Bezmaksas ekskursija pa Daugavpili gida pavadībā

Pēdējo reizi informācija atjaunota 26.02.2024, 08:49

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta Tūrisma nodaļa aicina piedalīties ekskursijā un izzināt Latvijas otrās lielākās pilsētas vēstures līkločus un svarīgākos notikumus.

25. februārī plkst. 12.00 Vienības laukumā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem būs iespēja satikt zinošo un atraktīvo gidu Artūru Fišeru (pazīšanas zīme – balts lietussargs ar uzrakstu “Daugavpils”), doties aizraujošā ekskursijā pa Daugavpili, kā arī dzirdēt stāstus par ievērojamām ēkām un to nozīmi, uzzināt par ievērības cienīgiem novadniekiem un viņu likteņiem, ieraudzīt jaunas un pārsteidzošas vietas, ļauties piedzīvojumam, gūt paliekošus iespaidus un pozitīvas emocijas.

  • Ekskursijas sākums 25. februārī plkst. 12.00 Vienības laukumā;
  • Ilgums 3 - 3,5 stundas;
  • Ekskursija notiks latviešu valodā un vienā svešvalodā, dalībnieki ar gidu vienosies klātienē par otru valodu (krievu vai angļu valodu);
  • Ekskursijas gida pakalpojums ir BEZMAKSAS, bet tūrisma objektu ieejas biļešu un sabiedriskā transporta izmaksas sedz paši dalībnieki.

Ekskursijas laikā tiks piedāvāta iespēja apmeklēt kādu no tūrisma objektiem pilsētas centrā – Latgales kulinārā mantojuma centru “Šmakovka”, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju, Inovāciju centru, Latgales zoodārzu kā grupai, bet par šo iespēju vienosies ekskursijas laikā. Noslēgumā dalībnieki apmeklēs Daugavpils cietoksni, kur dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja apmeklēt kādu no tūrisma objektiem – Rotko muzeju, Inženieru arsenālu un citus objektus, kas būtiska pilsētas vēstures daļa.

Aicinām ikvienu interesentu izmantot šo iespēju un uzzināt vairāk par Daugavpils pilsētas vēsturi, kultūru un personībām. Pieteikties iespējams zvanot pa tālruni +371 26444810.

#Daugavpils #VisitDaugavpils #DaugavpilsTravel

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Tūrisma nodaļa
Tālr. +371 65422818, +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv
Web: www.visitdaugavpils.lv
Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

www.facebook.com/Daugavpils.Events
Instagram: www.instagram.com/daugavpils.travel

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!