Šobrīd Daugavpilī

Genādija Gladkova teātra „Mūzikla teritorija” viesizrāde (Baltkrievija) "MAŠA UN VITJA PRET „MEŽONĪGAJĀM ĢITĀRĀM”"

Pēdējo reizi informācija atjaunota 29.10.2019, 11:42

Genādija Gladkova teātra „Mūzikla teritorija” viesizrāde (Baltkrievija)

Genādijs Gladkovs

MAŠA UN VITJA PRET „MEŽONĪGAJĀM ĢITĀRĀM”

Mūzikls visai ģimenei pēc Pāvela Finna pasakas motīviem

Izrādes intriga – populārais šovs “Balss”, kuru ar nešķīsto spēku palīdzību nolēmis organizēt Nemirstīgais Kaščejs. Lai to īstenotu, muzikālā grupa VIA „Mežonīgās ģitāras”, kuras sastāvā ir Baba-Jaga, Ļešijs un mežonīgais kaķis Matvejs, nolaupa Sniegbaltīti.

Sniegbaltītei palīgā dodas radoša skolniece Maša un izcilnieks Vitja. Ceļā varoņus gaida negaidītas tikšanās, piedzīvojumi un neparasti pārbaudījumi. Lai pieveiktu nešķīstos spēkus un atbrīvotu Sniegbaltīti, jaunajiem varoņiem nāksies pielietot savas labākās īpašības, un te jau bez Mašas labās sirds un Vitjas zināšanām neiztikt! Izejot cauri visiem pārbaudījumiem, jaunieši sapratīs, ka jābūt draudzīgiem, jāpalīdz citiem un jātic brīnumiem.

Lai iestudētu šo mūziklu, tika radīts jauns Genādija Gladkova filmas hītu aranžējums. Iļjas Poļakova aranžējums apvieno roka skanējumu un klasisko Brodvejas stilu. Dmitrija Jakuboviča horeogrāfija organiski iekļauta stāstā, piešķirot jau iemīlētām dziesmām jaunas krāsas.

Izrāde ir spilgta un dinamiska, piesātināta ar humoru un horeogrāfiju. Šis jautrais piedzīvojumu stāsts būs interesants gan bērniem, gan viņu vecākiem.