Šobrīd Daugavpilī

IX MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS „DAUGAVPILS RESTART 2020” Tenora Aleksandra ANTOŅENKO un pianista Reiņa ZARIŅA koncerts

Pēdējo reizi informācija atjaunota 29.09.2020, 09:01

Šī gada 1.oktobrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) IX Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2020” ietvaros notiks tenora Aleksandra ANTOŅENKO un pianista Reiņa ZARIŅA koncerts.

Programmā: Rietumeiropas, krievu un latviešu vokālās mūzikas pērles.

Aleksandrs Antoņenko dzimis Rīgā, 1997. gadā sācis dziedāt Latvijas Nacionālās operas korī, jau 1998. gadā debitējis ar Oberto lomu G.F. Hendeļa operā Alčīna. Kopš 2004. gada Antoņenko ir starptautiski atzītākais Latvijas tenors, kuru angažē lielākie pasaules operteātri Ņujorkā, Vīnē, Londonā, Romā, Milānā, Diseldorfā, Berlīnē, Frankfurtē, Minhenē, Grācā, Drēzdenē, Oslo, Stokholmā, Hamburgā, Barselonā, Parīzē, Ženēvā, Cīrihē un citur. Saņēmis Lielo mūzikas balvu 2003 par vokālo sniegumu operu izrādēs un Dž.Verdi Rekviēma atskaņojumā, dziedātājs ir Jusi Bjerlinga balvas un Austrijas Grand Prix de la Culture laureāts.

Reinis Zariņš ir viens no Latvijas ievērojamākajiem talantiem, dziļi pārdomātu interpretāciju meistars, spožs solists un prasmīgs kamermūziķis, konceptuālu starpmākslu projektu autors. Uzsācis klavierspēles apguvi no septiņu gadu vecuma, Reinis debitēja kā solists ar orķestri jau desmit gadu vecumā, vēlāk guva godalgas vairākos starptautiskos pianistu konkursos. Reinis ir arī trīskārtējs Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāts (2011, 2013, 2015).

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst. 16.30 – 18.30, cena 5.00 euro

 

Informējam, ka IX Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2020” pasākumi tiek fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Pasākumu laikā aicinām ievērot distancēšanās noteikumus.

 

Papildu informācija:

www.vienibasnams.lv 

www.daugavpilsrestart.lv

www.daugavpils.lv

www.kultura.daugavpils.lv