Šobrīd Daugavpilī

Baltijas čempionāts spēkavīriem 2020

Pēdējo reizi informācija atjaunota 17.08.2020, 08:53

2020.gada 16. augustā Daugavpilī notiks pagaidām vienīgās šīs vasaras spēkavīru sacensības - “STIHL BALTIJAS KAUSS 2020”. Pandēmijas rezultātā tika izjaukta plānotā sezona un šī būs vienīgā reize, kad šajā gadā sacensības būs iespējams vērot klātienē.

Turnīrs pulcēs 12 atlētus no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Dalībnieku sarakstā ir spēcīgākie uz šo brīdi Baltijas spēkavīri. Igauniju pārstāvēs Kaido Kuusik un Romek Velt, Lietuvu - Gilbertas Tamulevičius, Rokas Černiauskas un Aloyzas Slavinskas, bet Latviju Didzis Zariņš, Oskars Martužans, Juris Meija, Jānis Ilgavižs, Ivars Graholskis, Valentīns Klevindkis un  Jānis Šleckus. Diemžēl sacensībās nevarēs piedalīties Latvijas un Pasaules vieni no spēcīgākajiem vīriem Dainis Zāģeris un Aivars Šmaukstelis. Viņi šajā laikā startēs Pasaules sērijas turnīrā. Neskatoties uz to dalībnieku sastāvs sola saspringtu cīņu par “STIHL Baltijas kausu 2020”.

Sacensības notiks pēc tradicionālās formulas. Atlētiem būs jāpiedalās 5 vingrinājumos, pēc kuru rezultātiem tiks noskaidrots čempions. Turnīrs notiks Daugavpilī, Vienības laukumā un tas sāksies plkst. 13:00.

Turnīru atbalsta Daugavpils Sporta pārvalde, Daugavpils Dome, STIHL, UG Tech, Hercules Team, 1 Energo, Ādažu meistara alus.
Sacensībām sekot līdzi varēs “Spēkavīru sacensības un šovi” Facebook kontā.