Šobrīd Daugavpilī

Komersantus aicina aizpildīt iesniegumus par pašvaldības īpašuma nomas maksas atvieglojumiem sakarā ar Covid-19 izplatību (precizēts) Pilsētas ziņas

507
Komersantus aicina aizpildīt iesniegumus par pašvaldības īpašuma nomas maksas atvieglojumiem sakarā ar Covid-19 izplatību (precizēts)

Pamatojoties uz 2020.gada 2.aprīļa Ministru kabineta noteikumiem Nr.180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, Daugavpils pilsētas domes Īpašuma pārvaldīšanas departaments ir sagatavojis iesniegumu formas, kas krīzes skarto nozaru komersantiem jāsūta uz iznomātāju adresēm.

Ja nomas līgums ir noslēgts tieši ar Daugavpils domi, tad iesniegumus jāsūta uz info@daugavpils.lv, bet ja ar kādu no pašvaldības iestādēm – uz šīs iestādes oficiālo e-pastu (IESTĀŽU SARAKSTS). Papīrā formā iesniegumus var sūtīt vēstulē vai atnest uz Daugavpils pilsētas domi (Krišjāņa Valdemāra 1, LV-5401).

Atbrīvojums no nomas maksas vai tās samazinājums būs spēkā uz laika periodu, sākot no 12. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām.

Pašvaldība aicina arī privātā sektora pārstāvjus iespēju robežās būt pretimnākošiem un atbalstīt to nozaru pārstāvjus, kuru ieņēmumu samazināšanās ir tieši saistīta ar šī brīža situāciju valstī. Sniedzot kaut nelielus maksas atvieglojumus šobrīd, pēc krīzes beigām uzņēmēji ātrāk atgūsies un varēs pilnvērtīgi turpināt savu darbu.

Iesniegumi atrodami ŠEIT (aizpildāmā forma) un ŠEIT (drukājamā forma).