Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils akordeonistu orķestra un "Cuarteto Re!Tango" koncerts ATCELTS!

Pēdējo reizi informācija atjaunota 21.11.2023, 12:29

KONCERTS ATCELTS!

Cuarteto Re!Tango ir kolektīvs, kas specializējies argentīniešu tango izpildīšanā, un ir viena no labākajām Eiropas skatuves grupām: Paweł A. Nowak (bandoneons), Łukasz Perucki (vijole), Maciej Sadowski (kontrabass), Paweł Zawada (klavieres un aranžējumi). Klausītāji slavē kolektīva mūzikas eleganci, stilistisko pārliecību un izcilo jūtīgumu. Savā koncertprogrammā Cuarteto Re!Tango klausītājus aicina muzikālā ceļojumā uz Buenosairesu - no uzbudinoša tango līdz liriskam tango valsim, trakulīgām milongām un mūsdienīgām nuevo. Grupas oriģinālo aranžējumu svaigums, dejiskums un enerģija ir viņu atpazīstamās priekšrocības. Cuarteto Re! Tango ir izcilu virtuozu komanda, kas unikāli apvieno profesionalitāti ar patiesu prieku spēlēt.

Akordeonistu orķestris ir Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” struktūrvienības „Latviešu un latgaliešu kultūras centrs” kolektīvs. Orķestris dibināts  1959. gadā un ir kļuvis par Daugavpils vizītkarti akordeona mūzikas pasaulē. Kolektīvā muzicē mūzikas skolas un vidusskolas audzēkņi, Daugavpils Universitātes studenti un pasniedzēji. Savā radošajā darbībā orķestris ir izveidojis plašu repertuāru, kas ietver sevī dažādu žanru mūziku no klasiskām un romantiskām noskaņām līdz ekspresīviem tango motīviem, no estrādes mūzikas virtuozitātes līdz daudzveidīgajam džezam.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē (darba dienās no plkst. 16.30 - 18.30) un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 5.00 euro

Koncerts tiek rīkots XVIII Starptautiskā akordeona mūzikas festivāla „Daugavpils 2023” ietvaros. Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Festivālu rīko: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības Nams”, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Latvijas akordeonistu asociācija. Atbalsta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR FESTIVĀLU

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!