Daugavpils Akordeonistu orķestra un čellu trio „Melo – M” koncerts

Čellu trio „Melo-M”: Miķelis DOBIČINS, Kārlis AUZĀNS, Jānis PAULS. Kolektīva īpašais šarms – tā ir spēja apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, virtuozu izpildījumu, rokmūzikas atraktivitāti un pašiem savu stilu. Trio iedvesmo koncertu apmeklētājus no 2005. gada, kad Kārlis Auzāns ar domu biedriem dibina čellu trio Melo-M.

Akordeonistu orķestris (diriģente Tatjana Saratova) ir Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” struktūrvienības „Latviešu un latgaliešu kultūras centrs” kolektīvs. Orķestris dibināts  1959. gadā un ir kļuvis par Daugavpils vizītkarti akordeona mūzikas pasaulē. Kolektīvā muzicē mūzikas skolas un vidusskolas audzēkņi, Daugavpils Universitātes studenti un pasniedzēji. Savā radošajā darbībā orķestris ir izveidojis plašu repertuāru, kas ietver sevī dažādu žanru mūziku no klasiskām un romantiskām noskaņām līdz ekspresīviem tango motīviem, no estrādes mūzikas virtuozitātes līdz daudzveidīgajam džezam. Kopā ar izcilo trio „Melo-M” orķestris jau ir muzicējis 2018. gadā. Un atkal mūziķi satiekas Daugavpilī, lai dāvātu klausītājiem pozitīvu emociju klāstu.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē (darba dienās no plkst. 16.30 - 18.30) un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 10.00 euro

Koncerts tiek rīkots XVIII Starptautiskā akordeona mūzikas festivāla „Daugavpils 2023” ietvaros. Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Festivālu rīko: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības Nams”, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Latvijas akordeonistu asociācija. Atbalsta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība

PAPILDU INFORMĀCIJA PAR FESTIVĀLU

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!