bet interesantām mantām no saviem skapjiem, pūralādēm, šķūnīšiem, garāžām, no lauku un pilsētu mājām.

Tiem tirgotājiem, kuri vēlas tirgot no automašīnām vai mikroautobusiem, nepieciešams par to informēt pieteikšanās laikā, jo šiem tirgotājiem būs atvēlēta atsevišķa zona.

Visiem tirgot gribētājiem ir obligāti iepriekš jāpiesakās un jāapmaksā pašvaldības nodeva tiesībām veikt tirdzniecību publiskās vietās, kā arī jāapmaksā organizatoriskā nodeva. Pieteikties un saņemt papildu informāciju var līdz 15. septembra plkst. 16.00, rakstot uz: cietoksnis@daugavpils.lv, vai zvanot pa tālr. +371 65424043; +371 28686331. Lūgums zvanīt no 10.00 līdz 19.00.

Tirdziņa dalībniekiem un apmeklētājiem jābūt atbildīgiem par savu un apkārtējo drošību. Pasākuma laikā notiek fotografēšana un filmēšana.

Daugavpils iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti apmeklēt šo pasākumu un izbaudīt cietokšņa atmosfēru!

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!