Šobrīd Daugavpilī

XVI Starptautiskais akordeona mūzikas festivāls “Daugavpils 2019”

Pēdējo reizi informācija atjaunota 17.10.2019, 12:42
24.10. / CETURTDIENA
 
10.00     Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
Valērija Hodukina XI Starptautiskais jauno akordeonistu konkurss „DAUGAVPILS 2019”
I kārta – A kategorija
 
12.00     Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
Valērija Hodukina XI Starptautiskais jauno akordeonistu konkurss „DAUGAVPILS 2019”
I kārta – B kategorija
 
18.00     Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
XVI Starptautiskā akordeona mūzikas festivāla – DAUGAVPILS 2019 ATKLĀŠANAS KONCERTS
Dalībnieki: Daugavpils Akordeonistu orķestris, diriģente Tatjana Saratova / Artjoms Ņižņiks (Sanktpēterburga) / Romans Žbanovs (Maskava) / Dominika Emorine (Parīze) / Jevgeņija Čirkova (Sanktpēterburga) / Duets “Paris – Moscou”: Dominika Emorine un Romans Žbanovs (Parīze, Maskava) / Akordeonistu duets “Double Expression”: Jevgeņija Čirkova un Artjoms Malhasjans (Sanktpēterburga) / Aleksandrs Matveičuks (Sanktpēterburga) / Ansamblis “Excelsus” (Rēzekne)
 
25.10. / PIEKTDIENA
 
11.00     Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
Valērija Hodukina XI Starptautiskais jauno akordeonistu konkurss „DAUGAVPILS 2019”
II kārta – A un B kategorijas
 
14.00     Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
METODISKAIS SEMINĀRS – PRAKTIKUMS
 
17.00     Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
FESTIVĀLA KONCERTS
Dalībnieki: Duets “Paris - Moscou”: Dominika Emorine un Romans Žbanovs (Parīze, Maskava) / Artjoms Malhasjans (Sanktpēterburga) / Arsenijs Kirjuhins (Sanktpēterburga)
 
18.30     Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
FESTIVĀLA KONCERTS
Dalībnieki: Akordeonistu duets “Quadlibet”: Darja Ustimenko un Jurijs Uvarovs (Sanktpēterburga) / “Etnos Ensemble” (Katovice, Polija)
 
Valērija Hodukina XI Starptautiskā jauno akordeonistu konkursa „DAUGAVPILS 2019” laureātu apbalvošana
 
20.00     Latviešu kultūras centra kafejnīcā, Rīgas ielā 22a
AKORDEONA KRODZIŅŠ.
Dalībnieki: Jevgeņija Čirkova (Sanktpēterburga) / Aleksandrs Matveičuks (Sanktpēterburga) / Akordeonistu duets Anna Grigorjeva un Marija Piskunova (Daugavpils) / Instrumentālais ansamblis “L’Chaim” (Rēzekne), Fjodors Ļvovs (Sanktpēterburga)
 
26.10. /SESTDIENA
 
11.00     Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
METODISKAIS SEMINĀRS – PRAKTIKUMS
 
16.00     Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
FESTIVĀLA NOSLĒGUMA KONCERTS
Dalībnieki: Daugavpils akordeonistu orķestris, diriģente Tatjana Saratova / Nikolaja Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas valsts konservatorijas jauniešu bajānistu un akordeonistu kamerorķestris, diriģents Artjoms Ņižņiks, soliste Aļona Fedotova / Audrius Daučianskas (Kauņa) / Duets “Paris - Moscou”: Dominika Emorine un Romans Žbanovs (Parīze, Maskava) / Akordeonistu duets “Double Expression”: Jevgeņija Čirkova un Artjoms Malhasjans (Sanktpēterburga) / Akordeonistu duets “Quadlibet”: Darja Ustimenko un Jurijs Uvarovs (Sanktpēterburga)
 
Ieeja festivāla pasākumos bez maksas
 
Informējam, ka pasākumi var tikt fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām
 
Festivālu rīko:
Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde, Daugavpils Latviešu kultūras centrs, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Latvijas akordeonistu asociācija.
Atbalsta: Daugavpils pilsētas dome