Šobrīd Daugavpilī

Domnīca “Ceļa karte Daugavpils 2027 iniciatīvu īstenošanai”

Domnīcas mērķis ir kopā ar Daugavpils 2027 pieteikuma kuratoriem veidot ceļa karti pieteikuma ideju īstenošanai, atlasot un izvērtējot prioritāri ieviešamās iniciatīvas. Domnīcu rīko biedrība Cita Daugavpils un Daugavpils valstpilsētas pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde".

Ceļa kartes izveidi balstīsim uz Daugavpils pieteikuma Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 konkursam kuratoru stāstījumu par katru pieteikuma sadaļu un tās aktualitātēm pašreizējā laikā, kā arī koprades diskusijām par ieviešamajām iniciatīvām un soļiem to īstenošanai. 

Domnīcā aicinām piedalīties ikvienu, kurš vēlas stiprināt jau esošās sadarbības un veidot jaunas, lai palīdzētu pilnveidot Daugavpils kultūrtelpu. Mums šķiet, ka ir būtiski veidot izpratni par demokrātiskām un ilgtspējīgām vērtībām, virzot sabiedrību uz atbildīgu dzīvesveidu un veicinot tās rīcībspēju un pilsonisko līdzdalību, kā arī atbalstīt Daugavpils pilsonisko aktīvistu un nevalstiskā sektora līdzdalību kultūras, radošajos un interešu aizstāvības procesos un stiprināt sadarbību starp dažādām kopienām un nozaru pārstāvjiem.

Pieteikties dalībai domnīcā var aizpildot tiešsaistes anketu https://ej.uz/citadomnica līdz 25.janvārim.

PAPILDU INFORMĀCIJA