Izstāde "DRMA ARHITEKTONIKA"

Pēdējo reizi informācija atjaunota 21.09.2023, 10:50

XII Mūzikas un mākslas festivāla "Daugavpils ReStArt 2023" ietvaros 21.septembrī plkst. 13.00 MIKS Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola” (Saules ielā 8, ieeja no pagalma) tiek atklāta Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde "DRMA  ARHITEKTONIKA".
Izstāde apvieno daudzus un dažādus Daugavpils māksliniekus, parādot katra individuālo, profesionālo, māksliniecisko izjūtu un varēšanu, dažādu personību vienojošo - mākslas darbu radīšanu, kurus saliedē izstādes tektonika.
Izstādes kopējo kompozīciju veido daudzveidīgo materiālu, tehniku, mākslas virzienu un pagriezienu, žanru, krāsu, nianšu, faktūru, struktūru, tekstūru mākslas darbi, kuri ideāli "ierakstās" mākslas skolas laikmetīgajā interjerā, un būs par izpētes, prieka un iedvesmas avotu topošajiem māksliniekiem un mākslas interesentiem. 

Šī izstāde ir biedrības "Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija" 25 gadu pastāvēšanas jubilejas svinību  turpinājums. Mākslinieki tradicionāli piedalās Mūzikas un mākslas festivāla "Daugavpils  ReStArt" programmā, katru gadu strādājot ārtelpā Rīgas ielas svētkos, un joprojām meklējot savu t-elpu mākslai...  

P.S. ARHITEKTONIKA - uzbūvekompozīcija, sastāvdaļu saliedējums harmoniskā vienībā.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!