58. MEŽCIEMA SKRĒJIENS

Pēdējo reizi informācija atjaunota 23.09.2023, 15:39

23. septembrī tiks aizvadīts jau 58. Mežciema skrējiens Daugavpilī. Pieteikšanās jau ir atvērta! 

Vairāk par pasākumu ŠEIT.

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka Mežciema skrējiena laikā 23. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 tiks pārtraukta jebkāda transporta kustība Parādes ielā, Ģimnāzijas ielā, Rīgas ielā, Vienības ielā, Daugavas ielas posmā no Daugavas un Parādes ielas krustojuma līdz Daugavas ielai 69V.

Šī iemesla dēļ autobusu maršruta Nr.4 “Autoosta – Cietoksnis – Mežciems – Autoosta” autobusi virzienā no pilsētas centra, no Cietokšņa un Kraujas ielas krustojuma kursēs pa Kraujas, Kārklu un Vidzemes ielu, turpinot kustību pēc autobusu maršruta Nr.5 “Autoosta – Mežciems – Cietoksnis – Autoosta” shēmas līdz Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojumam, kur apgriezīsies un turpinās kustību pēc autobusu maršruta Nr. 4 kustības shēmas, neiebraucot pieturās: “Cietoksnis”, “Policija”, “Motoru iela”, “Vaļņu iela”, “Lidotāju iela” un “Dzintari”. Autobusu maršruta Nr.5 autobusi pilsētas centra virzienā no Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojuma kursēs pēc autobusu maršruta Nr.4 kustības shēmas līdz Vidzemes un Kraujas ielas krustojumam, kur pagriezīsies un kursēs pa Kraujas un Kārklu ielu līdz Cietokšņa ielai, kur atsāks kustību pa savu apstiprināto shēmu.

Autobusu maršrutu Nr.13 “Autoosta – Mežciema arodskola – Autoosta” un Nr.13A “Autoosta – Cietoksnis – Autoosta” kustības shēma paliek nemainīta.

Slēgto ceļa posmu dēļ, 23. septembrī no plkst. 07.00 līdz plkst. 16.00, autobusu maršruta Nr.9 “Autoosta – Grīva (Ķiršu iela) – Autoosta” autobusiem virzienā no pilsētas centra nebūs iespējams piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”.

Izziņas pa tālr. 65425270.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!