Šobrīd Daugavpilī

„Kazanova. Henrieta. Venēcija.” Viss par īstu mīlestību un kaisli dejas un kustības valodā

Horeogrāfe, libreta autore: Irina Saveļjeva 
Izrādes mākslinieciskais vadītājs: Oļegs Šapošņikovs 
Scenogrāfes un kostīmu mākslinieces: Agnese Leilande, Inga Bermaka Apiaha 
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs 
 
Lomās: Miroslavs Blakunovs, Jeļizaveta Petrova, Jeļena Ņetjosina, Egils Viļumovs, Aleksandrs Komarovs 
Dejotāji: Anna Sultanova, Anna Gimbute, Arturs Jackevičs, Svetlana Morozova, Māris Boka, Džeina Saulīte, Milena Rožanska, Raimonds Paegle

 

Džakomo Kazanova. Viņu mīlēja un ienīda, nodeva un nolādēja. Viņu apskauda un viņu apbrīnoja. Viņš – 18. gs. kaislīgākais sieviešu valdzinātājs.  

Šī izrāde ir stāsts par cilvēku, kurš kļuva par leģendu. Dejas un plastikas valodā, ekspresīvas mūzikas un M. Cvetajevas dzejas vārsmu pavadījumā izrāde atklāj varoņa romantisko dvēseli, kura katru reizi spēja mīlēt patiesi un kaislīgi. Neskatoties uz visiem piespēlētajiem pārbaudījumiem, Kazanova mācēja skaisti dzīvot, meistarīgi spēlēt un neprātīgi jokot ar savu likteni. 
Dejas izrāde „Kazanova. Henrieta. Venēcija.”, tāpat kā pats Kazanova, jau ir iekarojusi tūkstošiem siržu ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Tas ir iespaidīgs un dinamisks šovs ar vērienīgām dekorācijām un vizuālajiem efektiem. Uz skatuves zūd robeža starp dramatiskajiem aktieriem un teātra dejotāju trupu; kopā viņi rada vienotu māksliniecisko pasauli. Savukārt izrādes karnevāla maskas tika atvestas no Venēcijas – Kazanovas dzimtās pilsētas.
 
Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv