Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILS SPORTA FESTIVĀLS

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.07.2022, 17:09

NOLIKUMS

30. jūlijā, Daugavpilī norisināsies Sporta festivāls, kurā būs iespēja ne tikai iepazīt pilsētas sporta skolas un biedrības, bet arī izmēģināt pašiem dažādus sporta veidus un atbalstīt sportistus sacensībās.

Festivālā piedalīsies Daugavpils sporta skolas – Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola, Daugavpils Individuālo sporta veidu skola, Daugavpils Futbola skola un Daugavpils Ledus sporta skola. Būs iespēja iepazīt sporta skolu sporta veidus, apskatīt paraugdemonstrējumus un daudz ko citu. Kā, piemēram, basketbols pārsteigs ar dažādiem vingrojumiem, savukārt, volejbolisti izspēlēs nelielu turnīru. Mākslas un sporta vingrošana priecēs ar paraugdemonstrējumiem. Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā Stropu ezera mazajā baseinā notiks peldētapmācības 2014-2015.dzimšanas gada bērniem. Savukārt, sporta skolu administrācijas iepazīstinās ar aktuālo informāciju, uzsākot jauno mācību gadu.

Tāpat festivālā piedalīsies arī vairāk kā 20 pilsētas sporta biedrības un klubi. Tiks pārstāvēta nūjošana, kas iepazīstinās ar nūjošanas nozīmi un sniegs iespēju to iemēģināt, būs arī orientēšanās, cīņas mākslas pārstāvji. Moto sporta cienītāji varēs apskatīt spīdveja motociklus un ekipējumu. Galda tenisa cienītāji varēs doties uzspēlēt arī šo sporta veidu. Svarbumbu celšanas klubs “Kettlebell Fit” rīkos nelielu turnīru, kurā varēs sacensties ar profesionāļiem. Fetivāla ietvaros notiks arī Boksa turnīra finālsacensības “Purvinsku pemiņas kauss boksā”.

Tiekamies 30. jūlijā, no plkst. 10:00 līdz 13:00, lai iepazītos ar pilsētas sportu un iespējām!

Aktuālā informācija par pasākumu