Šobrīd Daugavpilī

Jaungada skrējiens 2020

Decembris jau tradicionāli ir Jaungada skrējiena mēnesis mūsu pilsētā. Šis 2020.gads ir nesis lielus izaicinājumus, izmaiņas un ierobežojumus, kas ikvienam ir jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējiens šogad ir mainījis savus norises formātu- tas notiks attālināti. 

Lai šo laika periodu, kas nesis daudz nezināma un jauna, padarītu nedaudz aktīvāku, košāku un bagātām emocijām piepildītu, Jaungada skrējiens norisināsies sev vēl nebijušā jaunā attālinātā formātā. Šī būs lieliska iespēja ikvienam aktīvi pavadīt gada nogali. Šogad Jaungada skrējiens norisināsies no 9.līdz 30.decembrim.

Savu skrējiena distanci var veikt skrienot, soļojot vai nūjojot. Izveidotais maršruts jāiezīmē kartē (sporta aktivitāšu aplikācija telefonā, piem. Endomondo, Caynax Sports tracker utt.). Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts un  jāizmēra kopējais distances garums. Katrs dalībnieks var noskriet tikai vienu reizi dienā un informāciju par katru skrējienu jāsūta atsevišķi.

Rezultāti – dalībnieka vārdu, uzvārdu, vai komandas nosaukumu, kontakttālruni, kartē iezīmētu maršrutu (skrīnšotu no aplikācijas), fotogrāfijas, kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu jevgenijs.simonovs@daugavpils.lv. līdz 30. decembra plkst. 24:00.

Šogad Jaungada skrējiena galvenais mērķis ir kopīgiem spēkiem noskriet 2021 reizi!

Katrs skrējiena dalībnieks saņems savu Jaungada saldo balvu, savukārt, oriģinālākās, jautrākās un krāšņākās bildes īpašnieki saņems īpašas pārsteiguma balvas no organizatoriem. Pārsteiguma balvas saņems arī aktīvākais skrējējs un garāko distanču veicēji sieviešu un vīriešu grupā.

Nolikums un vairāk par skrējiena noteikumiem: JAUNGADA SKRĒJIENS

Pavadīsim aktīvi 2020.gadu un IESKRIESIM 2021.GADĀ!

Veicot aktivitāti, stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi un noteikumi COVID-19 izplatības ierobežošanai. Saudzēsim sevi un savus līdzcilvēkus!