Šobrīd Daugavpilī

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošā nodarbība. Tajā bērniem un vecākiem būs iespēja izveidot gleznu no folijas.

No neparastiem priekšmetiem, kas nesaistās ar rokdarbiem, ir iespējams izveidot interesantus dekoratīvus elementus. Šo svētdien mēģināsim izveidot gleznu no parastās folijas, kuru ikdienā redzam šokolādes un konfekšu batoniņos, izmantojam virtuvē ēdienu gatavošanas laikā.

Amatniecība no folijas nezaudē savu izskatu pat nelabvēlīgos apstākļos, un to var izmantot interjera dekorēšanai. Izveidota folijas glezna būs neparasts dekora priekšmets interjerā. Radošajā darbnīcā katrs dalībnieks veidos rokdarbu no folijas. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 29. janvārī no plkst. 13.00. Ģimenes biļetes cena – 7,00 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Radošās darbnīcas ir veids kā atklāt jaunus talantus sevī un iemācīties vēl nedarītas lietas. Laipni gaidīti visi interesenti!

Līga Rudzīte-Besakirska

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja

komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

liga.rudzite@daugavpils.lv

tālr.: 20203713, 65424155

www.dnmm.lv