Šobrīd Daugavpilī

Zaļās masas savākšanas akcija Pilsētas ziņas

994
Zaļās masas savākšanas akcija

Šajā gadā Daugavpils pilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju laika posmā no 3.aprīļa līdz 17.aprīlim. Pašvaldība šīs akcijas nodrošināšanai organizē metāla liela izmēra (ar tilpumu no 7 – 30 m3) konteineru uzstādīšanu pilsētas pašvaldības teritorijā, kas paredzēti TIKAI bioloģiski noārdāmo atkritumu (koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari). Konteineri tiks uzstādīti šādās adresēs:

  1. Naujenes / Vecpils ielu krustojumā (Ruģeļu mikrorajons);
  2. Alberta / Kaiju / Meža ielu krustojumā (Mežciema mikrorajons);
  3. Siguldas / Sloku ielu krustojumā (Jaunbūves mikrorajons);
  4. Zemnieku / Austrumu ielu krustojumā (Judovkas mikrorajons);
  5. Transporta / Kājnieku ielu krustojumā (Nīderkūnu mikrorajons);
  6. Tukuma / Aglonas ielu krustojumā (Jaunbūves mikrorajons);
  7. Dzērvju / Upes ielu krustojumā (Grīvas mikrorajons);
  8. Zeltkalna / Līkā ielu krustojumā (Forštadtes mikrorajons);
  9. Oškalna / Gaujas ielu krustojumā (Grīvas mikrorajons);
  10. Nīcgales / Caunu ielu krustojumā (Poguļankas mikrorajons).

Atgādinām, ka šajos konteineros ir atļauts izmest tikai bioloģiski noārdāmos atkritumus (koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari), savukārt kategoriski aizliegts konteineros izmest sadzīves atkritumus, būvniecības atkritumus un bīstamos atkritumus.

Papildus informējam, ja gadījumā tiks novērota situācija, ka apkārt konteineriem tiks veidotas stihiskās izgāztuves vai arī konteineros masveidā tiks izmesti neatbilstošas morfoloģijas atkritumi, pašvaldība izskatīs iespēju pie konteineriem uzstādīt mobilās video novērošanas kameras, lai konstatētu šīs negodprātīgās personas, kas veic neatbilstošu atkritumu izmešanu.

Papildus informējam, ka uz katra konteinera tiks uzstādīta A3 formāta informējoša uzlīme, kurā tiks atspoguļota informācija par konteineros izvietojamo atkritumu veidu morfoloģiju (TIKAI koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari ) un informācija par to, ka konteineros nedrīkst izmest cita veida atkritumus un apkārt konteineriem aizliegts veidot stihiskās izgāztuves.

 

Aicinām rūpēties par mūsu pašvaldības vides tīrību un rīkoties godprātīgi – izmantot šos konteinerus tikai tiem paredzētajam mērķim!

 

Komunālās saimniecības pārvalde